User
Pass
2FA
 
 

Van
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message4645
Waynee

[BasedTontoVeli]



Status: Offline
(since 21-01-2023 08:21)
Joined: 14 Dec 2009
Posts: 24138, Topics: 407
Location: BasedTontoVeLI

Reputation: 1611.6
Votes: 187

 
Post Posted: 23-07-2010, 12:19:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[pk]ReFLeX wrote:
Stalone : SA IMI BAG **** IN SERVERU VOSTRU SI IN VOI DE PROST
Uitati aici ce a zis domnul Stalone. Nu am paint sa fac PS! dar am martori daca nu credeti asta!-

Asta pot sa o fac si eu care e smecheria ? adu un print si lasa-ma cu texte din astea. Cat despre reclamatie cu parere de rau iti spun Stalone k te iei cam aiurea cu toata lumea [ admini, playeri ]. N-ai rabdare, te enervezi rapid si eu am avut altercatii cu tine dar nu m-am complicat pentru k nu merita. Pe Van nu-L stiu asa cum arata acolo ceea ce denota mai mult k sigur k tuh l-ai provocat. Te iei la tranta cu toata lumea mai intai cu mza apoi cu mine apoi cu Van si poate cu altii. Sa nu fii vreun tiganus cu aere pe el de "smecher". Cel mai corect ar fi sa verifice un owner logurile sa clarifice situatia k asa cateva printuri, putea sa faca oricine la ceea ce ii convine.



Years tragic:
94: Birth of Bieber
95: Eazy's Death
96: 2Pac's Death
97: Biggie's Death
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Stalone
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-12-2010 01:15)
Joined: 25 Jun 2010
Posts: 284, Topics: 15
Location: Portugal

Reputation: 6.6
Votes: 8

Post Posted: 23-07-2010, 12:19:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Spawn abtine-te, ti-am mai zis eu spre deosebire de multi admini, nu sufar, respect doar regulamentul , altfel ar fi haos pe server. Pai voi admini care injurati, ce exemplu dati playerilor? Le cereti lor sa nu injure, dar voi o faceti. Spawn uita-te la pozele cu Van cand se ruga de mine ca sa nu postez pe forum.Pai l-am iertat odata, de doua ori, de cinci ori.Dar n-o poti face la infinit.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
[pk]Van
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-08-2010 07:22)
Joined: 24 Jun 2010
Posts: 145, Topics: 8
Location: Partidul hotilor , (PH)Prahova

Reputation: 26.9
Votes: 7

Post Posted: 23-07-2010, 12:20:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cum spuneam repeta aceeasi faza , cu copii , ba tu la 24 de ani te joci cs ma? nu stiai ca jocu asta e pt copii? dute si cautati o femeie fa-ti un copil i-ati un servici daca tot zici ca esti asa matur , de ce stai sa te joci cu copii ma? papalapte ce esti

Imi doresc ce imi doresti tu mie si sa ti se-ntample tie -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
[pk]Van
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-08-2010 07:22)
Joined: 24 Jun 2010
Posts: 145, Topics: 8
Location: Partidul hotilor , (PH)Prahova

Reputation: 26.9
Votes: 7

Post Posted: 23-07-2010, 12:22:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Haha , ma rugam de tine ma? dar tu cand injurai ca un tigan dinala borat pe mess ? dute ma la nasa ca tu esti o mana dreapta printre aia , ca tu esti un regulamentar .. ce stai sa te joci counter cu copii de 12-16 ani

Imi doresc ce imi doresti tu mie si sa ti se-ntample tie -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Stalone
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-12-2010 01:15)
Joined: 25 Jun 2010
Posts: 284, Topics: 15
Location: Portugal

Reputation: 6.6
Votes: 8

Post Posted: 23-07-2010, 12:23:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[pk]ReFLeX wrote:
Stalone Tu zici de toti ca "sufera de admin" dar la tine nu te uiti?
In primele zile cand am luat eu admin si le dadeam slay/kick/gag nu le dadeam aiurea domnule!Injurau,terro lasa fre si ei nu dadeau arma,pe unele mape merge sa cumperi arme si cineva a luat si ia-m dat voteban si kick! Peste 5 minute intra el(Stalone) si zice:Ba reflex tu suferi de admin? dece iai dat kick lu ala dece ai facut aia si aia!?
Ii ziceam inainte sa iau admin: Stalone fi si tu mai atent ca aia cumpara arme si nus ce nus ce el a zis: Nu ma intereseaza! Si mai zice ca respecta regulamenutl!-


Tu vino cu print-uri , ca doar ti-ai luat suspend pentru toate greselile comise, ai PRINT-uri , uiti ca inainte sa primesti adminul, faceam mereu ce ziceai ? Acum o dai la intors ca nu mai vorbesc cu tine - Esti patetic. Mereu faceai abuz de amx_say si amx_slap.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
^^The Angel^^

[AngeL :D]



Status: Offline
(since 26-09-2013 11:51)
Joined: 07 Jul 2010
Posts: 5977, Topics: 210
Location: Maximia !

Reputation: 546.4
Votes: 94

 
Post Posted: 23-07-2010, 12:24:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am fost si eu pe server cand s-a intamplat asta.Aici are dreptate ReFLeX - ... dar sa stii ca Stalone doar a intrebat care a fost motivul pentru care i-ai dat voteban si kick...Adica vreau sa spun ca nu a gresit cu nimic Stalone..ai dreptate ca ti-a spus ca suferi de admin dar..a spus asta ptr ca nu stia ce se intamplase

„Cãrțile mele sunt ca apa. Cãrțile marilor genii sunt ca vinul. Din fericire toatã lumea bea apã.” -> Mark Twain


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
[pk]ReFLeX
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-08-2010 10:00)
Joined: 07 Jul 2010
Posts: 35, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 40.4
Votes: 3

Post Posted: 23-07-2010, 12:25:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Apropo mai am ceva de zis! Ieri Stalone mia zis ca deabea asteapta sa vine TweeTy ca sa imi dea remove! Acest "om" se crede un "boss" cum am zis si mai sus!App TweeTy daca tu nu aveai Owner pe server Stalone nu mai era asa "bun" cu tine.
Dati si tu seama frate,nu vezi ca abuzeaza de tine?!
Te asigur eu TweeTy ca el profita de tine.
App Stalone stiu sa fac PS dar nu am paint pt ca am reformatat pc-ul!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Stalone
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-12-2010 01:15)
Joined: 25 Jun 2010
Posts: 284, Topics: 15
Location: Portugal

Reputation: 6.6
Votes: 8

Post Posted: 23-07-2010, 12:27:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[pk]ReFLeX wrote:
Apropo mai am ceva de zis! Ieri Stalone mia zis ca deabea asteapta sa vine TweeTy ca sa imi dea remove! Acest "om" se crede un "boss" cum am zis si mai sus!App TweeTy daca tu nu aveai Owner pe server Stalone nu mai era asa "bun" cu tine.
Dati si tu seama frate,nu vezi ca abuzeaza de tine?!
Te asigur eu TweeTy ca el profita de tine.
App Stalone stiu sa fac PS dar nu am paint pt ca am reformatat pc-ul!

- profit de TweeTy? Sa posteze TweeTy discutia de pe messenger , mi-a fost scos helper-ul de catre Freakz0r si nu l-am mai vrut inapoi, mi l-a facut TweeTy.NU AI PAINT ca ai reformatat calculatorul? Instaleaza-l - nu mai cauta atat scuze.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
[pk]ReFLeX
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-08-2010 10:00)
Joined: 07 Jul 2010
Posts: 35, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 40.4
Votes: 3

Post Posted: 23-07-2010, 12:29:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai dreptate Waynee aia poate sa faca oricine,vroiam sa fac PS dar am vazut ca nu am paint si nu pot sa fac. Uitate ca a facut SmileY
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SpawN

[Fun.Freakz.Ro Owner]



Status: Offline
(since 14-02-2015 02:25)
Joined: 28 Aug 2008
Posts: 1423, Topics: 32
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 380
Votes: 21

Post Posted: 23-07-2010, 12:30:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu vino cu print-uri , ca doar ti-ai luat suspend pentru toate greselile comise, ai PRINT-uri , uiti ca inainte sa


stalone nu toti traim in printuri



P.S.: fa prin si la asta crec ai bind pe toate tasetele cu print screen


Hai vezi-ti de treaba!!!

No More Mister Nice Guy!

Nu-mi place , o schimb!
Nu-mi convine , o modific!
Ma deranjeaza , o scot!
Ma streseaza , o ignor!

Da uneori e mai bine sa-ti bagi "penisu"!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
[pk]Van
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-08-2010 07:22)
Joined: 24 Jun 2010
Posts: 145, Topics: 8
Location: Partidul hotilor , (PH)Prahova

Reputation: 26.9
Votes: 7

Post Posted: 23-07-2010, 12:30:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E adevareat, Stalone profiti de bunatatea lui tweety si cum am mai spus GET A LIFE AND A WOMAN -

Imi doresc ce imi doresti tu mie si sa ti se-ntample tie -



Last edited by [pk]Van on 23-07-2010, 12:35:19; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Stalone
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-12-2010 01:15)
Joined: 25 Jun 2010
Posts: 284, Topics: 15
Location: Portugal

Reputation: 6.6
Votes: 8

Post Posted: 23-07-2010, 12:31:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

[pk]ReFLeX wrote:
Ai dreptate Waynee aia poate sa faca oricine,vroiam sa fac PS dar am vazut ca nu am paint si nu pot sa fac. Uitate ca a facut SmileY


Tu ai un tupeu fantastic, la fel ca si SmileY. Nu iti este clar ca nu poate intra nimeni cu numele Stalone daca nu stie parola? Sa se uite toata lumea la poza facuta de SmileY ca unu dintre voi a intrat cu numele Stalone. , a injurat si a facut ala print , E SIMPLU baiete. - - -


[pk]Van wrote:
E adevareat, Stalone profiti de bunatatea lui tweety si cum am mai spus GET A LIFE AND A WOMEN -


Engleza ta lasa mult de dorit flacau, mai mergi si tu pe la scoala , WOMEN este la plural inseamna FEMEI , WOMAN este singularul pentru FEMEIE. Nu stii sa vorbesti romaneste cum trebuie si o arzi in engleza? -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
[pk]ReFLeX
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-08-2010 10:00)
Joined: 07 Jul 2010
Posts: 35, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 40.4
Votes: 3

Post Posted: 23-07-2010, 12:33:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stalone daca tu zici ca eu sau smiley am intrat cu nick-ul tau intreabal pe Goku ca Era pe server daca eu sau Smiley am intrat cu nick-ul tau! Frate Gandeste inainte sa vorbesti;)
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
[pk]Van
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 02-08-2010 07:22)
Joined: 24 Jun 2010
Posts: 145, Topics: 8
Location: Partidul hotilor , (PH)Prahova

Reputation: 26.9
Votes: 7

Post Posted: 23-07-2010, 12:34:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu conteaza , am gresit dar subantelesul trebuie sa il citesti, ai inteles bai americanule?

Imi doresc ce imi doresti tu mie si sa ti se-ntample tie -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jART

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-03-2012 16:30)
Joined: 08 Jul 2010
Posts: 85, Topics: 12
Location: Zalau

Reputation: 46.7
Votes: 4

Post Posted: 23-07-2010, 12:34:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stalone wrote:
[pk]Van wrote:
E adevareat, Stalone profiti de bunatatea lui tweety si cum am mai spus GET A LIFE AND A WOMEN -


Engleza ta lasa mult de dorit flacau, mai mergi si tu pe la scoala , WOMEN este la plural inseamna FEMEI , WOMAN este singularul pentru FEMEIE. Nu stii sa vorbesti romaneste cum trebuie si o arzi in engleza? -


Nu incetezi o data cu "mistourile" bai omule ? Credeam ca la 21 de ani esti cu toate la cap dar dupa ce observ ca te iai de toti nu mai am aceeasi parere ...




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by SeaGer, 23 July 2010 10:48



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3  Next    


The time now is 29-04-2024, 15:33:08
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x