User
Pass
2FA
 
 

[REJECTED] BUGG CHAR TRDE !!!!!!!!!

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message753
eueueueueu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-08-2010 13:01)
Joined: 16 Aug 2010
Posts: 7, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 50.4
Votes: 2

Post Posted: 16-08-2010, 14:34:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BAH FRATE ITI BATI JOC DE MINE ..........am intrat in wow cu 5 minute am discutat cu omu ...sai dau 1 shaman pe war ......avea tot cest si cand mi la dat NU MAI AVEA

UITATE BAH FRATE LA ISTORICU CHARACTERULUI SA STIU SI EU 1 TREABA ...........e bug sau ma pacalit dar navea cum ........era imposibil sa ma pacaleasca

cestu cere 1600 arena rating SI NU AM !!!

AM VB CU EL :: .......si iam zis daca a facut vro magarie .....mia zis ca nu ce rost avea ..........eu insist si ma face prost ....

pana la urma ce rost avea sami dea teapa .....am id lui de mes si abea astepta ......sa ii dau shaman HEALBOY


deci am stat cu el in elwynn peste 3 ore si am vb am glumit .....NAVEA CUM SA VANDA ITIMU .....nam nici arena points doar 1300 cat mia zis el ca vrea sa iau hands wrathful

e imporisbil sa ma fi pacalit .....si nu cred cas asa de ratat in cat sa sterg contu si sa raman si fara puncte


poate trea sa postez la itim pierdut .....dar 100% char trade e de vina




scz caps ..dar mai apas si din gresala pe caps ...daia e in scari scrisu ......orcum OBSERV ca nu prea sunt bagat in seama



Last edited by eueueueueu on 16-08-2010, 14:46:55; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eueueueueu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-08-2010 13:01)
Joined: 16 Aug 2010
Posts: 7, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 50.4
Votes: 2

Post Posted: 16-08-2010, 14:54:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sa nu fie vrun gm nesimitit ...ca in ultima saptamana vro 4-5 prieteni siau pierdut characteru ....noroc ca au avut dovezi sa sil ia inapoi -

nu imi dau seama cum se mai poate fura ....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 16-08-2010, 14:56:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Citeste ce iti spun cand iti spun: NU E NICI UN BUG, E VINA TA. Mai deschizi un topic si iei ban

FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 16 August 2010 12:56



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 03-10-2024, 01:21:26
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x