User
Pass
2FA
 
 

reclamatie Freakz * SiLe:

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message1506
alexander.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-01-2011 10:36)
Joined: 03 Oct 2010
Posts: 94, Topics: 14
Location: Austria

Reputation: 61.7
Votes: 3

Post Posted: 31-10-2010, 19:39:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- Numele-alexander
- Numele-Freakz * SiLe:
- Harta, ora si data-nuke,17.02.41,data 31.10.2010
- Motivul-cica limbaj
- Dovada=

*DEAD* SpG<r3aL : ALEXANDER DATE BA JOS DUPA CASA AIA CA PUTREZESTI ACOLO

BuBuLiNa. : discutam doar
crbl dropped
crbl dropped
crbl dropped
InNa : colaboram
crbl dropped
InNa : sa infiintam o firma
crbl dropped
*DEAD* Add!kT : tentativa excesiva de barfa...

crbl dropped
crbl dropped
crbl dropped
*DEAD* Suk1doR : date martaloguleeee

crbl dropped
crbl dropped
crbl dropped
InNa : ahahahahahahahahahhaha
*DEAD* Suk1doR : ady ****u

InNa : ))))))
***edyk*** dropped
***edyk*** has left the game
BuBuLiNa. : o firma de prostie
*** Ghem#Alexander killed BlaKe with a headshot from galil ***
crbl dropped
*** n0ne killed alin_blue with a headshot from ak47 ***
InNa : mersi sile
crbl dropped
n0ne killed Ghem#Alexander with ak47
InNa : ))))
itzy dropped
*** n0ne killed P i r l o with a headshot from m4a1 ***
*DEAD* alexander : eu nu putrezesc ma in deosebire de .......

BuBuLiNa. : cu andreea in frunte
itzy connected
*DEAD* alexander : matamare

*DEAD* mircea : ahhaha

InNa : )))))
InNa killed n0ne with ak47
itzy is joining the Counter-Terrorist force
*DEAD* SpG<r3aL : dai drumu si plimbate

BuBuLiNa. : O
BuBuLiNa. : ))))))
itzy is joining the Terrorist force (auto)
InNa : taci
*DEAD* alexander : bine dnd

BuBuLiNa. : da?
[war3.Freakz.ro] Folositi comanda amx_page mesaj in consola daca aveti de reclamat un codat.
* elevator_n changed name to Titirash
BuBuLiNa. : gata tac

InNa : da=))

crbl dropped
crbl dropped
alexander (RADIO): Go go go!
ADMIN Freakz * SiLe: gag alexander (5 minutes)
jokEEER killed Bzu with awp
] admin



uitati si voi pentru ce se da gag in ziua de azi pe un servar care se vrea civilizat,de la cine?de la un admin care da gag ca sa se afle si el in treaba.spuneti si voi daca se da gag pentru asa ceva,pe langa faptul ca nu eu am inceput ci unu care are steam si i-am raspuns lu ala pe aceiasi moneda,smecherul de sile imi da mie gag iar lu ala care are steam si care a inceput nu i-a dat nimic?cum se poate domnu ion ca adminii de pe acest servar sa faca asa ceva????? spuneti si voi daca e normal domnu sile.dar na.........mare boss(0 in afara servarului) el. uitati si dovada ca cel putin un admin de pe acest servar se joaca cu adminu.



e bine asa domnu ion???ms. si app ala care m-a jicnit pe mine e la inceputul fracmentului mai sus(cel care a scris cu mare cat ochii lu sile sa il vada,dar el avand steam sile nu l-a vazut)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SantineLa o2

[Warlock!]



Status: Offline
(since 05-01-2017 16:54)
Joined: 18 Jun 2009
Posts: 715, Topics: 65
Location: Romania

Reputation: 133.2
Votes: 25

 
Post Posted: 31-10-2010, 19:57:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tu cate reclamatii faci?..
ti-a inchis deja ion 1 si faci alta?..pt un gag?..
reclamatie facuta degeaba...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LAPD

[Miliþian]



Status: Offline
(since 21-02-2024 11:43)
Joined: 09 Nov 2009
Posts: 13869, Topics: 364
Location: Vaslui

Reputation: 1077.6
Votes: 117

           
Post Posted: 31-10-2010, 20:00:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alexander. wrote:
-


e bine asa domnu ion???ms. si app ala care m-a jicnit pe mine e la inceputul fracmentului mai sus(cel care a scris cu mare cat ochii lu sile sa il vada,dar el avand steam sile nu l-a vazut)


Sincer eu nu vad cu ce te-a jignit pe tine ca a zis
Code:
*DEAD* SpG<r3aL : ALEXANDER DATE BA JOS DUPA CASA AIA CA PUTREZESTI ACOLO


Probabil jucai pe de_nuke harta care se campeaza excesiv pe casa aia..Probabil si tu ai campat si ti-a zis sa te dai jos ...Mare branza ..subiect de reclamatie ;-j



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SiLe

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 07-03-2017 14:21)
Joined: 23 Mar 2007
Posts: 2014, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 836.9
Votes: 34

Post Posted: 31-10-2010, 20:04:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Da prietene n-am vazut schimbul de replici de la inceput si nici nu m-a interesat, pe tine te-am vazut jignind, nu
"JICNIND" cum ai scris mai sus, si ti-am dat tie gag ca sa evit o escaladare a situatiei, ma intelegi? e simplu, ti-am dat tie gag, s-a terminat cearta - eu sunt foarte impacat cu decizia mea, si nu inteleg ce vrei sa schimbi prin reclamatia asta, in afara de faptul ca vrei sa te iei de mine pentru ca nu te-am lasat eu sa te certi cu ala.
pup, pa

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SpinerS

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-08-2014 15:22)
Joined: 20 May 2010
Posts: 30, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 191.4
Votes: 4

Post Posted: 01-11-2010, 11:39:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De la gag-urile de 5min au iesit o groaza de reclamatii , asta denota cat de disperati sunt ei sa umple chatul cu mesaje...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vampire

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-04-2014 21:06)
Joined: 15 Sep 2006
Posts: 170, Topics: 41
Location: Bucuresti

Reputation: 267
Votes: 4

Post Posted: 01-11-2010, 12:06:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din cate stiam eu Sile este Owner. Daca el doreste poate sa te si baneze (ma rog, nu-l cred eu in stare) fara un motiv anume.
Mi se pare absolut stupid sa reclami un owner pentru gag.
Este culmea tupeului dupa mine. Da, daca facea ceva nedemn de un owner as mai zice. Altfel, lasa-te de snoave si zi mersi ca ai luat doar gag.
Mai nou vad ca se poarta reclamatii la owneri... -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
disco

[Freak`Zeu]



Status: Offline
(since 06-01-2016 21:20)
Joined: 09 Jun 2010
Posts: 30, Topics: 3
Location: Tirgu-Jiu

Reputation: 172.2
Votes: 3

 
Post Posted: 01-11-2010, 12:50:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Un topic inutil , facut total aiurea !

Pentru o evitarea a undei posibile certe , sau altercatii ale unor jucatori , se poate da si ban , nu numai gag .. Asta ramane la aprecierea adminului respectiv !





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 01-11-2010, 14:54:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ai primit gag pe buna dreptate, nici spg nu e usa de biserica dar spre deosebire de tine el nu te-a jignit deloc.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexander.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-01-2011 10:36)
Joined: 03 Oct 2010
Posts: 94, Topics: 14
Location: Austria

Reputation: 61.7
Votes: 3

Post Posted: 01-11-2010, 18:20:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*0ranGe ! extrem wrote:
Ai primit gag pe buna dreptate, nici spg nu e usa de biserica dar spre deosebire de tine el nu te-a jignit deloc.





aa? cum adica?pai frate a spus sa putrezesc,iar eu i-am raspuns sa putrezeasca masamare care e moarta.(ea clar putrezeste) si atat am spus eu, pentru asta am luat gag.ce - am spus eu urat aici???si pe langa asta el a inceput primu,eu am sp dnd adica sa ma lase in pace sa nu ma mai provoace dupa care el a mai spus ceva iar dupa m-am trezit eu cu gag.dar lu ala care are steam nu,si cica nu a vazut....fi serios ca nimeni nu te-ar crede mai ales ca erau 5 admini in acel moment iar nici unu nu i-a dat gag lu ala.

Posturi unite automat, 01-11-2010, 18:20:09

disco wrote:
Un topic inutil , facut total aiurea !

Pentru o evitarea a undei posibile certe , sau altercatii ale unor jucatori , se poate da si ban , nu numai gag .. Asta ramane la aprecierea adminului respectiv !


ba u dc te bagi degeaba in vorba?ti-am facut tie reclamatie?te-am intrebat eu ceva pe tine?dute ma si raspunde la alte reclamatii u.macar daca ai fi admin nu as zice nimic.dar u din ce postura iti dai cu parerea??

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
LAPD

[Miliþian]



Status: Offline
(since 21-02-2024 11:43)
Joined: 09 Nov 2009
Posts: 13869, Topics: 364
Location: Vaslui

Reputation: 1077.6
Votes: 117

           
Post Posted: 01-11-2010, 18:26:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alexander. wrote:




aa? cum adica?pai frate a spus sa putrezesc,iar eu i-am raspuns sa putrezeasca masamare care e moarta.(ea clar putrezeste) si atat am spus eu, pentru asta am luat gag.ce - am spus eu urat aici???si pe langa asta el a inceput primu,eu am sp dnd adica sa ma lase in pace sa nu ma mai provoace dupa care el a mai spus ceva iar dupa m-am trezit eu cu gag.dar lu ala care are steam nu,si cica nu a vazut....fi serios ca nimeni nu te-ar crede mai ales ca erau 5 admini in acel moment iar nici unu nu i-a dat gag lu ala.




Ma NU are nici o legatura faptul ca Spg avea sau nu avea steam el ti-a zis sa te dai jos de pe casa ca putrezesti (Nu vad unde te-a jignit )

Iar tu i-ai zis sa putrezeasca masamare.(Aici tu l-ai jignit )

Ai Inteles?

S@L



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
alexander.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-01-2011 10:36)
Joined: 03 Oct 2010
Posts: 94, Topics: 14
Location: Austria

Reputation: 61.7
Votes: 3

Post Posted: 01-11-2010, 18:59:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LAPD wrote:
alexander. wrote:




aa? cum adica?pai frate a spus sa putrezesc,iar eu i-am raspuns sa putrezeasca masamare care e moarta.(ea clar putrezeste) si atat am spus eu, pentru asta am luat gag.ce - am spus eu urat aici???si pe langa asta el a inceput primu,eu am sp dnd adica sa ma lase in pace sa nu ma mai provoace dupa care el a mai spus ceva iar dupa m-am trezit eu cu gag.dar lu ala care are steam nu,si cica nu a vazut....fi serios ca nimeni nu te-ar crede mai ales ca erau 5 admini in acel moment iar nici unu nu i-a dat gag lu ala.




Ma NU are nici o legatura faptul ca Spg avea sau nu avea steam el ti-a zis sa te dai jos de pe casa ca putrezesti (Nu vad unde te-a jignit )

Iar tu i-ai zis sa putrezeasca masamare.(Aici tu l-ai jignit )

Ai Inteles?

S@L
\

am inteles.oricum aveam draci pe ala si deia i-am sp sa putrezeasca masamare.....puteti inchide topicul.scz sile....

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by eM, 01 November 2010 16:59



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  


The time now is 28-04-2024, 14:29:29
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x