User
Pass
2FA
 
 

Discutii generale despre server
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message21435
LilAleX

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-08-2010 13:48)
Joined: 02 May 2010
Posts: 29, Topics: 3
Location: United States

Reputation: 60.2
Votes: 4

Post Posted: 13-07-2010, 16:55:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

culoarea verde nush de ce apare...ca am luat vreo 5 cs-uri diferite si tot asa imi apare cand vorbesc

Smechereste era sa scrieti o scrisoare pentru fratii de la inchisoare dac chiar va doare
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Maximvs

[Strenght and Honor!]



Status: Offline
(since 23-10-2010 14:18)
Joined: 20 May 2010
Posts: 79, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 126.5
Votes: 8

Post Posted: 13-07-2010, 17:43:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- pai daca ai slot..automat esti ca un fel de admin - si nu scri de la cs...cu verde scri de la sever - daca nu ai avea slot nu ai mai scrie cu verde

What we do in life, echoes in eternity
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
VM

[HITLER]



Status: Offline
(since 15-04-2017 08:30)
Joined: 12 Mar 2010
Posts: 2252, Topics: 95
Location: Germany

Reputation: 173.8
Votes: 34

Post Posted: 13-07-2010, 20:09:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

si la nume rezervat apare .. e ceva setare din amxx cred

@high .. nume rezervat nu iti ofera slot pe srv .. oricum eu am steam



Last edited by VM on 14-07-2010, 00:02:57; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Maximvs

[Strenght and Honor!]



Status: Offline
(since 23-10-2010 14:18)
Joined: 20 May 2010
Posts: 79, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 126.5
Votes: 8

Post Posted: 13-07-2010, 20:43:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

da,asta ziceam si eu - slot/nume rezervat este acelasi lucru (cel putin asa stiu eu)

What we do in life, echoes in eternity
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LilAleX

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-08-2010 13:48)
Joined: 02 May 2010
Posts: 29, Topics: 3
Location: United States

Reputation: 60.2
Votes: 4

Post Posted: 13-07-2010, 21:13:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sugestie : Scoateti culoarea verde de la admini, ma refer la culoarea care distinge jucatorul de admin. Nu ajuta cu nimic si nu e estetica.

asa ca Himera nu mai zi sa scot culoarea verde.......pt ca apare automat deoarece am slot ....


Smechereste era sa scrieti o scrisoare pentru fratii de la inchisoare dac chiar va doare
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Himera

[Ga!a]



Status: Offline
(since 11-12-2020 21:02)
Joined: 24 Jun 2007
Posts: 2037, Topics: 114
Location: Apulum

Reputation: 447.8
Votes: 42

Post Posted: 13-07-2010, 21:44:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LilAleX wrote:


asa ca Himera nu mai zi sa scot culoarea verde.......pt ca apare automat deoarece am slot ....



- - frate mor sa imi bag osul -

Deci asta ai inteles tu ... esti tare frate ... mai tare ca piatra - ... bun bostan ai ... hard rau de tot ....

Deci tu ai zis ca vrei sa faci cumva sa scoti culoarea vrede si ca ai incercat vre-o 5 CS-uri ca sa o scoti - ... si eu ...

... ti-am zis ca nu e de la tine ca e de la sv si ca trebuie sa ii spun la mishu sa scoata el, faza cu scrisul verde ....

Eu ti-am zis ca nu e de la tine ca e de la sv, dar nu ai inteles tu ...

FAZA ZILEI ... ma doar stomacul frate ....

Esti tare mane




I must not Fear ...
Fear is the mind killer ...
I will face my Fear ...
I will let pass through me ...
When the Fear is gone ...
Then will be nothing ...
Only i will remain !!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
UbYtA

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-09-2013 21:52)
Joined: 30 Jun 2010
Posts: 321, Topics: 2
Location: Bucuresti

Reputation: 190.7
Votes: 8

Post Posted: 13-07-2010, 23:47:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dc sa scoateti scrisu' verdeee ??....e numai bun sa diferentieze adminii de playeri....eu va propun ROSU dk nu va convine verde -))-

Cand un barbat intra la apa, e neaparat nevoie ca o femeie sa-l scoata la aer -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LilAleX

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-08-2010 13:48)
Joined: 02 May 2010
Posts: 29, Topics: 3
Location: United States

Reputation: 60.2
Votes: 4

Post Posted: 14-07-2010, 07:15:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

frate mor sa imi bag osul

Deci asta ai inteles tu ... esti tare frate ... mai tare ca piatra ... bun bostan ai ... hard rau de tot ....

Deci tu ai zis ca vrei sa faci cumva sa scoti culoarea vrede si ca ai incercat vre-o 5 CS-uri ca sa o scoti ... si eu ...

... ti-am zis ca nu e de la tine ca e de la sv si ca trebuie sa ii spun la mishu sa scoata el, faza cu scrisul verde ....

Eu ti-am zis ca nu e de la tine ca e de la sv, dar nu ai inteles tu ...

FAZA ZILEI ... ma doar stomacul frate ....

Esti tare mane

bai nu am schimbat acum 5 cs-uri....schimbam cand nu aveam ce face sa vad care e mai bun,grafica mai buna....dar credeam ca te referi la mine sa scot eu culoarea verde : Scoateti culoarea verde de la admini...

si apropo invata cum sa scri ...cumva sa scoti culoarea vrede.......
...m-am incurcat eu cu faza asta cu culoarea verde.....dar nu scuza faptul ca tu nu sti sa scri corect


Smechereste era sa scrieti o scrisoare pentru fratii de la inchisoare dac chiar va doare
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Himera

[Ga!a]



Status: Offline
(since 11-12-2020 21:02)
Joined: 24 Jun 2007
Posts: 2037, Topics: 114
Location: Apulum

Reputation: 447.8
Votes: 42

Post Posted: 14-07-2010, 09:03:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LilAleX wrote:

bai nu am schimbat acum 5 cs-uri....schimbam cand nu aveam ce face sa vad care e mai bun,grafica mai buna....dar credeam ca te referi la mine sa scot eu culoarea verde : Scoateti culoarea verde de la admini...

si apropo invata cum sa scri ...cumva sa scoti culoarea vrede.......
...m-am incurcat eu cu faza asta cu culoarea verde.....dar nu scuza faptul ca tu nu sti sa scri corect


Auzi maestre pt ca nu am scris corect "verde" ma sesizezi tu pe mine - [ sunt om, deci gresesc ]

Tu prima data uita-te in lungul nasului si nu mai mintii atata ... si nu incerca sa te scoti de fiecare data cand faci o gresala ....
Ieri pe sv nu ai zis nimic de grafica ... CS 1.6 are grafica la fel nimic imbunatatit ... doar daca schimbi tu sau e schimbat de ala care o facut arhiva jocului, uniformele, armele sau textura hartilor.
Pe harata ieri ai zis ca ai schimbat 5 CS-uri numai ca sa nu iti arate cularea verde ... de altfel aici pe forum ai zis acelasi lucru ....

LilAleX wrote:
culoarea verde nush de ce apare...ca am luat vreo 5 cs-uri diferite si tot asa imi apare cand vorbesc



Daca ai gresit, trebuia sa recunosti si era ok.

bft

PS : eu am incheiat subiectul, daca o sa te doara orgoliul asa de tare si o sa te roada sa mai dai replay, nu o sa iti mai raspund pt ca mi-am dat seama ce fel de om esti ...

Invatza sa iti recunosti greselile.




I must not Fear ...
Fear is the mind killer ...
I will face my Fear ...
I will let pass through me ...
When the Fear is gone ...
Then will be nothing ...
Only i will remain !!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Himera

[Ga!a]



Status: Offline
(since 11-12-2020 21:02)
Joined: 24 Jun 2007
Posts: 2037, Topics: 114
Location: Apulum

Reputation: 447.8
Votes: 42

Post Posted: 16-07-2010, 19:09:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bun vad ca nu raspunde nimeni la sugestia mea, deci nu vrea nimeni sa scoata " verdeata " .

Ok

Alta sugestie : sta slab sv fara harti ... harti care ar trebuie sa fie ca de exemplu de_mojolby3, de_cabble, de_industro, fy_dustyaztec, fy_dustworld ... etc, etc.
Daca va fac rost de harti le pune cineva pe sv ?!

Da sau nu

Astept raspuns

Bafta




I must not Fear ...
Fear is the mind killer ...
I will face my Fear ...
I will let pass through me ...
When the Fear is gone ...
Then will be nothing ...
Only i will remain !!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Maximvs

[Strenght and Honor!]



Status: Offline
(since 23-10-2010 14:18)
Joined: 20 May 2010
Posts: 79, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 126.5
Votes: 8

Post Posted: 16-07-2010, 19:26:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu as fi primu care le-as pune - ca m-am saturat de aceleas harti zi de zi...

PS:HiGh


What we do in life, echoes in eternity
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fuNNyCS
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-08-2010 14:38)
Joined: 31 Jan 2009
Posts: 795, Topics: 30
Location: freakz

Reputation: 120.6
Votes: 10

Post Posted: 16-07-2010, 19:59:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sugestie : sa puna pluginu ala cu lasere ca pe [serverele de laleagane] pt no rush ,playerii daca trec prin laserele alea ...mor si asa nu mai trb sa dam noi slay..si sa zicem la fiecare inceput de runda " CT no rush !!" ...
Dosent Matter , va fi foarte frumos .



Cat de inteligent e un popor care are ca imn national "desteapta-te romane" ?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
NUBBY

[Dark Demon]



Status: Offline
(since 30-12-2014 20:17)
Joined: 11 May 2010
Posts: 954, Topics: 36
Location: Arad

Reputation: 183.2
Votes: 17

Post Posted: 16-07-2010, 23:09:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pai acces scz k ma bag dar de aia ai primit u admin sa ai grija d cei q rush si de multe altele asa ca lasa pluginurile si fati u treaba -


„Dacã lumina a o mie de sori ar exploda odatã pe cer, ar fi ca frumusețea celui puternic. Sunt prefãcut în Moarte, distrugãtorul lumilor.”
Robert Oppenheimer

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
fuNNyCS
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-08-2010 14:38)
Joined: 31 Jan 2009
Posts: 795, Topics: 30
Location: freakz

Reputation: 120.6
Votes: 10

Post Posted: 17-07-2010, 08:47:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am zis sa puna laserele alea ca multi admini habar nau de unde incepee rushul Dosent Matter si ,cand le dai slay la playeri te mai si injura ca dc dau slay...sau ca nu a fct rush ,si aasa ies si reclamatiile , deci nu e bn , si oricum tu dc postezi ca nu mai ai admin ? nu te baga


Cat de inteligent e un popor care are ca imn national "desteapta-te romane" ?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Maximvs

[Strenght and Honor!]



Status: Offline
(since 23-10-2010 14:18)
Joined: 20 May 2010
Posts: 79, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 126.5
Votes: 8

Post Posted: 17-07-2010, 11:24:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

are dreptate acces..pt ca nu ai de unde sa sti..daca "ala" da rush sau nu,asta in cazu in care esti in joc,si nu spectator,ar fi de mare ajutor..chestiile alea..pt ca de multe ori este doar un admin sau doi...si nu cred ca ar face fata..sa dea slay la toata lumea care face rush..chiar ar fi de mare folos - nu este chiar asa usor..sa stai sa dai la toata lumea slay ca da rush...este mai greu decat pare -

What we do in life, echoes in eternity
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next    


The time now is 09-05-2024, 01:07:05
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x