User
Pass
2FA
 
 

[REJECTED] In atentia lui Shocker

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message650
namless

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-10-2020 19:40)
Joined: 03 Nov 2010
Posts: 376, Topics: 14
Location: In mintea ta

Reputation: 79.7
Votes: 7

Post Posted: 14-11-2010, 18:54:12 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stiu ca nu este sectiunea corecta, dar tinand cont ca nu avem o sectiune pentru acest fel de probleme, indraznesc sa postez aici.
Multi am avut aceasi problema putini cred ca au reusit sa rezolve ceva, problema noastra este ca ar trebuii deschisa o sectiune pentru reclamarea Gm.
Nu toti dar sunt destuii abuzeaza de "Gm commands", stiu foarte bine ca acesti oameni nu sunt platiti sa fie gm,dar inacelasi timp stiu ca si cu gradul de "Gm" vin si anumite responsabilitati nu doar beneficii... Mam saturat de Ticket-uri inutile , care nu sunt si nu vor fii rezolvate de catre nimeni, daca nu esti tu (Shocker) safaci ceva, restu nu stiu decat sa dea mute si ban.
Am cerut ajutor , pentru ca sau spownat 2 Black Knight in Toc hc, am primit mute, desi nu am spamat , si nu am jignit
Am vorbit acum, inainte de restart pe global , am primit mute cu motiv "Smartass"

Inteleg ca uneori "Gm" sunt pe "ciclu" dar asta nu inseamna sa abuzeze de puteri si sa le foloseasca dupa cum e bunul lor plac
Pot dovedi tot ce am spus , am print-urile necesar dar nu vreau sa le postez aici decat daca este obligatoriu
AStept cand se va putea( stiu ca nu se face pocnind din degete) , sectiunea Reclamatii pentru Hiperactivii nostri gm


Multumesc Anticipat!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xh3lar

[Mentaly Stable]



Status: Offline
(since 01-11-2014 21:27)
Joined: 24 Aug 2007
Posts: 2062, Topics: 14
Location: Galati

Reputation: 60.3
Votes: 27

 
Post Posted: 14-11-2010, 19:00:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

http://forum.wow-freakz.com/Reclamatii-Game-Master-t29242.html
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Xh3lar, 14 November 2010 17:00



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 08-05-2024, 00:10:42
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x