User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie Kenvello

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message1270
Raptorr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-06-2011 16:47)
Joined: 05 Jul 2009
Posts: 27, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 93.2
Votes: 4

Post Posted: 22-08-2010, 00:29:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acest domn numit si kenvello pe la ora 1:22 ma tot tine in kick pt k eram spectator si facem un demo la un player dak pe el nu il interesa de joc ,ma scos o data si la intrebat de ce kick si mia raspuns k de ce stau spect,nam zis nimik iar a 2 oara tot asa dak stie el alta modalitate de a face demo fara sa stai sect sa ma anunte si pe mn k asa o sa fac........... dupa cate inteleg eu ori el tine cu codatii ori nu isi merita dreptul de admin .....
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
|Kenwello|

[Ken]



Status: Offline
(since 12-07-2017 23:12)
Joined: 10 Apr 2010
Posts: 4301, Topics: 47
Location: Buzau

Reputation: 356.5
Votes: 19

Post Posted: 22-08-2010, 00:38:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

a 2 ora cand te-ai bagat spec puteai sa zici foarte frumos k faci demo si intelegeam

nu mai vreau sa vad spectatori tot timpul pt k astazi chris ii dadeam kcik in continu ii ziceam intri la joc el nu ma uit la film kick iar iar intra tot asa, la noi e k la nenimenea am vaz pe war3 dak stai 1 singura runda afk imediat kick si nu vezi akolo reclamati pt kick,,

asa k io nu vad unde am gresit io aiceea:-??


Fi curajos.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Raptorr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-06-2011 16:47)
Joined: 05 Jul 2009
Posts: 27, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 93.2
Votes: 4

Post Posted: 22-08-2010, 01:22:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu cred k puteam sa strig pe cheat sa nu imi datii kick k fac demo k nush dak mai avea rost sa sa mai strig asta e invatatura de minte sa nu mai dai kick asa fara sa stii ce faci si nu ma puneam spect de drag de a sta spect si dak dadeam pe amx_page se vedea si pe cheat k sa mai intamplat dak dau ceva pe amx page se vede pe cheat ce am scris
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PaZuZu

[Account disabled]



Status: Offline
(since 18-05-2016 21:18)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 9334, Topics: 60
Location: Cotton field

Reputation: 174.5
Votes: 359

     
Post Posted: 22-08-2010, 02:16:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Raptorr,te inteleg ca faci un demo,dar anunta si tu un admin...Noi nu suntem pe post de marionete aici,parerea mea...Si eu as fi procedat asemenea lui Kenwello,nu suport sa vad spectatori...data viitoare cand faci un demo dai si tu pe amx_page "ma uit pe cineva,nu dati kick",suntem destul de intelegatori,nu suntem batuti in cap sa dam kick asa degeaba,daca si ken ar fi stiut ca inregistrezi un demo,te-ar fi lasat in pace...
Consider aceasta reclamatie facuta asa in lipsa de ocupatie,nu esti primul caruia i s-a intamplat asta,si te asigur ca nu vei fi nici ultimul -
Salve!


Nu sparge geamul altuia dacã nu e bicicleta ta.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
saLaM_^

[Maniac]



Status: Offline
(since 30-01-2013 21:28)
Joined: 01 Aug 2008
Posts: 1124, Topics: 44
Location: x2 dupa cutie :">

Reputation: 261.5
Votes: 19

Post Posted: 22-08-2010, 04:33:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Raptorr wrote:
nu cred k puteam sa strig pe cheat sa nu imi datii kick k fac demo k nush dak mai avea rost sa sa mai strig asta e invatatura de minte sa nu mai dai kick asa fara sa stii ce faci si nu ma puneam spect de drag de a sta spect si dak dadeam pe amx_page se vedea si pe cheat k sa mai intamplat dak dau ceva pe amx page se vede pe cheat ce am scris


sa mori tu ca daca scrii pe amx_page apare si pe chat ca eu acuma ma las de cs! - nu te mai scoate, nu va suport pe astia care faceti reclamatii doar ca sa va aflati in treaba..Dosent Matter

Ps: bun fi fericit cu reclamatia ta..o intrebare ce te astepti sa-i faca lui kenwello daca ti-o dat kick pe buna dreptate? Vrei sa-i deie downgrade? - mai asteapta mult si bine.. Pa si pusi - apropo spor la reclamatii mai departe -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D3rek

[Green Gamer]



Status: Offline
(since 27-06-2011 12:28)
Joined: 03 May 2009
Posts: 449, Topics: 27
Location: Comuna Municipiu

Reputation: 316.2
Votes: 10

Post Posted: 22-08-2010, 08:53:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pe CHAT nu se vede ce scrii tu pe amx_page, ca doar d-aia e facut. Faptul ca vezi tu ce-ai scris nu inseamna ca vede toata lumea.

Reclamatie facuta degeaba.

+ data viitoare cand faci reclamatie si vrei s-o luam in considerare, fie ca ai dreptate, fie ca nu... fa-o dupa model.




P.s. Userbarul roz de la freakz, nu este o greseala. -

Everything I'm not, made me everything I am
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by D3rek, 22 August 2010 06:53



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 01-05-2024, 23:05:13
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x