User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie cath, un fel de owner
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message4314
Dire

[Gratis rankul]



Status: Offline
(since 16-05-2020 10:36)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 15040, Topics: 414
Location: Targu - Mures

Reputation: -8618.2
Votes: 1763

   
Post Posted: 18-11-2010, 16:39:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci eu imi cer scuze ca asta este parerea voastra despre mine ca numai ura am in mine ...
Eu sunt diferit ca dau un CONTRA (pe buna dreptate) la unele cereri ???
Eu sunt diferit ca acuma l-am atacat pe cath^^
Nu am atacat pe nimeni !! cath^^ daca zici ca ti-am spus ceva urat inseamna ca e grav ... am spus sa fiti pe mijloc nu toti sa sariti pe wtf cand face ceva , orice!!! NU E CORECT ....


Cat despre commentul tau aiurea Sile , e aiurea ca imi faci comentarii din astea ...
Nu stiu ce s-a intamplat ca eu ma intelegeam cu toata lumea pe server , dar sunt 2 exemple concrete cu care nu mai pot vorbi de cand au avansat ....


E aiurea , ca eu nu cred ca v-am facut ceva , m-am aprins numa cand mi-ati facut o nedreptate , dar treaba voastra e serverul vostru , faceti ce vreti !!!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wtf?
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-10-2011 15:12)
Joined: 17 Oct 2009
Posts: 1482, Topics: 72
Location: Portugal

Reputation: 129.2
Votes: 16

Post Posted: 18-11-2010, 17:20:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tw wrote:
Nici un admin nu primea avertisment pentru o asa reclamatie,cu atat mai mult te astepti sa fie exclus un owner?
Daca harta a fost supusa votului si a iesit,se joaca,daca doreati schimbarea,puteati foarte frumos sa dati vot "Schimbam Da Nu " si in functie de rezultat dadeati sau nu harti la vot.
Incercati sa rezolvati astfel de probleme in joc,intre voi,recurgeti prea rpd la forum

Bine ar fi o excludere Fearless, dar nu de asta am postat eu
Am vrut doar sa subliniez ca a gresit, dar e prea owner si prea orgolios sa recunoasca.
De multe ori da harta aia la vot pe 1 loc, sa ma scoata pe mine din sarite, trist -

cathNO1 wrote:
WTF pe langa hartile cerute am bagat si O HARTA CARE IMI PLACE MIE nu vad care e problema? Eu nu am voie sa joc vreo harta doar pentru ca esti tu pe server? Am dat la vot 4 harti, a iesit 35hp, votu nu l-am dat la inceput de runda ca sa zici vai domne a fost prima optiune si de aia a votat lumea, CEI DE PE SERVER AU PUTUT SA VOTEZE CEEA CE AU VRUT !

Dupa ce am bagat 35hp ai afirmat ca am iesit... tu esti cel care ai iesit, tin sa te anunt ca am jucat 30minute din harta si am iesit in ultimele 10 minute pentru ca deja se daduse vot ca sa se schimbe harta asa ca daca tot nu erai acolo pe server sa observi de ce comentezi aiurea?

Nu vad rostu ca sa iti dau mai multe explicatii dar mai vreau sa iti precizez ca pentru faptu ca te-ai saturat si nu mai suporti actiunile mele ia schimba tu serveru ca nu vreau sa te mai deranjez .

Stiu ca ai vrea sa scapi de mine, dar nu iti fac pe plac.
Ok, am prins ideea, nu vreti cale de mijloc si vreti sa faceti de capu vostru. Bine -

Close it !



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SiLe

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 07-03-2017 14:21)
Joined: 23 Mar 2007
Posts: 2014, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 836.9
Votes: 34

Post Posted: 18-11-2010, 17:24:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dire... astea erau textele lui wtf
Code:
Eu sunt diferit ca dau un CONTRA (pe buna dreptate) la unele cereri ???
Eu sunt diferit ca acuma l-am atacat pe cath^^


cauta pe forum la "rupem tacerea" al lui wtf, si o sa vezi ca ai zis cam acelasi lucru in alte cuvinte... deci raman la parerea ca tu si wtf impartiti un singur creier. Alo Dire? e cineva acolo? vreau sa vorbesc cu Dire, nu cu wtf... Am inteles ca este idolul tau, dar incearca sa gandesti pentru tine, te rog eu mult.


LE. Observ ca nu exista cale de impacare intre tine wtf si cath, nu ratezi nicio ocazie sa il ataci, motiv pentru care unul din voi o sa plece... ghici cine pleaca? Nu mai am chef de certuri stupide, sa imi pierd vremea pe forum pentru ca tu n-ai altceva de facut decat sa ataci lumea si alte faze.
Admin scos, pa si la revedere, pot sa aranjez si un Banip daca vrei.



Last edited by SiLe on 18-11-2010, 17:28:47; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wtf?
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-10-2011 15:12)
Joined: 17 Oct 2009
Posts: 1482, Topics: 72
Location: Portugal

Reputation: 129.2
Votes: 16

Post Posted: 18-11-2010, 17:28:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vezi ca o dai in nesimtire vorbind asa de el.
Ce sunt prostiile astea "este idolul tau", esti copil mic ma ?
Fa bine si cere-ti scuze fata de el !


Code:
] amx_t clau
You have no access to that command
*DEAD* eLevated ^ wtf? :  /result

Csm-XisQwo killed F.B.I with m4a1
CYNC@ is joining the Counter-Terrorist force
] amx_who
Admini Online ::
-=-=- High Warlords -=-=
-=-=- Warlords -=-=
-=-=- Generals -=-=
-=-=- Champions -=-=
-=-=- Blood Guards -=-=
-=-=- Grunts -=-


Gata, mi-ati scos iar accesul? Pe ce motiv?





Last edited by wtf? on 18-11-2010, 17:35:05; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Dire

[Gratis rankul]



Status: Offline
(since 16-05-2020 10:36)
Joined: 03 Feb 2010
Posts: 15040, Topics: 414
Location: Targu - Mures

Reputation: -8618.2
Votes: 1763

   
Post Posted: 18-11-2010, 17:30:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tare asta:)) ... haha!!!-)

uita-te un pic ca nu ma iau dupa el , sau el dupa mine!! - ...

Foarte tare Sile ... treaba voastra ca voi aveti "dreptate" ca de obicei , inchideti o data topicul ... ca eu cu wtf avem o problema se pare si voi sunteti acei admini/owneri de treaba ai acestei comunitati ... si noi nu putem face fata ca avem doar 1 creier 2 persoane !! Super ....




Cand vad nedreptatea asta din partea ta Sile imi vine sa ma gandesc de ce am investit atatea ore si munca sa fac ceva pentru serverul asta:| ...


Inchideti topicul ca deja vorbesti prostii Sile ...
Sau mai bine mai lasa sa scrie si restu ownerilor ceva ... ca vad ca in toate conflictele tu esti prezent dar dudette , ion sau eM nu prea , mai lasai si pe ei .. ca nu esti obiectiv ...


Salut !!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
abureala

[TasTe some FuN]



Status: Offline
(since 21-01-2013 20:17)
Joined: 03 Dec 2009
Posts: 673, Topics: 30
Location: United States

Reputation: 227.4
Votes: 16

Post Posted: 18-11-2010, 17:53:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

A dat omu o harta care ii placea:| care e pb?-) era o pb daca [pe server erau 30 de playeri si punea la vot snow (cum fac altii) .....


Cand vad nedreptatea asta din partea ta Sile imi vine sa ma gandesc de ce am investit atatea ore si munca sa fac ceva pentru serverul asta .....cand aud fraza asta ma minunez ca exista astfel de oameni:| nu am nimic cu tine dire dar TE-a OBLIGAT CINEVA Sa "investesti" ore pe serverul asta.....cat despre munca nu stiu cum naiba muncesti la cs:)) - sau probabil inca nu stii cu ce sa mananca "munca"....in loc sa te multumesti ca altii chiar baga mana in buzunar si tin acest server functinabil si destul de ok ca sa te poti relaxa linistit la un joc care iti place sa il practici fara sa ai probleme (codati,serv gol etc) tu te plangi ca ai muncit pe server:))


Pe scurt penibilitatea este maxima.....reclamatie ca a pus o harta amarata la vot.....pai NBk cand a dat snow tb sa fac reclamatie? nu ...pur si simplu la cererea a peste 80% din playeri am schimbat harta...si tot NBK mi-a facut reclamatie -

Eu zic sa va calmati si in loc de reclamatie puteai face un post gen "propunere" si acolo iti spuneai "oful" si ce crezi ca ar tb sa se faca in legatura cu voturile la anumite ore,tu ai ales reclamatie si ca rezultat ti-ai pus pe toti in cap ...aiurea...alcoolistule:P...asta e...succes


http://www.youtube.com/watch?v=AE6jh2lxOIY&feature=player_embedded#at=49 Ghem.Mzq


I like to walk
Teoretic,nu imi pasa.Practic,mi se rupe
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
WEREZ

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 25-03-2016 22:42)
Joined: 26 Oct 2010
Posts: 354, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 118.1
Votes: 8

Post Posted: 18-11-2010, 18:01:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

funny , dupa s-a jucat aia cu grenade he glass whatever . A fost *** rau ... si eu luam foc cand vad mjolby si alte pocnitori insa m`am lasat la mana mea si am decis sa ies pur si simplu cand intra harti de genu` .
Nu de altceva insa nivelu` serverului ramane low , practic intra numai indieni . Se schimba harta in inferno , nuke etc . si nu mai iese niciunu din baza . Ma rog , in alte parti e si mai nasol , 10000 de mesaje redirecturi si banuri date la misto . Degeaba ma plang , as putea sa fac n reclamatii insa o las asa stiind ca practic nu rezolv nimic .

Acelasi lucru si astazi ... s-a cerut la vot nuke train whatever , iar votul a aratat in felul urmator :

Westwood
dolc
mjolby

Am luat-o ca pe o insulta , sincer .
Oricum macar nu se pune 35hp in timpul zilei ... daca se intampla asta chiar ca`mi cautam alt server .
In calitate de owner cred ca are dreptul sa se joace ce vrea , macar o data pe zi si nu cred ca poate fi tras la raspundere . Cei care nu au vrut sa joace au iesit . Partea proasta e ca din 30 de jucatori in urmatoarele ore au mai ramas 10 .

Macar am vazut de_scud pe server ( o harta pe care am propuso ) si a fost full , lumea multumita ( ma rog , majoritatea ... ) , cel putin au iesit din baza , de curiozitate sa invete harta ..

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wtf?
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-10-2011 15:12)
Joined: 17 Oct 2009
Posts: 1482, Topics: 72
Location: Portugal

Reputation: 129.2
Votes: 16

Post Posted: 18-11-2010, 18:19:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ion.mzk wrote:
Rog adminii sa evite hartile fun dupa miezul noptii (ka_roadwars, 35hp chiar si bycastor etc.) in schimbul celor clasice. (dust2, inferno, nuke, snow, westwood, assault, etc.) Motivul este evident.


Uite ce a scris ion. Ca dovada cath cat de mult iti pasa, te-a durut in fund de decizia colegului tau. El e owner, nu tu, banii care ii dai pe luna nu o sa te faca owner in ochii unuia ca mine niciodata.
Acum ca mi-ati scos accesul, hmm simt ca e prea in zadar sa imi bat capul cu voi. Sunteti prea orgoliosi si prea plini de voi, sa puteti recunoaste cand gresiti.
Oricum, voi fi aici, alaturi de voi dragi colegi -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dudette

[sinner ]



Status: Offline
(since 12-08-2018 21:55)
Joined: 09 Apr 2007
Posts: 3317, Topics: 32
Location: Romania

Reputation: 674.8
Votes: 69

Post Posted: 18-11-2010, 19:14:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

bun..let me get this straight..cath^^ a dat 35 HP la vot si tu ii faci reclamatie.... pt ? mai ales ca a si jucat, nu cum sustii tu ca a iesit.
incepeti sa va purtati ca niste copii de gradinita in ultima vreme...serios... si tot voi iesiti sifonati din chestia asta...
apropo wtf... acolo scrie "admini".
statutul de owner este diferit de cel de admin.
decizia a fost luata..nu mai face atat pe victima pt ca nu esti.
case closed.





0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ion

[prin vacante]



Status: Offline
(since 10-12-2018 10:49)
Joined: 30 Jan 2008
Posts: 7503, Topics: 333
Location: Romania

Reputation: 1770.2
Votes: 191

 
Post Posted: 18-11-2010, 23:26:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu-mi place neam harta asta, dar trebuie sa recunosc ca ai fortat rau reclamatia -

wtf? wrote:
La ora ~01:15 jucam 14-15 pe dust simplu, frumos cu atata lume nu ?
Te apuca dorul sa joci cutite pe tine, astfel ca dai vot cu 35hp pusa pe locul 1?!

Harta s-a jucat suficient, nu s-a schimbat devreme daca asta vrei sa insinuezi.
Quote:
L 11/18/2010 - 01:09:45: Loading map "de_dust"
L 11/18/2010 - 01:40:28: Loading map "35hp_2house"









wtf? wrote:
La inceput de runda cand stii foarte bine ca toti apasa tastele 1-2, deci probabilitatea ca harta sa iasa era mare.

Serios?
Quote:
L 11/18/2010 - 01:38:23: World triggered "Round_Start"
L 11/18/2010 - 01:38:39: [adminvote.amxx] Vote: "cath^^<7869><STEAM_0:1:32975646><>" vote custom (question "hartavietii?") (option#1 "35hp") (option#2 "cpl")
L 11/18/2010 - 01:40:18: World triggered "Round_Start"

(in log apar doar primele doua optiuni din vot)








wtf? wrote:
nici macar nu ai stat sa o joci ma, ai iesit si prin asta ti-ai batut joc de joucatorii care la ora 1 aveau chef sa se impuste

Quote:
L 11/18/2010 - 01:40:32: "cath^^<7869><STEAM_0:1:32975646><>" entered the game
L 11/18/2010 - 02:12:34: "cath^^<7869><STEAM_0:1:32975646><TERRORIST>" disconnected







Quote:
Nu mai bagati harta aia cand suntem foarte putini, sau cand e ora tarzie.

Aici te sustin!


Quote:
Cum adica, daca e owner tre sa se &^% in capul nostru ?
De multe ori da harta aia la vot pe 1 loc, sa ma scoata pe mine din sarite, trist -

Cath a fost domn cu tine de multe ori si nu te-a tzacat cand ti-ai batut joc de el. Ieri, l-ai intrebat ce prefera la vot, si ai bagat altceva, dar erai 'mandru' ca, totusi, n-ai bagat nici ce nu vroia. Sa-ti aduc aminte de semnatura aia in care-l luasei de fraier ? Si cand te-am intrebat de la obraz care ti-e problema mi-ai raspuns:
Quote:
Te scuz, nu e democratie, sau inca militam ?

Era vorba de respect, termen pe care nu-l cunosti in adevaratul sens si-l folosesti de fiecare data cand te dai lovit. Vrei sa stii si ce inseamna democratie? Liberatea lui cath si sile de a-ti zice drum-bun din motivul ca nu mai pot indura capriciile tale.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by dudette, 18 November 2010 17:15



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 28-04-2024, 04:13:37
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x