User
Pass
2FA
 
 

Best GM
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show only staff posts

Alegeti GM-ul care va palce cel mai mult
Padu
10%
 10%  [ 13 ]
Moonspellz
7%
 7%  [ 10 ]
Zohll
11%
 11%  [ 15 ]
Stig
8%
 8%  [ 11 ]
Blader
7%
 7%  [ 10 ]
Koltzu
13%
 13%  [ 17 ]
Xlr
5%
 5%  [ 7 ]
Kent
4%
 4%  [ 6 ]
Shoker
17%
 17%  [ 23 ]
Kristina
4%
 4%  [ 6 ]
Shaggy
8%
 8%  [ 11 ]
Total Votes : 129

Author Message10676
maez

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 05-12-2012 21:44)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 97, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 6

 
Post Posted: 15-06-2010, 14:29:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

venge7 wrote:
garet4ever wrote:
Multi nu o sa ma voteze din diferite motive : 1) I-am batut la arene 2) I-am farmat in BG 3)sunt la A si ei la H.

Cat priveste westwood nu am nimic cu el..chiar l-am ajutat cand a facut tiket desi puteam ff usor sa ignor asta.


+1 motiv : esti ofticos (prea...)

in legatura cu west : daca nu ai nimic cu el de ce ai insistat sa nu ia premiu la event ? -

si ca sa nu fiu (din nou) offtopic : imi pare rau ca nu mai esti (foarte) activ koltzule, esti singurul gm care mi-ai facut o(mare) favoare - -



+1 motiv ...sufera (cam mult chiar)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Westy

[Tom&Jerry Fan]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:28)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2197, Topics: 190
Location: In A Mouse Hole

Reputation: 283.9
Votes: 38

 
Post Posted: 15-06-2010, 15:28:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ruslann wrote:
Padu il votez pentru cel mai PROST Gm


What ? lol frate dc e cel mai prost gm ? ca si GM isi face treaba bine ... mi-a facut ticketele de cateva ori (desi eram H si el Ally ) numai ca-l cam strica , caracterul .



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ruslann
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-07-2010 09:47)
Joined: 02 May 2010
Posts: 31, Topics: 3
Location: Portugal

Reputation: 51.3
Votes: 4

 
Post Posted: 15-06-2010, 15:48:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tot nu imi schimb parerea


ıllıllı Release YourSelf ıllıllı
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hotz

[< Ghost Rider >]



Status: Offline
(since 13-11-2010 20:25)
Joined: 30 May 2010
Posts: 400, Topics: 44
Location: Romania

Reputation: 7.9
Votes: 25

 
Post Posted: 15-06-2010, 16:00:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ruslann wrote:
Tot nu imi schimb parerea


felicitari ai facut 16 posturi cu acest post al tau -

Vote Zohll

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ruslann
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 03-07-2010 09:47)
Joined: 02 May 2010
Posts: 31, Topics: 3
Location: Portugal

Reputation: 51.3
Votes: 4

 
Post Posted: 15-06-2010, 16:52:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Multumesc esti un dulce -

 
Staff message (*0ranGe ! extrem):
 
Faci offtopic si iei warn, termina.




ıllıllı Release YourSelf ıllıllı
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
garet4ever

[Account disabled]



Status: Offline
(since 16-06-2011 17:55)
Joined: 09 Feb 2010
Posts: 313, Topics: 15
Location: Portugal

Reputation: 158.8
Votes: 18

Post Posted: 17-06-2010, 02:04:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

+1 motiv ...sufera (cam mult chiar)[/quote]

Hai sa va povestesc de caracterul meu si de ce "sufar" asa. In viata reala sunt 1 persoana inteligenta daca vreti sa stiti , nu sufar lasitatea si prostia. De aceea voi spama cu /spit rogii lasi din bg care ataca si dupa fug , voi injura prostii de la A care nu stiu pic de tactica..si nu ma refer la chestii de wow..ma refer la lucruri de bun simt tactica care tin de inteligenta unui om. Ziceti si voi astia de la A cate WG ati castigat cu mine cand va faceam raidu si va explicam tactica ??. cate steaguri am dus in WSG si EOTS cand altii stateau la "fraguri" ? Toate astea le faceam DESI nu aveam de castigat NIMIC , nu honor , nu marks ,NIMIC, faceam sa va ajut. Nu mai pun la socoteala tiketele rezolvate + rabdarea pe care o aveam cu unii mai putin dotati intelectual. Sincer eu nu am vrut sa fiu GM , am fost ales , fara donatii sau linguseli cum zic unii. Daca nu va convine sugerez sa gasiti 1 Gm mai bun ca mine , chiar imi doresc asta , in ultima vreme nu am mai fost asa mult timp on deoarece aveam sesiune + alte chestii dar nu a fost zi in care sa nu imi fac timp sa intru sa rezolv tikete. Si cei de la A sa zica cata nesimtire le-am tolerat pana la 1 anumit punct fara sa le dau mute , rar va dadeam mute pt evitare cenzura cum faceau altii. Am facut si unele greseli la inceput cum ar fi faza cu kill in arene pt ca nu stiam procedura dar le-am dat meciul ala dupa ca revansa cu 2x rating . Observ ca la Alianta este o pasivitate sora cu nesimtirea , nimeni nu face nimic , nu raiduri nu NIMIC , toti asteapta sa le faca Dumnezeu raidu si ei sa stea afk in el sau sa spameza "summ pls " si dupa sa le pice iteme babane. Acelasi lucru si cu BG , numai alt chare de 2 k GS care au pretentia sa castige cand ei nu fac decat sa uble ca TURMA in AB si in WSG sa stea imprastiati , 0 strategie 100 % aruncat cu capu inainte dupa primu hordac care il vad. Acum toata lumea vrea transfer la H , (kent a plecat cu prima ocazie la H + altii care nu mai dau nume) voi credeti ca asa se face treaba ??..abandonand corabia cand se scufunda precum sobolanii ? In loc sa faceti ceva voi vreti toti transfer in tabara "castigatoare " - Asa probabil o sa fiti si in viata , niste traseisti fara directie si onoare care se duc dupa castiguri rapide de partea celor "castigatori" in loc sa puneti umarul la treaba sa ajutati , de asta este Romania in halul asta , pt ca exista "sobolani" care pleaca cu prima ocazie sau astepata cu mana intinsa sa le rezolve statul problemele in loc sa gandeasca pt ei si sa actioneze in numele lor. Am intalnit destui astfel de oameni care injura tara si isi baga ceva in guvern dar uita ca totul depinde de ei ca sa aiba o viata mai buna . De ce credeti ca nu m-am mutat la H desi puteam sa o fac in 30 minute ? Tocmai ca sa va ajut pe voi sa castigati , nu sunt genu sa stea degeaba in SW la duele si dupa sa ma plang pe lfg ca "vai ce pierde alianta in bg hai sa ma trasnfer la H ca e mai bine acolo". Cat priveste votul nu cer nimanui sa ma voteze si nu o voi face.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
kene

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-03-2012 13:58)
Joined: 28 May 2007
Posts: 350, Topics: 10
Location: Heaven!

Reputation: 308.7
Votes: 7

Post Posted: 17-06-2010, 13:51:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Socar e cel mai tare si chizd0s GM (.)


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(since 13-08-2024 09:04)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 17-06-2010, 14:05:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kene wrote:
(.)Y(.)



Boobies!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
spint

[PokeR $$$]



Status: Offline
(since 22-04-2011 10:10)
Joined: 01 Feb 2010
Posts: 75, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 161.9
Votes: 5

Post Posted: 18-06-2010, 00:12:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hmm o sa votez la nimereala intre stig si padu . padu mia rezolvat cred ca pe putin 10tickete iar pe stig il stiu de pe tbc din guilda -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(since 13-08-2024 09:04)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 18-06-2010, 00:26:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shocker nu e gm de ce il tot voteaza lumea? -

liek..

"Cel mai bun manager?"

si voi votati directoru , ma rog.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Riseup

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2011 19:56)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 30, Topics: 1
Location: Syrian Arab Republic

Reputation: 190.5
Votes: 4

Post Posted: 18-06-2010, 00:48:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

garet4ever wrote:
+1 motiv ...sufera (cam mult chiar)
De aceea voi spama cu /spit rogii lasi din bg care ataca si dupa fug , v.

rogue means that dude .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Bill

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-09-2011 21:56)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 120, Topics: 13
Location: Azerbaijan

Reputation: 186.4
Votes: 5

 
Post Posted: 18-06-2010, 15:54:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cine e manelist sa zica "Stig"-
Votul meu se duce la Stig. Poate nu e prea activ in legatura cu ticketele dar nu l-am vazut vreodata sa intre in discutii aiurea pe global sau sa faca alte porcarii.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kirov

[Russian FreaK]



Status: Offline
(since 05-03-2023 21:30)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 3275, Topics: 129
Location: Mother RussiA

Reputation: 400.6
Votes: 92

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 18-06-2010, 16:10:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

+1 e intr-adevar om .

Dar tot la shagg merge votul meu -


.
Most people shout "***!!!" just before they lose control of a car... but i say: "Hold my beer and watch this!"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Smithy

[The Kingslayer]



Status: Offline
(since 27-07-2015 12:47)
Joined: 19 Apr 2010
Posts: 209, Topics: 37
Location: Alba Iulia

Reputation: 97.4
Votes: 13

 
Post Posted: 18-06-2010, 17:42:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

garet4ever wrote:
+1 motiv ...sufera (cam mult chiar)

Hai sa va povestesc de caracterul meu si de ce "sufar" asa. In viata reala sunt 1 persoana inteligenta daca vreti sa stiti , nu sufar lasitatea si prostia. De aceea voi spama cu /spit rogii lasi din bg care ataca si dupa fug , voi injura prostii de la A care nu stiu pic de tactica..si nu ma refer la chestii de wow..ma refer la lucruri de bun simt tactica care tin de inteligenta unui om. Ziceti si voi astia de la A cate WG ati castigat cu mine cand va faceam raidu si va explicam tactica ??. cate steaguri am dus in WSG si EOTS cand altii stateau la "fraguri" ? Toate astea le faceam DESI nu aveam de castigat NIMIC , nu honor , nu marks ,NIMIC, faceam sa va ajut. Nu mai pun la socoteala tiketele rezolvate + rabdarea pe care o aveam cu unii mai putin dotati intelectual. Sincer eu nu am vrut sa fiu GM , am fost ales , fara donatii sau linguseli cum zic unii. Daca nu va convine sugerez sa gasiti 1 Gm mai bun ca mine , chiar imi doresc asta , in ultima vreme nu am mai fost asa mult timp on deoarece aveam sesiune + alte chestii dar nu a fost zi in care sa nu imi fac timp sa intru sa rezolv tikete. Si cei de la A sa zica cata nesimtire le-am tolerat pana la 1 anumit punct fara sa le dau mute , rar va dadeam mute pt evitare cenzura cum faceau altii. Am facut si unele greseli la inceput cum ar fi faza cu kill in arene pt ca nu stiam procedura dar le-am dat meciul ala dupa ca revansa cu 2x rating . Observ ca la Alianta este o pasivitate sora cu nesimtirea , nimeni nu face nimic , nu raiduri nu NIMIC , toti asteapta sa le faca Dumnezeu raidu si ei sa stea afk in el sau sa spameza "summ pls " si dupa sa le pice iteme babane. Acelasi lucru si cu BG , numai alt chare de 2 k GS care au pretentia sa castige cand ei nu fac decat sa uble ca TURMA in AB si in WSG sa stea imprastiati , 0 strategie 100 % aruncat cu capu inainte dupa primu hordac care il vad. Acum toata lumea vrea transfer la H , (kent a plecat cu prima ocazie la H + altii care nu mai dau nume) voi credeti ca asa se face treaba ??..abandonand corabia cand se scufunda precum sobolanii ? In loc sa faceti ceva voi vreti toti transfer in tabara "castigatoare " - Asa probabil o sa fiti si in viata , niste traseisti fara directie si onoare care se duc dupa castiguri rapide de partea celor "castigatori" in loc sa puneti umarul la treaba sa ajutati , de asta este Romania in halul asta , pt ca exista "sobolani" care pleaca cu prima ocazie sau astepata cu mana intinsa sa le rezolve statul problemele in loc sa gandeasca pt ei si sa actioneze in numele lor. Am intalnit destui astfel de oameni care injura tara si isi baga ceva in guvern dar uita ca totul depinde de ei ca sa aiba o viata mai buna . De ce credeti ca nu m-am mutat la H desi puteam sa o fac in 30 minute ? Tocmai ca sa va ajut pe voi sa castigati , nu sunt genu sa stea degeaba in SW la duele si dupa sa ma plang pe lfg ca "vai ce pierde alianta in bg hai sa ma trasnfer la H ca e mai bine acolo". Cat priveste votul nu cer nimanui sa ma voteze si nu o voi face.




are dreptate padure...ziceti-mi si mie un GM care e la A...Shokeru....cand intra la A sta ff putin si atunci e ocupat sa raspunda la intrebarile de noobi pe care le pun unii dintre A....Cristina...intra si ea din ani in pasti si atunci sa vb cu Helena..Fitze(ex pisi vai pisi..mi se face greata)...Blader...intra si el ff rar si face niste dume de iti vine acru...plus sa nu mai vb de Mute Crashy si altii...la oridnea zilei cand intra....parerea mea e ca Toti Gmi sau dus la H...dc? Acolo activeaza Shokeru si fie nu au destul de multa treaba cu dat mute pt ca Shokeru are Macro cu mute ban si kick pt fiecare Player de pe server....fie a doua varianta e ca Vor sa il impresioneze pe shokeru...sa obtina incredere apoi sa sparga conducta cu Wrathfull cum a facu GREENLIFE.....parerea mea personala....oricum Eu sunt FOREVER A...Forever Human/Dwarf.....




Epic -))
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(since 13-08-2024 09:04)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 18-06-2010, 17:46:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai las-o moale cu toti GM la H.

Kent - Ally
Blader - Ally
Alma - Ally
Cristina - Ally
Trivia - Ally
Koltzu - In ultimu timp la Ally
Padu - Ally
Zohl - H
Shocker - H
Shaggy - H
Stig - H

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 12 August 2010 16:31



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next    


The time now is 01-10-2024, 15:28:14
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x