User
Pass
2FA
 
 

de ce ban ?

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message1909
un4giv3n

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-11-2014 06:35)
Joined: 08 Sep 2010
Posts: 95, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 126.5
Votes: 4

Post Posted: 06-11-2010, 20:42:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Informatii despre ban
Nume: un4giv3n
IP: 79.118.188.64
Motiv: daidrumupeforum
Durata banului: 10 minute.
Admin: twister
Ora si data: 20:40:58, 06 November 2010
Harta: awp_bycastor32

Consideri ca ai luat ban pe nedrept ? Intra pe forumul nostru:
http://www.war4
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
domnu' twister mi-a dat slay pentru ca sustine ca am stat in grota, ceea ce e total neadavarat. i-am reprosat acest lucru si m`a tratat ca pe un gunoi [ nu e unicul caz cand face acest lucru' ...in sensul ca niciodata nu da explicatii dc iau slay , trebuie sa intreb de 2-3 ori ca sa mi se raspunda si de fiecare data cand raspunde lasa senzatia ca lumea e a lui si face ce vrea cu ea.]


I-am zis f clar si raspicat ca nu am stat in grota si i-am zis sa`mi faca print screen si ii dau pozele sa vada ca nu stau in grota...el a crezut ca`l jignesc si ca atare mi-a dat ban . A sustinut si ca de stau de la inceputul hartii in acelasi loc, lucru iar total fals .... tot timpul vorbeste in necunostinta de cauza.

Twister nu stiu daca esti unul dintre owneri , dar daca esti unul dintre ei sa fiu sincer sunt Foarte dezamagit de felul cum tratezi jucatorii.

Daca imi demonstrezi cu ce am gresit imi voi cere scuze personal , dar pana atunci astept si eu o explicatie .

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
prafz0r

[wwwwwww]



Status: Offline
(since 07-03-2019 14:22)
Joined: 10 Nov 2009
Posts: 2448, Topics: 24
Location: Giurgiu

Reputation: 722.7
Votes: 21

Post Posted: 06-11-2010, 20:47:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu stiu de ce faci cerere de unban cat timp ti-a dat ban 10 min puteai sa astepti sa expire.
Tu ai facut cerere de unban s-au reclamatie?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 06-11-2010, 20:48:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sa vedem cum decurg lucrurile, dupa care vor fi si schimbari.
Eu unu ii dau dreptate lui un4giv3n, daca e sa fiu sanctionat asta e, eu tot timpu am sustinut pe cei care au dreptate.
Pentru mine nu conteaza ca e amic, prieten, verisor sau chiar din familie, eu ii dau dreptate celui care are.
LE: Week, omu' cere o explicatie, nu ii reclamatie si nici cerere de unban.
Imi pare rau, asta sunt eu.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
un4giv3n

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-11-2014 06:35)
Joined: 08 Sep 2010
Posts: 95, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 126.5
Votes: 4

Post Posted: 06-11-2010, 20:53:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu am stiut pe ce periodata am avut Ban , dar nu prea are importanta acest lucru.

Traim intr`o tara civilizata[asa zic unii] , nu jignesc pe nimeni cu nimik si totusi uite unde se ajunge.

In pricipiu vreau si parerea altor admini[si nu numai..] si ce are de zis twister .


LE: ca si ex. acuma 2h cu aprox un jucator "boyka"...sau ceva de genu a jignit un admin fara a-i face mai nimic...un slay park si atat. acel jucator kiar merita un ban fie el si de 10 min dar nu i s-a dat, iar eu care nu am adresat nici un cuvant vulgar poc ban.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 06-11-2010, 21:08:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

erai ultimu jucator si nu te miscai stateai numai dupa zidu ala din fata grotei parca erai blocat...prin urmare ti-am dat slay.
acelasi comportament l-ai avut si pe de_train32 acum cateva zile...din cate imi aduc eu aminte...si tot asa cereai disperat explicatii...
m-ai deranjat si ti-am dat ban 10 minute ..
nu iti convine? ...iti sugerez sa iti cauti alt server...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
un4giv3n

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-11-2014 06:35)
Joined: 08 Sep 2010
Posts: 95, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 126.5
Votes: 4

Post Posted: 06-11-2010, 21:15:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TwisTer wrote:
erai ultimu jucator si nu te miscai stateai numai dupa zidu ala parca erai blocat...prin urmare ti-am dat slay.
acelasi comportament l-ai avut si pe de_train32 acum cateva zile...din cate imi aduc eu aminte...
nu iti convine? ...iti sugerez sa iti cauti alt server...



eram singur impotriva a cel putin 2 ct . auzeam ceva in casti si asteptam pe cnv sa apara dintr-o parte sau alta.

Dak am gresit ?! poate ca da ! in regulament zice asta:

Jocul este free game, puteti juca cum vreti luand in considerare regulile de mai sus. O mica exceptie insa: daca sunteti ultimul ramas in viata incercati sa mergeti la bomba/ostatici pentru a nu tine o echipa intreaga asteptand dupa tine, risti sa iei slap/slay.

nu exista bmb/ostateci ...oricare dintre noi se putea deplasa ct sau ts spre inamic....nu numai eu.

in regulament mai zice si asta :
Nu abuzati de privilegiile de care dispuneti. Folositi-le pentru a asigura jucatorilor un joc linistit, fara turbulente.
si asta
Fara certuri admin-user, admin-admin si fara amenintari.



ca sa nu mai zic ca a fost penibila explicatia care mi-ai dat-o . [ca eram in grota o_O , sau ca stau nemiscat de cateva runde... ]


Life is ours, we live it our way.
[img] [/img]


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 06-11-2010, 21:23:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu m-am certat cu tine ,ti-am explicat dc ai primit slay...pana m-ai enervat...ca tot insistai aiurea..
pe train stateai dupa cutia aia mica din baza de la tero...si imi reprosezi mie ca exagerez?
esti prea copil sa iti dau tie o explicatie ..cand ai scor 8-10 si zici ca joci la sunet...si ii astepti ...pur si simplu mi se pare o tampenie.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 06-11-2010, 21:26:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
ADMIN war4.freakz.ro | http://www.Freakz.ro:; rocket un4giv3n
*DEAD* un4giv3n :  ?
un4giv3n :  what was that for?
un4giv3n :  astept si eu un raspuns de la adminu care mi-a dat slay ..
*DEAD* un4giv3n :  Zero, cine mi-a dat slay acuma 2 runde?
*SPEC* FanCarla :  eu ti-am dat
*SPEC* ZerO.? :  el
*DEAD* un4giv3n :  dc?
ZerO.? :  :))
un4giv3n :  zi`mi frate dak am gresit cu cv sa nu mai fac data viitoare
*SPEC* Ganja* :  probabil erai in grota un4
*SPEC* ZerO.? :  doamne
un4giv3n :  dak nu am gresit o sa te rog sa-ti cer scuze
*SPEC* FanCarla :  doammne
*SPEC* FanCarla :  imi cer scuze ca nu ti-am dat ban
(FanCarla) ZerO.? :   nu te superi!  cam are dreptate, lasa-l  si tu.. :)
*SPEC* FanCarla :  :))
*DEAD* FanCarla :  esti urs
un4giv3n :  glumele astea sunt facute de copii
(FanCarla) ZerO.? :   stiu ca nu ar fi trebuit sa-ti zic asta, dar nici obsedat de admin nu sunt
FanCarla :  sta 10 ani
*DEAD* un4giv3n :  am de ajuns cat sa stiu ca nu e voie in grota ,)
FanCarla :  mai taci mah
] amx_psay daca nu iti ziceam aia, ar fi trebuit sa-mi fie frica. Daca intelegi bine, daca nu tot bine
FanCarla :  ma lasi sa ma joc
FanCarla :  sau trebuie sa
FanCarla :  iti dau tie explicatii?
FanCarla :  si unui copil de 11 ani 

Acum poti sa faci ce vrei cu acces-ul meu tw. Mi-a parut bine.
Eu nu stiu daca nu iti dai seama ca ai gresit, sau nu vrei.






Last edited by wTf.? on 06-11-2010, 21:29:36; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
un4giv3n

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-11-2014 06:35)
Joined: 08 Sep 2010
Posts: 95, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 126.5
Votes: 4

Post Posted: 06-11-2010, 21:27:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TwisTer wrote:
nu m-am certat cu tine ,ti-am explicat dc ai primit slay...pana m-ai enervat...ca tot insistai aiurea..
pe train stateai dupa cutia aia mica din baza de la tero...si imi reprosezi mie ca exagerez?
esti prea copil sa iti dau tie o explicatie ..cand ai scor 8-10 si zici ca joci la sunet...si ii astepti ...pur si simplu mi se pare o tampenie..



scorul nu iti zice ce varsta am , as putea fi chiar mai mare ca tine. si momentan vb de harta asta nu de cea de atunci pt ca nu`mi aduc aminte toate delaiile .


si ai explicat la insistentele mele ca altfel nu ziceai nimic.


Inca astept ce ai de zis despre harta asta, presimt ca mai ai de adaugat.


Life is ours, we live it our way.
[img] [/img]


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 06-11-2010, 21:28:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Zero.? imi dovedesti ca esti la fel de copil ca ala si ca habar nu ai ce inseamna sa adminezi.
Nu ai experienta necesara...sa iti dai nici cu parerea zero.?!
TOPIC LOCKED.Nu mai aveti voie sa postati pana nu posteaza owneri.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 06-11-2010, 21:34:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Oricum ar fi omul trebuie respectat puþin Twister...
Eu personal urasc camperii, deaia fac rush de câte ori pot sau mã miºc constant, dar fiecare are stilul lui de joc. Din câte am înþeles era pe byca deci nu avea bombã de pus. Eu unu îi dãdeam slap dacã întradevãr fãcea camp excesiv.
Acum nu ºtiu povestea, dar ban-ul la fel e puþin tras de pãr. ªtiu atmosfera de pe server, nervii care sunt la ordinea zilei, iar eu fiind calm momentan pot spune cã nu-i dãdeam ban doar pentru atât. Plus cã în ultimul timp ºtiu cã te enervezi cam repede Twister. Sper sã nu te superi pe mine sau sã o consideri criticã.

În orice caz, nu þi-a fãcut cine ºtie...chestiile astea se întâmplã mai ales cã nu cred cã ai fost uºã de bisericã. @unforgiven


Every day above ground is a good day.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
TwisTer

[GOOGLE SEARCHER]



Status: Offline
(since 17-05-2023 01:23)
Joined: 04 May 2007
Posts: 6962, Topics: 147
Location: Romania

Reputation: 2724.4
Votes: 231

 
Post Posted: 06-11-2010, 21:39:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ok..e cazul sa imi iau vacanta prelungita...oricum in curand dau partial la matematica.
Daca o sa fiu pe server nu o sa mai stiti.
Bafta! nu mai are rost sa imi bat capu ...sa explic contextu..



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by dmc24, 06 November 2010 19:44



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  


The time now is 01-05-2024, 14:07:37
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x