User
Pass
2FA
 
 

GV items

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Author Message1208
drk13

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-03-2011 22:43)
Joined: 05 May 2010
Posts: 39, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 146.5
Votes: 4

 
Post Posted: 20-07-2010, 18:53:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Baiatul a facut schimb de caractere si avand acces la ultimul tab a luat din banca 3 iteme


Am vorbit cu el si a zis ca si-a echipat ceva din acele iteme luate, restul fiind trimise pe maincharul lui Jacks or something, nu am retinut numele pe care are ban inca 7 zile. Daca se poate sa fie innapoiate si sterse din bagurile playerului. Multumesc anticipat

Frozenorburile sunt innapoiate. NUmele playerului e Remaind.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
matei22

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-04-2012 21:46)
Joined: 10 Mar 2010
Posts: 378, Topics: 24
Location: Romania

Reputation: 252.6
Votes: 5

 
Post Posted: 21-07-2010, 12:51:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Up

P.S. este playerul de pe caracterul jacks care a luat itemele.. lea pus pe caracterul remaind si acuma vinde wandul din Icc. Jacks a fost unbanat ieri si nu raspunde acum

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
drk13

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-03-2011 22:43)
Joined: 05 May 2010
Posts: 39, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 146.5
Votes: 4

 
Post Posted: 21-07-2010, 20:09:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mdeah.. incep sa imi schimb parerea... kent stie sa raspunda doar "nu se poate" ... nu inteleg de ce nu se poate... evident ca ii e lene lui sa apese niste butoane in schimb stie sa dea doar mute si ban ... ca le are pe macro daca nu ma insel... in plus fata de chestia asta koltzu, gm-ul cu care ne-am "certat" ( a fost mai mult... noi postam, el inchidea fara sa se uite macar la dovezi ) la unban char... in legatura cu o poza modificata imi zice mie ca nu e modificata poza ca s-ar fi vazut in exisf ... SI POZA ERA MODIFICATA IN PAINT IN PUII MEI.... si nu se vede nimic... ; apoi sa vedem... a da... gmii vostrii zic ca nu se poate da reset la cd-uri la instante.. cand am 3 insi in guilda saracii au 2 cd-uri pe icc10 .. nici nu stiu cum e posibil asa ceva...
macar se paote ceva pe srv? se paote gm-ii sa dea altceva inafara de mute si ban? eu inteleg ca nu e ca pe blizz dar nu era asa greu sa puna mana un gm sa se uite sa zica.. da mah v-a ninjat 3 iteme din banca.. le stergem acuma de pe el si vi le dam innapoi... dar nu ... voi stiti doar "nu se poate"




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kirov

[Russian FreaK]



Status: Offline
(since 05-03-2023 21:30)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 3275, Topics: 129
Location: Mother RussiA

Reputation: 400.6
Votes: 92

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 21-07-2010, 20:38:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce treaba au cei din staff cu itemele voastre din GV ?

Ala nici nu se numeste ninja , le-a luat pur si simplu din moment ce avea acces la ele .


.
Most people shout "***!!!" just before they lose control of a car... but i say: "Hold my beer and watch this!"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
koltzu
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-10-2013 15:18)
Joined: 24 Oct 2006
Posts: 6632, Topics: 170
Location: Romania

Reputation: 847.9
Votes: 94

 
Post Posted: 21-07-2010, 20:51:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

drk13 wrote:
mdeah.. incep sa imi schimb parerea... kent stie sa raspunda doar "nu se poate" ... nu inteleg de ce nu se poate... evident ca ii e lene lui sa apese niste butoane in schimb stie sa dea doar mute si ban ... ca le are pe macro daca nu ma insel... in plus fata de chestia asta koltzu, gm-ul cu care ne-am "certat" ( a fost mai mult... noi postam, el inchidea fara sa se uite macar la dovezi ) la unban char... in legatura cu o poza modificata imi zice mie ca nu e modificata poza ca s-ar fi vazut in exisf ... SI POZA ERA MODIFICATA IN PAINT IN PUII MEI.... si nu se vede nimic... ; apoi sa vedem... a da... gmii vostrii zic ca nu se poate da reset la cd-uri la instante.. cand am 3 insi in guilda saracii au 2 cd-uri pe icc10 .. nici nu stiu cum e posibil asa ceva...
macar se paote ceva pe srv? se paote gm-ii sa dea altceva inafara de mute si ban? eu inteleg ca nu e ca pe blizz dar nu era asa greu sa puna mana un gm sa se uite sa zica.. da mah v-a ninjat 3 iteme din banca.. le stergem acuma de pe el si vi le dam innapoi... dar nu ... voi stiti doar "nu se poate"



Nu-ti convine, gaseste alt server, mai avem playeri, hai swoosh.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
drk13

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-03-2011 22:43)
Joined: 05 May 2010
Posts: 39, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 146.5
Votes: 4

 
Post Posted: 22-07-2010, 00:44:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@ koltzu:
evident.. ce putea zice si el...
nu ma dernjeaza decat atunci cand cineva nu poate sa acorde nici macar 5 minute din pretioasa lui viata, sa inteleaga o problema.. si tot pe noi ne face nebuni si prosti si idioti si ne scuipa in ochi si ne trateaza ca pe ultimii milogi... nu sunt aici sa iti fac tie o favoare... sa iti dau tie putere in vre-un fel ... faptul ca esti gm nu e decat un simplu rank peste mine care teoretic zice ca "porti o responsabilitate si ti-ai castigat dreptul asta", nu te face mai bun, mai destept sau mai puternic astfel incat sa iti permiti sa ma tratezi fara nici un pic de respect. nu as fi zis nimic daca nu ai fi pretins ca sti "photoshopeste" zicand ca nu se vede in exif, dar avand in vedere ca imi zice ca nu e modificata poza cand apare mare, clar si scris cu rosu un "IMBA" si o sageata!!!!!
crezi ca eram tmapit sa incep sa ma cert cu tine degeaba? crezi ca mai am cheful necesar sa ma cert pe lucruri marunte? era doar un avertisment legat de felul in care se pot truca pozele pentru a obtine un ban...
@ kirov: avand in vedere faptul ca cineva a dat charul la trade fara sa ne anunte pe noi nu era vina nimanui decat a persoanei respective. Am rugat frumos gm-ul daca se poate intr-un ticket si mi-a zis sa fac post pe forum, am facut post am refacut ticketul mentionand linkul catre post si mi se raspunde sec din partea altui gm "nu se poate". Pentru ce sunt pus sa fac post pe forum daca se stia din start ca nu se poate? doar sa ma obosesc si sa ma cert cu toti? Fara suparare... dar pe cat de buni sunt unii game masteri pe atat de rau sunt altii.
offtopic: in fine cineva sa inchida subiectul pentru ca sunt secat de subiectul asta si nu am chef sa ma mai cert cu nimeni.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xh3lar

[Mentaly Stable]



Status: Offline
(since 01-11-2014 21:27)
Joined: 24 Aug 2007
Posts: 2062, Topics: 14
Location: Galati

Reputation: 60.3
Votes: 27

 
Post Posted: 22-07-2010, 00:59:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok locked , si a mai fost un incident la fel cu un gbank , si nu s-a dat nimic . E in totalitate vina voastra pentru ca dati access cui nu trebuie , si nu va anuntati intre voi in legatura cu intentiile voastre.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Xh3lar, 21 July 2010 22:59



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  


The time now is 13-05-2024, 18:38:51
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x