User
Pass
2FA
 
 

Spam zone 1 [ Romanian ] -Part 8-
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 875, 876, 877 ... 882, 883, 884  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help
Show only staff posts
Author Message798921
art.work
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-03-2011 18:37)
Joined: 24 Mar 2010
Posts: 2930, Topics: 150
Location: HI5 CURCANILOR

Reputation: 37
Votes: 88

 
Post Posted: 07-11-2010, 02:58:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sunteti useless


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 07-11-2010, 03:08:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kirov pana acum m-am abtinut sa ma iau de tine.. Dar intreci masura..
Afirmi chestii pe informatii nefondate. Incerci sa pari cool pe forum prin anumite glumite... Incep sa cred ca nici nu-ti dai seama cat de penibile sunt glumitele astea venite de la un "batran"de talia ta.. care-i face pe altii copilasi (cearta cu koltzu).

Tu spui ca esti capabil sa fii "serios". Da-mi voie sa nu te cred. Faci ca si cu scrisul corect, ca tu nu scrii corect ca nu vrei. BANG!!!! WRONG!!!! Scrii asa pentru ca nu esti capabil sa scrii corect si nu intru in alte detalii.
Acum o sa fii cu un post mega super inteligent in care sa-mi spui ca nu-ti pasa ce zic eu de tine.. Iti zic eu ca mie imi pasa si mai putin de ce zici tu.
Darrrr iti mai zic inca un lucru.. daca nu-ti pasa cum zici tu de ce ti-ai schimbat avatarul dupa ce te-a mucificat total si fara drept de apel levier !?
Dar sincer mi se pare cam trist si foarte penibil sa arunci pe aici pe forum cu "capabilitatea ta" care este inexistenta. Tu le faci pe toate dar nu le arati ca nu vrei tu.. SIGURRR CA DAAAAA..
Cum avea Seager intr-o vreme un avatar cu un "superman" iar la status scria : "sunt superman, dar nu vreau sa va arat voua". Cam asa si tu.

Ti se potriveste extrem de perfect acest citat :
Quote:
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe.”


Si mai lasa suferinta in legatura cu varsta, nu dau 2 cepe stricate pe varsta ta cat timp nu esti capabili sa-mi legi 2 vorbe coerente si care sa exprime ceva inteligent.
Iti zic eu sincer ca nu esti mai "serios sau capabil" cu nici jumate din cat este koltzu, eM sau Zohl (cu toate ca Zohl e nap si pueril).
O tii pe-a ta cu "copile" si chestii .. ce vrei sa demonstrezi? Ca esti intr-o liga superioara, ca esti mai bun cu ceva? Nu demonstrezi decat ca esti penibil cat pentru toti 3 + inca vreo 2-3 dupa aici care sunt intruchiparea penibilului.
Cand vezi ca e unu impotriva ta.. cand vezi ca se scoala si altu, altu, altu, ALTUUUU .. nu crezi ca este momentul sa te opresti!? Nu zic ca trebuie sa fii supusul efectului de turma pentru ca sunt impotriva acestui curent.
Dar vezi ca vine koltzu, gaina, artwork, seager, levier, eu si care au mai fost.. crezi ca toti sunt cretini numai tu esti destept!? Iti garantez eu ca primu si ultimi 2 inafara de mine sunt cu mult mai intelectuali ca tine (ma exclud pe mine ca nu ma laud singur .. nu sunt narcisist).
Parerea mea sincera... opreste-te. - Nu-ti cer sa intelegi ceva care pur si simplu nu poti intelege ca atat te duce capul (ai vazut, nu ti-am zis nimic ca nu ai inteles nimic din postul meu legat de cantecul cu versurile regretatului), dar nu te baga unde stii ca nu esti capabil.. ca risti sa fii "macelarit".
Seara buna. Am de vizionat un film acum.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
art.work
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-03-2011 18:37)
Joined: 24 Mar 2010
Posts: 2930, Topics: 150
Location: HI5 CURCANILOR

Reputation: 37
Votes: 88

 
Post Posted: 07-11-2010, 03:42:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

usor revoxe ca se taie asta


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
revox

[Psychotic]



Status: Offline
(since 13-03-2023 07:43)
Joined: 11 Mar 2008
Posts: 9596, Topics: 492
Location: Romania

Reputation: 2911.8
Votes: 328

Post Posted: 07-11-2010, 03:49:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tutorial foto :


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kirov

[Russian FreaK]



Status: Offline
(since 05-03-2023 21:30)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 3275, Topics: 129
Location: Mother RussiA

Reputation: 400.6
Votes: 92

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 07-11-2010, 10:57:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

revox wrote:
Kirov pana acum m-am abtinut sa ma iau de tine.. Dar intreci masura..
Afirmi chestii pe informatii nefondate. Incerci sa pari cool pe forum prin anumite glumite... Incep sa cred ca nici nu-ti dai seama cat de penibile sunt glumitele astea venite de la un "batran"de talia ta.. care-i face pe altii copilasi (cearta cu koltzu).

Tu spui ca esti capabil sa fii "serios". Da-mi voie sa nu te cred. Faci ca si cu scrisul corect, ca tu nu scrii corect ca nu vrei. BANG!!!! WRONG!!!! Scrii asa pentru ca nu esti capabil sa scrii corect si nu intru in alte detalii.
Acum o sa fii cu un post mega super inteligent in care sa-mi spui ca nu-ti pasa ce zic eu de tine.. Iti zic eu ca mie imi pasa si mai putin de ce zici tu.
Darrrr iti mai zic inca un lucru.. daca nu-ti pasa cum zici tu de ce ti-ai schimbat avatarul dupa ce te-a mucificat total si fara drept de apel levier !?
Dar sincer mi se pare cam trist si foarte penibil sa arunci pe aici pe forum cu "capabilitatea ta" care este inexistenta. Tu le faci pe toate dar nu le arati ca nu vrei tu.. SIGURRR CA DAAAAA..
Cum avea Seager intr-o vreme un avatar cu un "superman" iar la status scria : "sunt superman, dar nu vreau sa va arat voua". Cam asa si tu.

Ti se potriveste extrem de perfect acest citat :
Quote:
Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe.”


Si mai lasa suferinta in legatura cu varsta, nu dau 2 cepe stricate pe varsta ta cat timp nu esti capabili sa-mi legi 2 vorbe coerente si care sa exprime ceva inteligent.
Iti zic eu sincer ca nu esti mai "serios sau capabil" cu nici jumate din cat este koltzu, eM sau Zohl (cu toate ca Zohl e nap si pueril).
O tii pe-a ta cu "copile" si chestii .. ce vrei sa demonstrezi? Ca esti intr-o liga superioara, ca esti mai bun cu ceva? Nu demonstrezi decat ca esti penibil cat pentru toti 3 + inca vreo 2-3 dupa aici care sunt intruchiparea penibilului.
Cand vezi ca e unu impotriva ta.. cand vezi ca se scoala si altu, altu, altu, ALTUUUU .. nu crezi ca este momentul sa te opresti!? Nu zic ca trebuie sa fii supusul efectului de turma pentru ca sunt impotriva acestui curent.
Dar vezi ca vine koltzu, gaina, artwork, seager, levier, eu si care au mai fost.. crezi ca toti sunt cretini numai tu esti destept!? Iti garantez eu ca primu si ultimi 2 inafara de mine sunt cu mult mai intelectuali ca tine (ma exclud pe mine ca nu ma laud singur .. nu sunt narcisist).
Parerea mea sincera... opreste-te. - Nu-ti cer sa intelegi ceva care pur si simplu nu poti intelege ca atat te duce capul (ai vazut, nu ti-am zis nimic ca nu ai inteles nimic din postul meu legat de cantecul cu versurile regretatului), dar nu te baga unde stii ca nu esti capabil.. ca risti sa fii "macelarit".
Seara buna. Am de vizionat un film acum.


Ai zis ceva ? Ca nu am fost atent - .

Am afirmat eu vreodata ca Levier sau Mihai ( aKa Seager ) sunt prosti sau dintr-o liga inferiora mie ?
Ba din contra , pe mihai chiar il respect...pe levier mai putin , pentru ca desi sunt constient ca e mai in varsta ca mine si ca probabil e mai "scolit" , spune niste lucruri total neadecvate si aferente varstei .( si aici nu fac referirire la mine ) Cat despre avatar ( ca sa iti sterg total eronata idee pe care o ai ) , nu l-am schimbat pentru ca m-a mucificat levier , ci pentru ca deja o dadeau multi in aberatii si era MARE subiect de discutii . Legat de intelectualitatea celorlalte persoane pe care le-ai enumarat....ma indoiesc sincer .

Nu am nimic , si nu am avut nimic cu nimeni niciodata , dar s-au dat destepti si s-au "unit" impotriva mea in speranta ca dupa ce imi dau "maxim-uri" o sa ma duc la colt si o sa plang . Ba din contra cu cat sunt atacat mai tare , cu atat mai al dracului sunt si eu .

Cat despre limbajul meu , am mai repetat nu incerca sa imi bagi mie pe gat ideea ca tu ai dedus dupa limbajul meu dupa forum ca sunt un om incult si pueril . Cand treci prin galati , ma anunti si discutam RL ca sa vezi ce fel de om sunt .
Asa cum multi "copii" in fata monitorului sunt rai si cand ies afara sunt mielusei , asa imi permit si eu ca aici pe forum sa "ma dezlantui" si sa vorbesc cum vreau .


.
Most people shout "***!!!" just before they lose control of a car... but i say: "Hold my beer and watch this!"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 07-11-2010, 11:01:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
Asa cum multi "copii" in fata monitorului sunt rai si cand ies afara sunt mielusei , asa imi permit si eu ca aici pe forum sa "ma dezlantui" si sa vorbesc cum vreau .


Prin acest comportament nu reiese decat faptul ca esti ceea ce ai scris mai sus, un copil in fata monitorului care a prins si el ocazia sa se dezlantuie. Referitor la limbaj, stai linistit, i'm watching you - In locul tau m-as face mic si as incerca sa ma imprietenesc cu lumea in loc sa incerc sa par ceea ce nu sunt.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
art.work
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 30-03-2011 18:37)
Joined: 24 Mar 2010
Posts: 2930, Topics: 150
Location: HI5 CURCANILOR

Reputation: 37
Votes: 88

 
Post Posted: 07-11-2010, 11:03:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hop si eu


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kirov

[Russian FreaK]



Status: Offline
(since 05-03-2023 21:30)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 3275, Topics: 129
Location: Mother RussiA

Reputation: 400.6
Votes: 92

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 07-11-2010, 11:07:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mersi ca esti cu ochii pe mine extrem , esti un scump -

Nu am de cand sa ma fac mic si sa inghit mizeriile unor useri , cãrora li s-a urcat la cap vechimea pe forum sau prietenia cu anumite persoane sus puse pe aici pe forum .

O sa ma imprietenesc si cu lumea , cand o sa am cu cine .


.
Most people shout "***!!!" just before they lose control of a car... but i say: "Hold my beer and watch this!"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*w@R*

[1n:@:L057,W0R1D]



Status: Offline
(since 10-08-2019 09:27)
Joined: 12 Nov 2009
Posts: 5809, Topics: 357
Location: Ploiesti/berceni

Reputation: 585.6
Votes: 76

   
Post Posted: 07-11-2010, 11:08:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Neatza la toti,e o duminica excelenta,Orange si revox,va rog eu lasati cearta si bucurati-va de zilele acestea frumoase de toamna -


facebook profile
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Kirov

[Russian FreaK]



Status: Offline
(since 05-03-2023 21:30)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 3275, Topics: 129
Location: Mother RussiA

Reputation: 400.6
Votes: 92

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 07-11-2010, 11:12:17 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Orange nu se cearta cu mine , m-a mustra pe mine .-

.
Most people shout "***!!!" just before they lose control of a car... but i say: "Hold my beer and watch this!"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 07-11-2010, 11:15:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Oh crede-ma ca ma bucur de zilele astea minunate de toamna. Nu te pune nimeni sa inghiti "mizerii" iar faza cu prietenii cu persoane sus puse - deja sunt satul de asta. Daca era sa fie asa nu isi lua eM warn, dar ma rog nu te duce capul. Ceea ce ti-am zis eu acolo a fost mai mult un sfat, nu-mi plac persoanele care pretind a fii ceva ce nu sunt. Am plecat ca am treaba, sa aveti o zi frumoasa.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*w@R*

[1n:@:L057,W0R1D]



Status: Offline
(since 10-08-2019 09:27)
Joined: 12 Nov 2009
Posts: 5809, Topics: 357
Location: Ploiesti/berceni

Reputation: 585.6
Votes: 76

   
Post Posted: 07-11-2010, 11:19:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu dar are dreptate,majoritatea copiilor sunt asa in ziua de azi Thinking eu ma uit la mine in scoala si cand vad cun kkt de clasa a noua cu niste arfe de iti vine sa ii dai una in cap.

Si uh sa ai o zi frumoasa orange.



facebook profile
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Waynee

[BasedTontoVeli]



Status: Offline
(since 21-01-2023 08:21)
Joined: 14 Dec 2009
Posts: 24138, Topics: 407
Location: BasedTontoVeLI

Reputation: 1611.6
Votes: 187

 
Post Posted: 07-11-2010, 11:26:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*w@R* wrote:
Neatza la toti,e o duminica excelenta,Orange si revox,va rog eu lasati cearta si bucurati-va de zilele acestea frumoase de toamna -

De s-ar face mai frig si ar incepe sa ninga. E cam nasoleala 20 de grade la timpul asta.



Years tragic:
94: Birth of Bieber
95: Eazy's Death
96: 2Pac's Death
97: Biggie's Death
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Kirov

[Russian FreaK]



Status: Offline
(since 05-03-2023 21:30)
Joined: 05 Feb 2010
Posts: 3275, Topics: 129
Location: Mother RussiA

Reputation: 400.6
Votes: 92

        Battletag: postrow.ID_BATTLE_NET} 
Post Posted: 07-11-2010, 11:28:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Waynee iti place iarna ? Surprise

.
Most people shout "***!!!" just before they lose control of a car... but i say: "Hold my beer and watch this!"
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Waynee

[BasedTontoVeli]



Status: Offline
(since 21-01-2023 08:21)
Joined: 14 Dec 2009
Posts: 24138, Topics: 407
Location: BasedTontoVeLI

Reputation: 1611.6
Votes: 187

 
Post Posted: 07-11-2010, 11:30:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Kirov wrote:
Waynee iti place iarna ? Surprise

N-ai vrea cumva sa fie si in decembrie 20 de grade ?



Years tragic:
94: Birth of Bieber
95: Eazy's Death
96: 2Pac's Death
97: Biggie's Death
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by AMG, 11 March 2016 11:24



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Discussions/Help  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 875, 876, 877 ... 882, 883, 884  Next    


The time now is 28-04-2024, 01:57:35
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x