User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie twister si leGioN
Go to page Previous  1, 2    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message5236
uNu*

[m1Xx oN;x]



Status: Offline
(since 21-08-2012 11:55)
Joined: 07 Jul 2010
Posts: 629, Topics: 26
Location: Côte d'Ivoire';x

Reputation: 128.8
Votes: 6

Post Posted: 13-09-2010, 21:42:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ellada wrote:
Quote:
Ba, de cate ori am jignit sau am injurat eu pe server ma ?
Arata-mi tu o singura data cand am facut asta si eu va las in pace, cu tot cu serverul vostru !


Pe mine m-ai jignit ieri.

Eu unul m-am saturat sa ne tot traga Semaca la raspundere. Frate, fa-ti cerere de admin si administreaza tu cum te pricepi, da nu veni sa ne spui noua cum sa ne facem treaba unde am gresit si unde am facut bine.
Orice comanda ai da unui player trebuie sa-i dai lu Semaca raportul, da ce pana mea este el?.. De unde pana unde trebuie sa ne justificam asupra lui?..

De ce de fiecare data cand dam gag trebuie sa fim intrebati pentru ce i-am dat? .. Daca ti-am dat gag inseamna ca ti-am dat cu un motiv..


Daca am incalcat regulamentul intra pe forum si fa reclamatie daca vrei, dar nu stam sa ne certam cu tine pe fiecare harta ca vrei tu sa stii totul pe server.

Vreti sa vedeti cum este sa adminezi cu regulamentul in fata? Bine ma, de acum de la mine o sa primiti gag pentru absolut orice jignire, conform regulamentului. Daca spui "du-te-n ..."; bot, noob .. absolut orice este o ofensa sau o jignire asupra unui jucator o voi trata ca atare si veti fi sanctionati.


+1

Are mare dreptate...aveti gura mare k pe server: nu e "distractie"...atata timp cat exista playeri ca astia nu prea ai de unde....cand fac reclamatie si la un amarat de slap,iar apoi tot noi cadem la raspundere...Dak va uitati la individul asta din 6 topicuri facute toate sunt cu reclamatii,el vrea sa fie totu perfect,ziki k ar fi mare owner -




No Music,No Life!;x
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Semaca1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-10-2010 18:19)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 51, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 44
Votes: 5

Post Posted: 13-09-2010, 22:10:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

M-as bucura si ai primi respectul meu daca ai face asa.[quote="ellada"]
Quote:

Vreti sa vedeti cum este sa adminezi cu regulamentul in fata? Bine ma, de acum de la mine o sa primiti gag pentru absolut orice jignire, conform regulamentului. Daca spui "du-te-n ..."; bot, noob .. absolut orice este o ofensa sau o jignire asupra unui jucator o voi trata ca atare si veti fi sanctionati.


Posturi unite automat, 13-09-2010, 23:10:37

Au facut reclamatie pentru ca au simtit ca sunt nedreptatiti.
Da ma, totul sa fie perfect. Individului astuia ii place sa joace intr-un mediu civilizat. De aia Romania e in urma cu 100 de ani, pentru ca oamenilor nu le pasa sa fie respectuosi unii cu altii si cred ca daca te afli intr-un mediu virtual nu e necesar sa aiba bun simt.
Cine sa pice la raspundere, daca tu ai dat slap aiurea ? EU ? NU! Tu, pentru ca iti asumi raspunderea pentru actiunile tale.
uNu* wrote:

+1

Are mare dreptate...aveti gura mare k pe server: nu e "distractie"...atata timp cat exista playeri ca astia nu prea ai de unde....cand fac reclamatie si la un amarat de slap,iar apoi tot noi cadem la raspundere...Dak va uitati la individul asta din 6 topicuri facute toate sunt cu reclamatii,el vrea sa fie totu perfect,ziki k ar fi mare owner -


Am incercat sa ma linistesc, dar adminii nu ma lasa -

Respecta, ca sa fii respectat !

I reject your reality and substitute my own.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
saLaM_^

[Maniac]



Status: Offline
(since 30-01-2013 21:28)
Joined: 01 Aug 2008
Posts: 1124, Topics: 44
Location: x2 dupa cutie :">

Reputation: 261.5
Votes: 19

Post Posted: 13-09-2010, 22:12:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

semaca imi place ca esti un lingau si jumatate - si imi place ca esti nesimtit pe server injuri,jignesti si te plangi de ce iei ban pentru ca ai injurat mama unui admin/owner Dosent Matter

@gen0cid : pentru ce dracu te bagi in toate topicurile? Dosent Matter ai cumva admin/slot si nu stiu eu? pe langa ca ii jignesti pe toti te poti lua de mana cu semaca si va puteti arunca undeva in cris - hai spor la treaba .. - apropo semaca cand mai gresesti te ard si pe tine -

tot timpu te consideri nedreptatit , ma mir cumde nu faci reclamatie atunci cand te omoara cineva Sigh

ah si sa nu uit data viitoare cand ma iei la raspundere gag 5 Rolling Eyes



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Semaca1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-10-2010 18:19)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 51, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 44
Votes: 5

Post Posted: 13-09-2010, 22:18:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poate ca nu stii ce inseamna sa fii lingau... in fine,de la tine chiar nu ma astept sa stii.

Arata-mi tu o singura data cand am injurat eu pe server ! Eu iti pup talpile daca o faci.

De fapt, nu am injurat niciodata mama cuiva, doar ca tu nu stii sa privesti lucrurile cum trebuie. Prima oara, i-am spus unui admin sa ii zica mamei lui "prunc". Spusesem si pe forum sa nu mai fiu apelat asa, dar cine sa tina cont de asta? Cu atat mai putin un admin -.
A doua oara in seara asta, cand marele leGioN mi-a zis "mucles". Eu i-am spus ca asa poate sa ii zica mamei lui. Ce mari injuraturi vezi ba amaratule aici ? Asta e un mod mai urat de a le cere sa nu imi mai vorbeasca asa! Data viitoare abtine-te !

Chiar vreau sa imi arati cand am injurat eu pe server!

saLaM_^ wrote:
semaca imi place ca esti un lingau si jumatate - si imi place ca esti nesimtit pe server injuri,jignesti si te plangi de ce iei ban pentru ca ai injurat mama unui admin/owner Dosent Matter

@gen0cid : pentru ce dracu te bagi in toate topicurile? Dosent Matter ai cumva admin/slot si nu stiu eu? pe langa ca ii jignesti pe toti te poti lua de mana cu semaca si va puteti arunca undeva in cris - hai spor la treaba .. - apropo semaca cand mai gresesti te ard si pe tine -

tot timpu te consideri nedreptatit , ma mir cumde nu faci reclamatie atunci cand te omoara cineva Sigh


Am incercat sa ma linistesc, dar adminii nu ma lasa -

Respecta, ca sa fii respectat !

I reject your reality and substitute my own.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
valiyyy

[Freak]



Status: Offline
(since 07-08-2019 17:08)
Joined: 09 Apr 2010
Posts: 1118, Topics: 57
Location: Romania

Reputation: 214.2
Votes: 21

Post Posted: 13-09-2010, 22:19:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vad ca tu nu incetezi sa ma uimesti.
1. In aceasta zi pe acest server (posibil ultima pt cateva luni) am ajuns sa dau +/-20 de banuri unor copii frustrati care nu stiu sa vorbeasca corect romaneste si se apuca sa injure pe server ca pe camp.

2. Acel ***, superss si ban pe care le-a luat jucatorul "dureX" au fost pt amenintarile la adresa mea si nu pentru poze visate de tine.
Quote:
*DEAD* leGioN : ma ameninti cumva?
dureX : da si cemi faci
dureX : ?


3. Al 2lea ban pe care l-ai vazut tu pt jucatorul "s" a fost pt injurii la adresa ownerului.
Quote:
*DEAD* s : twister ***uti parinti in gura de orfan
*DEAD* s : t caut in tot cornitoiu luatias morti si fam in ****
*DEAD* s : iesi in ** afara sa vb
s : juk dai in fam ****



4. Al 3lea ban pt jucatorul "Heaton" care il injura pe alt player
Quote:
Heaton : si ce te ***e grija


5. Eu ti-am sugerat sa iti ti gura pt ca nu ai fost pe server sa vezi cam ce s-a intamplat in cele 3 ore pe care le-am petrecut acolo si sa vezi cam ce limbaj au unii. Si alti playeri ti-au spus sa nu te bagi ca nu sti despre ce este vb
Quote:
*DEAD* Carla : semaca nu te baga
*DEAD* Carla : ca abia ai intrat
*DEAD* JunkMan : semaca
*DEAD* JunkMan : stai in banca ta
*DEAD* JunkMan : si nu te mai baga tu


6. Apoi m-ai luat pe mine de sus cu regulamentul....apoi draga semaca daca este pe deastea eu iti dau cu regulamentul in cap
Quote:
1)Limbajul indecent/vulgar/obscen este pedepsit cu llama/gag/ban 30-120 minute, sau chiar permanent

Asta e regula 1 precizata si de tine pe server.
Apoi ti-am spus frumos ca ai dreptate dar banul este dat si in functie de limbaj
Quote:
Semaca : ce zice ma regula nr 1? ban pt limbaj pana la 320 min ,)
leGioN : asa si?
Slizz : daca injuri admin
Slizz : iei permanent
leGioN : depinde de limbaj
Lt^ : banu poate fi si permanent



7. Ti s-a explicat de 2 ori acest lucru dar tu ai continuat si dupa 2 ore de dat banuri si jucat doar 5 minute de joc m-am saturat sa va explic la toti si ti-am spus "mucles"= taci.
Apoi ai replicat
Quote:
Semaca : mucles spune-i mamei tale ,)

Am inteles ca te-ai simtit jignit ca ti-am zis mucles si ti-am spus ....chiar daca era o jignire la adresa adminului.
Quote:
leGioN : de data asta te las


8. Ai inceput sa sustii ca te amenint
Quote:
*DEAD* Semaca : tu imi zici mie mucles si pe urma ma ameninti ba ?
*SPEC* leGioN : eu te amenint?
*DEAD* Semaca : da ba, tu
*DEAD* leGioN : tiam zis sa taci ca nu sti
leGioN : si nu ma lua cu ba ca nu ne tragemde sireturi
leGioN : clar?

Faza cu ba este ca nu-mi place sa fiu luat peste picior de oricine.


9. Twister m-a rugat sa te las in pace poate reuseste sa te potoleasca el, dar tu ai continuat
Quote:
twister : semaca?
Semaca : ma bag, ba, ca nu faceti o treaba buna
twister : zau


10. S-a convins si twister ca nu te poate oprii din actiunea ta impotriva adminilor (ceea ce reiese si din celelalte reclamatii facute de tine) si ti-a dat ban.


Draga semaca dupa cum vezi nu ai dreptate si astfel ti-am dovedit ca daca te iei in gura cu mine fara dovezi iesi sifonat.
Desi nu voi mai juca cs voi mai intra pe forum sa mai vad cum sta treaba ...daca e nevoie sa te linistesc iar am csul instalat la scl si imediat sunt prezent pe srv.
Bafta mai departe.


Nu fii rau, nu scoate pistolul..ca ma pufneste rasul!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Semaca1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-10-2010 18:19)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 51, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 44
Votes: 5

Post Posted: 13-09-2010, 22:30:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Jucatorii nu vor avea niciodata dreptate !!!
Fara dovezi ? Ia uite aici, brav admin:
11 Comanda *** se executa exclusiv asupra codatilor.
Mare si lat scrie in regulament ca *** se da exclusiv codatilor.
Dar tu ce ai zis? Ia sa ii arat eu astuia ca am admin si pot sa ii fac ce vreau.

Fara dovezi? Vezi cum te ingropi singur, stimatule ?

Ce imi pasa mie ca ai dat 'nspe ban-uri ? Esti admin, asta e "meseria" ta!
Tu, sa ma linistesti pe mine ? Ma vei linisti atunci cand o sa fii un admin asa cum ar trebui sa fii -
valiyyy wrote:

Draga semaca dupa cum vezi nu ai dreptate si astfel ti-am dovedit ca daca te iei in gura cu mine fara dovezi iesi sifonat.
Desi nu voi mai juca cs voi mai intra pe forum sa mai vad cum sta treaba ...daca e nevoie sa te linistesc iar am csul instalat la scl si imediat sunt prezent pe srv.
Bafta mai departe.


Am incercat sa ma linistesc, dar adminii nu ma lasa -

Respecta, ca sa fii respectat !

I reject your reality and substitute my own.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 13-09-2010, 22:56:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De cand ma joc eu CS de atatia ani si pe cate servere am jucat...nu am mai vazut un asa OM...de cand ai venit tu pe server ai inceput cu gura aia mare sa faci ordine si disciplina,sa te impui tu ca un imparat al serverului ce esti.Tu crezi k ai dreptu sa te bagi oriunde pe server,sa iei tu decizii in locu/impotriva adminilor/ownerilor...nu suntem bataia ta de joc omule sa ne iei peste picior pe fiecare in parte...esti mult prea tupeist si treci peste tot regulamentu si te impui chiar si in fata lui twister care e owner

Un lucru iti zic sincer...la cata rabdare are twister cu tine nu cred k o sa mai dureze mult,daca o sa mai continui in felul asta o sa zbori curand de pe server -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Semaca1

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-10-2010 18:19)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 51, Topics: 12
Location: Romania

Reputation: 44
Votes: 5

Post Posted: 13-09-2010, 23:00:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Inca odata, ai facut off-topic de pomana.
Mai rar oameni care sa le placa sa aiba un mediu civilizat in care sa isi petreaca timpul, nu?
Mai rar un om care tine cu cei mai slabi, fara putere, nu ?
Fugi la somnic, ca te prinde mamica nu te mai lasa o saptamana la calculator.
Are rabdare twister pentru ca isi da seama ca in 95 % din cazuri am dreptate, dar nu poate sa recunoasca asta. Ar insemna sa tina cu jucatorii si nu cu adminii. Daca e owner, nu e tot om, nu e tot jucator pe server? Ai incalzit tastatura degeaba cu comentariile tale din seara asta. Chiar nu ma mir ca ai doua avertizari -.
Adytzza wrote:
De cand ma joc eu CS de atatia ani si pe cate servere am jucat...nu am mai vazut un asa OM...de cand ai venit tu pe server ai inceput cu gura aia mare sa faci ordine si disciplina,sa te impui tu ca un imparat al serverului ce esti.Tu crezi k ai dreptu sa te bagi oriunde pe server,sa iei tu decizii in locu/impotriva adminilor/ownerilor...nu suntem bataia ta de joc omule sa ne iei peste picior pe fiecare in parte...esti mult prea tupeist si treci peste tot regulamentu si te impui chiar si in fata lui twister care e owner

Un lucru iti zic sincer...la cata rabdare are twister cu tine nu cred k o sa mai dureze mult,daca o sa mai continui in felul asta o sa zbori curand de pe server -


Am incercat sa ma linistesc, dar adminii nu ma lasa -

Respecta, ca sa fii respectat !

I reject your reality and substitute my own.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dmc24

[offline]



Status: Offline
(since 26-12-2014 17:04)
Joined: 18 Feb 2007
Posts: 1385, Topics: 44
Location: Terra Nova

Reputation: 278.3
Votes: 17

Post Posted: 14-09-2010, 07:05:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

semaca tu ai ajuns legiuitorul serverului, de fiecare data cand vad o reclamatie ai aparat pe cineva sau ai criticat pe cineva, poti sa iti vezi de jocul tau si sa nu mai discuti deciziile adminilor pe server? ti se pare ca a exagerat cu comanda adminul si ti-ai atras o pedeapsa poate un pic cam sarita din tipar dar oricum meritata, incep sa ii inteleg pe admini cand zic ca esti foarte greu de stapanit pe server. incearca sa intri pe server de dragul de a te juca cs, asta daca mai vrei sa joci pe acest server.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 14-09-2010, 13:53:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa va zic eu care e problema lui semaca. E adoptat si nimeni nu il iubeste. In copilarie a fost batut de toti prietenii si acum isi arata frustrarea si "simtul" dreptatii pe server. Tu chiar crezi ca un admin bun este doar cel care ti se pare tie ca e bun? nu e asa, un admin bun stie sa dea *** cuiva care chiar merita asumandu-si responsabilitatea. Nu te mai baga unde nu iti fierbe oala. Imi esti antipatic si probabil la fel esti multor admini si playeri de pe server. Eu iti sugerezi sa cauti alt server sau sa iti faci tu unul.

Exemplu de nervi intinsi la maxim. Acest om este un stres pentru admini si propun ca orice cerere de slot etc sa fie refuzata din start.

*SPEC* ratra : daca stiam cine esti abuzam de admin

*DEAD* Semaca : de parca nu o faci oricum

Slizz killed KMZ with awp
Aviara killed Slizz with awp
] amx_gag semaca 10
*DEAD* opticK- : AFFFFKKKK

*DEAD* opticK- : ms

Slizz : gata
*DEAD* opticK- : ba nu

opticK- killed gOhaN.hS with awp
Aviara killed opticK- with awp
*DEAD* opticK- : ai iesit nasol slizz

Narci$ dropped
KMZ killed King with awp
Semaca killed Death with awp
ADMIN ratra: gag Semaca (10 minutes)
King dropped
King has left the game
Semaca killed KMZ with awp
opticK- : -

Aviara killed Semaca with awp
King connected
Anderson killed oFF with awp
King is joining the Counter-Terrorist force
ratra : acuzele pe forum

Narci$ connected
Aviara killed SaTi91 with awp
*** Slizz killed Motanul with a headshot from awp ***
Ucigasu killed myhayhot with awp
Slizz : nu vroeam sla

iarmaroc killed Slizz with awp
Slizz : y

SaTi91 dropped
SaTi91 has left the game
King killed Krystyna with awp
Death dropped
Death has left the game
Narci$ is joining the Terrorist force
* kopilu' q buletin changed name to myhayhot
UlTrAsStEaUaSuD ;x dropped
(100) killed ratra with awp
*DEAD* opticK- : a
Death connected
King killed iarmaroc with awp
*** IoNuT killed Anderson with a headshot from awp ***
Death is joining the Counter-Terrorist force
[war4.freakz.ro] Folositi comanda amx_page mesaj in consola daca aveti de reclamat un codat.
*DEAD* opticK- : ce repede mori off:)))
*DEAD* oFF : bag pl:)))

*DEAD* gOhaN.hS : /radio

] amx_gag off 10
*DEAD* oFF : seara am chef bairam

[war4.freakz.ro] gOhaN.hS asculta Pro FM Raggae. Asculta si tu tastand /radio pe chat.
UlTrAsStEaUaSuD ;x connected
Aviara killed IoNuT with glock18
Aviara killed King with glock18
*DEAD* myhayhot : /rank

*DEAD* oFF : maine iar

*DEAD* oFF : -

ADMIN ratra: gag oFF (10 minutes)
*DEAD* Slizz : afk

*DEAD* King : damn

UlTrAsStEaUaSuD ;x is joining the Counter-Terrorist force
*** Aviara killed cipyy with a headshot from knife ***
*DEAD* opticK- : -)

*DEAD* myhayhot : /top15

(Jucator)Semaca: scoate ba gagul!
Ganja* dropped
*DEAD* King : -

opticK- killed (100) with awp
*DEAD* opticK- : hahahahaha

Slizz killed iarmaroc with awp
Ganja* connected
Time Left: 6:19
*** King killed Krystyna with a headshot from awp ***
Ganja* is joining the Terrorist force
Semaca killed Ucigasu with awp
*** Slizz killed Aviara with a headshot from awp ***
opticK- killed KMZ with awp
myhayhot killed gOhaN.hS with awp
*DEAD* Slizz : timeleft

Slizz killed Motanul with awp
Ganja* killed IoNuT with awp
KMZ : gg aviara

*** Anderson killed Slizz with a headshot from awp ***
myhayhot killed Narci$ with awp
Semaca killed Anderson with awp
opticK- killed Ganja* with awp
[war4.freakz.ro] Ca sa aflati cate ore ati jucat pe war4.freakz.ro, scrieti in chat /gametracker.
*SPEC* Slizz : /me
Aviara killed IoNuT with awp
Narci$ killed myhayhot with awp
Semaca killed gOhaN.hS with awp
opticK- killed Aviara with awp
Anderson killed King with awp
ratra : /timeleft

Semaca killed Motanul with awp
King dropped
King has left the game
King connected
iarmaroc killed Semaca with awp
Anderson killed ratra with awp
Time Left: 5:34
King is joining the Counter-Terrorist force
iarmaroc killed oFF with awp
opticK- killed Anderson with awp
ratra : timeleft

opticK- killed Ucigasu with awp
Ganja* : /result

iarmaroc killed UlTrAsStEaUaSuD ;x with awp
iarmaroc killed opticK- with awp
*DEAD* ratra : last

A Vote will occur to choose the next map in 3 minutes
cipyy has left the game
(100) killed King with awp
castravete dropped
dody dropped
King dropped
King has left the game
iarmaroc killed Death with awp
DgLGeo dropped
King connected
castravete connected
King is joining the Counter-Terrorist force
dody connected
] amx_map de_dust2
[war4.freakz.ro] Afk-kick: cipyy
Cartman. dropped
* Parola acceptata
* Privilegii acordate

BUILD 4883 SERVER (0 CRC)
Server # 15
Commencing connection retry to war4.freakz.ro
Connecting to war4.freakz.ro...
Connection accepted by 188.212.106.211:27015
* Parola acceptata
* Privilegii acordate

BUILD 4883 SERVER (0 CRC)
Server # 15
Error: server failed to transmit file 'gfx/2.tga'
Error: server failed to transmit file 'maps/csmapsde_dust.bsp'
ratra connected
HoUseLleLujA dropped
opticK- dropped
ratra is joining the Terrorist force
UlTrAsStEaUaSuD ;x is joining the Terrorist force
Slizz connected
Ucigasu is joining the Terrorist force
icebox dropped
Motanul connected
Slizz is joining the Counter-Terrorist force
Anderson connected
iarmaroc is joining the Counter-Terrorist force
opticK- connected
Cartman. is joining the Terrorist force
Semaca : ba

Anderson is joining the Terrorist force
oFF : gata?

Krystyna connected
Semaca : ce dai gag ?

Motanul is joining the Counter-Terrorist force
dody dropped
dody has left the game
oFF : asa:))

opticK- is joining the Terrorist force
gOhaN.hS is joining the Terrorist force
oFF : scuze la admin

Krystyna is joining the Counter-Terrorist force
icebox connected
*** King killed Aviara with a headshot from deagle ***
Ganja* killed King with deagle
iarmaroc killed Anderson with usp
Type 'amx_help' in the console to see available commands
iarmaroc killed KMZ with usp
icebox is joining the Counter-Terrorist force
Time Left: 39:48 min. Next Map: de_dust2002
Semaca : ce regula am incalcat ?

Akim dropped
dody connected
*** gOhaN.hS killed iarmaroc with a headshot from deagle ***
ratra : instigi la cearta

*** opticK- killed Slizz with a headshot from glock18 ***
pelican dropped
$(DEM)$. HELLBOY.($P@RT@KU$Z)$ dropped
$[DEM]$ GUNS N' ROSES*{SWAT} dropped
] amx_gag semaca 40
oFF : -

opticK- (RADIO): Fire in the hole!
Akim connected
dody is joining the Terrorist force
ratra killed castravete with glock18
Semaca : esti praf ca admin, ratra. asta e adevarul !

Semaca killed opticK- with grenade
$[DEM]$ GUNS N' ROSES*{SWAT} connected
$(DEM)$. HELLBOY.($P@RT@KU$Z)$ connected
HoUseLleLujA connected
dody dropped
dody has left the game
$(DEM)$. HELLBOY.($P@RT@KU$Z)$ is joining the Terrorist force
oFF : eu makar am injurat nu se mai intampla:)))

*** Semaca killed Ganja* with a headshot from usp ***
HoUseLleLujA is joining the Terrorist force
$[DEM]$ GUNS N' ROSES*{SWAT} is joining the Terrorist force
Ganja* (RADIO): Enemy spotted.
ADMIN ratra: gag Semaca (40 minutes)
Akim is joining the Counter-Terrorist force
castravete dropped
castravete has left the game
Ganja* (RADIO): Enemy spotted.
gOhaN.hS killed oFF with deagle
[war4.freakz.ro] Pentru reclamatii, sugestii si altele, vizitati forumul serverului:
http://www.war4.freakz.ro
opticK- dropped
opticK- has left the game
*DEAD* opticK- : cat HP mai aveeeeatoi baa?
*DEAD* Slizz : a fost live?
opticK- connected
pelican dropped
opticK- is joining the Counter-Terrorist force
Cartman. killed IoNuT with usp
*** Semaca killed UlTrAsStEaUaSuD ;x with a headshot from usp ***
*DEAD* $[DEM]$ GUNS N' ROSES*{SWAT} : ez jo tamas
*DEAD* Ganja* : /maps
*** gOhaN.hS killed Semaca with a headshot from usp ***
pelican connected
Cartman. (RADIO): Go go go!
gOhaN.hS killed Death with usp
ratra killed Motanul with deagle
*DEAD* $[DEM]$ GUNS N' ROSES*{SWAT} : ha
"sv_restart" changed to "2"
"sv_restart" changed to "0"
The game will restart in 2 SECONDS
(Terrorist) $(DEM)$. HELLBOY.($P@RT@KU$Z)$ : nagyere

RemaKe dropped
[war4.freakz.ro] The game is restarting...
UnGuRu dropped
gOhaN.hS : vam nenorocit

(Jucator)Semaca: degeba dai gag, in viata ta nu o sa fii decat praf.
gOhaN.hS : /rafio

UnGuRu connected
RemaKe connected
gOhaN.hS : /radio

RemaKe is joining the Counter-Terrorist force
Ucigasu (RADIO): Need backup.
UnGuRu is joining the Terrorist force
ratra : nu mai floda amx page smeaca

[war4.freakz.ro] Limbajul neadecvat se va pedepsi cu llama/kick/ban.
Cartman. killed icebox with usp
*** opticK- killed HoUseLleLujA with a headshot from usp ***
$[DEM]$ GUNS N' ROSES*{SWAT} killed King with deagle
[war4.freakz.ro] gOhaN.hS asculta Pro FM Raggae. Asculta si tu tastand /radio pe chat.
Akim killed UlTrAsStEaUaSuD ;x with usp
*** iarmaroc killed Cartman. with a headshot from usp ***
Anderson (RADIO): Fire in the hole!
*** ratra killed Semaca with a headshot from glock18 ***
ratra : semaca*

*** opticK- killed Ganja* with a headshot from usp ***
Anderson killed RemaKe with glock18
King dropped
King has left the game
*** IoNuT killed Anderson with a headshot from usp ***
Slizz : dai ban

*** $[DEM]$ GUNS N' ROSES*{SWAT} killed oFF with a headshot from deagle ***
$(DEM)$. HELLBOY.($P@RT@KU$Z)$ (RADIO): Stick together, team.
RemaKe dropped
RemaKe has left the game
Ucigasu killed Slizz with p228
*** IoNuT killed KMZ with a headshot from usp ***
gOhaN.hS : reggae ruzllllzzz sunt fumaaat ---

IoNuT killed Ucigasu with usp
$(DEM)$. HELLBOY.($P@RT@KU$Z)$ killed IoNuT with deagle
*** iarmaroc killed $[DEM]$ GUNS N' ROSES*{SWAT} with a headshot from usp ***
Aviara killed Akim with usp
*** opticK- killed Aviara with a headshot from usp ***
(Jucator)Semaca: ia sa vad cum imi da ban
$(DEM)$. HELLBOY.($P@RT@KU$Z)$ killed Motanul with deagle
Van Snitel Svaiter dropped
Slizz : /me

ratra : ultimul avertisment nu mai scrie pe amx page aiurea

gOhaN.hS : ok sefule

Powered by http://www.Freakz.ro - ion.mzk, eM, D3rek, DmC, twister, ZOoKey.
Requesting tempdecal.wad from server
Van Snitel Svaiter connected
$(DEM)$. HELLBOY.($P@RT@KU$Z)$ killed Death with deagle
opticK- killed $(DEM)$. HELLBOY.($P@RT@KU$Z)$ with usp
ratra : nu tu g0han..

*** gOhaN.hS killed iarmaroc with a headshot from usp ***
[war4.freakz.ro] Scrieti in chat /regulament pentru a citi regulamentul serverului.
*DEAD* KMZ : `
ratra : ai scris ceva macar?

Van Snitel Svaiter dropped
Van Snitel Svaiter has left the game
BoMaTeX dropped
*DEAD* Slizz : snitelor
gOhaN.hS killed Krystyna with usp
pelican dropped
pelican has left the game
BoMaTeX connected
BoMaTeX is joining the Counter-Terrorist force
ratra : -

*** gOhaN.hS killed opticK- with a headshot from usp ***
UnGuRu overflowed
UnGuRu has left the game
(Jucator)Semaca: acum te rog: scoate-mi gagul.
*DEAD* Slizz : snitelzor *
ratra : termina


Every day above ground is a good day.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
D3rek

[Green Gamer]



Status: Offline
(since 27-06-2011 12:28)
Joined: 03 May 2009
Posts: 449, Topics: 27
Location: Comuna Municipiu

Reputation: 316.2
Votes: 10

Post Posted: 14-09-2010, 16:16:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

semaca, am si eu o intrebare, din cei 31203132101i93 de jucatori de pe serverul asta, de ce tu faci cele mai multe reclamatii?

Crezi ca au ceva adminii cu tine? Nu cred ca toti cei 5 admini carora le-ai facut reclamatie sunt vinovati, dar tu in mai putin de-o luna ai facut 4 reclamatii.

Ai grija cum te porti, nu mai instiga la violenta si nu mai stresa oamenii pe amx_page decat cu ceva important.

Asa cum primesti ban pentru cod, asa poti primi ban si pt deranjarea linistii publice, daca ma itnelegi ce vreau sa spun...

Si inca ceva, nu esti tu in masura sa decizi care admin e bun, si care nu. De ce nu-ti incerci norocul ca admin? Dar cu un asemenea comportament, iti spun eu ca esti norocos ca inca mai ai acces pe server.

Mersi, ai grija. Case closed.




P.s. Userbarul roz de la freakz, nu este o greseala. -

Everything I'm not, made me everything I am
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by D3rek, 14 September 2010 14:16



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 10-05-2024, 01:46:56
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x