User
Pass
2FA
 
 

Parere demo, alex. ! fan<3 andra :-<
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    
 
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Ban Request
Author Message7717
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 11-11-2010, 21:49:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Adytzza wrote:
Nu ne intereseaza pe noi parerea altor admini de pe alte servere...pentru ca nu conduc ei acest server

De ce nu? Suntem o comunitate.
Adytzza wrote:
...aici decizia o ia eM,D3r3k,dmc,ion.mzk,zookey sau twister...daca tu ai impresia ca ala are aim e problema ta...desi te-am contrazis noi,majoritatea adminilor.

Da, decizia revine owneriilor. Daca akkan vrea mai multe pareri de ce sa nu le aibe? Mai sunt admini care nu si-au dat cu parerea.

Adytzza wrote:
Daca aveti ceva de impartit aveti Yahoo Messenger,aici nu se permite jigniri,certuri etc.Si te-am mai rugat sa nu te mai bagi peste tot ca nu o sa-ti fie bine...deja ai luat un ban 100 ca esti tupeist....si tare am vaga impresie k esti Semaca -

Si tu te bagi uneori unde nu-ti fierbe oala.
Daca tie ti se pare ca ii Semaca, atunci inseamna ca eu sunt Mihai Viteazu.

In legatura cu topicul acum, eu zic ca dupa ce postez eu sa nu mai o dati in offtopic, vorbiti la subiect, indiferent ca sunteti provocati.
Va dati cu parerea despre demo, si nu va atacati intre voi.
Ia sa vedem.. parca vad ca iar se trezeste unu.
Parerea mea: Aim, eu din toti jucatorii pe nici unu n-am vazut sa traga ca el. (Asta din demo-ul lui akkan si ken)






Last edited by wTf.? on 11-11-2010, 23:55:46; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 11-11-2010, 22:09:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Adytzza wrote:
Akkan wrote:
O sa dau demoul la mai multi fosti admini din fosta comunitate sa vad ce zic si ei. Pe ei ii cunosc, ei sunt mici zei in recunoasterea codului. -


Nu ne intereseaza pe noi parerea altor admini de pe alte servere...pentru ca nu conduc ei acest server...aici decizia o ia eM,D3r3k,dmc,ion.mzk,zookey sau twister...daca tu ai impresia ca ala are aim e problema ta...desi te-am contrazis noi,majoritatea adminilor. Daca aveti ceva de impartit aveti Yahoo Messenger,aici nu se permite jigniri,certuri etc.Si te-am mai rugat sa nu te mai bagi peste tot ca nu o sa-ti fie bine...deja ai luat un ban 100 ca esti tupeist....si tare am vaga impresie k esti Semaca -

Nu va intereseaza pe voi sau pe tine in special dar ma intereseaza pe mine. Cand stiu sigur ce vad si sunt in inferioritate trebuie sa fac tot ce-mi sta in putinta ca sa demonstrez ca ce vad este si corect. Parerea lor nu conteaza, nu se pun, nu se aduna dar important e ca sunt. Oricum tot ce am dat, mi-au spus ca le trebuie resursele de pe server si le-am zis sa nu se mai complice. Deci raman tot la voi.

Eu nu jignesc pe nimeni, nu ma cert cu nimeni. Nu vad nimic rau in ce am facut in acest topic. Desi am fost jignit de acel individ eu nu i-am raspuns.

M-ai rugat sa nu ma bag peste tot. Da am inteles asta dar daca ce se intampla are legatura cu mine, trebuie sa ma bag. Am luat ban 100 pentru ca incercam sa conving adminii sa-i dea ban unui codat. Nu e nimic in asta. Nu sunt tupeist dar nici nu ma mir cum se schimba atitudinea unui om dupa un eveniment. (1 avertisment). Aici multi dau dovada de falsitate si cred ca nu esti exceptie. Nu intru mai mult in subiectul asta ca nu ma intereseaza persoana ta.

Ai tare vaga impresia ca sunt Semaca. Hahahaha. Sincer cand am citit am stat putin sa realizez. Si dupa m-a bufnit rasul -.
In fosta comunitate am cunostinte, am id-uri la cei din conducere, am conturile lor de steam, am tot ce trebuie ca sa dovedesc ca inainte sa vin aici am stat acolo 3-4 ani. Nici nu stiu cine-i semaca, tot ce stiu e ca a fost admin sau ceva de genul si a jucat cu coduri.

Daca asta e impresia ta despre mine, nici nu ma gandesc care a fost impresia ta in toate deciziile tale. Oare la fel de eronate?-


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
|Kenwello|

[Ken]



Status: Offline
(since 12-07-2017 23:12)
Joined: 10 Apr 2010
Posts: 4301, Topics: 47
Location: Buzau

Reputation: 356.5
Votes: 19

Post Posted: 11-11-2010, 22:20:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

BA TERMIATI cu off:topicul asteptati si parerile altora si gata,
Asteptati sa posteze cei ma experimentati.


Fi curajos.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 11-11-2010, 22:24:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Adytzza wrote:
Akkan wrote:
O sa dau demoul la mai multi fosti admini din fosta comunitate sa vad ce zic si ei. Pe ei ii cunosc, ei sunt mici zei in recunoasterea codului. -


Nu ne intereseaza pe noi parerea altor admini de pe alte servere...pentru ca nu conduc ei acest server...aici decizia o ia eM,D3r3k,dmc,ion.mzk,zookey sau twister...daca tu ai impresia ca ala are aim e problema ta...desi te-am contrazis noi,majoritatea adminilor. Daca aveti ceva de impartit aveti Yahoo Messenger,aici nu se permite jigniri,certuri etc.Si te-am mai rugat sa nu te mai bagi peste tot ca nu o sa-ti fie bine...deja ai luat un ban 100 ca esti tupeist....si tare am vaga impresie k esti Semaca -




Junk cine esti tu sa rogi pe cineva sa nu se mai bage in anumite topicuri care sunt legate de el de posturile lui ? Dai dovada de cinism fata de el si de utilizatori acestui forum. Nu inteleg de ce mereu tu trebuie sa comentezi anumite posturi. Akkan din cate nu observi incearca sa ajute. Iar tu ii dai dovada de nestiinta si multe alte lucruri.

Rog un moderator sa inchida acest topic. Si sa ia o decizie caci a iesit o harababura totala in acest topic.


ON: Eu cred ca este aim.





Playlist javRIX

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 11-11-2010, 23:47:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Chrys wrote:
Junk cine esti tu sa rogi pe cineva sa nu se mai bage in anumite topicuri care sunt legate de el de posturile lui ?


Okz...cum zici tu -

ON:Nu are ba nimic...va fac demo sa vedeti k si io trag asa - uneori

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 12-11-2010, 07:12:56 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Adytzza wrote:
Chrys wrote:
Junk cine esti tu sa rogi pe cineva sa nu se mai bage in anumite topicuri care sunt legate de el de posturile lui ?


Okz...cum zici tu -

ON:Nu are ba nimic...va fac demo sa vedeti k si io trag asa - uneori

Chiar te rog. Mai multe demouri de genul ala, mai multe sanse sa scot aimul din lista de coduri. Cu toate ca nu o sa reusiti -.

Posturi unite automat, 12-11-2010, 07:12:56

alex.dND wrote:
O sa revin cu un edit la ceea ce m-ai rugat tu akkan -

Posturi unite automat, 11-11-2010, 19:24:59

http://fisierulmeu.ro/61Q8FICAM3RI/akktan-dem.html

Uitati-va la demoul facut de el, adica linkul din quote. Dupa cateva ori de tras cu ak47 o sa traga cu awp. Uitati-va cat se chinuie sa redea intocmai miscarea stanga-dreapta dupa ce trage. E acelasi autor, aceeasi arma, cam aceleasi conditii (difera harta si nu-i niciun jucator) si totusi diferenta este enorma. Se vede clar ca in demoul asta se chinuie mult si TOT NU REUSESTE sa traga ca in demoul cu aim, tocmai pentru ca nu are aim in acest demo.

Aimul din acel demo exista pentru ca si eu l-am folosit ceva timp. L-am folosit la inceputul carierei ca sa invat cum se comporta anumite aimuri (wallul e evident cum se comporta). Acest tip de aim este ca si uitat pentru ca securitatea a crescut si nimeni nu a vrut sa-l imbunatateasca. In schimb au ramas aimurile evidente si usor banabile.

Daca voi vreti sa-i scoateti banul pe motiv ca are aim, imi schimb total impresia despre cunostintele unora in materie de coduri.
Doar uitati-va la ambele demouri (intai al mei si dupa cel facut de el) si o sa vedeti cat se chinuie sa redea acea miscare stanga-dreapta (care btw alex, nu este asa mare ca in demoul tau). Daca si el scapa, si altii vor scapa care folosesc acel aim pe motiv ca "asa joaca ei" -.

Cred ca asta va fi ultimul meu post, in functie de ce mai scrie alex, dar v-am zis, aimul ala e antic dar inca exista pe "piata". Nu are rost sa-l caut ca sa va demonstrez pentru ca nu ma incanta sa caut un cod, chiar si in scopuri bune. Salutari tuturor.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alex.dND

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-02-2011 11:38)
Joined: 10 Nov 2010
Posts: 17, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 50.6
Votes: 3

Post Posted: 12-11-2010, 13:49:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Esti incredibil,daca esti asa de bun,pe cat spui tu,e una cand ai warm si alta cand intri si gata..sa tragi in gol undeva.Si daca ai jucat si tu cu aimuri,la inceputul 'carierei' tale,e clar Dosent Matter . Mai bine taceai si ...

Posturi unite automat, 12-11-2010, 13:49:15

Oricum..sincer nici nu-mi mai pasa daca raman cu ban sau nu Dosent Matter . Erau 4 admini pe server,exact tu,bunul bunilor te-ai trezit sa vorbesti. Am intrat pe sv sa joc cu o colega,mai bine ramaneam la stadiul de mixuri,sa nu intru pe publice. Toate cele bune.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
believe.

[Freakz believer]



Status: Offline
(since 28-11-2019 14:27)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 1679, Topics: 41
Location: Romania

Reputation: 261.4
Votes: 26

     
Post Posted: 12-11-2010, 14:10:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ramai la stadiul de mixuri bunule...creca si pe pz ai ban...aimu-ul se vede clar, chiar daca ai trage tu de mouse gloantele s-ar fi dus care incotro, dar la tine toate ating tinta....inca o posibilitate ar fi un no-recoil jalnic care inainte de a trage se duce tinta in jos si apoi face ca toti dracii cu toate ca gloantele ating adversarul...din pacate ,ca tot player, foloseam si eu porcaria aia de no-recoil la inceput... O zi buna playerule! (sa nu primesc replay cu vreo jignire, vezi ca stau in bc si nu mie greu sa vin pana in 15 - )


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 12-11-2010, 15:16:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alex.dND wrote:
Esti incredibil,daca esti asa de bun,pe cat spui tu,e una cand ai warm si alta cand intri si gata..sa tragi in gol undeva.Si daca ai jucat si tu cu aimuri,la inceputul 'carierei' tale,e clar Dosent Matter . Mai bine taceai si ...

Posturi unite automat, 12-11-2010, 13:49:15

Cu warm sau nu, e diferenta mare intre demouri. Dupa ce am jucat cateva harti pe server, ultima fiind inferno, am facut o faza in care am omorat cel putin 5-6 oameni din diferite colturi. Atunci cand am simtit ca explodez de adrenalina, am iesit repede si am facut serverul prin New Game pe awp. Cum inca aveam adrenalina in sange, toate simturile/reflexele erau ascutite. Eram zeu pe harta awp, singur singurel. Am incercat sa fac cum faci tu in ambele demouri... m-am chinuit o vreme si mi-a iesit exact ca in demo. Al doilea demo al tau, pe aim_map.

Asta pentru ca nu am folosit aim, cum ai folosit tu in primul demo. Acum o sa spui ca eu sunt || cu cs-ul, ca tu esti un mic zeu (mult mai bun ca mine) si ca nu ne comparam. Ba da, ne potrivim prea bine, si ca stiluri si ca miscarea pe harta. Acelasi stil de tras cu awp am si eu pe dust2 (poate in poarta, pe mid). Dar in cativa ani buni de cs si de antrenament (asta pe vremea cand cs-ul era un mod de viata pentru mine) nu am reusit niciodata sa bat un aim de genul ala. Pur si simplu e aproape imposibil sa faci cu tinta EXACT cum se comporta cand aim acel gen de aim.

Da am jucat cu aimuri la inceput ca sa le testez, sa le invat, sa incerc sa le gasesc puncte slabe si sa-i bat pe cei care intr-adevar au aim. De cele mai multe ori ma bat ei daca nu le cunosc pozitia dar daca le-o stiu si ei nu au wall, le dau sa sara, cum e vorba romanului. Niciodata n-am jucat cu wall/aim ca sa am avantaj fata de ceilalti. Dar se pare ca "povestea" pe care ti-am spus, despre "cariera" mea si aimurile, este un text mai amanuntit la ce ti-am specificat un post mai sus. Tu nu gandesti destul ca sa bagi de seama.



alex.dND wrote:
Oricum..sincer nici nu-mi mai pasa daca raman cu ban sau nu Dosent Matter . Erau 4 admini pe server,exact tu,bunul bunilor te-ai trezit sa vorbesti. Am intrat pe sv sa joc cu o colega,mai bine ramaneam la stadiul de mixuri,sa nu intru pe publice. Toate cele bune.

Erau 3 admini de fapt si da m-am trezit eu sa vorbesc. Nu-s bunul bunilor dar am cativa ani experienta ca admin si le recunosc oriunde. Alea mai putin evidente sunt mai complicate dar cu mai multe dezbateri se ajunge la un raspuns.
Cat despre raspunsul adminilor, ei stiau ca "nu esti codat" pentru ca ai mai fost banat, s-a ajuns la concluzia ca nu ai nimic etc. De asta nici nu s-au obosit sa se uite pe tine, sa te verifice cand le-am spus eu.

Dar ai uitat ca si Kenwello te-a prins cu aim?- Tot o tii pe a ta, ca eu sunt nu stiu ce fel de om dar ai uitat ca si Kenwello are demo cu tine? El este vechi in comunitate si cuvantul meu ca experienta este zero in fata lui. Dar nu-s singurul care te-a prins, tine minte.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alex.dND

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-02-2011 11:38)
Joined: 10 Nov 2010
Posts: 17, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 50.6
Votes: 3

Post Posted: 12-11-2010, 15:24:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu nu am spus ca sunt zeu fata de tine,am spus doar ca te inseli in privinta primului demo - .
Tu ai zis ca ai jucat pe acea mapa,singur cand aveai warn,eu am intrat sa fac acel demo dupa 3-4 ore de cand nu mai jucasem.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 12-11-2010, 17:32:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alex.dND wrote:
Eu nu am spus ca sunt zeu fata de tine,am spus doar ca te inseli in privinta primului demo - .
Tu ai zis ca ai jucat pe acea mapa,singur cand aveai warn,eu am intrat sa fac acel demo dupa 3-4 ore de cand nu mai jucasem.

Tocmai asta e ideea. Eu eram incalzit si cu toate simturile inca puternic active si n-am reusit nici pe departe sa trag sau sa incerc cum ai facut-o tu cu aimul. -


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alex.dND

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 11-02-2011 11:38)
Joined: 10 Nov 2010
Posts: 17, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 50.6
Votes: 3

Post Posted: 12-11-2010, 21:03:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Hmm,deabia ma mai pot abtine sa nu te injur - .. tu oara chiar esti batut in cap ? Sau doar te prefaci,lasa-ma naibii cu ADRENALINA ta.Du-te si joaca mario,daca nu faci diferenta dintre un codat si un jucator curat - .


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
mDa.

[SiNNNeRs.>.<AiMMeERR]



Status: Offline
(since 02-08-2013 10:22)
Joined: 25 Aug 2010
Posts: 949, Topics: 66
Location: FreAkZ CoMuniTy

Reputation: 28
Votes: 11

Post Posted: 12-11-2010, 21:11:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ba problema voastra este ca scrieti romane,iar omul nu intelege nimic.De exemplu eu nu am inteles nimic din asta.
Ati scris 4 pagini si din asta nu intelegi nimic -.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 12-11-2010, 22:07:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

alex.dND wrote:
Hmm,deabia ma mai pot abtine sa nu te injur - .. tu oara chiar esti batut in cap ? Sau doar te prefaci,lasa-ma naibii cu ADRENALINA ta.Du-te si joaca mario,daca nu faci diferenta dintre un codat si un jucator curat - .

Si crezi ca injuraturile tale ma deranjeaza? -
Sa fim seriosi. Ai avut aim, dute la mixuri si lasa-ne. Se vede clar aimul.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 12-11-2010, 22:16:49 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Akkan gata termina. Prea mult ii explici. A fost banat asta este. Good Bye ! Sa lungit acesta parere la 5 file ca sa explici / convingi ca a avut aim . Asta este are ban sa fie sanatos.




Playlist javRIX

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro -> Ban Request  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next    


The time now is 05-06-2024, 14:40:07
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password