User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie GagaVs Je!!!!

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message1040
ThunderStrucK

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-12-2010 20:14)
Joined: 02 Feb 2010
Posts: 38, Topics: 18
Location: Romania

Reputation: 61.7
Votes: 6

Post Posted: 30-09-2010, 22:19:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa incepem cu inceputul.Harta zm_army train beta.Ii dau un infection he lui Death si inca unuia care era cu el.Acum Death imi spune noob si ca el este "bossul" meu.Eu ii intorc afirmatia si ii spun "noob esti tu".Bandit parca mi a dat gag 10 min. Bun.Pana aici totul e bine.De 3 zile tot spun pe sv. ca ma scoate steamul afara.Imi spune sa verific daca steamul meu este bagat in lista cu exceptii din firewall.Este bagat dar tot asa imi face.Am intrat pe forumurile de la steam suport si am vazut ca mai multi au problema asta.In fine,sa continuam.Deci dupa ce am luat gag de la Bandit "Steam conection lost".Deci ma scos de pe sv.Asta a fost pe la ora 19 , 19:30.Din moment ce ma scos steamul de pe sv in timp ce aveam gag, nu am mai incercat sa intru pentru a nu lua ban pt retry dupa gag.Bun, totul bine si frumos pana acum.Ma m dus mi am curatat cartofi,iam prajit,am ras branza peste ei,am prajit cateva ciuperci(va recomand la cei care stau in zona de munte,sunt incredibil de bune).Pana acuma totul e bine.Mi am umplut "ghiozdanul"ma m uitat la un film,am fumat 2 tigari,si spun hai sa mai intru putin pe zm.freakz.Intru joc 3-4 min Steam conection lost.Bun,astept pana se elibereaza un loc si intru iarasi.In timp ce jucam imi spune Gaga"Thundere de ce ai dat retry dupa gag" Eu ii spun "Cand??"El imi spune "Hai sa iti dau print".Bun hai sa vedem printul.In print spune Gaged player ThunderStruck disconected.Eu ii spun lui Gaga Pai asta a fost pe la ora 7,acum e 10.Care e problema?.La care gaga imi raspunde ""Intra si taci, sa nu iti dau ban"La care eu ii spun "Ia dami".Ii dau ignore si revin la joc ca sa nu iau kick.Si pe sv imi spune Gaga "Thunder termina cu chestile astea" Ce chestii? ii raspund eu.Iar GargamelVS je spune data viitoare sa astepti sa treaca alea 10 min.Si am fost banat 30 min de Gaga.Acuma lamuritima voi.Daca iau gag pentru limbaj, si eu ies de pe sv in alea 10 min cat am gag si intru peste 2,3, 8 ore, sunt pedepsit pentru nerespectarea regulamentului?Deci gag aveam 10 min,iar eu nu am mai intrat 3 ore pe sv.Iar cand am intrat am fost banat pentru RETRY dupa gag.Daca dupa 3 ore de pauza conectarea la server este considerata RETRY eu imi trag 20 de palme.De Gaga ce sa mai spun ca ma imbolnaveste de nervi.Are dusmanie pe mine pt ca la m avertizat ca o sa postez pe forum despre cum face el creditele cu Hamman.Daca nu ma insel stau amandoi in acelasi oras si se cunosc probabil.Daca doriti detalii despre asta pot sa vb cu un owner cand il gasesc pe mess.Am si printurile cu discutia intre mine si Gaga pe mess + cea din consola cu banul.Acum caut un site pt postare.Sper sa le atasez aici,daca nu revin imediat cu alt topic daca nu mai merge functia edit.Rog owneri sa ia atitudine in privinta lui GagavsJE ori a mea cu un ban de 24 ore daca ei considera ca am fost vinovat de RETRY dupa gag.
Pt print consola: Prostia omeneasca JPG
Pentru conversatie messenger:prostia la max 1 JPG
Sper ca merg linkurile:)).Imi cer scuze pt "compunerea" mai de sus,dar ma consider nedreptatit.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Stg

[Stg -Freakador]



Status: Offline
(since 12-02-2016 17:09)
Joined: 20 Dec 2009
Posts: 371, Topics: 20
Location: Buca

Reputation: 244.4
Votes: 33

 
Post Posted: 30-09-2010, 22:24:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai baiatule nu ne intereseaza ce ai facut tu.Unde te crezi aici? La masa scriitorilor romani, mai aveai un pic si depaseai scrisoarea a -III- a.

Trebuia sa fi luat gag inapoi.
Dar banul l-ai meritat ca prea erai tare in gura, asa sunteti majoritatea.
Hai dami ban, hai ma da-mi ban asa stiiti toti va dati mari si tari si apoi faceti reclamatii.


PS. Daca vede careva postul poate scoti si o carte.-)


-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Hamann

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-03-2012 15:23)
Joined: 24 Nov 2009
Posts: 313, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 49.6
Votes: 23

Post Posted: 30-09-2010, 22:48:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

O pagina din jurnalul vietii tale -
Am si eu acasa "Carte de bucate", iti recomand niste icre negre cu somon afumat! Delicios -
Intrebare: Ce te face sa crezi ca eu am nevoie de credite? - Nu vad logica!
Oricum esti cam obraznic pe server, dar eu oricum nu te bag in seama...esti copil, mai bine fa'ti ghiozdanul (ca asa ai zis) si lasa'te de serverul asta, nu e pt copii!
Ai primit gag, respecta'l amice, nu iesi din joc in timpul pedepsei! Gg Gaga -


"Rugaciunea facuta cu credinta va mantui pe cel bolnav, si Domnul il va insanatosa; si daca a facut pacate, ii vor fi iertate."
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*w@R*

[1n:@:L057,W0R1D]



Status: Offline
(since 10-08-2019 09:27)
Joined: 12 Nov 2009
Posts: 5809, Topics: 357
Location: Ploiesti/berceni

Reputation: 585.6
Votes: 76

   
Post Posted: 30-09-2010, 22:55:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stg wrote:
Bai baiatule nu ne intereseaza ce ai facut tu.Unde te crezi aici? La masa scriitorilor romani, mai aveai un pic si depaseai scrisoarea a -III- a.


STG,am facut in consiliu un topic despre bunul simt,te rog frumos,comporta-te ca un alt player si dati o parere nu critica persoana in sine!

@ thunder ceea ce spui tu nu prea are sens,puteai scrie aceeasi problema in cateva cuvinte nu sa insiri un roman despre cum gaga a cucerit zm!dai un inteles acestei reclamatii si cu dovezi mai concrete!Gaga e admin si daca il calcati pe coada veti fi sanctionati,valabil si la restul adminilor,trebuiesc respectati si nu cu misto-uri si multele ptr k asa sunteti voi obisnuiti."adminul are un rol in acest joc" si " trebuie respectat"



facebook profile
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
GaGaVs Je !!

[GaGa 3>Freakz.]



Status: Offline
(since 29-05-2017 13:44)
Joined: 19 Nov 2009
Posts: 6358, Topics: 233
Location: Arad

Reputation: 547.1
Votes: 196

 
Post Posted: 30-09-2010, 22:56:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai luat ban pentru 30 min , ms pentru roman - Doamne da esti tare la thunder -) ne zici noua ce iti faci , vorba lu haman iti dam o carte de bucate?Si eu tiam zis frumos pe mess, intra si taci sa nuti dau ban, si tu incepi sa comentezi ca nesimtitu, no ia ban 30 min sa te inveti minte alta data, si daca vrei sa am cunosti pe mine si pe haman Come Lupeni Come Uricani, si iti aratam cine suntem -

Respecta si vei fi RESPECTAT !


Last edited by GaGaVs Je !! on 30-09-2010, 23:09:23; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Stg

[Stg -Freakador]



Status: Offline
(since 12-02-2016 17:09)
Joined: 20 Dec 2009
Posts: 371, Topics: 20
Location: Buca

Reputation: 244.4
Votes: 33

 
Post Posted: 30-09-2010, 23:02:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
STG,am facut in consiliu un topic despre bunul simt,te rog frumos,comporta-te ca un alt player si dati o parere nu critica persoana in sine!



Da ms de observatie uitasem cine sunt pt moment:X.


-
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-*N!Kee*-

[Creep]



Status: Offline
(since 01-03-2011 06:59)
Joined: 11 Dec 2009
Posts: 921, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 322.1
Votes: 30

Post Posted: 30-09-2010, 23:06:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nus'h ce rost o avut sa faci (compunerea asta)....ma rog
nu are sens


DaDaDa
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GaGaVs Je !!

[GaGa 3>Freakz.]



Status: Offline
(since 29-05-2017 13:44)
Joined: 19 Nov 2009
Posts: 6358, Topics: 233
Location: Arad

Reputation: 547.1
Votes: 196

 
Post Posted: 30-09-2010, 23:10:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu el vrea sa ne spuna mai mult ce o facut ca sio facut cartofi....etc:)) ciuperci (Carte de bucate)-, alta data sa nu mai iese cand are gag.

Respecta si vei fi RESPECTAT !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
deliqvent

[Creep]



Status: Offline
(since 24-04-2013 18:51)
Joined: 16 Dec 2009
Posts: 954, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 469.1
Votes: 27

Post Posted: 30-09-2010, 23:12:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

STG pentru raspunsul de mai sus ai remove 3 zile !

Gaga tie iti dau 4 zile !


Hamann raspunsurile ironice pe care le dai nu te reprezinta !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by deliqvent, 30 September 2010 21:12



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  


The time now is 20-09-2024, 04:49:30
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x