User
Pass
2FA
 
 

si kenwello
Go to page 1, 2  Next    
 
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message2961
gRaFiTTy

[JusT LOoKinG aRouND]



Status: Offline
(since 08-03-2011 16:28)
Joined: 28 Apr 2010
Posts: 225, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 81.5
Votes: 14

Post Posted: 04-09-2010, 23:59:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CepuTza killed self with worldspawn
ADMIN |Kenwello|: slap CepuTza with 0 damage
ADMIN |Kenwello|: slap CepuTza with 0 damage
CepuTza : s-a ars beq

CataLyn connected
ellada killed TheBadBoy with knife
CataLyn is joining the Counter-Terrorist force
lowAIMERASH killed SCORPIONUL with knife
*DEAD* CepuTza : ba ce dai

CepuTza killed ellada with knife

CataLyn killed self with worldspawn
*DEAD* TheBadBoy : -

*DEAD* lowAIMERASH : -

|Kenwello| killed -#IrV with knife
(PLAYER) CepuTza : mai dai ca iti fac si reclamatie
lowAIMERASH killed Sely with knife
Bamsik died
|Kenwello| : NU STAU 1000 DE ANI DUPA TN

Sely killed lowAIMERASH with grenade
[war4.freakz.ro] Folositi comanda amx_page mesaj in consola daca aveti de reclamat un codat.
Mentos[12]rus kil
ADMIN Bamsik: rocket Bamsik
|Kenwello| (RADIO): Cover Me!
*DEAD* CataLyn : /rankstats
|Kenwello| killed self with worldspawn
(PLAYER) CepuTza : mai era timp
*DEAD* ><3n0ns : ah
*DisturbeD* dropped
*DisturbeD* has left the game
*DEAD* ellada : erai ultimul
bada : >OO

*DEAD* ellada : si nu mai vorbi pe pe page
*DEAD* TheBadBoy : ellada dute fa cv cu viata ta ca la cs esti prea buna
*DEAD* |Kenwello| : lasa l ma
*DEAD* Bamsik


(Terrorist) CepuTza : kenw mai usor cu suferintele

*DEAD* CataLyn : ellada fata sau baiat?
*DEAD* ><3n0ns : -
*DEAD* -#IrV : slay tero
CepuTza died
Kicked by Console


asta am reusit sa copii din consola
a inceput cam asa: eram last, pe 35hp_2house, eram eu vs altu, ultimii, eu eram sus ala cu un etaj mai jos si faceam din lanterna, dar nu se scursese tot timpul, si poc kenwello imi da slapuri cad si mor. apoi il intreb ce are dc mia dat si el zice k nu ma asteapta si iam zis ca nu se dusese timpul
apoi ellada ma intreaba dak vreau sa vad cum e rocket si eu i-am zis k nu vreau ca stiu deja, iar apoi mi-a dat rocket si kick, lol? cam sufera de ei unii admini..
slap am inteles ca na eram ultimul, ajungea 1 slap ma mishcam, ca nu se dusese timpul, dark rocket si kick pt ce?
astept raspuns

EDIT: la titlu voiam sa pun ellada si kenwello dar nu mi-a mers


O reclamatie trebuie sa contina:
- Un titlu adecvat reclamatie kenw si ellada
- Numele tau Replay respectiv CepuTza
- Numele adminului reclamat kenwello si ellada
- Harta, ora si data faptei reclamate 1:01 05 septembrie 2010 35hp_2house
- Motivul / Regula incalcata cam sufera de ei, kick si rocket dat degeaba
- Dovada, un screenshot sau un fragment din consola dovada mai sus



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ellada

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2018 20:29)
Joined: 25 Jul 2008
Posts: 300, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 496.2
Votes: 13

Post Posted: 05-09-2010, 00:16:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primul rand rocket si kick ti s-a dat dupa o runda(pentru ca ai procedat la fel), dupa ce in prealabil ti-a fost atrasa atentia ca nu stam un server intreg dupa tine si celelat sa va uitati unul la altul.
Dupa ce ti-a spus kenwello ai facut la fel, te uitai la el.

De ce nu spui de ce te-am intrebat daca vrei sa vezi cum e rocket? Pentru ca tu ca mare cunoscator ce esti in loc sa stai sa dai lama cu ala fugeai .. dovada ca nu ti-am dat rocket imediat, am asteptat sa vad ce faci dupa ce ti-am spus(timp in care ai avut timp sa fugi de ala dintr-o baza in alta).

L.E:
Alta dovada(din dovada lui):
Quote:

*DEAD* -#IrV : slay tero


Quote:

slap am inteles ca na eram ultimul, ajungea 1 slap ma mishcam, ca nu se dusese timpul, dark rocket si kick pt ce?


Ce baiat bun esti tu. Atunci dupa ce ti-a dat slap urmatoarea runda de ce ai procedat la fel? .. bai mai rau, fugeai de el..



Last edited by ellada on 05-09-2010, 00:21:44; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gRaFiTTy

[JusT LOoKinG aRouND]



Status: Offline
(since 08-03-2011 16:28)
Joined: 28 Apr 2010
Posts: 225, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 81.5
Votes: 14

Post Posted: 05-09-2010, 00:21:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ellada wrote:
In primul rand rocket si kick ti s-a dat dupa o runda(pentru ca ai procedat la fel), dupa ce in prealabil ti-a fost atrasa atentia ca nu stam un server intreg dupa tine si celelat sa va uitati unul la altul.
Dupa ce ti-a spus kenwello ai facut la fel, te uitai la el.

De ce nu spui de ce te-am intrebat daca vrei sa vezi cum e rocket? Pentru ca tu ca mare cunoscator ce esti in loc sa stai sa dai lama cu ala fugeai .. dovada ca nu ti-am dat rocket imediat, am asteptat sa vad ce faci dupa ce ti-am spus(timp in care ai avut timp sa fugi de ala dintr-o baza in alta).

L.E:
Alta dovada(din dovada lui):
Quote:

*DEAD* -#IrV : slay tero


1. dc nu i-ai dat lu ala kre se uita la mine slap? eu nu fugeam, ci stateam pe loc, ba chiar din baza mea m-am dus pe pod spre baza lui
2. daca nu s-a scurs timpul de ce ai dat slap? e free game.
3. kick de ce ai dat? dupa slap nu crezi ca ajungea rocket? trebuia si kick nu?

EDIT: daca cineva iti zice sa faci ceva il asculti? ala era un player obisnuit, daca eu iti zic slay ct din prima le dai slay? nu cred. sau daca iti zicea sa iti dai ban iti dadeai? nu.

ala a zis slay T ca era CT, daca un T zicea slay CT pariu k nu dadeai, deoarece si tu erai ct.

EDIT2: ok, vin 2 pe tine tu stai pe loc si te uiti la ei? macar de veneau pe rand, daca apucam sa dau lama cu unu venea si celalalt.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ellada

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2018 20:29)
Joined: 25 Jul 2008
Posts: 300, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 496.2
Votes: 13

Post Posted: 05-09-2010, 00:25:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu i-am dat lui pentru ca el venea dupa tine, pentru ca tu fugeai(venea dupa tine pentru ca in runda precedenta ii dadusem slap, omul intelesese).

As vrea daca se poate ca un owner sa scoata logurile si sa le puna in topic. Omul minte cu nerusinare..



Pana la urma pentru ce faci reclamatie, pentru slap sau pentru rocket? Vad ca acum vorbesti ca de ce ti s-a dat slap..



Last edited by ellada on 05-09-2010, 00:27:17; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gRaFiTTy

[JusT LOoKinG aRouND]



Status: Offline
(since 08-03-2011 16:28)
Joined: 28 Apr 2010
Posts: 225, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 81.5
Votes: 14

Post Posted: 05-09-2010, 00:26:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

astept sa puna cnv logurile, eu din consola am scris ca am copiat cat am putut...

cui i-ai dat slap??? care alalalt? ala la care faceam cu lanterna nu a patit nimic te asigur

EDIT: s-a facut tarziu si tb sa plec, revin maine

astept parerea lui kenwello si restu de consola (loguri) care le vroiai tu

da, pt slap rocket si kick, tot nu inteleg de ce kick? prima runda slap, a doua rocket si kick, nu ajungea rocket? si in + te mai crezi si zeu cik: vrei sa vezi cum e rocket?"



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ellada

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2018 20:29)
Joined: 25 Jul 2008
Posts: 300, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 496.2
Votes: 13

Post Posted: 05-09-2010, 00:30:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ma enerva ca iti aduc toti jucatorii care erau pe server sa spuna cum s-a intamplat.. copil trombonist.


Dupa ce se verifica logurile eu as vrea sa se aplice si sanctiuni daca se dovedeste ca a mintit in reclamatie.


Edit:

Da ma, ma cred.. care e problema?

Eu ti-am dat rocket si kenwello kick, au fost aproximativ in acelasi timp.. de aia le-ai primit in aceeasi runda. Din moment ce am fost 2 admini care ti-am atras atentia, nu sti se pare si tie dupa mintea ta de 14 ani ca ai gresit?



Last edited by ellada on 05-09-2010, 00:33:14; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gRaFiTTy

[JusT LOoKinG aRouND]



Status: Offline
(since 08-03-2011 16:28)
Joined: 28 Apr 2010
Posts: 225, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 81.5
Votes: 14

Post Posted: 05-09-2010, 00:36:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ellada wrote:
Nu ma enerva ca iti aduc toti jucatorii care erau pe server sa spuna cum s-a intamplat.. copil trombonist.


Dupa ce se verifica logurile eu as vrea sa se aplice si sanctiuni daca se dovedeste ca a mintit in reclamatie.


1. vezi cum vorbesti, nu ma fa tu pe mine copil trombonist, eu nu te-am jignit
2. mai lasa-ma cu de astea gen: "aduc eu pe x sau am vorbit eu cu y"
3. tot nu mi-ai raspuns la intrebarea: dc kick? nu ajungea rocket?

Posturi unite automat, 05-09-2010, 01:36:00

gRaFiTTy wrote:
ellada wrote:
In primul rand rocket si kick ti s-a dat dupa o runda(pentru ca ai procedat la fel), dupa ce in prealabil ti-a fost atrasa atentia ca nu stam un server intreg dupa tine si celelat sa va uitati unul la altul.
Dupa ce ti-a spus kenwello ai facut la fel, te uitai la el.

De ce nu spui de ce te-am intrebat daca vrei sa vezi cum e rocket? Pentru ca tu ca mare cunoscator ce esti in loc sa stai sa dai lama cu ala fugeai .. dovada ca nu ti-am dat rocket imediat, am asteptat sa vad ce faci dupa ce ti-am spus(timp in care ai avut timp sa fugi de ala dintr-o baza in alta).

L.E:
Alta dovada(din dovada lui):
Quote:

*DEAD* -#IrV : slay tero


1. dc nu i-ai dat lu ala kre se uita la mine slap? eu nu fugeam, ci stateam pe loc, ba chiar din baza mea m-am dus pe pod spre baza lui
2. daca nu s-a scurs timpul de ce ai dat slap? e free game.
3. kick de ce ai dat? dupa slap nu crezi ca ajungea rocket? trebuia si kick nu?

EDIT: daca cineva iti zice sa faci ceva il asculti? ala era un player obisnuit, daca eu iti zic slay ct din prima le dai slay? nu cred. sau daca iti zicea sa iti dai ban iti dadeai? nu.

ala a zis slay T ca era CT, daca un T zicea slay CT pariu k nu dadeai, deoarece si tu erai ct.

EDIT2: ok, vin 2 pe tine tu stai pe loc si te uiti la ei? macar de veneau pe rand, daca apucam sa dau lama cu unu venea si celalalt.


conform unui post anterior, "3. kick de ce ai dat? dupa slap nu crezi ca ajungea rocket? trebuia si kick nu?" astept sa vad de ce kenwello a dat kick
si "1. dc nu i-ai dat lu ala kre se uita la mine slap? eu nu fugeam, ci stateam pe loc, ba chiar din baza mea m-am dus pe pod spre baza lui"

vreau un raspuns la asta.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ellada

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2018 20:29)
Joined: 25 Jul 2008
Posts: 300, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 496.2
Votes: 13

Post Posted: 05-09-2010, 00:36:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca nu cunosti sensul cuvantului abtine-te.

Quote:
nu ma fa tu pe mine


Da cine esti tu?
L.E:

Aia a fost in prim runda, runda care ai luat slap.
In a doua runda te-ai dus in baza la el si pe urma ai fugit..



Last edited by ellada on 05-09-2010, 00:38:10; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gRaFiTTy

[JusT LOoKinG aRouND]



Status: Offline
(since 08-03-2011 16:28)
Joined: 28 Apr 2010
Posts: 225, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 81.5
Votes: 14

Post Posted: 05-09-2010, 00:39:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

care 2 admini care au atras atentia? 1. kenw cand a dat slap, iar 2. cred ca ai fost tu, dar odata cu tine a venit si kick, deci cum voiai sa ma "simt" cand 2 admini imi atrag atentia daca de la al 2 lea deja nu mai sunt pe sv? si prin " vrei sa testezi rocket sau sa vezi cum e?" atragi atentia?

Posturi unite automat, 05-09-2010, 01:39:11

ellada wrote:
Daca nu cunosti sensul cuvantului abtine-te.

L.E:

Aia a fost in prim runda, runda care ai luat slap.
In a doua runda te-ai dus in baza la el si pe urma ai fugit..


am fugit sus si mam urcat pe margine, dupa care am inceput sa scriu si rocket +kick din 2 motive fugisem sus, unu asta cu scrisu, imd dupa ce tiam zis k nu vreau rock si 2 ca erau 2 ct nu 1 si veneau.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ellada

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-07-2018 20:29)
Joined: 25 Jul 2008
Posts: 300, Topics: 37
Location: Romania

Reputation: 496.2
Votes: 13

Post Posted: 05-09-2010, 00:39:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
*DEAD* ellada : erai ultimul
bada : >OO

*DEAD* ellada : si nu mai vorbi pe pe page

+
Plus ca ai vazut cand i-am dat celuilalt slap si i-am atras atentia sa nu fuga..
+
Plus ca ti-a atras kenwello atentia verbal.
+

Plus ca ti-a dat slap.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gRaFiTTy

[JusT LOoKinG aRouND]



Status: Offline
(since 08-03-2011 16:28)
Joined: 28 Apr 2010
Posts: 225, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 81.5
Votes: 14

Post Posted: 05-09-2010, 00:54:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ellada wrote:
Quote:
*DEAD* ellada : erai ultimul
bada : >OO

*DEAD* ellada : si nu mai vorbi pe pe page


Plus ca ai fazut cand i-am dat celuilalt slap si i-am atras atentia sa nu fuga..


ce legatura are fragmentul din consola cu slap-ul celuilalt? daca i-ai zis sa nu fuga e bine, dar daca iti aduci aminte, eu eram sus pe podu ala si el jos (etaj1) la mijloc, de ce nu a urcat el si facea si el din lanterna?
din citat: de ce sa nu vorbesc pe page daca vreau sa intreb un admin? eram ultimul la fel ca ct, si timp mai era

edit: daca dadea 1 slap nu cadeam si ma duceam la ala, dar deja de la 2 slapuri eram in aer, ce sa mai fac?

edit2: nu vreau sa ma cert cu tine la infinit, il astept si pe kenwello cu un post.

Posturi unite automat, 05-09-2010, 01:54:34

asa, am analizat inca odata regulamentul
la regulament pentru jucatori, scrie cam asa:

9.Jocul este free game, puteti juca cum vreti luand in considerare regulile de mai sus. O mica exceptie insa: daca sunteti ultimul ramas in viata incercati sa mergeti la bomba/ostatici pentru a nu tine o echipa intreaga asteptand dupa tine, risti sa iei slap/slay.

risti sa iei slap/slay, nu vad ca scrie kick.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 05-09-2010, 00:57:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Terminati amandoi cu balivernele si asteptati un owner.
Oricum ca de obicei.. reclamatie gratuita.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
|Kenwello|

[Ken]



Status: Offline
(since 12-07-2017 23:12)
Joined: 10 Apr 2010
Posts: 4301, Topics: 47
Location: Buzau

Reputation: 356.5
Votes: 19

Post Posted: 05-09-2010, 02:06:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mik ti sa spus foarte frumos hai ma o data k stateau toti dupa tn ,dupa u te-ai apucai sa scri pe chat si normal tiam dat slap ,dupa iar scriai pe chat iar ti-am dat slap
bun a 2 runda , u fugeai de aia la care ti sa astaras atentia si verbal si cu slap u fugeai de ei k sa ce sa astepte lumea si ti sa dat rocket iar eu cam la 3 sec tiam dat kick .
Mai esti si "admin", de cand ai vazut k iese lumea de pe sv si mai eram 6 v 6 cam asa, tu mai rau faceai sa iasa lumea de pe sv ca trebuia sa il astepte domne lumea pe myk sa alerge el pe akolo sa se joace singur si lumea sa se uite la el nu e asa nu e bn
Poate nici eu nu am procedat bn cu kick-ul


Fi curajos.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
gRaFiTTy

[JusT LOoKinG aRouND]



Status: Offline
(since 08-03-2011 16:28)
Joined: 28 Apr 2010
Posts: 225, Topics: 27
Location: Romania

Reputation: 81.5
Votes: 14

Post Posted: 05-09-2010, 07:35:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

|Kenwello| wrote:
mik ti sa spus foarte frumos hai ma o data k stateau toti dupa tn ,dupa u te-ai apucai sa scri pe chat si normal tiam dat slap ,dupa iar scriai pe chat iar ti-am dat slap
bun a 2 runda , u fugeai de aia la care ti sa astaras atentia si verbal si cu slap u fugeai de ei k sa ce sa astepte lumea si ti sa dat rocket iar eu cam la 3 sec tiam dat kick .
Mai esti si "admin", de cand ai vazut k iese lumea de pe sv si mai eram 6 v 6 cam asa, tu mai rau faceai sa iasa lumea de pe sv ca trebuia sa il astepte domne lumea pe myk sa alerge el pe akolo sa se joace singur si lumea sa se uite la el nu e asa nu e bn
Poate nici eu nu am procedat bn cu kick-ul


1. de ce mi-ai dat mie si nu lu ala? care era diferenta dintre noi in prima runda? eu eram sus ala jos. mi-ai dat slap? daca dadeai 1 slap era bn ma miscam dar la 4 eram ca si mort.
2. 9.Jocul este free game, puteti juca cum vreti luand in considerare regulile de mai sus. O mica exceptie insa: daca sunteti ultimul ramas in viata incercati sa mergeti la bomba/ostatici pentru a nu tine o echipa intreaga asteptand dupa tine, risti sa iei slap/slay.
poate nici eu nu am procedat bn cu kick-ul +1
3. nu am voie sa scriu pe chat sau ce?"dupa u te-ai apucai sa scri pe chat "
4. in runda cand ai dat slap cine astepta pe cine? eu care eram sus sau ala de jos? nici ala nu se mishca.

edit: "dupa u te-ai apucai sa scri pe chat si normal tiam dat slap ,dupa iar scriai pe chat iar ti-am dat slap " tu nu ai dat dupa slap, ai dat 4 odata.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
D3rek

[Green Gamer]



Status: Offline
(since 27-06-2011 12:28)
Joined: 03 May 2009
Posts: 449, Topics: 27
Location: Comuna Municipiu

Reputation: 316.2
Votes: 10

Post Posted: 05-09-2010, 13:07:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

poate o sa ne spuneti si ora/ziua, ca sa nu cautam ca nebunii 2131312 de ani prin loguri prin simplul fapt ca nu stiti sa faceti o reclamatie corecta...

sanctiunile vor fi acordate dupa aceea.




P.s. Userbarul roz de la freakz, nu este o greseala. -

Everything I'm not, made me everything I am
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 01-07-2024, 09:24:21
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x