User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Freakz * wtf?
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message3314
eyesonly

[Creep]



Status: Offline
(since 25-02-2017 13:25)
Joined: 30 Mar 2009
Posts: 383, Topics: 14
Location: Hunedoara

Reputation: 491.8
Votes: 8

Post Posted: 10-07-2010, 12:34:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

daca se poate verifica ...ieri pe russka ...nu stiu ora...in jurul amiezii....era si ai grija si zero pe serv...
si atunci a zis zero ca ai grija asta ii wtf!?...daca se pot confrunta ip-urile....


multumesc ion....caz rezolvat



Last edited by eyesonly on 10-07-2010, 12:40:16; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ion

[prin vacante]



Status: Offline
(since 10-12-2018 10:49)
Joined: 30 Jan 2008
Posts: 7503, Topics: 333
Location: Romania

Reputation: 1770.2
Votes: 191

 
Post Posted: 10-07-2010, 12:38:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

El e.

L 07/09/2010 - 18:48:42: "FAe`<5969><STEAM_ID_LAN><TERRORIST>" say "ai grija cu ce nick ai mai jucat?" (dead)
L 07/09/2010 - 18:48:51: "a!*Grija.?<5938><STEAM_ID_LAN><CT>" say "wTf.?" (dead)
L 07/09/2010 - 18:48:52: "ZerO.?<5935><STEAM_ID_LAN><CT>" say "cu wTf.?" (dead)



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
wtf?
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-10-2011 15:12)
Joined: 17 Oct 2009
Posts: 1482, Topics: 72
Location: Portugal

Reputation: 129.2
Votes: 16

Post Posted: 10-07-2010, 13:15:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok ioane, si acum ce facem?
Asteptam sa modifice pozele ulterior ?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ion

[prin vacante]



Status: Offline
(since 10-12-2018 10:49)
Joined: 30 Jan 2008
Posts: 7503, Topics: 333
Location: Romania

Reputation: 1770.2
Votes: 191

 
Post Posted: 10-07-2010, 14:08:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wtf? wrote:
Ok ioane, si acum ce facem?
Asteptam sa modifice pozele ulterior ?


Te cam intinzi cu gluma. Nu mai asteptam nimic, *** si ban. Las-o asa, ca nu ti-a zis nimeni nimic cand ai trecut peste decizia dudettei.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
wtf?
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-10-2011 15:12)
Joined: 17 Oct 2009
Posts: 1482, Topics: 72
Location: Portugal

Reputation: 129.2
Votes: 16

Post Posted: 10-07-2010, 14:41:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok, case closed.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 12-07-2010, 08:59:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ion.mzk wrote:
wtf? wrote:
Interesant eyesonly, sper sa nu aibe coduri, iar pozele sa fie curate, altfel o sa fac un scandal aici, in primul rand cu ion, ca el i-a dat voie pe server odata ce in trecut l-am prins cu cod.


Pot sa-l fac cretin? da! pentru ca e...
Ba tu esti penibil, IN TRECUT NU MAI PRINS CODAT, nu jucam cu norecoil, pana si in demo-ul facut in care zici tu de norecoil am wall in el=))) jucam cu wall ba.
Deci, pe bune frate, nu te mint cand iti spun ca nu aveam no recoil, wall ii alta treaba, wall aveam.

Freakz * wtf? wrote:
Tocmai ai comis`o prietene. Ma rog sa ai pozele curate, si sa le pui pe forum, in caz contrar ai avut gura mare degeaba, si l-ai mai tras si pe ion.mzq in jos cu tine.

Ce tot il bagi pe Ion??? Era vorba de norecoil si nu aveam in demo-ul ala, faptu ca am fost prins acuma 2 zile cu wall nu stiu ce relevanta are cu Ion... topicul e deschis dinainte sa-mi faca Eyesonly poze.
Ion, eu l-as arde! Nici nu stie despre ce vorbeste, nu stie siru povestii desii el a finantat-o.
Pentru ce te umflii in vena Freakz * wtf? ? Nici macar nu m-ai prins tu codat, ma prins eyesonly si in primu rand ma prins cu wall, nici vorba de norecoil cum ziceai tu, dar in fine, ce sa ceri de la unii.
Si nu-i nici un owner de vina, nu va mai bagati unu pe altu.
Ca un scurt rezumat sa nu ajungeti sa va certati intre voi:
Deci, acuma vreo 4-5 luni mi-a facut Freakz * wtf? un demo, la pus la pareri, s-a dovedit ca nu aveam no recoil, majoritatea au zis ca nu am. Dudette a hotarat sa mi se dea unban. (Oricine ar fi procedat asa, pentru ca asa a fost corect atunci)
Asa, acuma 2-3 zile mi s-au facut poze, aveam wall de aceea am si iesit. Deci nu mai acuza Freakz * wtf? pe nimeni ca te-a sfidat si nu te-a crezut, ca vorbesti prostii!!! NU aveam no recoil. AVEAM WALL.
Pace!


 
Staff message (ion):
 
Mai usor cu insultele. (2 warnings)


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Mns.Fester!

[Maniac]



Status: Offline
(since 04-11-2019 19:37)
Joined: 26 Jan 2008
Posts: 1000, Topics: 44
Location: Aia mica

Reputation: 536.6
Votes: 10

Post Posted: 12-07-2010, 09:33:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Foarte frumos din partea ta ca ai recunoscut ca jucai cu wall, dar e irelevant cine te-a prins. Duda a zis ca poti sa joci atunci poti sa joci, din partea mea si cred ca mai sunt multi care gandesc ca mine; cand esti pe server esti luat la ochii si la cea mai mica abatere ai ban.
Ps: jucatorul tipic suferind de la o varsta frageda care joaca cu coduri crezandu-se mai presus de tot as zice ca ala e cretin...
Bafta la fraguri in continuare si bucurate de ele!


Plictisit de plictiseala...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Advocad

[Creep]



Status: Offline
(since 05-08-2011 22:08)
Joined: 29 Mar 2009
Posts: 678, Topics: 21
Location: Netherlands

Reputation: 255.1
Votes: 11

Post Posted: 12-07-2010, 09:34:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce tupeu nesimtit pe tine ma! Mai sari cu gura cand esti ultimul vierme de pe aici.. codat nenorocit.


LE: Fester.. nu are nici un rost sa-l iei la ochi: Ban direct (sa nu uitam de ***)! A fost prins cu cod, a recunoscut ca are cod.. ce rost are sa-l mai luam la ochi! Interdictie la mucos.


iubesc, urasc, injur, iert, uit, beau, mint, plang, distrug, fur, creez, protejez, daruiesc, merg inainte.. sunt doar om.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
felixcat

[baka neko]



Status: Offline
(since 15-07-2014 15:00)
Joined: 05 Jan 2009
Posts: 2485, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 270.3
Votes: 50

Post Posted: 12-07-2010, 09:38:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu intelegi... el este foarte talentat in a utiliza coduri si cu greu este prins, are puncte in plus la skill cand este prins cu intarziere.
nu conteaza ca te'a suspectat de alt cod decat aveai, ideea este ca ai fost suspectat si ai primit ban pt cod, jocul tau a dat de banuit asa ca ai dat gres din prima.. patetic.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dudette

[sinner ]



Status: Offline
(since 12-08-2018 21:55)
Joined: 09 Apr 2007
Posts: 3317, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 674.8
Votes: 69

Post Posted: 12-07-2010, 10:20:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wTf.? wrote:
ion.mzk wrote:
wtf? wrote:
Interesant eyesonly, sper sa nu aibe coduri, iar pozele sa fie curate, altfel o sa fac un scandal aici, in primul rand cu ion, ca el i-a dat voie pe server odata ce in trecut l-am prins cu cod.


Pot sa-l fac cretin? da! pentru ca e...
Ba tu esti penibil, IN TRECUT NU MAI PRINS CODAT, nu jucam cu norecoil, pana si in demo-ul facut in care zici tu de norecoil am wall in el=))) jucam cu wall ba.
Deci, pe bune frate, nu te mint cand iti spun ca nu aveam no recoil, wall ii alta treaba, wall aveam.

Freakz * wtf? wrote:
Tocmai ai comis`o prietene. Ma rog sa ai pozele curate, si sa le pui pe forum, in caz contrar ai avut gura mare degeaba, si l-ai mai tras si pe ion.mzq in jos cu tine.

Ce tot il bagi pe Ion??? Era vorba de norecoil si nu aveam in demo-ul ala, faptu ca am fost prins acuma 2 zile cu wall nu stiu ce relevanta are cu Ion... topicul e deschis dinainte sa-mi faca Eyesonly poze.
Ion, eu l-as arde! Nici nu stie despre ce vorbeste, nu stie siru povestii desii el a finantat-o.
Pentru ce te umflii in vena Freakz * wtf? ? Nici macar nu m-ai prins tu codat, ma prins eyesonly si in primu rand ma prins cu wall, nici vorba de norecoil cum ziceai tu, dar in fine, ce sa ceri de la unii.
Si nu-i nici un owner de vina, nu va mai bagati unu pe altu.
Ca un scurt rezumat sa nu ajungeti sa va certati intre voi:
Deci, acuma vreo 4-5 luni mi-a facut Freakz * wtf? un demo, la pus la pareri, s-a dovedit ca nu aveam no recoil, majoritatea au zis ca nu am. Dudette a hotarat sa mi se dea unban. (Oricine ar fi procedat asa, pentru ca asa a fost corect atunci)
Asa, acuma 2-3 zile mi s-au facut poze, aveam wall de aceea am si iesit. Deci nu mai acuza Freakz * wtf? pe nimeni ca te-a sfidat si nu te-a crezut, ca vorbesti prostii!!! NU aveam no recoil. AVEAM WALL.
Pace!



daca atunci ti s-a permis sa joci in continuare...acum nu mai e cazul.
vad ca esti foarte mandru ca ai fost prins cu wall si nu cu aim/norecoil.
bun,poti fi mandru pe alt sv.
de codati nu avem nevoie.
din momentul asta nu mai ai voie pe sv.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by dudette, 12 July 2010 08:22



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 28-04-2024, 05:22:52
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x