User
Pass
2FA
 
 

Apropo de reclamatie

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message925
Ray

[Legend]



Status: Offline
(since 13-02-2018 19:13)
Joined: 26 Mar 2007
Posts: 1150, Topics: 66
Location: Bucuresti

Reputation: 328.7
Votes: 25

Post Posted: 15-10-2010, 01:16:29 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. striga jumatate de serv sa skimb harta.
2. am vb cu ratra care era admin ,dekat noi 2 eram si am fost am2 de acord
3. A dat si vot inainte pt a avea voie sa dea votul cu hartile adika daka sa skimbam sau nu
4 A inceput tot serv dupaia sa zica ca nu le convine nici inferno si apoi am zis acele lucruri dupa 10 minute de ascultat intruna .. i-am dat llama ca tot vb de harta dupa ce am zis sa nu mai zica,nu de alta dar iar incepeu toti pe urma sa zica de harta si nu mai aveam chef de atatea dscutii legate de o harta. Am inteles ca sia exprimat parerea dar nu 10 minute intruna legat de o harta si am explicat foarte clar de ce am skimbato + ca ratra a dat votul. Iam dat llama si dupaia a zis ray ce dq. am luato ca pe o injuratura pt,. asta i-am dat ban pt. ca a injurat dupa ce i-am scos llama imediat. si dupa ce sia pus o gramda de nume in care ma facea ca toate alea .
Poate data viitoare lasati topicul sa ma Apar si eu .. Si cauta cu atentie in loguri si o sa vezi tota discutia. Am zis ca le dau ban doar ca sa ii sperii in speranta ca ii calmez, doar nu le dadeam ban pt asa ceva, si lui i-am dat pe 90 de minute pt. ca era singurul care a tinut-o o ora cu o harta si mi se loase subliniez ca ban i-am dat pt injuratura si ca tot comenta .. Akum voi deduceti papa

A inca ceva eM tu cred ca ai vazut decat ce a postat shaone nu te-ai uitat in logo ca atunci ai fi vazut adevarul - llama nu i-am dat pe degeaba si banul nici atat doar ca sau adunat cateva pana a luat ban kestia cu ramai fara admin cea cu injuratura si mai ales cea cu harta - Si dka te uiti din 30 de jucatori care eram 28 au cerut skimbare de harta -


"Every Game is a reason to be Happy...." Team Invictus is a reason to win"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
eM
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 21-05-2016 21:00)
Joined: 27 Jul 2009
Posts: 8918, Topics: 345
Location: 127.0.0.1

Reputation: 264.1
Votes: 385

    Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 15-10-2010, 08:47:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

M-am uitat în loguri dar cam vag. Mi-a spus și ratra ce s-a întâmplat de fapt. M-am grãbit cu decizia. Îmi cer scuze. Am remediat. Ți-am scos avertismentul.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by eM, 15 October 2010 06:47



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  


The time now is 30-04-2024, 20:06:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x