User
Pass
2FA
 
 

I was such a noob when I started
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 19, 20, 21  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Show only staff posts
Author Message75862
BoyceAvenue

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-12-2011 22:53)
Joined: 26 Aug 2010
Posts: 13, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 45.2
Votes: 2

 
Post Posted: 02-09-2010, 17:23:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mergeam pe jos , nu stiam de fly.

eram uimit de mobi de lvl 20.

lootam tot.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Pein

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 03-09-2010 07:07)
Joined: 03 Sep 2010
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 46
Votes: 2

Post Posted: 03-09-2010, 09:07:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

deci :


1:am inceput pe 1 server de 1x (spidernet romania) cu un night elf female hunter credeam ca voi ajunge ca tyranda - stiam ce sunt alea questuri nu mia zis nimeni si din greseala pe net descoperisem addonuri wow - eram asa de incantat credeam ca voi deveni zeu si ca alea sunt coduri - am facut level 10 si mia zis 1 sa ma bazez pe 1 caracter am fakut 20 pe hunter dupa aceea delete - mam apucat de 1 gnome mage male (credeam ca mageu e cel mai tare mai toti aveau mage - ) eram cersatorul serverului aveam vro 3k la lvl 30 - pana nu imi dadea gold cineva nul lasam deci aveam pe mage iteme de healer - si intrebam toata gulida cei aia raid cei ila mount cei ila bg etc ei imi raspundeau dar uneori ma injurau - ce e aia profesie aveam bs si mining aratau cele mai tari - a era sa uit versiunea 3.0.1 bun deci am facut level 55 am facut 1 dk si ma panicam pe acolo nu stiam ce sa fac - la misiunea aceea cand trebuia sa pun runeforging pe sabie am stat 3 zile - dupa accea am facut level 68 si mam lasat de acel server si am venit pe acesta - inca mai stiu contu si parola - iar o anumita gulida ma invatat sa joc dar am uitato -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Stormrage

[Vanquisher]



Status: Offline
(since 10-07-2013 08:15)
Joined: 02 Sep 2010
Posts: 93, Topics: 23
Location: BTSTelecom

Reputation: 60.3
Votes: 7

Post Posted: 04-09-2010, 16:17:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lol,am inceput wow ca blood elf pe tbc,un server 5x hahaha!Stateam si omoram Mana Wyrm in insula,dupa care ma duceam itemele pe care le lootam in silvermoon,credeam ca lumea tine cat silvermoon+ghost lands,,am vazut apoi vendoru de mounturi,si am inceput sa omor mobi sa adun gold sa imi iau mount:)))Ce sa mai stiu eu ce sunt aia traineri/silence/fake cast/backpedal/focus/instante/raiduei/main towns mi se face mile numai cand ma gandesc:))
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
styx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-12-2010 08:54)
Joined: 11 Aug 2010
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 66.5
Votes: 2

Post Posted: 04-09-2010, 22:17:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pe vremea cand jucam nu mergea mai nimic,shaman a fost prima clasa jucata,onyxia mergea solo la lvl 60 cu ceva perseverenta,molten core la fel,talentele le puneam mereu ce mi se parea mai frumos ca nu intelegeam oricum ce fac si nici nu mergeau - .Daca stateai in party cu un player de lvl 1 si omorai un boss (playerul respectiv fiind in starting zone) el facea lvl 60 din 3-4 bossi.Priestul nu putea fi omorat ca avea un regen imposibil pe vremea aia,20 de playeri vs 1 si tot degeaba,vremuri frumoase in care nu stiam nimic,zero (p.s : nu e reclama sau ceva asemanator, dar primul server pe care am jucat se numea dekadence - ) ,s-au schimbat multe in cei cinci ani de cand il joc
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
FrostBlaze

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-02-2017 23:47)
Joined: 19 Aug 2010
Posts: 138, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 227.6
Votes: 9

Post Posted: 06-09-2010, 13:32:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

styx wrote:
pe vremea cand jucam nu mergea mai nimic,shaman a fost prima clasa jucata,onyxia mergea solo la lvl 60 cu ceva perseverenta,molten core la fel,talentele le puneam mereu ce mi se parea mai frumos ca nu intelegeam oricum ce fac si nici nu mergeau - .Daca stateai in party cu un player de lvl 1 si omorai un boss (playerul respectiv fiind in starting zone) el facea lvl 60 din 3-4 bossi.Priestul nu putea fi omorat ca avea un regen imposibil pe vremea aia,20 de playeri vs 1 si tot degeaba,vremuri frumoase in care nu stiam nimic,zero (p.s : nu e reclama sau ceva asemanator, dar primul server pe care am jucat se numea dekadence - ) ,s-au schimbat multe in cei cinci ani de cand il joc

Cu o pagina mai in urma am scris si eu povestea "vietii mele" in wow xD, si tot pe dekadence am fost.
Ce nume aveai acolo?Tot styx?:\

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
styx

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-12-2010 08:54)
Joined: 11 Aug 2010
Posts: 3, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 66.5
Votes: 2

Post Posted: 07-09-2010, 17:29:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu,pe shaman aveam numele Ravager,am mai avut un troll priest cu numele Me si rogue cu numele Eviscerator(cu rogue am jucat mai des cand au pus patch 1.8 )
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Hera

[-*YouR GoddesS*-]



Status: Offline
(since 18-05-2016 07:26)
Joined: 15 Jun 2010
Posts: 752, Topics: 47
Location: Eee...ai vrea sa stii

Reputation: 54.8
Votes: 11

 
Post Posted: 08-09-2010, 16:23:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pfff.....cand am inceput eu aveam hunter....si nu aveam treaba cu lvl...
Am jucat pe un serv 5x si aveam rep cu Humani,Elfi,Gnomi,Dwarf....eu fiind Draenei...
Talentele le aveam pe toate alea....nu stiam ca tre doar pe o singura categorie...Stateam 10 min la un q...ca nu aveam q helper....dupa mi s-a zis ca exista asa ceva:))
Dupa am inceput sa ma destept... ^^





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Notorious.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-04-2011 19:20)
Joined: 30 Aug 2010
Posts: 33, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 79.3
Votes: 4

Post Posted: 12-09-2010, 12:01:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am inceput ca NE hunter, am inceput inca de cand era vanilla wow, no tbc, no wotlk si eram dezamagit ca teldrasill era singura zona in tot jocu...intr-un final am decis sa sar din teldrassill ca deh, ce stie noobu ca te poti TP jos, noroc ca am sarit in apa, de acolo am inotat pana in auberdine...
Dupa o pauza mare de wow, ma reapucasem acum cateva luni, si NE druid....habar nu aveam ca lifebloom se stacheaza de 3 ori.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
roxie

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-06-2017 11:39)
Joined: 27 Mar 2010
Posts: 309, Topics: 70
Location: Romania

Reputation: 72.2
Votes: 6

Post Posted: 14-09-2010, 16:10:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am inceput -> pe blizz trial - tauren warr - imi placea foarte mult sa explorez, am explorat tot mulgore.. ;o
Dupa scurt timp mi am creat un undead mage female - same narrative -> exploram, la start zone am vazut un player pe mount si eram uimit - credeam ca este un god al wowului - Am explorat tot am ajuns pana la bulwark unde era un aliac - ucidea guarzi si same narrative again - credeam ca este un god - era level 61 NE dk - pana a venit un tauren hunt de level 80 si la ucis ;( si asa mi am gasit primul prieten -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exinferis

[Nothing is true]



Status: Offline
(since 26-02-2012 17:55)
Joined: 09 Aug 2010
Posts: 125, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 122.5
Votes: 4

 
Post Posted: 21-09-2010, 10:38:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prima data cand am jucat WoW, la 2-3 luni dupa ce a aparut TBC, mi-am facut un tauren shaman.
Jucam pe serverul international Neverendless (care acum nu mai exista) unde alianta se intelegea cu hoarda (la limbaj).
Cum am intrat vad un aliac de level 70, night-elf warrior, care imi zice "Welcome to Mulgore, my minion. Now start killing birds!" -
Am crezut ca-i NPC si am zis "Yes, sir!" si am inceput sa omor plainstrider-ii din zona. El mergea dupa mine, la fiecare mob omorat imi zicea chestii precum "Feel the bloodlust! Soon you will be ready!", credeam ca asa e jocul (al naibii scriptat). Pana la urma m-a trimis in barrens la level 9 si, spre ghinionul lui, un blood-elf pala care trecea prin zona a intrat tare in el si l-a omorat. Credeam ca mi-a picat lumea in cap, ce a facut cu mentorul meu? De ce? El incepe sa rada si ma expediaza inapoi in Mulgore sa mai fac level.
Dupa cateva zile am inceput sa ma prind ca ala era alt player si nu NPC. Gawd, ce nab eram -
Ironia sortii este ca m-am intalnit cu warriorul prin Booty Bay la level 40 si a inceput sa rada in loc sa ma omoare (in Booty Bay nu te ataca nici un guard, era un fel de PvP zone pentru level 40). A zis ca l-am distrat la culme, nu se astepta sa fiu player nou si sa il ascult si ca d-abia asteapta sa ma vada level 70 prin Warsong Gulch sa ne batem. Fun times.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Jokerica

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 30-04-2012 08:02)
Joined: 19 Sep 2010
Posts: 78, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 92.3
Votes: 5

 
Post Posted: 23-09-2010, 11:06:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu joc de 4 zile wow xD
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GooGLe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-02-2013 20:35)
Joined: 27 Feb 2010
Posts: 26, Topics: 16
Location: Romania

Reputation: 54.4
Votes: 4

 
Post Posted: 26-09-2010, 21:12:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu am inceput cu un draenei shaman pe care l-am crescut pana la lvl 28 si apoi l-am sters...
Imi amintesc ca omoram mobi din darkshore la lvl 28 si din lipsa de gold sa fac trainuri dadeam /flirt cu trainerul si speram ca poate le fac gratis -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
yodanny

[<King Koopa>]



Status: Offline
(since 24-04-2019 22:12)
Joined: 27 Jun 2010
Posts: 278, Topics: 55
Location: Romania

Reputation: 57.7
Votes: 14

     
Post Posted: 30-09-2010, 18:07:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mam apucat si eu la insistentele unor prieteni -
am facut cum am facut lvl 35(belf rogue)(majoritatea lvlului lam facut in ghostlands si acolo ma simteam ca acasa) si mam dus cu un preten innot din undercity in hilsbrad...na am facut q pe acolo si la un moment dat dupa ce am terminat el isi da heart si imi zice vezi dee chestia aia alba din bag dai pe ia si te aduce in ghostlands..da de unde eu am aruncat heartu:)) na si mampus eu pe un innot din hilsbrad in ghost....pe minimap imi arata ca eram in ghostlands dar eu innotam:)) (daca stiti intre ghostlands si zona de dedesubt este un porta si tre sa il treci ca sa schimbi zona) si uite asa eu mega panica cum ajung inapoi - ....miam bagat picioru miam facut un human war si asa i made my way to a macro/addon exploiter -



HKP vs Atramedes 10H

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DeadBeat

[Account disabled]



Status: Offline
(since 21-08-2011 10:32)
Joined: 20 Jul 2010
Posts: 573, Topics: 51
Location: borât

Reputation: 74.8
Votes: 11

 
Post Posted: 03-10-2010, 10:33:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hmm... Nu am situt nimic.
1. Credeam ca 1 gold e extrem de mult
2.Mi`am distrus piatra
3.Omoram porci la level 30 , aia din elwin.


r:Knock Knock!
r:Who`s there?
r:Sex!
r:Sex who?
r:Sex with me!
r:BANG!
f:That`s so romantic..
r:Whatever

http://www.youtube.com/watch?v=NIGJbFMCcfk !!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Froster

[The doctor is in]



Status: Offline
(since 27-12-2020 22:08)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2487, Topics: 149
Location: Undevaaa Departeee

Reputation: 1283.5
Votes: 87

   
Post Posted: 08-10-2010, 17:26:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am aflat de joc printr-un coleg, care tot el a venit si mi-a facut emulator de singleplayer (n-aveam net). Ba si-mi placea asa de mult sa fac questuri. Incat atunci cand faceam level up, ii trimiteam SMS-uri la ala gen "MAMA BA, SUNT LEVEL 9 CE FAIN E JOCUL ASTA " .


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 19, 20, 21  Next    


The time now is 17-09-2024, 09:00:24
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x