User
Pass
2FA
 
 

UNBAN...
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3665
KillaWay
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-11-2010 13:41)
Joined: 22 Jul 2010
Posts: 90, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 23.5
Votes: 6

Post Posted: 09-11-2010, 21:31:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din respect pe munca depusa de oameni astia .(gmi si mai ales shokeru)
http://img32.imageshack.us/i/wowscrnshot110610190936.jpg/ imi pare rau pt acest player dar vad ca nu prea stie sa aprecieze ce fac alti pt el -

Asta a fost postul pt care am luat ban.. ideea e ca - 90% din playeri de pe sv au zis asta... tipul care a postat a fost ofticat ca nu a primit un item..pe care nu il merita oricum...imi dati ban pe un caracter cu 30 de zile played...pe care mi-am pierdut o luna din viata ma oamenilor voi ganditii sincer? ...pt un raid worning? din cate stiu pe privat pot sa dau ce vreau eu la modu - daca dadeam wisper la un prieten cu ''bag pla in sv'' si ma posta luam ban? ....ACUZATII NEFONDAT...BAN DEGEABA... -

ps: toti avem mementele in care ne enervam...exemplu wipe din cauza lagului... mor in arena din cauza lagului... etc asa cum serveru are anumite Fail-uri care sunt de inteles si playeri au dreptul la asa ceva.. Thinking te aduce in stare cand vezi ca munca ta de a cordona 24 de oameni timp de 10 min se duce in 1 secunda -

Astept un raspuns rapid si concret... stiu ca sunt multi oameni invidiosi pe aici..si uni cu sa le zicem ''relatii'' care nu ma vor aici dar de mine nu scapati oricum -

PT ce a fost banul in final? pt Un raid worning? fiti serios





PS: Hai sa suferim -... astea sunt puse ca sa nu va mai aud -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
casperikz

[The Old God]



Status: Offline
(since 06-03-2021 18:17)
Joined: 17 Feb 2010
Posts: 2701, Topics: 303
Location: Romania

Reputation: -394.1
Votes: 100

 
Post Posted: 09-11-2010, 21:41:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Injurii la adresa serverului / GM-ului - Orice pedeapsa considerata de gm, cel mai probabil ban permanent


pe langa asta

Quote:
un caracter cu 30 de zile played


Dupa atata timp trebuia sa te astepti ca primesti permanent ban daca esti player vechi ... asa au zis multi altii .. ca sunt playeri vechi etc. si a venit Shocker(sau parca alt gm) si a zis ... "daca esti player vechi trebuia sa stii ca iei perm ban , so no unban"

Cred ca doar donatul te mai scoate din "c@c@7"



Froster: Zohl unde crestinizarea ta esti?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Westy

[Tom&Jerry Fan]



Status: Offline
(since 26-05-2019 09:28)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2197, Topics: 190
Location: In A Mouse Hole

Reputation: 283.9
Votes: 38

 
Post Posted: 09-11-2010, 21:45:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hai sa fim seriosi cred ca nu e unu sa nu fi injurat la nervi ...


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Berserk

[No Self-Control]



Status: Offline
(since 06-09-2015 07:05)
Joined: 20 Sep 2006
Posts: 4536, Topics: 225
Location: Romania

Reputation: 139.3
Votes: 46

 
Post Posted: 09-11-2010, 21:46:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Shocker wrote:
# Unban - 30-80 RON (in functie de motivul banului)



If you enjoy wasting time.. Is that time really wasted?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KillaWay
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-11-2010 13:41)
Joined: 22 Jul 2010
Posts: 90, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 23.5
Votes: 6

Post Posted: 09-11-2010, 21:53:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Berserk wrote:
Shocker wrote:
# Unban - 30-80 RON (in functie de motivul banului)


Deci... daca asa se contorizeaza aici.. la modu injuri un server intreg de sfintii si dai 80 de lei si mai poti sa injuri odata si tot asa - ... ce pacat ca nu e si tata parlamentar.. - hai sa fim seriosi... simplu fapt ca m-am dediacat atat - mi se pare indeajuns sa nu iau ban - la modu nu pe asta..pt exploit inteleg, pentru injurii la o anumita persoana /w dar ca zic pe say..imi bag pla... sa iau ban? ... eu chiar astept un unban - mi se pare clar nefondat..

mai ales ca post-ul vine de la un copil care nu si-a luat item-ul probabil - care cred ca stiu cine e - si probail e ofticat ca a luat guild kick - si ca l-am batut azi in arena eu singur pe el si pe magu-ul ala pacat ca nu am facut si un ss -





PS: Hai sa suferim -... astea sunt puse ca sa nu va mai aud -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Stigmata

[I like trains]



Status: Offline
(since 27-04-2020 19:06)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2972, Topics: 8
Location: the 90s

Reputation: 669.4
Votes: 28

 
Post Posted: 09-11-2010, 21:56:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nefondat ? ai injurat sau nu ?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KillaWay
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-11-2010 13:41)
Joined: 22 Jul 2010
Posts: 90, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 23.5
Votes: 6

Post Posted: 09-11-2010, 22:00:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stigmata wrote:
nefondat ? ai injurat sau nu ?


da ..eu si restu de 99.9% din playeri inclusiv tu - daca nu in joc ... in real life daca nu in real life ai visat si tot ai facut asta odata - ...hai frate fiti seriosi... aste e pe bune te rog sa nu o iei ca pe o ironie... dar e inuman -





PS: Hai sa suferim -... astea sunt puse ca sa nu va mai aud -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
casperikz

[The Old God]



Status: Offline
(since 06-03-2021 18:17)
Joined: 17 Feb 2010
Posts: 2701, Topics: 303
Location: Romania

Reputation: -394.1
Votes: 100

 
Post Posted: 09-11-2010, 22:00:22 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bah killaway ... stai prost cu descifratul unei reguli? Ti'ai bagat madularu in server ai luat ban permanent. Shocker a muncit de 100x cat tine la server ca sa isi bata altii joc? Injura playerii, injura iteme ce vrei tu, dar serverul / stafful NU.

Dai 80 RON, da faza cu "dai 80 de lei si mai poti sa injuri odata si tot asa" ... cred ca ai probleme si cu capu. Nu te inveti minte de la primul ban sau ce?


LE: Ai injurat, dar nu orice / oricine si serverul lui Shocker!



Froster: Zohl unde crestinizarea ta esti?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KillaWay
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-11-2010 13:41)
Joined: 22 Jul 2010
Posts: 90, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 23.5
Votes: 6

Post Posted: 09-11-2010, 22:03:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

casperikz wrote:
bah killaway ... stai prost cu descifratul unei reguli? Ti'ai bagat madularu in server ai luat ban permanent. Shocker a muncit de 100x cat tine la server ca sa isi bata altii joc? Injura playerii, injura iteme ce vrei tu, dar serverul / stafful NU.

Dai 80 RON, da faza cu "dai 80 de lei si mai poti sa injuri odata si tot asa" ... cred ca ai probleme si cu capu. Nu te inveti minte de la primul ban sau ce?


LE: Ai injurat, dar nu orice / oricine si serverul lui Shocker!


PE ROMANESTE ... nu mai pupa in cur staff-ul '' Reputatie: -276.8'' - toata lumea vrea sa fie prietena cu tine.. go away..

PS: ALT SFANT





PS: Hai sa suferim -... astea sunt puse ca sa nu va mai aud -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Stigmata

[I like trains]



Status: Offline
(since 27-04-2020 19:06)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 2972, Topics: 8
Location: the 90s

Reputation: 669.4
Votes: 28

 
Post Posted: 09-11-2010, 22:18:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Quote:
Ti'ai bagat madularu in server ai luat ban permanent.

valabil pentru toti cei 99.99% sau cati ai mai zis tu .
Quote:
inclusiv tu

say what ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Maxud

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-11-2012 12:26)
Joined: 28 Jun 2010
Posts: 6, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 21.3
Votes: 4

Post Posted: 09-11-2010, 22:57:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Prietene sati spun ceva
1 raidu ala in care am facut screenu nu a fost al tau ..orikum eram singuru rogue si am primit toate itemele care se puteau
2 nu am fost niciodata in guildu tau Obosit
3 nu am facut niciodata arene de cand am rogu repsectiv de sambata
4 daca erai nervos nu trebuia sa inuri in scris in joc puteai sa injuri in gand sau cu voce tare
5 nu am nimik cu tine dar uitate putin cat a muncit shokeru la fixiuri si alea alea.. crezi cai convine la cineva ca tu un amarat de player sa jignesti munca lui ??
AM INCHEIAT DISCUTIA - frustrarile sa le ti pt tine Tinere

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
KillaWay
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 10-11-2010 13:41)
Joined: 22 Jul 2010
Posts: 90, Topics: 23
Location: Romania

Reputation: 23.5
Votes: 6

Post Posted: 09-11-2010, 23:05:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba ai facut acelasi lucru de 100 de ori faci pe CORECTU AICI ..dute vere si impuscate cu refularile tale de copil trist saracu de tine nici nu stii cu ce se mananca jocu asta si ai venit sa suferi de corectitudine pe aici ... uitativa vere la voi prima data si dupa vorbiti... CORECTULE...ti-ai facut CONT PE FORUM SPECIAL PT POSTU ALA - si nu e vb de tine e vb de un alt anumit baiat - dar ma bucur ca te-ai simtit -




PS: Hai sa suferim -... astea sunt puse ca sa nu va mai aud -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Maxud

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-11-2012 12:26)
Joined: 28 Jun 2010
Posts: 6, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 21.3
Votes: 4

Post Posted: 09-11-2010, 23:19:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vezi ca esti bot e acelasi cont pe care am facut postu si la ban. Oricum QQ in contunare

Posturi unite automat, 09-11-2010, 23:18:00

Continuare'

Posturi unite automat, 09-11-2010, 23:19:16

Si ca sa nui mai stresam pe oameni astia dami Pm sati da id sa vb pe mess . Nu mai QQ pe forum

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Godwizard

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-11-2010 23:31)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 8, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 80.1
Votes: 4

Post Posted: 09-11-2010, 23:25:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Maxud wrote:
Prietene sati spun ceva
1 raidu ala in care am facut screenu nu a fost al tau ..orikum eram singuru rogue si am primit toate itemele care se puteau
2 nu am fost niciodata in guildu tau Obosit
3 nu am facut niciodata arene de cand am rogu repsectiv de sambata
4 daca erai nervos nu trebuia sa inuri in scris in joc puteai sa injuri in gand sau cu voce tare
5 nu am nimik cu tine dar uitate putin cat a muncit shokeru la fixiuri si alea alea.. crezi cai convine la cineva ca tu un amarat de player sa jignesti munca lui ??
AM INCHEIAT DISCUTIA - frustrarile sa le ti pt tine Tinere


Draga "Tinere",
Esti un biet spart care nu are habar sa fie om, deci tie nici nu avem ce sa iti cerem nici nu merita sa te bagam in seama, asta asa ca sa nu crezi ca pasa cuieva de parerea ta. Nu ai idee nici pe ce planeta esti cred. Asa ca dute tare.
Subiect incheiat ca si asa mi-am pierdut prea mult timp cu tine.

Draga Sockere,
Tata nu te credeam asa dar se pare ca tot ce zic playeri vechi de pe serv e adevarat, chiar esti fomist, poate chiar, ca sa citez "disperat dupa shaorma" si nu fac post ca sa zic cine a zis:)). Oricum mi personal mi se pare o prostie din partea ta sa bagi in seama toti copii retarzi de pe serv. De apreciat tot ce ai facut cu serv si cat muncesti la el, dar faza asta cu banul pt un yell in raid e ... penibila. Toti in baga si isi scot din serv tau si tre sa fi constient ca e normal. Dar tata dai bann cand da pe global sau striga intr-un oras mare dar nu asa, e penibil sincer. Grow up! E un joc multiplayer care trebuie sa uneasca oameni nu sa ii transforme in frustrati, asa ca nu te lasa influentat de joc si tu. Orice serv privat va avea probleme si toti playeri isi vor baga si scoate din el. Fratilor asta e viata mereu vor fi nemultumiti, dar ideea e ca oricarui player care nu ii convine e liber sa plece, deci daca nu pleaca le convine, dar nu dai frate ban pt o exclamatie la nervi facuta intr-un cadru restrans, pe wisper sau pe party/guild. E PENIBIL. Si sa mai ceri bani ca sa dai unban, chiar esti "FOMIST"? Poate ca lumea are dreptate cand zice asta.
Astept banu ca asa se pare ca merg treburile cand omu zice ceva, halal democratie -.
Oricum pt ca ai investit in serv si net ai stima si respectu meu, dar la faza asta lasa de dorit tare. Am idee cat de mult de munca la un serv si cat de enervant e sa fi GM dar sa faci din astea nu e scuza, adik sa mai ceri si bani, lol, PENIBIL.
Daca dadeai cateva zile intelegeam, dar asa e ... urat!

Draga Killaway,
Sorry mate daca stiam vb cu provideru tau de net sa iti taie netu:)) scapai de ban. Oricum penala faza si mare retard Maxud asta si pacat ca Sockeru e copil si se uita in gura prostilor, oricum dupa postu asta voi fi si eu banat, iti dai seama, dar nu ma puteam abtine, e prea penal.

Spor la toti in rest si pacat de oameni ca sunt oameni si joaca pe bune, stiu sa fie oameni!



Last edited by Godwizard on 09-11-2010, 23:28:38; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
HappyMe

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-01-2011 14:28)
Joined: 12 Jun 2010
Posts: 9, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 103.9
Votes: 2

Post Posted: 09-11-2010, 23:26:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba dak pt asta dati ban permanent sa va lasati de meserie Yo zic Unban.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by *0ranGe ! extrem, 09 November 2010 21:45



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 02-06-2024, 04:57:36
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x