User
Pass
2FA
 
 

Hack talente

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1089
FinalFlash

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-10-2011 10:48)
Joined: 18 Jul 2010
Posts: 12, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 134.2
Votes: 2

Post Posted: 18-07-2010, 19:29:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

intr'o arena am vazut cum un prist dadea si cu Penance ultimu talent de pe disci si cu psychic horror unul din ultimele talente din shadow tree.
am faqut screenshot'uri insa nu prea bune deoarece era in combat si nu vroiam sa pierd..

Aici se vede cum i'a dat partenerului meu Psychic Horror ..


repet..nu am putut sa fac atat de bine adica sa pun targetu pe coechipier ..insa se vede din Iconu spellului ca e Psychic Horror

https://www.wow-freakz.com/spells.php?spell=64044

Iar aici castea Penance se vede in dreapta -


Astept pareri.. Bft



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Rofly

[why me ?]



Status: Offline
(since 04-12-2021 22:00)
Joined: 30 Jan 2010
Posts: 1501, Topics: 193
Location: Bucuresti

Reputation: 205.3
Votes: 106

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 18-07-2010, 20:09:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kths wrote:
Tu ori esti ratat ori te-au farmat si ai decis sa dai false declaratii. Treaba sta cam asa :

Daca warlockul e affliction poate are talentul ala (improved fear or smth) ...

PS : Ma refer la faptul ca poate lockul are talentul respectiv si a dat fear (iar efectul lui este ca ii da slow cu nush cat la % celui care a avut fear). Are acelas icon cu Pshychic Horror.


Atata timp cat se vede ca a primit CONFLAGRATE cum poti spune ca warlockul este affliction ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
FinalFlash

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 29-10-2011 10:48)
Joined: 18 Jul 2010
Posts: 12, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 134.2
Votes: 2

Post Posted: 18-07-2010, 20:53:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

kths wrote:
Tu ori esti ratat ori te-au farmat si ai decis sa dai false declaratii. Treaba sta cam asa :

Daca warlockul e affliction poate are talentul ala (improved fear or smth) ...

PS : Ma refer la faptul ca poate lockul are talentul respectiv si a dat fear (iar efectul lui este ca ii da slow cu nush cat la % celui care a avut fear). Are acelas icon cu Pshychic Horror.


Asa e ... psychic horror si procu de la imrproved fear arata la fel..scz..m'am pripit...si im cer scz...dar tu tre sa vb asha?
Asta e....aqm o sa stiu...faza e ca nu prea am jucat cu locku..si nu aveam de unde sa stiu..
si inca o data vezi cum vb..ca nu te'am jignit...doar mi'am exprimat parerea.


PS: nu ne'au farmat si nici nu a fost cu intentie din contra chiar am castigat ..pur si simplu asta am crezut..trebuia sa imi dau seama ca locku ala prea spama fear.-



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 18-07-2010, 22:47:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca nu stii exact ce se intampla intrebi, nu vii direct cu acuzatii OMG HACK TALENTE BAN

FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 18 July 2010 20:47



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 27-06-2024, 22:59:04
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password