User
Pass
2FA
 
 

Unban :-(

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message690
Terry

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-07-2011 12:47)
Joined: 27 Jul 2010
Posts: 18, Topics: 6
Location: Kazakhstan

Reputation: 140
Votes: 2

 
Post Posted: 27-07-2010, 18:54:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa incepem cu inceputu eram Zg cu 3 player si un dk am uitat niku o sa vil dau dupa ce il gasesc prin friend list sia pus speed ca era atacat de niste mobi din Zg care erau baguiti eu recunosc ca aveam Wall climb si fall damage on si adminu hmm nu mai tin minte care imi da summon in gm insland si imi spune ce spun adevaru ii zic ca am folosit doar wall climb si fall damage el zicea ca aveam speed si CHIAR vreau sa recunosc ca cu speed daca am folosit de cateva ori dar in alta parte poate sa fie de la chestia aia , Si dc Si acc Wickedsick char [WeedSmokaz] cv de genu are ban, pt ca el a venit doar cu noi nu avea nimika as dori unban la astea 2acc

Terry
Wickedsick

Nah - :

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
|Nixon|
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-08-2010 16:19)
Joined: 13 Jul 2010
Posts: 1232, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 14.4
Votes: 20

 
Post Posted: 27-07-2010, 19:19:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Terry wrote:
Sa incepem cu inceputu eram Zg cu 3 player si un dk am uitat niku o sa vil dau dupa ce il gasesc prin friend list sia pus speed ca era atacat de niste mobi din Zg care erau baguiti eu recunosc ca aveam Wall climb si fall damage on si adminu hmm nu mai tin minte care imi da summon in gm insland si imi spune ce spun adevaru ii zic ca am folosit doar wall climb si fall damage el zicea ca aveam speed si CHIAR vreau sa recunosc ca cu speed daca am folosit de cateva ori dar in alta parte poate sa fie de la chestia aia , Si dc Si acc Wickedsick char [WeedSmokaz] cv de genu are ban, pt ca el a venit doar cu noi nu avea nimika as dori unban la astea 2acc

Terry
Wickedsick

Nah - :



Frate nu conteaza ca ai folosit wall climb sau fall damage, tot hack e -



I am Hunter - Play Free Online Games
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Terry

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-07-2011 12:47)
Joined: 27 Jul 2010
Posts: 18, Topics: 6
Location: Kazakhstan

Reputation: 140
Votes: 2

 
Post Posted: 27-07-2010, 22:25:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da stiu -.-' si de asta recunosc ca am jucat cu hack dar mia dat ban 30 de zile si banu tot nu sa scos:-(
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(since 13-08-2024 09:04)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 28-07-2010, 09:23:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

No unban.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Zohlomg, 28 July 2010 07:23



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 29-09-2024, 17:22:53
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x