User
Pass
2FA
 
 

Sunt admini care se comporta ca pe mosia lor
Go to page Previous  1, 2    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message4643
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 27-06-2010, 23:17:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi pare rau himera sa te contrazic, dar insultele carlei sunt destul de inteligente (unele) si mai mult ascutite cum a zis si revox. Eu nu am vazut-o injurand la genul ca baga si scoate, aia e de speta joasa. Problema ei este orgoliul, si o oarecare lipsa de diplomatie. Bineinteles asta duce la problema principala ca e certareata
Am vazut-o din nou pe server si este chiar calma sunt sigur ca a inteles.


Every day above ground is a good day.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 27-06-2010, 23:42:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Unii din voi aveti dreaptate la unele amanunte la altele nu....toata faza este k...Carla fata/baiat ce o fi si eu cred k e fata dupa cum vorbeste pe server....ea nu are nicio vina cu toata chestia asta....Acesti playeri care sunt pe acest server war4.freakz.ro....ei cum vad o fata pe server zici k il vad pe Dumnezeu si incep cu glume din alea d 2 bani care nu au niciun haz...si va dati seama k s-au adunat cam multe si ce e drept fata s-a simtit incoltita de atati "nesimtiti" ca sa nu zic alceva k iau warn -....si la randul ei a ripostat si ea...ce e drept a gresit si ea...dar nu e drept k unii playeri sa faca misto d ea nu?? e fata a intrat pe server sa joace cs si sa faca o caterinca cv...dar vazand k nu are cu cine...s-a intamplat ce s-a intamplat....nu iau apararea nimanui...dar puneti-va in locul ei si vedeti cum e - ....Carla pe viitor fii mai calma si lasa-i pe playeri sa zica c vor...nare niciun rost sa pui suflet aiurea Dosent Matter

O seara buna tuturor!!! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Lt^

[GodLike]



Status: Offline
(since 08-04-2012 10:29)
Joined: 03 Aug 2009
Posts: 496, Topics: 16
Location: best seat in the house

Reputation: 253.2
Votes: 6

Post Posted: 28-06-2010, 00:04:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

adytza , cum am zis si in primu post , de fiecare data cand am fost implicat in certurile carlei am incercat cu buna vointa (zicandu-le sa se calmeze , etc) da ea continua cu jignirile chiar dupa ce marlanii iau gag , mna aici e vina ei si isi merita pe deplin gagurile

De ce ? Pentru ca pot !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D3rek

[Green Gamer]



Status: Offline
(since 27-06-2011 12:28)
Joined: 03 May 2009
Posts: 449, Topics: 27
Location: Comuna Municipiu

Reputation: 316.2
Votes: 10

Post Posted: 28-06-2010, 00:49:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu spun ca s-a inteles aici si s-a ajuns la doua rezultate:

- pentru admini: fiti mai atenti cand cineva injura/jigneste pe altcineva, si sanctionati imediat, nu dupa cel injurat/jignit incepe sa injure si el ca se simte nedreptatit.

- Carla ai te rog grija la limbaj, si cum am mai spus, daca crezi ca cineva trebuie sanctionat in vreun fel, ss la consola sau orice alta dovada si faci reclamatie asa cum ai facut-o si p-asta. (si incearca sa respecti asta: http://forum.wow-freakz.com/Model-de-Reclamatie-t30833.html)

Cam atat, sper ca s-a inteles mesajul. Take care -




P.s. Userbarul roz de la freakz, nu este o greseala. -

Everything I'm not, made me everything I am
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by D3rek, 27 June 2010 22:50



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 01-05-2024, 18:05:51
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x