User
Pass
2FA
 
 

limbaj slot :)

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints
Author Message1122
Lt^

[GodLike]



Status: Offline
(since 08-04-2012 10:29)
Joined: 03 Aug 2009
Posts: 496, Topics: 16
Location: best seat in the house

Reputation: 253.2
Votes: 6

Post Posted: 28-10-2010, 22:05:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Carla : daca nu iei tu masuri sterg eu pe jos cu el


Carla : hoitul lui nu face 2 bani

s i s p l : cu cine fai nespalatooooo
*DEAD* Carla : -)

*DEAD* Carla : spalatule -)

*DEAD* s i s p l : carla prosti tuata

*DEAD* Carla : habar nu am a iesit

There is more than one client matching your argument
s i s p l : se fu te pe capace de bere

Carla : ai o acadea de la mine

Carla : pe bat

*DEAD* s i s p l : carla te mai fu ti pe capace de bere?

(Admin) Marmota: lt poti sa ii faci cv lu ala??
*DEAD* Real.Madrid : -

Lt^ connected
*DEAD* dureX : /rankstats

*DEAD* Carla : marmota cat il mai inghitim pe retardatul asta?



ADMIN Lt^: gag Carla (5 minutes)


DmCAlex : ahahhahaa
DmCAlex : tu ii dai gag lu carla
s i s p l : retarda este ma ta cand te-a facxut

DmCAlex : de vreo 10 minute

DmCAlex : GG LT

ADMIN Lt^: banned s i s p l for 1200 minutes. (Reason: limbaju)




nu imi pasa ca a fost provocata , esti slot nu raspunzi tot cu jigniri , mai ales ca nu e prima ta abatere .


De ce ? Pentru ca pot !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
saLaM_^

[Maniac]



Status: Offline
(since 30-01-2013 21:28)
Joined: 01 Aug 2008
Posts: 1124, Topics: 44
Location: x2 dupa cutie :">

Reputation: 261.5
Votes: 19

Post Posted: 28-10-2010, 22:09:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

carla..degeaba Dosent Matter nu te`ai schimbat -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Carla

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-12-2015 19:24)
Joined: 24 Jun 2010
Posts: 35, Topics: 9
Location: Romania

Reputation: 300.4
Votes: 6

Post Posted: 28-10-2010, 22:26:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dupa injuraturi repetate, la care Marmota a asistat si a zis ca nu ii poate da gag, am replicat, dupa cum se vede. Atunci a intrat Lt si a aplicat regulamentul. In momentul cand am luat gag 5 minute (prima) playerii au izbucnit in ras -. De ce? Pentru ca ei asistase la ce mi se intamplase in timp ce Lt nu. Conform regulamentului Lt a procedat corect. Nu am nici o obiectie, are dreptate, se implineste si "dorinta" lui Unu, toata lumea multumita. A fost frumos cu slot, am mai invatat si eu ceva. Spor la joc.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
BlaCkMinD

[Be productive.]



Status: Offline
(since 13-06-2022 12:04)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 4455, Topics: 234
Location: Targoviste

Reputation: 302.3
Votes: 60

             
Post Posted: 28-10-2010, 22:39:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Carla imi pare rau sa vad toate astea - Nu mai da replica la toti "taranii" ,arata ca tu gandesti nu ca ei - dai /quit,iesi putin la aer si intoarcete linistita...nu e nevoie sa le raspunzi tuturor nesimtitilor fiindca asa le faci pe plac...

@marmota ii dai gag dupa user id , dai status in consola si acolo iti arata si user id - cand sunt cazuri dastea cu astia care au spatiu intre litere la nick - ti-am spus sa sti pe viitor

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 28-10-2010, 22:51:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Carla wrote:
Dupa injuraturi repetate, la care Marmota a asistat si a zis ca nu ii poate da gag, am replicat, dupa cum se vede. Atunci a intrat Lt si a aplicat regulamentul. In momentul cand am luat gag 5 minute (prima) playerii au izbucnit in ras -. De ce? Pentru ca ei asistase la ce mi se intamplase in timp ce Lt nu. Conform regulamentului Lt a procedat corect. Nu am nici o obiectie, are dreptate, se implineste si "dorinta" lui Unu, toata lumea multumita. A fost frumos cu slot, am mai invatat si eu ceva. Spor la joc.


In primul rand aici a gresit Marmota,dak nu putea sa ii dea gag ii dadea kick sau quit.

Lt^ ai si tu partea ta de vina...individul ala cine o fi fost merita ban 10000 sau poate mai mult...in fn iai dat ban e foarte bine...si Carla merita gag k na,a fost provocata si la un moment dat na mai suportat si a replicat...iti zic eu k ORICE SLOT replica la asa ceva te asigur eu de asta.Si pentru asa ceva nu cred k merita sa i se scoata slotul,parerea mea. -

Ea mereu este provocata de niste indivizi amarati care knd vad o fata pe server incep si o fac in toate felurile...suporti,suporti dar ai si tu o limita si la un moment dat trebuie sa raspunzi.

Doar atat va intreb si ma refer la toti adminii de pe acest server...daca erati fata si avea-ti nickul Carla,si de fiecare data se gasea cate un retardat sa va enerveze...ce ati fi facut atunci?? ganditi-va bine la asta si apoi incepeti sa aruncati acuzatii pe ea - Nu ii tin partea k si ea a gresit nu-i bai,dar ganditi realitatea -

Va salut,

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dmc24

[offline]



Status: Offline
(since 26-12-2014 17:04)
Joined: 18 Feb 2007
Posts: 1385, Topics: 44
Location: Terra Nova

Reputation: 278.3
Votes: 17

Post Posted: 29-10-2010, 08:55:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

lt^ eu nu inteleg cum ai putut sa stai si sa il lasi pe acel individ sa o jigneasca in halul asta iar la executarea de comenzi sa o avertizezi tot pe ea prima, nu stiu daca ai ceva contra ei sau nu, dar reclamatia asta te acuza mai mult pe tine decat pe ea.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by dmc24, 29 October 2010 06:55



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Unban Requests + Complaints  


The time now is 29-04-2024, 00:10:31
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x