User
Pass
2FA
 
 

aceiasi problema...poate ma puteti ajuta cumva

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Technical Problems
Author Message847
CraD

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-06-2010 01:37)
Joined: 10 Jun 2010
Posts: 2, Topics: 2
Location: Switzerland

Reputation: 49.7
Votes: 2

Post Posted: 26-06-2010, 23:08:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[Bun Venit]
...
From:
"[email protected]" <[email protected]>
...
Add to Contacts
To:[email protected]
Datele contului tau:
Nume Utilizator : CraD
Parola : .........

Va multumim pentru inregistrare.


Intra cine vrea,iese cine poate...



ASTA E MESAJUL DE COMFIRMARE PT INREGISTRARE NIK.....AM STERS ADRESA DE MAILL SI PAROLA..NIKU E Crad..TOATE BUNE PANA ASTAZI....SA SCHIMBAT O MAPA SI CAND SA MA CONECTEZE MIA APARUT CA NIKU E REZERVAT....AM INCERCAT SA BAG IN CONSOLA NAME NIKU SI SETINFO _ZM PAROLA SI TOT NU A MERS....C E POT FACE ..NU INTEEG DC PT CA AM PRIMIT MESAJ DE CONFIRMARE PT NUME....AVEAM LVL 3 SI 309 CREDITE DIN CE IMI AMINTESC CA AM VAZUT CA AVEAM CAND M0AM UITAT ULTIMA DATA.CE POT FACE?
VA MULTUMESC....IN CAZ DE MA AJUTATI:p



cum am zis si mai sus ...sau in topicu precedent...am in continuare aceiasi problema...iar admin cand sunt on pe sv ..sunt foarte draguti...soui de e ...admin....am si eu o problema ma poti ajuta cumva...am postat si pe forum problema respectiva....te ignor total..deci sunt de foarte mare ajutor..sau iti spun direct ca nu te cred..deci te ajuta foarte mult..fara sa incerce sa te lase sa le explici va multumesc ma ;)

PS:prea multe puncte am pus:))

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hamann

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-03-2012 15:23)
Joined: 24 Nov 2009
Posts: 313, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 49.6
Votes: 23

Post Posted: 27-06-2010, 09:11:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Trebuie sa mearga "setinfo _zm parola"
Alta explicatie nu este daca ai primit confirmare -


"Rugaciunea facuta cu credinta va mantui pe cel bolnav, si Domnul il va insanatosa; si daca a facut pacate, ii vor fi iertate."
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GaGaVs Je !!

[GaGa 3>Freakz.]



Status: Offline
(since 29-05-2017 13:44)
Joined: 19 Nov 2009
Posts: 6358, Topics: 233
Location: Arad

Reputation: 547.1
Votes: 196

 
Post Posted: 27-06-2010, 10:58:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pai ala e contu pe forum ma, nici de cum ca tiai rezervat numele pe server.
poate nu tiai scris bine parola, incearca si u sa dai un pm la vreun ownar ceva sa tio zica.


Respecta si vei fi RESPECTAT !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by t3n3bre, 27 June 2010 10:54



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Technical Problems  


The time now is 27-04-2024, 15:52:01
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x