User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Sam + twister / Joclasto
Go to page 1, 2  Next    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message4346
Domnu` Brando
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-07-2010 22:26)
Joined: 09 Mar 2009
Posts: 15, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 59.5
Votes: 11

Post Posted: 22-07-2010, 22:30:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci, acum vreo 2-3 zile jucam pe assault_hotel si observ pe plaierul Joclasto (sau cum il cheama) ca se urca pe un perete pe care normal nu putea sa se urce, practic intra in el si apare sus. Le zic si incepe sa rada, zicand ca el e player cu full option pe serverul asta.

AZI, jucam pe nuke, la fel, acesti Joclasto , la un momentdat isi schimba numele in twister.
Si incepe sa faca acelasi chestii sub numele de twister.
Se poate vedea pe demo, cum dupa ce mor eu, imi da imaginea lui si se vede cum se urca pe cutia rosie ! zic in chat si pe amx_page ca are cod, dar nimic.
Peste ceva timp se observa ca iarasi se urca pe cutii si pe undeva pe sus unde era imposibil de urcat.
Iarasi dau mesaj pe amx_page, dar nu se ia nici-o masura, intreb daca-i admin pe server, si se raspunde ca nu e nimeni dar defapt era Sam.
Ma oftic si incep sa-l injur pe twister! adica pe Joclasto asta.
Eh, si cum il injur adminul Sam vede! si-mi da ban 2 ore.

Reclamatia nu este pt Sam chiar daca normal trebuia sa dea gag sau llama.... este pentru javra aia de Joclasto / twister.



PRIVITI DEMO: SA NU VA AUD CA ESTE BUG DE IMAGINE ! SI CA SE MAI INTAMPLA CA SA APARA CARACTERUL PE SUS. AICI NU E BUGU ALA.




http://fisierulmeu.ro/4612C52AW7NA/pacs-dem.html

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
saLaM_^

[Maniac]



Status: Offline
(since 30-01-2013 21:28)
Joined: 01 Aug 2008
Posts: 1124, Topics: 44
Location: x2 dupa cutie :">

Reputation: 261.5
Votes: 19

Post Posted: 22-07-2010, 23:02:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Domnu` Brando wrote:
este pentru javra aia de Joclasto / twister.


valea - pt asta iei permanent -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Domnu` Brando
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-07-2010 22:26)
Joined: 09 Mar 2009
Posts: 15, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 59.5
Votes: 11

Post Posted: 22-07-2010, 23:05:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tu esti cretin? cum adica pt asta iau permanent? ce am facut? uitati-va pe demo

 
Staff message (ion):
 
Ai grija la limbaj, te rog.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 22-07-2010, 23:14:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Twister este owner pe war4 si nu e indicat ca tu un simplu player sa vorbesti asa fata de el. Acum fata de salam ai vorbit din nou urat...sigur nu vei avea viitor pe serverul asta chiar daca te vor lasa sa joci. Ma voi uita la demo, dar din pura curiozitate.

l.e. LOL, 51 mb un demo? am si eu niste limite la curiozitate...imi imaginez si cum in juma' de ora de demo e doar o faza... si mai bine o las balta. Mai am si vaga impresie ca nu sti de duck-jump.


Every day above ground is a good day.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Tw

[Gunner]



Status: Offline
(since 02-09-2019 18:56)
Joined: 26 Aug 2009
Posts: 903, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 341.7
Votes: 6

Post Posted: 22-07-2010, 23:50:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E noclip -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 23-07-2010, 06:35:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

NU e noclip ..este stepsize.Domnu brando banul ramane si este permanent..deoarece nu e prima data cand injuri,...eu nu am afirmat nimic despre mama ta...cum mi-ai zis tu mie...daca imi aduc aminte "rasa mami"
am schimbat stepsize de cateva ori cu un bind ..am zis sa glumesc putin...si uite unde sa ajuns - numai ca am dat de un taran ca Domnu ' brando care nu stie de gluma...si care stie decat sa injure.
Ps:imi cer scuze daca am deranjat pe cineva..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
ety

[Samurai]



Status: Offline
(since 10-02-2013 22:41)
Joined: 28 Feb 2009
Posts: 581, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 229
Votes: 7

Post Posted: 23-07-2010, 17:30:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ratra wrote:
Twister este owner pe war4 si nu e indicat ca tu un simplu player sa vorbesti asa fata de el

@Ratra sunt total importriva la ce ai spus aici, mai ales faza cu "simplu player". Daca ai un rang nu inseamna ca cei care nu il au sunt mai putin important decat tine ci din contra: ai rangul respectiv pentru a avea grija de server astfele incat acei"simply playeri" sa se simta bine. Gandeste-te ca daca nu ar fi toti acesti"simpli playeri" atunci nu ar fi nici un server iar noi nu am avea nici un rang (blood, champ, sau chiar owner). PAREREA MEA!

Cat despre tine, Domnu' Brando, nu e prima data cand iti bagi sau trimiti in origini atunci cand nu iti convine ceva pe server. Iti aduci aminte cand se juca he_War_tennis si nu iti placea harta iar noi adminii ti-am zis ca nu o schimbam. Ce ai facut? Ai injurat serverul si ai iesit imediat. Atunci nu te-am banat, deaoarece am zis sa fiu indulgent ca erai nervos. Insa acu cum te-am prins cum te-am ars.
Cat despre faza cu urcatul pe pereti, daca stii cum sa ceri explicatii iti vor fi date, crede-ma am patit-o si eu, si stiu despre ce vorbesc.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dmc24

[offline]



Status: Offline
(since 26-12-2014 17:04)
Joined: 18 Feb 2007
Posts: 1385, Topics: 44
Location: Terra Nova

Reputation: 278.3
Votes: 17

Post Posted: 23-07-2010, 19:15:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

rezolvarea este foarte simpla.
ai jignit un admin in cazul de fata un owner, el decide cat dureaza banul, daca te deranja atat de mult faptul ca se urca pe pereti cu stepside puteai foarte simplu sa fii politicos sa il rogi sa nu o mai faca.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Domnu` Brando
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-07-2010 22:26)
Joined: 09 Mar 2009
Posts: 15, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 59.5
Votes: 11

Post Posted: 24-07-2010, 21:41:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ma oamenilor, VAD CA TOT EU SUNT DE VINA NU?
Il intrebasem de mai multe ori, si mi-a ras, si zicea ca el e playerul care are full option pe server.
Daca imi intra in joc si se urca pe pereti, eu asta am considerat "cod" DIN MOMENT CE EL FACE CEVA CE CELALTI PLAYERI NU IL POT FACE.
Nici n-am stiut ca e owner, sau ce este....
I-am zis la admin de 2 ori, nu mi-a dat nici o explicatie, normal ca l-am injurat, si mai mult de atat, il injuram si daca stiam ca e OWNER, pupincuristilor !
Da oricum vad ...... ca unii dintre voi sunt cam pupincuristi! daca toti am juca cum joaca el cu stepsize ce s-ar intampla? Si in plus ca nu era prima data cand face, asa juca de obicei.
In schimb eu primesc ban pe server.
BRAVO ! INTELIGENTA CHESTIE!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Domnu` Brando
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-07-2010 22:26)
Joined: 09 Mar 2009
Posts: 15, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 59.5
Votes: 11

Post Posted: 24-07-2010, 21:49:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si pentru tine TWISTER , te-am vazut de nustiu cate ori pe server jucand cu stepsize, insa acum m-am enervat.
Ar trebuii sa ii respecti un pic pe aia cu care joci, ma taranule care esti, nu sa joci cu stepsize, si cand te intreaba cineva de ce o faci tu sa razi si sa spui ca faci ce vrei.
Ma faci tu pe mine taran? Eu cred ca tu ai demonstrat ca esti taranul adevarat ma tarane.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 24-07-2010, 21:55:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu sti ce este pupincurismul. Aici consider ca m-ai atacat direct si nu vreau decat sa iti spun ca la fel ca si in viata reala functia se respecta. O persoana care ajunge intr-o functie inalta poate fi judecata ori de o persoana mai mare ori de o persoana a carei meserie este sa judece. Tu erai un simplu player care probabil nu a depus munca ce a depus-o Twister pentru server. Ma consider un om rational nu pupincurist si mai mult de atat nu am ce discuta cu o persoana de speta ta.

Every day above ground is a good day.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Domnu` Brando
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-07-2010 22:26)
Joined: 09 Mar 2009
Posts: 15, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 59.5
Votes: 11

Post Posted: 24-07-2010, 22:08:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

MA INTELIGENTULE, ESTE FOARTE SIMPLU , TWISTER NU A RESPECTAT REGULILE SERVERULUI. OK?
SI EU IMI IAU BAN..............SI MAI MULT DE ATAT EU FAC RECLAMATIE SI IMI IAU BAN.
Si despre tine ratra, mi-a placut ca nu te-am specificat si te-ai simtit singur pupincurist.
Si nu ai discuta cu o persoana de speta mea? TU stii sa bati doar in Tastatura ma subnutritule si atat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ety

[Samurai]



Status: Offline
(since 10-02-2013 22:41)
Joined: 28 Feb 2009
Posts: 581, Topics: 21
Location: Romania

Reputation: 229
Votes: 7

Post Posted: 24-07-2010, 22:14:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Domnu` Brando wrote:
MA INTELIGENTULE, ESTE FOARTE SIMPLU , TWISTER NU A RESPECTAT REGULILE SERVERULUI. OK?
SI EU IMI IAU BAN..............SI MAI MULT DE ATAT EU FAC RECLAMATIE SI IMI IAU BAN.
Si despre tine ratra, mi-a placut ca nu te-am specificat si te-ai simtit singur pupincurist.
Si nu ai discuta cu o persoana de speta mea? TU stii sa bati doar in Tastatura ma subnutritule si atat.

Si tu respecti regulile, injurand ori de cate ori vrei? Nu crezi ca esti cam ipocrit cand pretinzi un lucru atat timp cat tu nu il faci?
Si mai termina naibilui cu apelativele alea, nu impresionezi pe nimeni, nu te ajuta in nici un fel, si cu siguranta nu va determina pe nimeni sa iti scoata banul.
Ti-am mai spus: daca ai fi facut un post pe forum in care sa ceri, decent si civilizat, explicatii, poate ti s-ar fi dat. Eu asa am facut si am primit explicatii care mi s-au cuvenit.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Domnu` Brando
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 24-07-2010 22:26)
Joined: 09 Mar 2009
Posts: 15, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 59.5
Votes: 11

Post Posted: 24-07-2010, 22:49:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mi-am dat seama ca nu o sa imi scoata nimeni banu.
CUm sa nu injur cand merita?
Si am cerut explicatii chiar de la dansul.
Dar domnu este retard. Stie doar sa rada si sa-mi zica ca face ce vrea,
PS: DE CE DRACU MAI TINETI FORMU ASTA DACA NU RESPECTATI REGULILE?
si cica sa nu injur....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DarK1

[Soul Reaper]



Status: Offline
(since 03-01-2019 14:54)
Joined: 01 Jan 2010
Posts: 1130, Topics: 78
Location: Romania

Reputation: 556.3
Votes: 34

 
Post Posted: 24-07-2010, 22:54:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

duda , tu nu sti de gluma taticule,dute vere in alta parte daca nu'ti convine
si despre injurat ,ce vrei sa demontrezi prin injurii ?!?! ca esti vreun smecher sau ceva de genu?
duda cand te'a facut taran ti s;a parut ca te "jigneste",dar tu te faci singur taran prin atitudinea pe care o ai
deci DUDa dute tare



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by eM, 24 July 2010 22:42



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 11-06-2024, 00:01:28
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password