User
Pass
2FA
 
 

Unban me(deoarece cititi topicul pt a afla multivul)

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message749
mosul
[Banned user]

[Account disabled]
Banned


Status: Offline
(since 23-05-2011 09:54)
Joined: 29 Oct 2010
Posts: 18, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 53.1
Votes: 2

Post Posted: 29-10-2010, 11:12:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Buna ziua stimati gm-i si adimini as dori si eu sa fac o cerere de unban deoarece de 2 zile sunt la lucru si fratimeo a jucat pe contul meu eu tocmai ce am intrat pe site azi de dimineata de la munca si am vazut ca am ban 30 de zile nu am stiut dc lam sunat pe fratimeo si a zis ca a luat ban si pe deasupra a mai facut si gura cu GM si vad ca sunt banat pe toate partile am sa fac o cerere de unban daca e sa se rezolve ceva adica unban me va rog frumos voi schimba parola si nu il voi mai lasa pe fratimeo sa intre niciodata ca mai dovedit pe poate sa faca un copil disperat de wow sami ia ban pe tot si pa toate in concluzie scuzelele mele si ale lui pe gm care la jignit..
Character name: kewin
Account name: romandani18
IP: rotabil (ca e netu naspa si se tot schimba)
GM responsabil: Cobrilizator (asa a zis fratimeo dar nu sunt siur)
Motiv: icc exploit (valtiria din cate zice)
Ceva ce doriti sa adaugati:Mai nimik de adaugat nuami ca daca puteti sa ma ajutati alta data nu se va mai repeta.....A si inca ceva scuzele mele shoker si gm pentru topicurile alea multe de pe forum care lea facut nebunu de fratimeo se vede ca nici regulamentul freakzului nu la citit. Inco data scuzelele mele

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shocker

[Freakz owner]



Status: Offline
(since 08-02-2020 12:17)
Joined: Momentul zero
Posts: 33986, Topics: 1350
Location: localhost

Reputation: 6485.6
Votes: 829

   
Post Posted: 29-10-2010, 11:27:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

E clar daca vii cu duma cu fratele

FREAKZ COMMUNITY @ Facebook
WOW FREAKZ @ Facebook
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
cobrel

[Uitatul]



Status: Offline
(since 10-05-2019 21:41)
Joined: 06 Apr 2010
Posts: 3551, Topics: 214
Location: Romania

Reputation: 279
Votes: 54

 
Post Posted: 29-10-2010, 15:58:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu ascult manele, dar am gasit un video care se potriveste

https://youtube.com/watch?v=_qZG7LnEm2s:


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Shocker, 29 October 2010 09:27



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 05-10-2024, 15:10:40
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x