User
Pass
2FA
 
 

Cerere stergere cont

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message2001
Loganu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-06-2011 11:09)
Joined: 15 May 2010
Posts: 55, Topics: 4
Location: Constanta

Reputation: 31.2
Votes: 6

 
Post Posted: 19-09-2010, 19:50:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cerere!
Vreau sa imi stergeti contul de pe forum .. adminul de pe sv sa sters;) si degeaba!
Va multumesc echipa freakz pentru o vara placuta alaturi de voi si sa ne auzim de bine!


Life Sucks!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ciurii[:x]

[Bulã]



Status: Offline
(since 07-07-2013 08:20)
Joined: 10 Feb 2010
Posts: 3312, Topics: 130
Location: Baia Mare

Reputation: 98.2
Votes: 22

 
Post Posted: 19-09-2010, 19:53:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dai PM lui Shocker
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Loganu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-06-2011 11:09)
Joined: 15 May 2010
Posts: 55, Topics: 4
Location: Constanta

Reputation: 31.2
Votes: 6

 
Post Posted: 19-09-2010, 20:00:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lasa ca se va vedea aici;) ciao!

Life Sucks!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 19-09-2010, 20:34:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu se sterg conturile de pe forum. Nu mai vrei contul? Nu mai intri, e simplu

FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Loganu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-06-2011 11:09)
Joined: 15 May 2010
Posts: 55, Topics: 4
Location: Constanta

Reputation: 31.2
Votes: 6

 
Post Posted: 19-09-2010, 20:56:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok! multumesc pentru raspuns!
Daca vrea cineva contul ma gandesc poate vroia cu acelasi nick si e luat de mine sa imi zica la id alx_93 si ii dau parola!
Si ptr LSR:Omule ai reactionat foarte prost;)
daca pentru prostia aia ai scos admin-ul .. e urat din partea ta cu mine nu au fost probleme pe server(nu ma laud) !
Oricum sa aveti cat mai multi jucatori si useri pe forum!
Sanatate!

Posturi unite automat, 19-09-2010, 21:56:35

LSR am auzit ca te insori sa fii sanatos;)


Life Sucks!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
LSR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-05-2011 17:36)
Joined: 26 Feb 2010
Posts: 92, Topics: 9
Location: Dark.Freakz.Ro

Reputation: 108.6
Votes: 6

 
Post Posted: 20-09-2010, 08:41:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut,
Sincer si mie imi pare rau ca trebuie sa iau astfel de masuri....dar din pacate trebuie - dupa cate se vede nu ai citit ce am scris intr-un alt post pe forum.....crede-ma ca pe nimeni nu intereseaza ca vinzi tu 'chiloti' pe server, pe nimeni nu intereseaza cat de mare o ai tu sau xp si ce ai mai zis tu aseara pe server.....ce e atat de greu sa intelegeti ca nu se da la vot la jumatatea mapei, ce va trece voua prin cap, desi mai eram ceva playeri (5-6 parca), pe mapa in curs si nu a cerut absolut nimeni sa o schimbati -
E atat de greu sa respectam niste reguli simple? E atat de greu sa ne intelegem ca oameni?

Cum am mai spus, toti adminii pe care ii vad ca gresesc, sa zicem aproape intentionat, si spun intentionat deoarece atata timp cat ai citit regulamentul si faci altceva inseamna ca e intentionat, vor avea aceeasi soarta cu alx si xp.


Cu stima,
LSR



P.S.
UbYta, daca tot ai "obosit" sa fi admin pe un server cu "astfel de owneri" nu crezi ca ar fi mai bine sa incerci sa discuti cu noi, sa vedem cu ce te "obosim" atat de rau?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Loganu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-06-2011 11:09)
Joined: 15 May 2010
Posts: 55, Topics: 4
Location: Constanta

Reputation: 31.2
Votes: 6

 
Post Posted: 20-09-2010, 08:49:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LSR nu pot sa cred ca pentru o prostie de mapa ai putut tu sa imi scoti adminul!

Altii care fac glume foarte proaste si dau banip la admini , care dau ban ca vor ei aia vad ca tot au admin!

Tu vrei ca adminii pe server sa fie ca robotii?

Nu au voie sa glumeasca , nu au voie sa vorbeasca si eu deschis cu toti jucatorii de pe server?

Este un server pentru distractie nu pentru a face educatie cu cei 7 ani de acasa!

Si nu eu am dat la vot mapa!

Eu doar am zis ca poate sa o schimbe eram 4-4 pe westwood!

Eu o inteleg foarte bine pe UbYta!

Sunt multi jucatori pe server care habar nu au regulile asta e unu la mana , doi la mana daca e doar un admin cum am mai patit si eu tot serverul zice uitate pe x, uitate pe y si ea este doar una singura nu poate sa ii multumeasca pe toti si ei incep cu gura mare!

UbYta are dreptate ca e obosita cu astfel de owneri fiindca nu se face treaba cum trebuie!

Mai am de zis doar ca :Nu ai facut bine ca mi-ai scos adminul nu pot sa cred ca pe un server chiar nu se permite ca adminii sa comunice cu jucatorii sa glumeasca intre ei !

Nu am injurat am facut si eu cateva glume acceptabile zic eu!

Iar chestia cu mapa mi se pare o prostie !

Xp a gresit de atatea ori si nu i-ati scos adminul !

Si eu am gresit pentru prima data si mi-ati scos adminul!

Eu nu stau spectator ca sa fac ore;)

Nu mai am de zis nimic!


O zi buna!


Life Sucks!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
LSR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-05-2011 17:36)
Joined: 26 Feb 2010
Posts: 92, Topics: 9
Location: Dark.Freakz.Ro

Reputation: 108.6
Votes: 6

 
Post Posted: 20-09-2010, 09:46:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Salut din nou,
Din pacate pentru cei care "fac glume foarte proaste si dau banip la admini , care dau ban ca vor ei aia vad ca tot au admin! " si ii voi prinde vor avea aceeasi soarta ca si voi.


"Tu vrei ca adminii pe server sa fie ca robotii?" nu vreau ca toti adminii sa fie roboti, in schimb vreau sa aiba bun simt fata de playeri, aveai chef de glume cu xp, era f simplu sa folositi chatul adminilor, nu trebuia sa vad nici eu ca player(nu eram cu adminul), si nici ceilalti 3 playeri pe care ii invitasem la un cs(din pacate pt voi 2 dintre ei erau fete), care si-au facut o parere foarte proasta despre serverul nostru, server cu care eu ma laudam, nefiind un server de copii care nu au pic de bun simt - din pacate nu este asa.

"Nu au voie sa glumeasca , nu au voie sa vorbeasca si eu deschis cu toti jucatorii de pe server? " pai glumiti fratilor, nu a zis nimeni sa nu glumiti, uita-te la High, Ursus, Nubby....si nu mai imi vin acum in cap....pai ei ce, nu glumesc? glumesc, dar stiu sa glumeasca cu cap, sa faca glume bune, nu deplasate, nu glume care fac playeri sa plece de pe server....

"doi la mana daca e doar un admin cum am mai patit si eu tot serverul zice uitate pe x, uitate pe y si ea este doar una singura nu poate sa ii multumeasca pe toti si ei incep cu gura mare! " aveti mess, incercati sa tineti legatura intre voi ca admini, nu suferiti ca unul e mai bun decat celalalt....aveti nevoie de ajutor, cereti-l si va spun ca nu o sa va refuze nimeni. inca o completare, de-aia sunteti acolo unde sunteti in grad, avem admin/admini pe server care iti pot tine 20/25 de playeri singur si fara probleme, asa ca asta mai conteaza si cat de capabil esti.....Ubyta fiind la inceput are toate motivele sa ii fie mai greu, dar cum am spus....de-aia exista mess, putea cere ajutor...

"Mai am de zis doar ca :Nu ai facut bine ca mi-ai scos adminul nu pot sa cred ca pe un server chiar nu se permite ca adminii sa comunice cu jucatorii sa glumeasca intre ei ! " eu zic ca am facut foarte bine, mai ales ca v-am atentionat....comunicarea asta este cu dus si intors, trebuie sa stii sa o faci -

"Nu am injurat am facut si eu cateva glume acceptabile zic eu! " zici tu, eu nu....

"Xp a gresit de atatea ori si nu i-ati scos adminul ! " nu e treaba ta cand luam sau cand dam un admin.....dar asa pentru tine sa stii ca i l-am scos si lui.





Last edited by LSR on 20-09-2010, 16:08:57; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Loganu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-06-2011 11:09)
Joined: 15 May 2010
Posts: 55, Topics: 4
Location: Constanta

Reputation: 31.2
Votes: 6

 
Post Posted: 20-09-2010, 09:56:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stiu ca i-ai scos si lui adminul!
UbYta nu rezista pe server si nu numai ea nici eu nu mai faceam fata fiindca multi jucatori sunt cum sunt ..!
Imi scuzat expresia dar asa este!
De ce sa plece lumea pe server am injurat lumea?
Pe mine nu ma intereseaza de lume pe mine ma intereseaza de mine eu mi-am facut treaba si daca am glumit putin nu am facut nimic rau;)
Eu dupa mine zic ca meritam totusi o atentionare ceva !
Am 6 luni de cand intru pe server in fiecare zi am intrat pe server cel putin 3 ore!
Am prins foarte multi codati!
Cand am fost chemat pe server am venit!
Dar ce conteaza asta nu?
Doar am facut cateva glume "SI NU AM INJURAT, AM VORBIT DESTUL DE FRUMOS ZIC EU""zic eu" si pentru astea 2-3 glume se duce dracu tot cand imi faceam treaba era bine!
Ramaneti voi sanatosi cu adminii care ii aveti ca nu sunt nici eu mai linistiti!


Life Sucks!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
LSR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-05-2011 17:36)
Joined: 26 Feb 2010
Posts: 92, Topics: 9
Location: Dark.Freakz.Ro

Reputation: 108.6
Votes: 6

 
Post Posted: 20-09-2010, 10:28:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Am discutat cu alx(loganu), am ajuns la un consens......baiat de treaba dar ghinionist....ce sa zic, bafta in continuare.

Deciziile luate raman, toti admini care vor mai gresi vor pati la fel.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Loganu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 24-06-2011 11:09)
Joined: 15 May 2010
Posts: 55, Topics: 4
Location: Constanta

Reputation: 31.2
Votes: 6

 
Post Posted: 20-09-2010, 10:30:25 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Are dreptate LSR!
Asta este!
Asa ca dragi admini care mai sunteti cuminti aveti grija;)
LSR e cu ochii pe voi!
Il rog pe LSR sa inchida acest Thread pentru a nu se gasi cineva care sa comenteze aiurea!
Multumesc!
O zi buna!


Life Sucks!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
LSR

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-05-2011 17:36)
Joined: 26 Feb 2010
Posts: 92, Topics: 9
Location: Dark.Freakz.Ro

Reputation: 108.6
Votes: 6

 
Post Posted: 20-09-2010, 10:31:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

k, salut alx si numai bine...ma bucur ca ai inteles.TC!


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by LSR, 20 September 2010 08:31



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 07-05-2024, 15:01:23
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x