User
Pass
2FA
 
 

Parere demo, alex. ! fan<3 andra :-<
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    
 
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Ban Request
Author Message7711
Tw

[Gunner]



Status: Offline
(since 02-09-2019 18:56)
Joined: 26 Aug 2009
Posts: 903, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 341.7
Votes: 6

Post Posted: 11-11-2010, 14:00:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Va bat codatii.
N-are nimic -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 11-11-2010, 14:09:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tw wrote:
Va bat codatii.
N-are nimic -

Si ce esti asa de revoltat ?
Ca fapt divers, iti aduc aminte de Junkman? Fix tu te-ai gasit sa ne critici.
Ms de parere. Deci s-a rezolvat, tipul a inteles ca a fost o greseala, cam atat a fost de spus.
LE:
Demo facut de akkan: http://rapidshare.com/files/430158251/alexander.dem
Demo facut de |Kenwello|: http://www.megaupload.com/?d=Q0LH46BZ
Uitati-va si peste astea.






Last edited by wTf.? on 11-11-2010, 14:16:15; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Tw

[Gunner]



Status: Offline
(since 02-09-2019 18:56)
Joined: 26 Aug 2009
Posts: 903, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 341.7
Votes: 6

Post Posted: 11-11-2010, 14:16:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cu junkman am pierdut dovezile ca am plecat din tara.
A ajuns un Wallist,gen tu ,sa-si dea cu parerea despre calitatile mele de admin?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 11-11-2010, 14:19:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tw wrote:
Cu junkman am pierdut dovezile ca am plecat din tara.
A ajuns un Wallist,gen tu ,sa-si dea cu parerea despre calitatile mele de admin?

Mda, crezi ca sunt altcineva, defapt sunt ZerO.?.
I-am luat contul lui wtf.? si am schimbat parola, ca sa pot posta pe forum, am vorbit cu dudette.
Scuze, nu aveam de unde sa stiu ca nu sti.
Chiar crezi ca era necesar sa spui ca "Ma bat codatii" ?
Stai linistit, nu-i vina ta, credeai ca sunt wTf.? ce-l prins cu wall, abea acum team inteles de ce erai revoltat. -
Suntem chit cu faza cu Junk pentru ca mi-ai zis si tu ca ma bat codatii. - Scuze oricum, indiferent de ce mi-ai fi spus nu trebuia sa-ti raspund, oricum cred varianta ta.






Last edited by wTf.? on 11-11-2010, 14:24:00; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Tw

[Gunner]



Status: Offline
(since 02-09-2019 18:56)
Joined: 26 Aug 2009
Posts: 903, Topics: 31
Location: Romania

Reputation: 341.7
Votes: 6

Post Posted: 11-11-2010, 14:20:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Imi cer si eu scuze atunci -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 11-11-2010, 14:24:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://rapidshare.com/files/430158251/alexander.dem

Acelasi alex.ander din cate vad. Discutia continua de la lista mea de codati.

LE: am vazut ca demoul e pus mai sus dupa un edit al lui Zero. Dar nu conteaza acum -.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alex.dND

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-02-2011 11:38)
Joined: 10 Nov 2010
Posts: 17, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 50.6
Votes: 3

Post Posted: 11-11-2010, 14:30:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scuze..da' te cam bate cs'ul .. ma refer la aKKTan.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 11-11-2010, 14:33:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Din lista de codati al lui Ken
Quote:
Tw a scris:
|Kenwello| a scris:
Nume alex.ander !
STEAM_0:0:2100587571
ip 79.119.120.82
Motiv aim
Dovada Demo

Banat.

n-are nimic -


Zici tu , eu astept parerea si altora daca tu imi tot dai cu presupusul ca nu are cod e clar cu se vdede si wallul si aim .


Wall nu am mai pus la motiv ca nu ala era motivul principal. Aimul fiind principal, aimul a ramas la motiv.
Fearless explica-mi si mie te rog, de ce dupa ce trage cu tinta prin procedeul tau (tragi de tinta spre dreapta si-l omori) tinta la locul initial prin niste mici oscilatii stanga-dreapta? Din inertie ar trebui sa ramana in locul unde a murit individul sau sa mearga mai departe spre dreapta cadavrului.

Daca dupa poti sa-mi faci un demo in care tinta sa se comporte exact ca acolo cand tragi in cineva, iti promit ca scot acel aim din lista de aimuri pe care le cunosc.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alex.dND

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-02-2011 11:38)
Joined: 10 Nov 2010
Posts: 17, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 50.6
Votes: 3

Post Posted: 11-11-2010, 14:37:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Esti incredibil,ne-ai terorizat cu oscilatii si inertie,alte sinonime mai stii ? - Suna urat de acum,serios.
Revenind .. adauga in lista id'ul meu,sa discutam acolo,e mult mai lejer,decat sa stau sa postez aici,sa-si lase parerea cei mai priceputi.

golliath.alex ! te astept pe mess.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 11-11-2010, 14:48:58 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alex.dND wrote:
Esti incredibil,ne-ai terorizat cu oscilatii si inertie,alte sinonime mai stii ? - Suna urat de acum,serios.
Revenind .. adauga in lista id'ul meu,sa discutam acolo,e mult mai lejer,decat sa stau sa postez aici,sa-si lase parerea cei mai priceputi.

golliath.alex ! te astept pe mess.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 11-11-2010, 14:50:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pune demo-ul pe alt site te rog. Nu îl pot vedea. (l.e. defapt voiam sã zic cã nu îl pot lua - )

Revin cu edit... (ba nu, cu reply)


Every day above ground is a good day.


Last edited by Ratra on 11-11-2010, 15:13:22; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
alex.dND

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-02-2011 11:38)
Joined: 10 Nov 2010
Posts: 17, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 50.6
Votes: 3

Post Posted: 11-11-2010, 14:53:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu sunt acuzatul,poftim,te ajut sa-ti dai seama ca nu am cod - http://fisierulmeu.ro/61XWXM3SH2PB/ala-si-mai-bun-dem.html

http://fisierulmeu.ro/61I63GVNX4NW/alabun-dem.html



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 11-11-2010, 14:58:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Uitati-va chiar si in prima runda cand il caut. Dupa ce da ocolul la stanca aia de pe pod se vede cum tinta i "se duce" dupa player. Dupa cand trage in cel care urca se vede CLAR ca se "duce" cu exactitate pe player si revine de cateva ori. Uitati-va atent cum "tremura" tinta dupa ce trage in el.
Dupa ce a tras in el a ramas chiar la sfarsit cu tinta TOT in STANGA playerului pentru ca acolo a pus el tinta. cand a tras, aimul l-a ajutat sa duca tinta spre player si sa il omoare dar el nu a facut decat sa puna tinta langa el.

Dupa a doua runda, primul headshot este voit, este perfect valabil. Dar dupa ce da de margine si trage spre cei 2 se vede iarasi CLAR ca el pune tinta pe langa ei si cand trage tinta se "duce" spre ei. Diferenta din a duce intentionat tinta apasand catre cineva si de faza asta, este ca in prima parte ramai cu tinta unde ai tras. Aici se vede clar ca oscileaza stanga dreapta.

Mai departe se vede clar, nu are rost sa mai explic.

Sunt tragator de awp, sunt jucator de cs de cativa ani. Am vazut diferite stiluri de a trage cu awp dar stilul asta e total diferit de ce e normal.
Nu ai cum sa tragi apasat cu tinta si dupa sa o oscilezi stanga dreapta si sa revii putin in stanga playerului. Din inertia miscarii tinta va ramane ori pe playerul mort, ori mai departe, in cazul de mai sus in dreapta playerului mort, nu stanga. Niciodata in stanga daca miscarea e spre dreapta.

Daca voi nu vedeti aimul (care se gaseste destul de usor pe google - ma refer acest tip de aim), eu ma las de ajutat adminii cu codatii, sa se descurce ei. Ca se "pricep".

P.S.: nu am dau mare admin si nici nu neg priceperea multora de pe acest server dar acel tip de aim s-a mai intalnit si o sa se mai intalneasca. Daca nu este asa comun nu inseamna ca nu exista.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 11-11-2010, 15:26:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu e aim. Singura fazã mai dubioasã e la andra, când a tras de þintã mai mult, dar cu puþin bulan e posibil. Cât despre faptul cã din inerþie trebuia sã meargã în dreapta cu þinta e puþin eronat. (am înþeles ce voiai sa spui defapt) Erau 2 ºi l-a urmãrit pe celãlalt cu þinta. Ãsta e stilul lui. Eu când sunt plictisit fac ceva de genul, numai cã pe verticalã.
Plus cã inerþia e o forþã de sens contrar cu acceleraþia care în cazul ãsta e în sensul direcþiei de deplasare. De abia când mouse-ul intrã în frânare acceleraþia va fi în stânga deci inerþia este în direcþia spusã de tine. Aºa ca fapt divers. -


Every day above ground is a good day.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 11-11-2010, 15:43:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ratra wrote:
Nu e aim. Singura fazã mai dubioasã e la andra, când a tras de þintã mai mult, dar cu puþin bulan e posibil. Cât despre faptul cã din inerþie trebuia sã meargã în dreapta cu þinta e puþin eronat. (am înþeles ce voiai sa spui defapt) Erau 2 ºi l-a urmãrit pe celãlalt cu þinta. Ãsta e stilul lui. Eu când sunt plictisit fac ceva de genul, numai cã pe verticalã.
Plus cã inerþia e o forþã de sens contrar cu acceleraþia care în cazul ãsta e în sensul direcþiei de deplasare. De abia când mouse-ul intrã în frânare acceleraþia va fi în stânga deci inerþia este în direcþia spusã de tine. Aºa ca fapt divers. -


Definitie: Inertia este proprietatea unui corp care tinde sa-si pastreze starea de repaus sau starea de miscare rectilinie uniforma in absenta actiunilor din exterior.

M-am referit la faptul ca dupa ce esti sigur ca a murit inamicul mana devine relaxata si uneori isi continua miscarea. Asta dupa acceleratie.
Dar te rog sa-mi explici si faza in care el ocoleste stanca aia de pe pod si dupa ce trage de 2 ori (parca) se indreapta cu tinta spre cel care urca gata sa-l oamoare.

Dupa ce trage cu tinta ea revine in pozitia initiala (pozitia initiala fiind la stanga de inamic/cadavru). Cand faci chestii de genul cu orice arma (poate interveni si reflexul daca te surprinde faza) miscarea se opreste exact in locul in care a murit inamicul sau continua putin, tocmai pentru ca o miscare relaxanta dupa ce ai realizat ca ai scapat de amenintare. La el revine in pozitia initiala inceperii "acceleratiei" mainii (pozitia initiala fiind in stanga inamicului) si asta facand de 1-2 ori miscarea stanga-dreapta.


La aimurile evidente in care iti tremura tinta cand tragi in cineva exact asta se intampla. Pe langa miscarea sus-jos specifica recoilului, se mai produce si miscarea stanga dreapta din cauza puterii armei. Daca aimul este setat la piept nu mai e nevoie ca tinta sa se miste sus-jos pentru a ajunge la nivelul capului. De aici a mai ramas miscarea stanga-dreapta care se vede clar in primele 3 runde. Aia nu o poti face in mod voluntar daca "acceleratia" mainii este foarte mare (atunci cand ai acel reflex).


P.S.: nu mi-a placut fizica si cand aud/scriu termeni specifici... ma incomodeaza. -


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Ban Request  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    


The time now is 23-05-2024, 14:53:24
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x