User
Pass
2FA
 
 

Cerere unban SteelAbil
Go to page Previous  1, 2    
 
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message4305
PaZuZu

[Account disabled]



Status: Offline
(since 18-05-2016 21:18)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 9334, Topics: 60
Location: Cotton field

Reputation: 174.5
Votes: 359

     
Post Posted: 26-08-2010, 17:20:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si ca de obicei...un amarat de topic degenereaza si se ajuge la discutii gen "de ce a murit capra vecinului?",chestii de genul asta se discuta pe mess PM skype sau ce vreti voi,nu in interiorul unui topic facut pentru o cerere de unban.
on: ar trebui sa ia ownerii o decizie,asta nu e motiv de ban permanent,de acord cu ratra,dati-i ban 1000


Nu sparge geamul altuia dacã nu e bicicleta ta.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ganja*

[Shameless]



Status: Offline
(online 1 week ago)
Joined: 10 Apr 2010
Posts: 13651, Topics: 135
Location: Bucuresti

Reputation: 812
Votes: 155

Post Posted: 26-08-2010, 17:30:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deci :
@ SteelAbil : cu limbaju` asta du-te pe xat-uri/chat-uri sau mess , noi nu acceptam asemenea limbaj pe sv ..ok?
@ richi : nu pune la suflet ce zic unii si altii , sunt prea "stresati" pt. a intelege adevarul.

p.s : Unii au postat aiurea , fara rost si "prost" . Mai bine va abtineati sa lasati un mesaj . Dosent Matter

edit : @ gen0cid , nu te credeam asa..esti cu "doua" fete Dosent Matter .
Pur si simplu ti-ai aratat invidia si oftica din tine . - Nu mai am ce sa zic ... :- \

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 26-08-2010, 17:51:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

revox wrote:
hNs # gen0- wrote:
i'a nu va mai luati voi apararea frate .... numa asta stiti sa faceti ... cand ia unu ban ,da nu ca meritai,da nu ca eu iti dadeam mai mult,da nu ca tre sa ai respect fata de noi.....da dc nu da'ti frate gag si cand un player injura alt player...nu numai pe voi.....iar richi are un stil aparte in care parca cere sa fie injurat .... ca apoi sa'ti dea ban si zice ne intalnim pe forum ...sau fami reclamatie sau chestii de genu asta ..... pai ba paduche uitate frate la alti admini care nu se lauda ca au admini nu ca tine care te crezi zeu si le zici la toti prunci - .....si azi ti'ai dat gag 5 min apoi ai scos gagu ai bagat 20 de min si apoi ai dat retry .....in mod normal trebuia sa'ti dai ban ... mdea astai ROmania !

EDIT: paduchele in actiune.....nai cu cine ...nu'mi mai bat capu cu nemernicu asta....

Copil frustrat vezi cum vorbesti -
El nu te-a facut paduche sau stiu eu cum. Asa ca controleaza-ti limbaju ca nu esti la tine in casa sa vorbesti cum ti se scoala.
Aici este vorba de o cerere de unban, nu o sectiune cu regrete si ce ti s-a intamplat tie.

L.E.

Code:

] amx_unban 93.114.33.171
[AMXX] Ip "93.114.33.171" removed from ban list
[war4.freakz.ro] Folositi comanda amx_page mesaj in consola daca aveti de reclamat un codat.

Message from Admin (PaZuZu): Last round!
ADMIN revox: unban 93.114.33.171
] amx_addban 93.114.33.171 1000 limbaj
[AMXX] IP Banned.
AZ Gamer :


I-am scos ban-ul si i-am dat 1000 min. Hf

S-A REZOLVAT!
Calmati-va cu posturile aiurea si vedeti-va de treaba voastra.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 26-08-2010, 19:37:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci daca mai vad tot felu de offtopicuri aiurea..
Exprimati-va clar si concis si fara sa jigniti 1 sau mai multi utilizatori si numai cu privire la banul dat.
Daca vedeti ca va jigneste nu trebuie sa procedati la fel...pe sistemu "daca ala sare in fantana ..hai sa sar si eu"
E clar? sau va trebui..sa folosim forta ca sa intelegeti?
Banul de 1000 de minute e de ajuns..

Ps:S-a rezolvat daca vad ca mai faceti offtopic se vor lua masuri..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 27-04-2024, 13:33:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x