User
Pass
2FA
 
 

Anunt!

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message2223
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 24-11-2010, 18:07:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In cazul slot-urilor

Incercati si voi sa nu mai cereti codati adminilor.
In ultima vreme aud din ce in ce mai des "pot sa-l postez eu ?" Iar raspunsul meu:

A) NU daca nu te implici adica sa-l spui prin amx_page, sau sa te pui spectator cu demo, atunci luati-va gandul ca primiti vreun codat.
B) DA daca va implicati, dati pe amx_page, ne atrageti atentia, va dati interesul, va puneti spectatori si faceti demo, ne spuneti sa luam poze unui player, daca cumva vad ca faceti ceva din ce am scris la "b)" atunci chiar meritati sa primiti un codat dar nici atunci sa nu va faceti sperante, adminul decide pana la urma daca meritati sau nu.
Eu nu sunt deloc rau, dar nu va pot da PRO la cererea de blood daca voi aveti in liste, codatii prinsi de mine sau de alt admin.

Stiu ca este greu, poate unii nu se stiu asa bine la prinderea codatiilor, dar pentru mine este indeajuns sa vad 5 codati (DAR astia sa fie prinsi de voi pe bune) decat sa vad 20 de codati din care 4 prinsi cu demo de voi si restu "din flori".




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Lt^

[GodLike]



Status: Offline
(since 08-04-2012 10:29)
Joined: 03 Aug 2009
Posts: 496, Topics: 16
Location: best seat in the house

Reputation: 253.2
Votes: 6

Post Posted: 24-11-2010, 18:42:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

fi rau si musca din ei , totusi ai dreptate -

De ce ? Pentru ca pot !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
believe.

[Freakz believer]



Status: Offline
(since 28-11-2019 14:27)
Joined: 02 Oct 2010
Posts: 1679, Topics: 41
Location: Romania

Reputation: 261.4
Votes: 26

     
Post Posted: 24-11-2010, 19:00:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
!!! Atentie !!!

Nu mai vreau sa vad un codat postat de doua ori de jucator / admin sau admin / jucator.
Daca esti jucator faci demo si ceri unui admin sa dea ban, dreptul de a posta codatul pe forum rvine jucatorului care a facut demo si nu adminului.
Daca adminul face demo da ban, pe forum posteaza doar adminul si nu jucatorul.

Multumesc


Postat de himera cand era owner...deci aceasta regula se aplica si acum...



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 24-11-2010, 20:43:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

believe. wrote:
Code:
!!! Atentie !!!

Nu mai vreau sa vad un codat postat de doua ori de jucator / admin sau admin / jucator.
Daca esti jucator faci demo si ceri unui admin sa dea ban, dreptul de a posta codatul pe forum rvine jucatorului care a facut demo si nu adminului.
Daca adminul face demo da ban, pe forum posteaza doar adminul si nu jucatorul.

Multumesc


Postat de himera cand era owner...deci aceasta regula se aplica si acum...

Da, corect.
Code:
atunci chiar meritati sa primiti un codat dar nici atunci sa nu va faceti sperante, adminul decide pana la urma daca meritati sau nu.

Doar nu o sa anunt cand stau spectator si fac demo-uri, la asta ma refeream, daca se intampla sa fiu eu spectator si tu sa-l reclami pe ala pe amx_page si ceri sa-i faci demo, eu te las sa-i faci demo, ma uit impreuna cu tine pe codat. Dar asta ramane sa stabilim de comun acord, adica ne intelegem.
Oricum nu asta era ideea, ideea e ca in ultimu timp multe slot-uri cer codati, fara sa ajute cu nimic.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
valiyyy

[Freak]



Status: Offline
(since 07-08-2019 17:08)
Joined: 09 Apr 2010
Posts: 1118, Topics: 57
Location: Romania

Reputation: 214.2
Votes: 21

Post Posted: 24-11-2010, 23:04:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Total de acord. Urasc milogii! -

Nu fii rau, nu scoate pistolul..ca ma pufneste rasul!



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 25-11-2010, 09:14:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

valiyyy wrote:
Total de acord. Urasc milogii! -


Idem...si vi-l dau ca exemplu pe mDa -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 25-11-2010, 13:12:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Adytzza wrote:
valiyyy wrote:
Total de acord. Urasc milogii! -


Idem...si vi-l dau ca exemplu pe mDa -

Nu trebuia sa le si ziceti numele ca poate se simt jigniti (mai mult decat trebuie) prin topicu asta i-am anuntat ca nu o sa mai mearga de acum inainte cu "hai dami si mie".




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 25-11-2010, 14:45:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wTf.? wrote:
Nu trebuia sa le si ziceti numele ca poate se simt jigniti (mai mult decat trebuie) prin topicu asta i-am anuntat ca nu o sa mai mearga de acum inainte cu "hai dami si mie".


Da...pai cand am inceput din nou sa joc cu alt nick m-am descurcat singur...ceream decat ip-ul si spuneam sa baneze codatul respectiv...dar sunt unii cam lesinati dupa codati si au mai luat si din listele noastre ca sa arate...nu stiu ce -

Oricum sunt de acord cu ce ai zis aici - gG

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 25-11-2010, 15:31:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

wTf.? wrote:
In cazul slot-urilor

Incercati si voi sa nu mai cereti codati adminilor.
In ultima vreme aud din ce in ce mai des "pot sa-l postez eu ?" Iar raspunsul meu:

A) NU daca nu te implici adica sa-l spui prin amx_page, sau sa te pui spectator cu demo, atunci luati-va gandul ca primiti vreun codat.
B) DA daca va implicati, dati pe amx_page, ne atrageti atentia, va dati interesul, va puneti spectatori si faceti demo, ne spuneti sa luam poze unui player, daca cumva vad ca faceti ceva din ce am scris la "b)" atunci chiar meritati sa primiti un codat dar nici atunci sa nu va faceti sperante, adminul decide pana la urma daca meritati sau nu.
Eu nu sunt deloc rau, dar nu va pot da PRO la cererea de blood daca voi aveti in liste, codatii prinsi de mine sau de alt admin.

Stiu ca este greu, poate unii nu se stiu asa bine la prinderea codatiilor, dar pentru mine este indeajuns sa vad 5 codati (DAR astia sa fie prinsi de voi pe bune) decat sa vad 20 de codati din care 4 prinsi cu demo de voi si restu "din flori".



Normal daca esti slot si vrei sa avansezi iti trebuie experienta, sa sti sa deosebesti cheat de skill ,nu sa incepi cu miloaga la toti admini " Dami si mie codatu asta, Pot sa il postez eu, Hai damil mie pls" Serverul nu cauta milogi vrem admini EXPERIMENTATI !

+ O sa va dau un pont pentru sloturi care puteti intra seara dupa 11-12 o sa prindeti cate 5-10 codati pe noapte.

In fine eu nu sunt slot deci pot sa ma bucur de injuraturile tuturor -



Sper sa nu ajunga admini cine nu trebuie ! ( Fereasca D-zeu ) AMIN!





Playlist javRIX

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
mDa.

[SiNNNeRs.>.<AiMMeERR]



Status: Offline
(since 02-08-2013 10:22)
Joined: 25 Aug 2010
Posts: 949, Topics: 66
Location: FreAkZ CoMuniTy

Reputation: 28
Votes: 11

Post Posted: 25-11-2010, 19:46:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Adytzza wrote:
valiyyy wrote:
Total de acord. Urasc milogii! -


Idem...si vi-l dau ca exemplu pe mDa -


Ba adytza vezi ca tu te bagi in seama prea mult, si daca te mai bagi asa ti-o dau in bot.
S-a nu te mai prind ca zici de mine bai asta.Tu esti doar un oarecare jucator care a jucat si cu cod -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 25-11-2010, 19:51:52 | Translate post to: ... (Click for more languages)

mDa. wrote:
Adytzza wrote:
valiyyy wrote:
Total de acord. Urasc milogii! -


Idem...si vi-l dau ca exemplu pe mDa -


Ba adytza vezi ca tu te bagi in seama prea mult, si daca te mai bagi asa ti-o dau in bot.
S-a nu te mai prind ca zici de mine bai asta.Tu esti doar un oarecare jucator care a jucat si cu cod -




Iarasi vorbesti in plus mDa. Ia fost scos accesu si banat pe motivul ca avea fearless demo-uri cu el codat dar printr-un esec dragutu de fear nu le-a mai avut deci are voie sa joace si deaia o fi si primit admin din nou. Cred ca esti informat gresit . Iar aici nu vad cu ce a gresit cand te-a dat drept exemplu caci are perfecta dreptate. Daca tu ai stofa de admin eu am o sa ajung Presedintele SUA.


In fine nu iti mai cauta motive cu jucatori. Multumestete cu ce ai si cu ce ti-a fost menit sa primesti. Multa bafta.





Playlist javRIX

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 25-11-2010, 19:56:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci stiam eu de ce nu am dat si nume, ca uite-te ce a iesit deja.
Va rog sa terminati cu offtopicul, din respect pentru mine, daca nu aveti alt motiv.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
dmc24

[offline]



Status: Offline
(since 26-12-2014 17:04)
Joined: 18 Feb 2007
Posts: 1385, Topics: 44
Location: Terra Nova

Reputation: 278.3
Votes: 17

Post Posted: 25-11-2010, 21:03:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ati deviat, oricum era inutil topicul, un fost owner clarificase problema asta. topic closed.

Posturi unite automat, 25-11-2010, 21:03:50

ati deviat, oricum era inutil topicul, un fost owner clarificase problema asta. topic closed.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by dmc24, 25 November 2010 19:03



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  


The time now is 29-04-2024, 19:50:49
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x