User
Pass
2FA
 
 

SKILL CAPPED
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message4873
Avengedx

[ZzzzZzzzZ]



Status: Offline
(since 16-01-2023 12:28)
Joined: 01 Feb 2010
Posts: 228, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 231.4
Votes: 16

 
Post Posted: 15-10-2010, 16:47:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Trikster wrote:
Din experienta mea cu guilda SKill Capped - more like "IQ capped" - under 90 - pentru leaderi:

10/15 12:09:07.136 |Hchannel:GUILD|h[Guild]|h Randogetorix: careva tank / ot pt 10 hc icc ?
10/15 12:09:09.042 [1. global] Caramida: Need tank si ot pt icc10 hc
10/15 12:09:13.890 |Hchannel:RAID|h[Raid]|h Randogetorix: intreb in guild
10/15 12:09:16.894 |Hchannel:GUILD|h[Guild]|h Crashy: tu faci icc cu global?

10/15 12:09:23.406 |Hchannel:GUILD|h[Guild]|h Crashy: nu stii ca in fiecare vineri facem cu guild?

10/15 12:09:29.424 |Hchannel:RAID|h[Raid Leader]|h Caramida: hectorh esti tank sau ot?
10/15 12:09:29.503 |Hchannel:GUILD|h[Guild]|h Randogetorix: pai m-ati luat cu voi vreodata ?
10/15 12:09:33.542 |Hchannel:GUILD|h[Guild]|h Crashy: urma sa te luam vineri

10/15 12:09:50.609 |Hchannel:GUILD|h[Guild]|h Randogetorix: azi e vineri -

10/15 12:10:12.919 |Hchannel:GUILD|h[Guild]|h Crashy: pai ba
10/15 12:10:15.721 |Hchannel:GUILD|h[Guild]|h Crashy: cati sunt on in guild?

10/15 12:10:17.727 |Hchannel:GUILD|h[Guild]|h Crashy: esti batut in cap coaie?
10/15 12:10:28.338 |Hchannel:GUILD|h[Guild]|h Randogetorix: crashy am zis azi ii vineri

10/15 12:10:32.139 |Hchannel:GUILD|h[Guild]|h Crashy: dute in **** mea

dupa care mi-am luat kick
intrebarea logica care a urmat n-a mai ajuns la ei
EU: Si mie cand urma sa imi spuneti ?

In imagine guild chatul demostreaza ca nu doar intelectul ci si caracterul e infect:



Uploaded with ImageShack.us




1 la mana ai fost luat in guild la inceput, ( daca bine imi aduc aminte aveai 4.2k gs cand ai facut aplicatia dar am zis ca merge FIRST APP ) doar pt a marii populatia guildei... ai dovedit ca esti foarte prost.. regret ca iti spun asta.
2 la mana, e foarte logic ce spune crashy! tzia specificat ca te ia vineri, iar tu ii spui ca azi e vineri? serios chair asa prost il crezi? daca nu sunt oameni in guild logic ca , facem cu globalu' iar din 2 - 3 iteme cate se dau la loot le dam la roll dar daca cineva din guild are nevoie de acel item poate il pastram pt el... depinde.
3 INTRE MEMBRII GUILDEI NU SE ACCEPTA NINJA LOOT!, cei care face asa ceva sunt dati afara din guild fara posibilitatea de a mai intra!, daca tu ai vre'o problema ca nu te'a luat in raid... ( cin stie din ce motive, poate ai intrat dupa inceperea raidului ) nu ai ce comenta si paraseste sectiunea acestei guilde... fara a face reclama proasta guildei... cu asta dovedesti ce IQ ai si ce copil esti! s@l


[img]http://img145.imageshack.us/i/sadade.png/[/img]

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Trikster

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2010 15:33)
Joined: 09 Oct 2010
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 49.3
Votes: 2

Post Posted: 15-10-2010, 18:55:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Avengedx wrote:
1 la mana ai fost luat in guild la inceput, ( daca bine imi aduc aminte aveai 4.2k gs cand ai facut aplicatia dar am zis ca merge FIRST APP ) doar pt a marii populatia guildei... ai dovedit ca esti foarte prost.. regret ca iti spun asta.


Gearscore-ul nu are nici o legatura cu skillul - pentru cineva care face parte dintr-o guilda numita "skill capped" asta ar trebui sa fie evident. Faptul ca un dps-er are GS 4.2k nu afecteaza decat nivelul lui de dps output nu si skillul lui ... normal ca dps-ul e mic.
Postul meu e unul in care arat ca guilda e una ninja si iq-ul leaderilor e sub medie, inteleg perfect ca cineva cu gs 4.2k nu are ce cauta in raiduri heroic ICC, obiectiile mele nu erau legate de faptul ca nu am fost luat in raiduri, doar i-am spus lui crashy motivul pentru care fac pugs.


Avengedx wrote:
2 la mana, e foarte logic ce spune crashy! tzia specificat ca te ia vineri, iar tu ii spui ca azi e vineri? serios chair asa prost il crezi?



afirmatia mea: Azi e vineri - ( smiley ) era simpla - nu implica in nici un fel un repros - putea fi o manifestare de bucurie ca intr-un final o sa merg cu guilda in raid, concluzia la care a ajuns crashy dupa ce am scris o platitudine dovedeste ca este cel putin redus mintal si infatuat peste masura - infatuarea e dovedita de kickul din guild imediat dupa un nerd-rage autopovocat.


Avengedx wrote:
daca nu sunt oameni in guild logic ca , facem cu globalu' iar din 2 - 3 iteme cate se dau la loot le dam la roll dar daca cineva din guild are nevoie de acel item poate il pastram pt el... depinde.


asta e inca o demonstartie ca sunteti o guilda Ninja - Corect cand nu toata lumea e parte din guilda la un raid sa fie loot disponibil pentru oricare participant


Avengedx wrote:
3 INTRE MEMBRII GUILDEI NU SE ACCEPTA NINJA LOOT!, cei care face asa ceva sunt dati afara din guild fara posibilitatea de a mai intra!, daca tu ai vre'o problema ca nu te'a luat in raid... ( cin stie din ce motive, poate ai intrat dupa inceperea raidului ) nu ai ce comenta si paraseste sectiunea acestei guilde... fara a face reclama proasta guildei... cu asta dovedesti ce IQ ai si ce copil esti! s@l


Faptul ca am comentat aici nu dovedeste in nici un fel ca sunt prost - ce dovedeste e ca sunt razbunator - evident nu este o indicatie a varstei mele.

Afirmatiile tale sunt lipsite de logica - eventual prezinta ce iti imaginezi tu despre cum sunt eu => acuze fara argument,

dovada de IQ redus - acuze fara argument
to dovada de IQ redus - tu ca si leader recunoscand ca sunteti o guilda de ninja.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Avengedx

[ZzzzZzzzZ]



Status: Offline
(since 16-01-2023 12:28)
Joined: 01 Feb 2010
Posts: 228, Topics: 35
Location: Romania

Reputation: 231.4
Votes: 16

 
Post Posted: 15-10-2010, 19:47:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Trikster wrote:
Avengedx wrote:
1 la mana ai fost luat in guild la inceput, ( daca bine imi aduc aminte aveai 4.2k gs cand ai facut aplicatia dar am zis ca merge FIRST APP ) doar pt a marii populatia guildei... ai dovedit ca esti foarte prost.. regret ca iti spun asta.


Gearscore-ul nu are nici o legatura cu skillul - pentru cineva care face parte dintr-o guilda numita "skill capped" asta ar trebui sa fie evident. Faptul ca un dps-er are GS 4.2k nu afecteaza decat nivelul lui de dps output nu si skillul lui ... normal ca dps-ul e mic.
Postul meu e unul in care arat ca guilda e una ninja si iq-ul leaderilor e sub medie, inteleg perfect ca cineva cu gs 4.2k nu are ce cauta in raiduri heroic ICC, obiectiile mele nu erau legate de faptul ca nu am fost luat in raiduri, doar i-am spus lui crashy motivul pentru care fac pugs.


Avengedx wrote:
2 la mana, e foarte logic ce spune crashy! tzia specificat ca te ia vineri, iar tu ii spui ca azi e vineri? serios chair asa prost il crezi?



afirmatia mea: Azi e vineri - ( smiley ) era simpla - nu implica in nici un fel un repros - putea fi o manifestare de bucurie ca intr-un final o sa merg cu guilda in raid, concluzia la care a ajuns crashy dupa ce am scris o platitudine dovedeste ca este cel putin redus mintal si infatuat peste masura - infatuarea e dovedita de kickul din guild imediat dupa un nerd-rage autopovocat.


Avengedx wrote:
daca nu sunt oameni in guild logic ca , facem cu globalu' iar din 2 - 3 iteme cate se dau la loot le dam la roll dar daca cineva din guild are nevoie de acel item poate il pastram pt el... depinde.


asta e inca o demonstartie ca sunteti o guilda Ninja - Corect cand nu toata lumea e parte din guilda la un raid sa fie loot disponibil pentru oricare participant


Avengedx wrote:
3 INTRE MEMBRII GUILDEI NU SE ACCEPTA NINJA LOOT!, cei care face asa ceva sunt dati afara din guild fara posibilitatea de a mai intra!, daca tu ai vre'o problema ca nu te'a luat in raid... ( cin stie din ce motive, poate ai intrat dupa inceperea raidului ) nu ai ce comenta si paraseste sectiunea acestei guilde... fara a face reclama proasta guildei... cu asta dovedesti ce IQ ai si ce copil esti! s@l


Faptul ca am comentat aici nu dovedeste in nici un fel ca sunt prost - ce dovedeste e ca sunt razbunator - evident nu este o indicatie a varstei mele.

Afirmatiile tale sunt lipsite de logica - eventual prezinta ce iti imaginezi tu despre cum sunt eu => acuze fara argument,

dovada de IQ redus - acuze fara argument
to dovada de IQ redus - tu ca si leader recunoscand ca sunteti o guilda de ninja.


deci cum spuneam... daca de exp ai nevoie de un trinket .. si cum suntem o guild, si ne ajutam reciproc., si toti membri guiled sunt deacord sa iti lasam itemul ala tie , il pastram pt tine. Nu cred ca tziar conveni sa il ia unu din alt guild de exp sa dai roll 2 si el 99 si nici macar din guild sa nu fie... cum spuneam la inceputul guilldei am facut raiduri cu globalul, acuma avem mult mai multi membri si ne descurcam si singuri, nu avem nevoie de jignirile tale adresate aici, ai termiat? te'ai "razbunat" ok! acuma s@l, nu ne trebuie reclama proasta adresata de un prost. cred ca e o jignire pt prosti sa te fac pe tine prost!


[img]http://img145.imageshack.us/i/sadade.png/[/img]

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Trikster

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-10-2010 15:33)
Joined: 09 Oct 2010
Posts: 4, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 49.3
Votes: 2

Post Posted: 15-10-2010, 20:43:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce era de demonstrat s-a demonstrat:

Guilda e una ninja

+ pentru metoda "crashy loot" care aduce un deserviciu serverului prin inducerea ideeii celorlalti jucatori ca sunt probleme cu drop / loot table - ar trebui sa ajungeti la Hall of Shame - pt guilds

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nho

[CALL NINEONEONE]



Status: Offline
(since 13-12-2010 15:40)
Joined: 22 Jul 2010
Posts: 331, Topics: 51
Location: München

Reputation: -11.1
Votes: 18

   
Post Posted: 15-10-2010, 21:28:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dak e unu ninja nu inseamna k guildul este ninja so GTFO; gaseste-ti alte topicuri unde sa postezi, sal.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Crashy
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 26-01-2011 21:38)
Joined: 31 Jan 2010
Posts: 239, Topics: 24
Location: Kazakhstan

Reputation: 9.8
Votes: 29

Post Posted: 15-10-2010, 22:06:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bai gainarule ai venit sa faci flame in topicul guildei ca ai fost dat afara ( in ziua in care s-au resetat instantele si noi faceam full run cu guilda)tu erai in icc cu global si ti-am zis bai p|_|7z@ nu vii tu aici in guild si sa faci instante cu altii.Ai plecat cu global in icc 10HC care e prob? te-am dat afara si acum cred ca iti vei taia venele iar in curand o sa dea announce monica dascalu':" Copil r@t0nsky cu venele taiate pe un scaun in fata calculatorului ..."

CRASHY-LOOT ? E loot cand am eu master loot si atata tot. /roll HF (tin cont si de healing / dmg done) iar in caz ca sunt 23 din guild si 2 de pe global , guilda are prioritate.Hai bafta.

Rog un moderator sa-i avertizeze pe cei cu " i wanna be a flamer so freacking bad"

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Belakor

[the BAWS ! ~]



Status: Offline
(since 19-01-2018 12:06)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 369, Topics: 29
Location: Romania

Reputation: 61.6
Votes: 27

 
Post Posted: 19-10-2010, 07:38:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Acuma, ca avem sectiunea speciala aici nu se mai posteaza.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Zohlomg

[DEFIANCE]



Status: Offline
(since 13-08-2024 09:04)
Joined: 11 Feb 2010
Posts: 20869, Topics: 690
Location: ~Romania

Reputation: 8983.8
Votes: 770

Post Posted: 09-11-2010, 23:33:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mai functioneaza ceva la voi?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sundaysfantasy

[The Human Equation]



Status: Offline
(since 16-10-2018 18:20)
Joined: 16 Apr 2010
Posts: 6776, Topics: 210
Location: Romania

Reputation: 645.8
Votes: 55

 
Post Posted: 23-11-2010, 20:41:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sunteti invitati sa participati la eventul pve nr 5.
mai multe detalii aici: http://forum.wow-freakz.com/PvE-Event-5-t49216.html

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 02-10-2024, 00:16:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x