User
Pass
2FA
 
 

reclamatie revox
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message2647
lalalala

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-11-2010 21:13)
Joined: 15 May 2010
Posts: 18, Topics: 6
Location: Austria

Reputation: 110.8
Votes: 4

Post Posted: 17-08-2010, 13:14:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

avem asa: eu, am jignit cireada de inadecvati psihic de la tero. revox era sub alt nume(ceea ce eu stiu ca nu e acceptat pe server). el mi-a zis ca iau ban, eu i-am zis sictir(SICTÍR, interj. Hai sictir! = pleacã! marș de aici! șterge-o!; Sursa: DEX) el mi-a dat ban. stiu ca pentru jigniri se da gag, llama ... tarziu ban de 1000 min


http://img20.imageshack.us/i/snapshot0002u.png/
http://img225.imageshack.us/i/snapshot0001r.png/
http://img194.imageshack.us/i/snapshot0000oi.png/


ip: 89.41.130.22

harta train
ora 14:00
numele meu: lalalala

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tigreus

[# UlTrAs AU% #]



Status: Offline
(since 14-07-2011 19:38)
Joined: 02 Sep 2009
Posts: 1024, Topics: 18
Location: Bucharest

Reputation: 228.5
Votes: 5

Post Posted: 17-08-2010, 13:17:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

aha, bine ti-a facut! oricum stai relax ca mai mult ca sigur ti-a dat pe timp...revox nu e genu de om care sa se atace asa repede... - alta data ai grija ce mai scrii, nu se stie niciodata ce admin e undercover -





La munk, nu la intins mana!!! -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lalalala

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-11-2010 21:13)
Joined: 15 May 2010
Posts: 18, Topics: 6
Location: Austria

Reputation: 110.8
Votes: 4

Post Posted: 17-08-2010, 13:19:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tigreus wrote:
aha, bine ti-a facut! oricum stai relax ca mai mult ca sigur ti-a dat pe timp...revox nu e genu de om care sa se atace asa repede... - alta data ai grija ce mai scrii, nu se stie niciodata ce admin e undercover -


faceai parte din cireada de la tero?ca, cam de asta dai dovada

Daca intrati cu alt nume aveti aceleasi drepturi si indatoriri ca orice alt player

asta inseamna, cred eu, nu aveai nici cel mai mic drept sa te bagi in discutia mea cu echipa minunata

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Tigreus

[# UlTrAs AU% #]



Status: Offline
(since 14-07-2011 19:38)
Joined: 02 Sep 2009
Posts: 1024, Topics: 18
Location: Bucharest

Reputation: 228.5
Votes: 5

Post Posted: 17-08-2010, 13:23:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lalalala wrote:
Tigreus wrote:
aha, bine ti-a facut! oricum stai relax ca mai mult ca sigur ti-a dat pe timp...revox nu e genu de om care sa se atace asa repede... - alta data ai grija ce mai scrii, nu se stie niciodata ce admin e undercover -


faceai parte din cireada de la tero?ca, cam de asta dai dovada

Daca intrati cu alt nume aveti aceleasi drepturi si indatoriri ca orice alt player

asta inseamna, cred eu, nu aveai nici cel mai mic drept sa te bagi in discutia mea cu echipa minunata



nu eram oe serv desteptule! eu mereu intru cu nick-ul meu...nu stau undercover...daca o mai tii asa cu jignirile poate o sa ai ban permanent...eu zic sa te calmezi, nu ai nimik de pierdut! bafta!

@ lol sunt un admin "mic" TiGeR sa nu ma bati, da? -






La munk, nu la intins mana!!! -


Last edited by Tigreus on 17-08-2010, 13:27:15; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lalalala

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-11-2010 21:13)
Joined: 15 May 2010
Posts: 18, Topics: 6
Location: Austria

Reputation: 110.8
Votes: 4

Post Posted: 17-08-2010, 13:25:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tigreus wrote:
lalalala wrote:
Tigreus wrote:
aha, bine ti-a facut! oricum stai relax ca mai mult ca sigur ti-a dat pe timp...revox nu e genu de om care sa se atace asa repede... - alta data ai grija ce mai scrii, nu se stie niciodata ce admin e undercover -


faceai parte din cireada de la tero?ca, cam de asta dai dovada

Daca intrati cu alt nume aveti aceleasi drepturi si indatoriri ca orice alt player

asta inseamna, cred eu, nu aveai nici cel mai mic drept sa te bagi in discutia mea cu echipa minunata



nu eram oe serv desteptule! eu mereu intru cu nick-ul meu...nu stau undercover...daca o mai tii asa cu jignirile poate o sa ai ban permanent...eu zic sa te calmezi, nu ai nimik de pierdut! bafta!

tu cine esti si cu ce ocazie pe topicul meu care se adreseaza exclusiv lui revox si adminilor mari?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Arkantos

[Physicist]



Status: Offline
(since 13-09-2017 19:12)
Joined: 06 Jun 2008
Posts: 1356, Topics: 40
Location: Stockholm

Reputation: 419.2
Votes: 20

Post Posted: 17-08-2010, 13:29:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

el e un admin de pe acest server.
si eu ca un alt admin, "mare" cum spui tu, iti spun sa te potolesti ca nu rezolvi nimic asa.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
lalalala

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-11-2010 21:13)
Joined: 15 May 2010
Posts: 18, Topics: 6
Location: Austria

Reputation: 110.8
Votes: 4

Post Posted: 17-08-2010, 13:36:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Arkantos wrote:
el e un admin de pe acest server.
si eu ca un alt admin, "mare" cum spui tu, iti spun sa te potolesti ca nu rezolvi nimic asa.


ok, deci pentru un sictir si un compliment ciredei, am ban 1000 minute? el a rezolvat ceva? ar fi putut frumos sa imi dea gag si gata, dar a vrut sa arate ca poate, iar instinctul lui feroce de admin puternic l-a indemnat sa imi dea ban. acum o sa va simtiti ofensati de ceea ce zic eu, dar stiti ca asa e, asa faceti toti, pentru ca nu aveti degeaba privilegiile alea, vreti sa pareti puternici. hai o zi buna, trebuie sa plec la munca in curand.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dire

[Gratis rankul]



Status: Offline
(since 16-05-2020 10:36)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 15040, Topics: 414
Location: Targu - Mures

Reputation: -8618.2
Votes: 1763

   
Post Posted: 17-08-2010, 14:53:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mah , iti era greu sa astepti sa iti expire banu ?????!!!!!

Te iei de Tiger ca tu esti mare si tare ... si de iei de altii ca cica sunt in topicul tau ...
Daca nu ai fii scris "SICTIR" nu ai fii luat ban , simplu ca lumina zilei ...


Taci si joaca pe viitor si poate nu mai iei banu ...

La fel as fii procedat si eu ... nu te mai agita ca un suc carbogazos ca explodezi !!!

Bafta ...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eM
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-05-2016 21:00)
Joined: 27 Jul 2009
Posts: 8918, Topics: 345
Location: 127.0.0.1

Reputation: 264.1
Votes: 385

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 17-08-2010, 15:55:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Un ban de 1000 minute pentru atât? Nu cumva e cam mult?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
felixcat

[baka neko]



Status: Offline
(since 15-07-2014 15:00)
Joined: 05 Jan 2009
Posts: 2485, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 270.3
Votes: 50

Post Posted: 17-08-2010, 18:13:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eu din cate stiu, poate ca ma insel dar sictir in alta limba inseamna altceva si chiar daca injuri in romana sau alta limba tot injuratura este.
revox din moment ce nu ai jucat cu nick'ul tau pe care ai admin te cam lipsesti de privilegile de admin.
@lalala, nu se mai rezolva mare lucru daca dai o llama sau gag pt ca deja toti sunteti imuni la aceasta comanda acest lucru se observa si prin faptul ca daca ai luat ban te afecteaza si ai facut reclamatie, daca ai fi luat doar gag data viitoare ai fi facut la fel.
nu esti tu ceva creator divin care sa aiba dreptul sa catalogheze oamenii de la tero sub titulatura de cireada, pt ca nu tu ai "creat" nici oamenii, nici vacile.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Closed

[Closed]



Status: Offline
(since 28-09-2019 08:12)
Joined: 26 Mar 2007
Posts: 10481, Topics: 176
Location: sat Bucuresti, comuna Romania :)

Reputation: 1613.2
Votes: 435

     
Post Posted: 17-08-2010, 18:29:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

reclamatie aiurea...
ban dat aproape la fel de aiurea...


Dimineata cand ma scol,
ma uit in TOP 300,
si daca nu ma gasesc pe acolo,
plec dreaq la munca...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Mns.Fester!

[Maniac]



Status: Offline
(since 04-11-2019 19:37)
Joined: 26 Jan 2008
Posts: 1000, Topics: 44
Location: Aia mica

Reputation: 536.6
Votes: 10

Post Posted: 17-08-2010, 20:00:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mi se pare miseleste sa stai pe server cu alt nume si sa vanezi playeri...
Parere personala.


Plictisit de plictiseala...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wtf?
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-10-2011 15:12)
Joined: 17 Oct 2009
Posts: 1482, Topics: 72
Location: Portugal

Reputation: 129.2
Votes: 16

Post Posted: 17-08-2010, 21:16:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lalalala wrote:
Tigreus wrote:
aha, bine ti-a facut! oricum stai relax ca mai mult ca sigur ti-a dat pe timp...revox nu e genu de om care sa se atace asa repede... - alta data ai grija ce mai scrii, nu se stie niciodata ce admin e undercover -


Daca intrati cu alt nume aveti aceleasi drepturi si indatoriri ca orice alt player

Ba chiar si cu admin, avem obligatia sa respectam regulamentul ca un simplu player.
Si eu joc uneori cu alt nick, dar asta nu inseamna ca nu respect regulamentu, sau cand joc cu adminul nici atunci.

eM wrote:
Un ban de 1000 minute pentru atât? Nu cumva e cam mult?


Este exagerat de mult, in primul rand gag/Llama, dupa care daca e nevoie, ban 100.
A fost pedepsit cam drastic din punctul meu de vedere.


L.E. Alta chestie, cand jucatorul are dreptate, nu mai fiti lingai si va acoperiti unii pe altii, va sfatuiesc sa fiti mai impartiali, nu faceti grup infractional.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Andiku

[Mr. BluE]



Status: Offline
(since 30-03-2019 14:14)
Joined: 04 Mar 2008
Posts: 2365, Topics: 51
Location: Pitesti

Reputation: 455.8
Votes: 17

   
Post Posted: 17-08-2010, 23:12:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

grup infractional , i-auzi texte pe wtf :-s

aveti grija ca suna astia la DNA si ne urla cu "mititica" .

da , are dreptate baiatul , prea mare banul pentru asa ceva , mai ales ca revox era si undercover . nu meritai 1000 , dar 100 tot iti dadeam pentru comportamentul tau flegmatic , asa ca sunt admin si ma dau "mare" -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 17-08-2010, 23:41:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

felixcat wrote:
eu din cate stiu, poate ca ma insel dar sictir in alta limba inseamna altceva si chiar daca injuri in romana sau alta limba tot injuratura este.
revox din moment ce nu ai jucat cu nick'ul tau pe care ai admin te cam lipsesti de privilegile de admin.
@lalala, nu se mai rezolva mare lucru daca dai o llama sau gag pt ca deja toti sunteti imuni la aceasta comanda acest lucru se observa si prin faptul ca daca ai luat ban te afecteaza si ai facut reclamatie, daca ai fi luat doar gag data viitoare ai fi facut la fel.
nu esti tu ceva creator divin care sa aiba dreptul sa catalogheze oamenii de la tero sub titulatura de cireada, pt ca nu tu ai "creat" nici oamenii, nici vacile.

nu mai ma aburiti cu dastea ca nu stateam nici un undercover. pur si simplu venisem de la un mix si eram cu alt nume. (daca nu ma credeti verificati logurile, intrasem exact in runda in care i-am dat si ban)
wtf era spect si am zis ban lalala in speranta ca ii va da el ban 100. in momentul urmator lalala mi-a zis hai sictir, adica tot el greseste si tot el imi zice mie hai sictir !? de obicei cand gresesti zici "imi cer scuze pentru iesirea mea" sau ceva de genu, nu zici "hai sictir".
data viitoare sa invete ceea ce este respectul fata de admini/playeri ca nu este la el in casa sa faca ratat pe cine doreste.
atat am avut de zis, o seara buna

ps daca actiunile mele sunt considerate gresite imi accept warnul/warnurile

l.e.
lalalala wrote:
avem asa: eu, am jignit cireada de inadecvati psihic de la tero. revox era sub alt nume(ceea ce eu stiu ca nu e acceptat pe server). el mi-a zis ca iau ban, eu i-am zis sictir

ma tu mai minti mult?
doar intrasem de cateva secunde si am vazut ca i-ai facut pe tero ratati. AM SPUS "BAN LALALAL"! NU AM ZIS CA IEI BAN! te crezi player si vii cu gogosi aici? sau cum?
data viitoare cand vad ca mai jignesti/injuri.. tot 1000 de minute vei lua ban, poate asa vei invata sa respecti si sa te comporti civilizat.

ps tu cred ca esti cel crizat/frustrat si inadecvat psihic. nimeni nu s-a nascut invatat si sa joace pe placu tau (sa nu te deranjeze pe tine mare zeu al counter strike-ului). daca nu-ti place publicul.. mergi in pgl/acl

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ion.mzk, 18 August 2010 09:31



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 28-04-2024, 23:39:01
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x