User
Pass
2FA
 
 

d1v1 signature :X for sotw2
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Creations
Author Message3072
obositu

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-06-2007 09:50)
Joined: 01 Apr 2007
Posts: 46, Topics: 4
Location: doar D-zeu stie

Reputation: 91.9
Votes: 4

Post Posted: 19-04-2007, 11:28:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sa incepem:
1. multi oameni de pe forumu asta au o obsesie cu liniile acelea pe diagonala nu vreau sa zic vre-o prostie..asa le faceti sau asa se vad ele?
2. mie personal nu imi place cum vine scris acolo "sotw" si liniile alea.. parerea mea e ca mai marfa ar fi aratat fara liniile alea si folosit cliping mask
3. e destul de gol in partea din dreapta si de mijloc...chiar ft gol ai fi putut sa il faci mai putin lat..si ar fi aratat mai bine
4.ai fi putut sa faci un blend la scris...o umbra care sa cada in partea opusa fata de punctul focal

cam atat..arata super marfa la prima vedere,dar daca mai cunosti cate ceva despre GFX gasesti unele chestii care ar ajuta sa faci ceva super tare
*acestea sunt parerile mele,oricum..imi place cum arata


au ramas multe de invatat
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore




 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash -> Creations  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 29-04-2024, 10:58:18
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x