User
Pass
2FA
 
 

Remove access Vampire -Request-
Go to page Previous  1, 2, 3    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message5613
Tigreus

[# UlTrAs AU% #]



Status: Offline
(since 14-07-2011 19:38)
Joined: 02 Sep 2009
Posts: 1024, Topics: 18
Location: Bucharest

Reputation: 228.5
Votes: 5

Post Posted: 08-09-2010, 00:44:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wtf? wrote:
o parte spun ca are, altii ca nu, eu stiu ce am vazut, ceva forteaza tinta aia sa se miste anormal, si daca aia e din "mana" lui, atunci eu ma fac popa.
Ati dramatizat ce nu ati mai putut.


- wtf? eu tind sa cred ca ai ceva personal cu Vampire - am observat ca esti cam nervos in ultima perioada - nu prea e bn lucrul asta....prea mi se pare ca faci pe seful si nu-mi place lucrul asta in general....

In primul rand cei care zic ca are cod sunt :1. Dark aka Illusion ( care nu stie ce e ala wall, incepator) , 2. Dire (admin bun) , 3.Waynee ( admin nou) , 4. Santi (admin fara o f mare experienta ) .In total 5 voturi, inclusiv u. -

In al 2-lea rand , cei care zic ca NU are cod sunt : 1. Closed ( admin f bun cu experientza bogata! ) , 2. Klesk aka 7 ( jucator vechi pe serv cu fff multa experientza ) , 3. Linky ( jucator bunicel) , 4. Abureala ( player vechi, admin nou) , 5. Tiger (adik yo, cu ceva experientza ), 6. Bojan (player vechi, experientza multa) , 7.Revox (admin fff vechi , experientza GOLD ), 8. ION ( owner, experientza PLATINUM - ) . In total 8 voturi! -
Nu vreau sa fiu rautacios! Dar cred ca tot ce am scris mai sus , zice tot!
Vampire si u ar treb sa fi mai calm , dupa cate vad ai o varsta....Nu treb sa te enervezi si sa jignesti!

Bafta la toti si spor la frage! Va pupa tata TiGeR! -






La munk, nu la intins mana!!! -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
abureala

[TasTe some FuN]



Status: Offline
(since 21-01-2013 20:17)
Joined: 03 Dec 2009
Posts: 673, Topics: 30
Location: United States

Reputation: 227.4
Votes: 16

Post Posted: 08-09-2010, 00:58:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai devreme ma certam cu rosu si wtf pe server ca le tot spuneam ca nu are nimic vampire ina cele demouri si rosu imi spunea ca sunt chior si nu am uit bine...pai mai rosule eu ti-am ca " nici wtf nu stia daca are pana la runda nush care exact parca 6-7 de pe train cand a tras in ala flashuit si apoi a mai luat inca unu in spate" si tu mi-ai zis ca eu ma uit la chat in loc sa ma uit la tinta....pai mai prietene daca te uiti al un demo esti atent la tot (eu cel putin la varsta de 27 de ani si avand o firma ce se ocupa de printuri am o atentie distributiva ca se cere) si daca te uiti la chat ai s avezi ca pana la aceea runda wtf nu vazuse nimic nici un dubiu ba chiar era un pic frustrat ca nu il mai prinde.....conteaza si asta la ceva...eu cred ca acel ban a fost dat dupa ce a cautat acu in caru' cu fan si vazand ceva stralucitor a zis ca e acu' -....nu am nimic cu nimeni..ba chiar wtf mi se pare un tip ok dar hai sa fim impartiali si sa judecam cum tb ........a si dupa cum vezi dreptate s-a facut si imi pare rau s ava spun dar tb "na ca e ca mine" mai devreme radeati de mine ca sunt chior:))))...dar na eu sunt doar blood ce pot spune eu:))

http://www.youtube.com/watch?v=AE6jh2lxOIY&feature=player_embedded#at=49 Ghem.Mzq


I like to walk
Teoretic,nu imi pasa.Practic,mi se rupe


Last edited by abureala on 08-09-2010, 01:01:55; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
AXN

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-05-2017 17:07)
Joined: 06 Mar 2007
Posts: 74, Topics: 15
Location: Romania

Reputation: 359.1
Votes: 13

Post Posted: 08-09-2010, 00:58:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

zilnic ma intreb cum cacanari ca tn wtf primesc admine Sigh. hai cu warnu

 
Staff message (ion):
 
Vezi-ti de treaba ta.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wtf?
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-10-2011 15:12)
Joined: 17 Oct 2009
Posts: 1482, Topics: 72
Location: Portugal

Reputation: 129.2
Votes: 16

Post Posted: 08-09-2010, 01:01:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai, voi nu sunteti intregi la minte -
Am scris naiba 3 pagini pentru 1 demo.
Nu am nimic personal cu el, nu ma intereseaza cati ani are, sau ce face, atata timp cat ma respecta, si nu imi vorbeste de sus.
Intr-un final, sa se decida cum ramane, pentru ca eu la 8 plec din bucuresti, si ma intorc luni.
Salut



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
abureala

[TasTe some FuN]



Status: Offline
(since 21-01-2013 20:17)
Joined: 03 Dec 2009
Posts: 673, Topics: 30
Location: United States

Reputation: 227.4
Votes: 16

Post Posted: 08-09-2010, 01:04:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wtf? wrote:
Bai, voi nu sunteti intregi la minte -
Am scris naiba 3 pagini pentru 1 demo.
Nu am nimic personal cu el, nu ma intereseaza cati ani are, sau ce face, atata timp cat ma respecta, si nu imi vorbeste de sus.
Intr-un final, sa se decida cum ramane, pentru ca eu la 8 plec din bucuresti, si ma intorc luni.
Salut



Pai am scris pe masura la durata demourilor:))))) - ti-am zis data viitoare cand vad demo d ela tine imi i-au popcorn si dau drumu la sistem ca sa fie cinema direct:))) -


http://www.youtube.com/watch?v=AE6jh2lxOIY&feature=player_embedded#at=49 Ghem.Mzq


I like to walk
Teoretic,nu imi pasa.Practic,mi se rupe
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wtf?
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-10-2011 15:12)
Joined: 17 Oct 2009
Posts: 1482, Topics: 72
Location: Portugal

Reputation: 129.2
Votes: 16

Post Posted: 08-09-2010, 01:07:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce vrei, sa zica astia ca e demo prea scurt? -
Mai bine lung, sa aibe la ce sa se uite -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DjRed
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-03-2016 11:50)
Joined: 24 Aug 2009
Posts: 1283, Topics: 38
Location: Zalãu

Reputation: 170.6
Votes: 86

Post Posted: 08-09-2010, 01:08:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

abureala hai sa nu lungim discutia, fii atent la ce se vb si apoi posteaza, am specificat ca wtf era atent la chat cand a facut demo!

Iubesc tradarea, dar ii urasc pe tradatori, iubesc minciuna, dar ii urasc pe mincinosi, ma iubesc pe mine si totodata ma urasc pentru ca nu sunt in stare sa scap de ei!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Linkilicious

[Coke Addict]



Status: Offline
(since 31-01-2016 17:47)
Joined: 22 Dec 2008
Posts: 43, Topics: 7
Location: Craiova

Reputation: 276.6
Votes: 7

 
Post Posted: 08-09-2010, 01:09:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tigreus wrote:
wtf? wrote:
o parte spun ca are, altii ca nu, eu stiu ce am vazut, ceva forteaza tinta aia sa se miste anormal, si daca aia e din "mana" lui, atunci eu ma fac popa.
Ati dramatizat ce nu ati mai putut.


- wtf? eu tind sa cred ca ai ceva personal cu Vampire - am observat ca esti cam nervos in ultima perioada - nu prea e bn lucrul asta....prea mi se pare ca faci pe seful si nu-mi place lucrul asta in general....

In primul rand cei care zic ca are cod sunt :1. Dark aka Illusion ( care nu stie ce e ala wall, incepator) , 2. Dire (admin bun) , 3.Waynee ( admin nou) , 4. Santi (admin fara o f mare experienta ) .In total 5 voturi, inclusiv u. -

In al 2-lea rand , cei care zic ca NU are cod sunt : 1. Closed ( admin f bun cu experientza bogata! ) , 2. Klesk aka 7 ( jucator vechi pe serv cu fff multa experientza ) , 3. Linky ( jucator bunicel) , 4. Abureala ( player vechi, admin nou) , 5. Tiger (adik yo, cu ceva experientza ), 6. Bojan (player vechi, experientza multa) , 7.Revox (admin fff vechi , experientza GOLD ), 8. ION ( owner, experientza PLATINUM - ) . In total 8 voturi! -
Nu vreau sa fiu rautacios! Dar cred ca tot ce am scris mai sus , zice tot!
Vampire si u ar treb sa fi mai calm , dupa cate vad ai o varsta....Nu treb sa te enervezi si sa jignesti!

Bafta la toti si spor la frage! Va pupa tata TiGeR! -

Hai ca asta mi-a placut:))
Ne-a catalogat TiGeR pe toti -
Linky- jucator bunicel
Tiger-Admin cu xp -))
GATA No comment
In concluzie nu are nimic, WTF ai gresit , asta e , e omeneste. Close topic:P


Every man dies, not every man really lives.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ion

[prin vacante]



Status: Offline
(since 10-12-2018 10:49)
Joined: 30 Jan 2008
Posts: 7503, Topics: 333
Location: Romania

Reputation: 1770.2
Votes: 191

 
Post Posted: 08-09-2010, 01:10:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poate juca.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
felixcat

[baka neko]



Status: Offline
(since 15-07-2014 15:00)
Joined: 05 Jan 2009
Posts: 2485, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 270.3
Votes: 50

Post Posted: 08-09-2010, 13:40:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

vreau sa fac o precizare si este adresata mai multor persoane.
in astfel de topicuri nu incepeti cu telenovele, ne intereseaza parerile legate de demo, restul se spun pe mess, privat, intre 4 ochii sub clar de luna si cand va tineti de mana.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by felixcat, 08 September 2010 11:40



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page Previous  1, 2, 3    


The time now is 30-09-2024, 11:24:43
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x