User
Pass
2FA
 
 

<The Impaler>

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1053
Koldfire
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-01-2011 07:41)
Joined: 23 Jul 2010
Posts: 21, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 94
Votes: 2

Post Posted: 07-08-2010, 00:40:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut sunt Alex aka Koldfire sunt bleft pally prot Armory link:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=WoW+Freakz&&cn=Koldfire si sunt Offiter in guilda <The Impaler> o guilda in care relatile dintre playeri > un item sau un loc in raid... nu dau nume de alte guilde care se bat oameni pe un loc.

Vrem sa facem un pve de calitate sa ne putem distra... eu unul m-am saturat de pug-uri in care playeri ies la primu wipe sau sunt in pvp gear cu full stamina sokete si voi raid...

Nu vreau sa vorbesc prea mult sau sa va inpresionez...Stiu ca sunt multe guilde noi gen <lyons of org> etc.. dar tre sa aveti incredere si rabdare ptr a cladi ceva.

Momentan recrutam majoritatea claselor... insa dau un exemplu sunteti rogue in pvp gear si aveti 0 hit rating sa nu crede-ti ca prindeti loc in raid puteti sa aveti si 5.5k gs daca scoate-ti sub 4k dps.

Recrutam: 1-2 Tanks ( 1 feral 1 dk/warr)
2-3 Healz ( 1 druid 1 holy priest 1shammy/1pally
Dps cat incape...

Joc wow de ceva timp si am avut ocazia sa joc cu toate clase ( NOLIFER) pot sa va dau sfaturi spec/gear/rotatie/gems anything.

Ok acu e partea cea mai simpla daca vrei sa intrati in guilda... tre sa completati un formular.. ca sa va vina mai usor o sa fac ptr charu meu...

Armory link:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=WoW+Freakz&&cn=Koldfire
Varsta:17 ani
Wow xp: 4 ani (atat pvp cat si pve)
In ce guilde ai mai fost si dc ai plecat: <Realness> mult prea multi playeri si foarte multi zei:)
De ce vrei sa intri in <The Impaler>: ----------
Ce te astepti de la guilda:------------
Sugesti/Comentari:--------

Unul din ofiteri sa sa se uite pe apply-ul vostru si o sa va zica ce si cum( de regula eu o sa fiu acela)

Have fun!-

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Killswitch

[Twilight Shamanizar]



Status: Offline
(since 08-05-2012 20:01)
Joined: 05 Jul 2010
Posts: 43, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 85.7
Votes: 2

 
Post Posted: 07-08-2010, 03:45:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Armory link:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=WoW+Freakz&&cn=Romb
Varsta:17 ani
Wow xp: 4 ani (atat pvp cat si pve)
In ce guilde ai mai fost si dc ai plecat: <Envy> Ninja
De ce vrei sa intri in <The Impaler>: Pentru a putea profita de joc, nu de a-mi epuiza nervii.
Ce te astepti de la guilda: Oamenii lejeri, fara tarani si ninjari.
Sugesti/Comentari:N/A

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Koldfire
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-01-2011 07:41)
Joined: 23 Jul 2010
Posts: 21, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 94
Votes: 2

Post Posted: 07-08-2010, 04:33:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Accepted!

Sunt mai multi playeri care au intrat in guild.. dar nu au vrut sa faca post pe forum.. alegerea lor... O sa pun pe forum raid progres la sfarsitul zilei.. sa vedem ce iese in icc .. bft!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Peew

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-03-2011 11:38)
Joined: 07 Aug 2010
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 52
Votes: 2

Post Posted: 07-08-2010, 07:21:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Armory Link :http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=WoW+Freakz&cn=Peew
Varsta : 18 ani
Wow XP : 3 Ani (PVP si PVE)
In ce guilde ai mai fost si dc ai plecat:Am fost in cel putzin 4 guilde si nu se ocupa nimeni e ele ....
De ce vrei sa intri in <The Impaler>: Dupa o pauza de 1 luna - simt nevoia sa joc wow -
Ce astepti de la guilda: REspect si maturitate

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Koldfire
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-01-2011 07:41)
Joined: 23 Jul 2010
Posts: 21, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 94
Votes: 2

Post Posted: 07-08-2010, 08:28:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Accepted!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dejavu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-10-2010 11:56)
Joined: 01 Aug 2010
Posts: 4, Topics: None
Location: Belgium

Reputation: 64.1
Votes: 2

Post Posted: 07-08-2010, 10:03:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=WoW+Freakz&cn=Umerash (am si iteme pve)
varsta:19 ani
Wow XP : 3 ani pve si pvp (mai putin ruby sanctum)
In ce guilde ai mai fost si dc ai plecat: proaspat la hoarda, in nici una, la ally in TooManyButtons, si am iesit pentru ca, a fost o perioada cand au plecat ofiterii in vacanta si nu sau mai facut raiduri nimic si a iesit toata lumea...
De ce vrei sa intri in <The Impaler>: pt ca vreau o guilda pve care sa faca raiduri si sa ne intelegem ca o frumoasa comunitate -
Ce astepti de la guilda: respect, imediat ce il voi oferi si eu - si fara ninja -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Koldfire
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-01-2011 07:41)
Joined: 23 Jul 2010
Posts: 21, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 94
Votes: 2

Post Posted: 07-08-2010, 10:12:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Accepted!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Koldfire
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-01-2011 07:41)
Joined: 23 Jul 2010
Posts: 21, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 94
Votes: 2

Post Posted: 07-08-2010, 21:24:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Icc 10 n progres:

Lord Marrowgar-dead
Lady Deathwhisper-dead
Deathbringer Saurfang-dead

Bosi au murit din primul try...dupa saurfang a iesit un healer si nu am mai putut continua...Sper sa refacem raidu:)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Prodigyro

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-02-2012 22:47)
Joined: 19 Jun 2010
Posts: 65, Topics: 20
Location: Romania

Reputation: 153.8
Votes: 2

Post Posted: 08-08-2010, 13:11:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Armory link: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=WoW+Freakz&&cn=Prodi
Varsta:20 ani
Wow xp: ~4 ani,am avut si niste pauze
In ce guilde ai mai fost si dc ai plecat: <All stars> nu se ocupa nimeni de guilda.
De ce vrei sa intri in <The Impaler>: m-am saturat sa fac puguri doresc ceva mai stabil
Ce te astepti de la guilda: doar sa se faca raidurile cu guilda
Sugesti/Comentari: sa se invite un numar limitat de playeri astfel incat sa nu fie 20 war in guilda

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Koldfire
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 23-01-2011 07:41)
Joined: 23 Jul 2010
Posts: 21, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 94
Votes: 2

Post Posted: 08-08-2010, 18:05:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Accepted!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 06-10-2024, 02:08:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x