User
Pass
2FA
 
 

Lista hartilor / Propuneri harti / Propuneri server
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 46, 47, 48  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message115707
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 15-11-2010, 21:25:51 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PaZuZu wrote:
eM wrote:
Chrys wrote:
ion.mzk wrote:
Chrys wrote:
Ma dat de 3 ori afara si aveam 30-9 normal eram pe plus. Deci vad o problema aici. Daca nu se scoate actualizati-l corect.


N-are cum. Il da afara pe cel cu scorul cel mai mic.



Ion nu are rost sa te mint , si daca aveam 30-30 normal ar trebui sa nu ma dea afara el deaoarece rezultatul intre Kill and Death este egal. Si exista inca o problema cea a lui Zero ,atunci cand intra unu cu steam si inca nu sa conectat el da retry da inca un jucator afara. Si ar trebui scos /resetscore, practic nu pentru a functiona mai bine.



+ Ar putea sa ma dea afara chiar daca eu am la statsme un scor mare si la SCORE sa am 0-1 ? Ca eu sunt inebunit dupa /RS.


Am scos /resetscore. Așa e normal.

Epic...hai sa ne ducem de rapa...


Nu vezi în ansamblu. De la slot te poti reconecta deci ne scoatem pe unii din discuþie. Rãmân cei fãrã acces. De reþinut cã asta se petrece când serverul e plin, când nu e, toþi se pot reconecta. Acum vine vorba de ãia cu scor mic, care de abia joacã. Imagineazã-þi cã unu are 20-22 ºi îl dã afarã în locul unui prãfar care avea 0-10, dar dã /resetscore.


Every day above ground is a good day.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 15-11-2010, 22:38:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eM wrote:
Eu vãd cã mulți dintre voie nu ați înțeles cã serverul ãsta se vrea a fi o ”prelungire” a serverului war3.freakz.ro.

La asta o sa se ajunga la un moment dat, parca vad ca unii or sa aibe fitze gen:

Code:
de obicei dau kick la playerii care au scor pe minus care nu ii cunosc...
sunt alti playeri mai buni care vor sa intre si nu au loc..pt ca zei pe minus sunt degeaba pe server
@ nu aveai 0 cu 3...
la scoruri asa mici nu dau kick......doar la cei exagerati...ex 1-10....erau alti care aveau 2 cu 16..

&
Code:
nu, nu o sa primeasca nicio avertizare -  Si eu fac la fel, dau kick pentru scor dar numai daca joaca cu Player, unnamed sau alti roboti de gen... probabil ca a zis ca esti nou pe server si d-aia ai primit kick.
nu ti-a raspuns la intrebare pe main pentru ca o dezbateam noi adminii pe chat si dup-aia s-a schimbat si harta...
Te asigur ca nu are nimeni nimic cu tine, a fost doar o neintelegere pentru care imi cer scuze... defapt ti-a facut o favoare ca te-a scapat de scorul ala - glumesc.


@
Akkan wrote:
Luati-va STEAM.

Dai tu bani pe un joc! Stiu ca nu este vorba de o avere, dar eu nu imi arunc banii pe un joc, il joc de placere, pentru mine nu ii o nevoie!
LE: Pe mine ma deranjeaza ca s-a scos /rr.
Akkan ti-am raspuns la mesaj, ce am subliniat cu scrisul mare.






Last edited by wTf.? on 15-11-2010, 23:56:25; edited 3 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 15-11-2010, 22:41:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

10 euro nu mai stiu pe ce site. Dar au fost oferte cand era doar 4-5 euro un steam. Mare chestie nu e si te scapa de o gramada de griji.

IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PaZuZu

[Account disabled]



Status: Offline
(since 18-05-2016 21:18)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 9334, Topics: 60
Location: Cotton field

Reputation: 174.5
Votes: 359

     
Post Posted: 15-11-2010, 23:25:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Mie pur si simplu mi se par prostii deciziile astea doua,fiindca ma pun in situatia celor care nu au steam...Sunt multi care au ore,joaca bine,dar nu au facut cerere de slot...si sunt dati afara pt ce,ca vrea unu cu steam sa dea "retry"?Hai sa fim rezonabili,e o mare aberatie,si mai repet o data,ne ducem de rapa.Cum vreti sa acaparati atentia playerilor,sa joace pe server,cand voi faceti numai lucruri si luati numai decizii care sunt in defavoarea lor?... think

Nu sparge geamul altuia dacã nu e bicicleta ta.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 15-11-2010, 23:34:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PaZuZu wrote:
Mie pur si simplu mi se par prostii deciziile astea doua,fiindca ma pun in situatia celor care nu au steam...Sunt multi care au ore,joaca bine,dar nu au facut cerere de slot...si sunt dati afara pt ce,ca vrea unu cu steam sa dea "retry"?Hai sa fim rezonabili,e o mare aberatie,si mai repet o data,ne ducem de rapa.Cum vreti sa acaparati atentia playerilor,sa joace pe server,cand voi faceti numai lucruri si luati numai decizii care sunt in defavoarea lor?... think:please:

Corect.
+ eM, nu putem fi niciodata ca si war3, in primu rand e alta mentalitate la noi, din "pacate" noi mai dam si gag-uri pentru jigniri gen nub, but, de ce ? Incercam sa mentinem linistea, dar si jocul original, adica cu jucatori incepatori si profesionisti.






Last edited by wTf.? on 16-11-2010, 12:52:19; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 15-11-2010, 23:35:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

PaZuZu wrote:
Mie pur si simplu mi se par prostii deciziile astea doua,fiindca ma pun in situatia celor care nu au steam...Sunt multi care au ore,joaca bine,dar nu au facut cerere de slot...si sunt dati afara pt ce,ca vrea unu cu steam sa dea "retry"?Hai sa fim rezonabili,e o mare aberatie,si mai repet o data,ne ducem de rapa.Cum vreti sa acaparati atentia playerilor,sa joace pe server,cand voi faceti numai lucruri si luati numai decizii care sunt in defavoarea lor?... think


Are mare dreptate Pazuzu...majoritatea care intra cu steam ii da afara pe cei care se jucau linistiti pe server fara griji,si de multe ori cei cu steam dau retry in prostie si elimina pe cate unu si din ce cauza?? pff un plugin de 2 lei (o idee foarte proasta) si pe mine ma deranjeaza chestia cu /rr pentru k s-a scos,din ce motive?? ca sa stai sa dai retry si sa scoti pe cate unu asa pe rand afara?? mai ganditi-va oameni buni cand vreti sa adaugati ceva pe serverul asta.

Intr-adevar este un server foarte bun,oameni cu experienta la adminat,este populat,full majoritatea orelor din zi...dar cred ca meritam si noi restul adminilor/playerilor sa aflam cand se adauga ceva nou pe server sau se scoate ceva,nu credeti?? think about that please -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 15-11-2010, 23:43:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

eM wrote:
Nu înțeleg cum se poate ca pe war3 sã meargã totul bine (totuși, și acolo s-a cerut scoaterea plug-in-ului, dar, la fel ca și aici, s-a cerut chestia asta de cãtre jucãtorii fãrã Steam), iar aici sã aparã discuții la orice plug-in scos / adãugat.

Pai e si normal ca au cerut playerii fara steam sa se scoata, cine a fost neindreptatit ? Sau mai bine zis, cine a fost ce-l avantajat aici ?
Corect ar fi sa gasim un echilibru, sa fie ambele tabere satisfacute de decizie. Cererea de slot la 20 de ore, nu stiu, veniti cu o idee.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 16-11-2010, 14:06:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wTf.? wrote:
eM wrote:
Nu înțeleg cum se poate ca pe war3 sã meargã totul bine (totuși, și acolo s-a cerut scoaterea plug-in-ului, dar, la fel ca și aici, s-a cerut chestia asta de cãtre jucãtorii fãrã Steam), iar aici sã aparã discuții la orice plug-in scos / adãugat.

Pai e si normal ca au cerut playerii fara steam sa se scoata, cine a fost neindreptatit ? Sau mai bine zis, cine a fost ce-l avantajat aici ?
Corect ar fi sa gasim un echilibru, sa fie ambele tabere satisfacute de decizie. Cererea de slot la 20 de ore, nu stiu, veniti cu o idee.

Ar fi doar sloturi pe server. Cel mai bine se scoate pluginul si revenim cum am fost inainte.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
PaZuZu

[Account disabled]



Status: Offline
(since 18-05-2016 21:18)
Joined: 20 Jun 2010
Posts: 9334, Topics: 60
Location: Cotton field

Reputation: 174.5
Votes: 359

     
Post Posted: 16-11-2010, 14:39:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Akkan wrote:

Ar fi doar sloturi pe server. Cel mai bine se scoate pluginul si revenim cum am fost inainte.

Ne racim gura degeaba,te asigur ca va ramane totul nemodificat.


Nu sparge geamul altuia dacã nu e bicicleta ta.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 16-11-2010, 20:03:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ªi a cui dracu e vina cã nu fac cerere de slot? Auzi, pierdem playeri...pierdem playeri fara steam, câºtigãm cu steam. Ãsta da echilibru cã tot a adus zero vorba de el.

Every day above ground is a good day.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Lt^

[GodLike]



Status: Offline
(since 08-04-2012 10:29)
Joined: 03 Aug 2009
Posts: 496, Topics: 16
Location: best seat in the house

Reputation: 253.2
Votes: 6

Post Posted: 16-11-2010, 20:07:38 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ratra wrote:
ªi a cui dracu e vina cã nu fac cerere de slot? Auzi, pierdem playeri...pierdem playeri fara steam, câºtigãm cu steam. Ãsta da echilibru cã tot a adus zero vorba de el.



are dreptate ratra asta , jucatori mai buni pe sv (nu toti botii de pe LAN)


De ce ? Pentru ca pot !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Akkan

[IMBALANCED]



Status: Offline
(since 09-05-2020 22:16)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 2592, Topics: 150
Location: Romania

Reputation: 724.9
Votes: 48

   
Post Posted: 16-11-2010, 20:31:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lt^ wrote:
ratra wrote:
ªi a cui dracu e vina cã nu fac cerere de slot? Auzi, pierdem playeri...pierdem playeri fara steam, câºtigãm cu steam. Ãsta da echilibru cã tot a adus zero vorba de el.



are dreptate ratra asta , jucatori mai buni pe sv (nu toti botii de pe LAN)

Aici nu am cum sa zic nu dar totusi, oricat as vrea sa scap de inceptorii care s epierd pe harta... tot trebuie sa le dam si lor sansa. Deasta ne numim comunitate, presupun.


IMBALANCED
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Ratra

[BAN-KAI]



Status: Offline
(since 17-06-2019 11:51)
Joined: 30 Mar 2010
Posts: 3771, Topics: 66
Location: Romania

Reputation: 84.6
Votes: 81

       
Post Posted: 16-11-2010, 20:40:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Akkan wrote:
Lt^ wrote:
ratra wrote:
ªi a cui dracu e vina cã nu fac cerere de slot? Auzi, pierdem playeri...pierdem playeri fara steam, câºtigãm cu steam. Ãsta da echilibru cã tot a adus zero vorba de el.



are dreptate ratra asta , jucatori mai buni pe sv (nu toti botii de pe LAN)

Aici nu am cum sa zic nu dar totusi, oricat as vrea sa scap de inceptorii care s epierd pe harta... tot trebuie sa le dam si lor sansa. Deasta ne numim comunitate, presupun.


Nu cred cã e mereu plin serverul. Au ºi ei destul timp. Plus cã o lunã trece repede, iar orele le poþi face ºi mai repede. Haideþi sã o lãsãm moartã. Mie cel puþin nu îmi plac tensiunile astea.


Every day above ground is a good day.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 16-11-2010, 20:40:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Lt^ wrote:
ratra wrote:
ªi a cui dracu e vina cã nu fac cerere de slot? Auzi, pierdem playeri...pierdem playeri fara steam, câºtigãm cu steam. Ãsta da echilibru cã tot a adus zero vorba de el.



are dreptate ratra asta , jucatori mai buni pe sv (nu toti botii de pe LAN)

Lol, ce rost mai are sa jucam ? Daca toti de pe server vor fi buni ? -
Voi nu intelegeti sensul jocului, trebuie sa fie playeri de orice fel.
LE: Ratra, mai am 10 ore de facut pe war3, pana sa fac cerere de slot, dar crede-ma ca mie sila sa mai joc, imi cumpar arma si ma da deja afara.
+Eu nu am chef sa se umple serverul de fragari, de multe ori se intampla sa joace toti ce-i buni intr-o echipa, pentru ca joaca la rank.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
believe.

[Freakz believer]



Status: Offline
(since 28-11-2019 14:27)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 1679, Topics: 41
Location: Romania

Reputation: 261.4
Votes: 26

     
Post Posted: 16-11-2010, 21:13:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

+1 wtf
Dar eu zic sa terminam discutia pe tema asta ca oricum nu se face nimic....mai mult va faceti vise degeaba ... priviti intotdeauna partea plina a paharului -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by TwisTer, 24 July 2017 10:40



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 46, 47, 48  Next    


The time now is 24-09-2024, 08:27:06
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password