User
Pass
2FA
 
 

Maybe hack?
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2853
bKL

[SPLASHY MAGICU]



Status: Offline
(since 05-01-2013 21:24)
Joined: 21 Jul 2010
Posts: 498, Topics: 64
Location: "U Cluj-Napoca"

Reputation: 22.4
Votes: 23

 
Post Posted: 25-08-2010, 10:54:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

full s8 ? eu zic sa mai "check armory" sa vezi ce full s8 sunt :o ce uameni ..daca zici ca e hacker de ce nu faci ss ? si eu team vazut pe tine zburand prin sw dar am reinstalat wow si nu am ss..dati`i ban va rog,mai multi zic ca a avut speed -

cat de trist -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
infamous120

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-08-2012 10:47)
Joined: 24 Jun 2010
Posts: 16, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 66.4
Votes: 2

Post Posted: 25-08-2010, 15:13:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dupa cum ai observat,au postat si alti playeri aici,nu doar cei din teamu meu.
Cel care a zis "invata sa joci",sper sa ma inveti si pe mn cum sa lupt cu gear mai bun vs gear mai prost ,cred ca iti trebuie mult skill .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Flavy007

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 27-03-2013 08:33)
Joined: 21 Aug 2010
Posts: 8, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 100.5
Votes: 2

Post Posted: 25-08-2010, 15:51:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bKL wrote:
full s8 ? eu zic sa mai "check armory" sa vezi ce full s8 sunt :o ce uameni ..daca zici ca e hacker de ce nu faci ss ? si eu team vazut pe tine zburand prin sw dar am reinstalat wow si nu am ss..dati`i ban va rog,mai multi zic ca a avut speed -

cat de trist -


ce check armory ma?CE CHECK ARMORY?!?!!!sa check ce?ce sa vad?healeru e cel mai slab imbracat din ei 3.are doar 2 piese wrathfull dar oricum are si el iteme.

paduraru are full wrathfull.ii lipsesc inelele.warru ala la fel.ajung amandoi aproape de 6k gs.asta in primu rand.

apoi,teamu lor e al 4 lea.ce cautau la 1500 raiting?

eu zic sa te mai "check" tu la cap din cand in cand.cred ca ti-au plecat piticii cu cortu.nu te mai baga daca nu stii care e treaba.

si ai mai fost si tu hacker in ultimu timp?eu am fost pe "vestitu" spiderNet.speed hacker.pe mount.exact situatia noastra de aici.din cate stiu un hacker pe mount nu se deosebeste decat prin viteza.si ca sa il prinzi in ss tre sa fi chuck norris.sau il rogi sa stea in fata ta sa il pozezi?cum faci tu cu hackerii?eu nu am prins nici unu in ss,daca tu ai prins,explica si mie ca sa devin un jucator mai bun si sa raportez toti speed hackerii si astfel sa mearga serveru mai bine.chiar te rog sa imi explici.si sper ca stii ca nu se scrie "uameni"...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
garet4ever

[Account disabled]



Status: Offline
(since 16-06-2011 17:55)
Joined: 09 Feb 2010
Posts: 313, Topics: 15
Location: Portugal

Reputation: 158.8
Votes: 18

Post Posted: 25-08-2010, 18:28:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

infamous120 wrote:
Dupa cum ai observat,au postat si alti playeri aici,nu doar cei din teamu meu.
Cel care a zis "invata sa joci",sper sa ma inveti si pe mn cum sa lupt cu gear mai bun vs gear mai prost ,cred ca iti trebuie mult skill .


Poate sa posteze si TOT serverul ca am speed ,trebuie dovada , asa ati facut si cand eram pe frost spec de dadeau toti carnatii GMN ca vai frate am WPE ca dau crituri prea mari . In legatura cu gearul : tu crezi ca l-am facut asa din senin ?? iti trebuie totusi ceva pricepere.

CONCLUZIE : VOI NU STITI WOW FRATILOR , POATE SA VINA ORICE GM SA II ARAT CUM AJUNG EU ASA DE REPEDE IN PARTEA CEALALTA. Cand ma vedeti in blade edge arena sa ma urmariti pt a vedea cum ajung la voi FARA speed sau alte chestii. Ma astept din partea voastra la niste scuze macar pe PM .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
infamous120

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-08-2012 10:47)
Joined: 24 Jun 2010
Posts: 16, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 66.4
Votes: 2

Post Posted: 26-08-2010, 00:28:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

garet4ever wrote:
infamous120 wrote:
Dupa cum ai observat,au postat si alti playeri aici,nu doar cei din teamu meu.
Cel care a zis "invata sa joci",sper sa ma inveti si pe mn cum sa lupt cu gear mai bun vs gear mai prost ,cred ca iti trebuie mult skill .


Poate sa posteze si TOT serverul ca am speed ,trebuie dovada , asa ati facut si cand eram pe frost spec de dadeau toti carnatii GMN ca vai frate am WPE ca dau crituri prea mari . In legatura cu gearul : tu crezi ca l-am facut asa din senin ?? iti trebuie totusi ceva pricepere.

CONCLUZIE : VOI NU STITI WOW FRATILOR , POATE SA VINA ORICE GM SA II ARAT CUM AJUNG EU ASA DE REPEDE IN PARTEA CEALALTA. Cand ma vedeti in blade edge arena sa ma urmariti pt a vedea cum ajung la voi FARA speed sau alte chestii. Ma astept din partea voastra la niste scuze macar pe PM .


Auzi...sincer tu ai vorbit serios acolo?m-am plictisit de playerii astia tari in gura ca tine.Toti cei tari in gura joaca clase op cum ar fi paladin/dk,sau isi iau bataie pe clase care necesita skill si dupaia vin cu fraze gen" vrei sa vin cu pala,dk meu sa iti arat cat de imba sunt?".
In legatura cu gearu,nu am zis ca nu iti trebuie pricepere,dar zi iti trebuie pricepere sa bati pe unu cu relentless /furious cand tu ai full wrathful?te intreb si eu asa ...din curiozitate

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
garet4ever

[Account disabled]



Status: Offline
(since 16-06-2011 17:55)
Joined: 09 Feb 2010
Posts: 313, Topics: 15
Location: Portugal

Reputation: 158.8
Votes: 18

Post Posted: 26-08-2010, 09:32:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deviezi de la subiect amice , parca era vorba de faptul ca aveam speed . Iti pot dovedi contrariul si tie si tuturor la orice ora , ma cauti ingame daca vrei sa vezi cum am facut.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
addicter

[/spit...Palalila!]



Status: Offline
(since 05-04-2012 08:19)
Joined: 16 Aug 2010
Posts: 191, Topics: 37
Location: Belgium

Reputation: 107.6
Votes: 5

 
Post Posted: 26-08-2010, 09:38:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.Nu cred cai hack...ca acum sa fim realisti....cine ar fi riscat sa ia ban pe un char cu 6k gs...
2.Faza cu paladin/dk...zau asa...las-o lin..daca joaca cu dk/pala nu inseamna ca ´´tare in gura´´....eu joc doar piest...si nu vad dc zice lumea ca pala si dk is op...nu mi se par deloc, in special paladinu care e chiar lipsit de aparare vs warr skilled/mage/lock/chiar si cu dk are pobleme(vb de skilled)...si ti se pare paladinul un pericol in arena? mie nu...e prea simplu sa poata face fata la o strategie mai complexa..indiferent ca e retry sau holy
3.Cum sa mai spus...Dovada!!!...chiar daca e greu de achizitionat.
off:
nu incerca sa faci rau cuiva doar ca te oftica gearul lui..nui vina lui ca nai facut tu rost de 6k gs...si zici ca ei sunt nabi..crezi ca tu dai dovada de pro? o putem lamuri la un duel...
P.S.
scade-mi reputatia la -50..sa fac si eu o reputatie mai decenta:)) poate ti se mai potoleste oftica=))



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 06-10-2024, 21:15:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x