User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie RTYUI
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016
Author Message3344
wtf?
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-10-2011 15:12)
Joined: 17 Oct 2009
Posts: 1482, Topics: 72
Location: Portugal

Reputation: 129.2
Votes: 16

Post Posted: 08-12-2010, 00:46:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

- wtf?
- RTYUI
- inferno ~00:30
- Abuz


Code:
*SPEC* eLevated ^ Snap :  re wtf

Requesting tempdecal.wad from server
DnY connected
Error: server failed to transmit file 'customization'
*DEAD* Paci :  lol

*DEAD* alexander :  cf ?

SeByX killed danii with usp
*DEAD* CANDVA :  pfoa

DnY is joining the Counter-Terroris force
*DEAD* eLevated ^ wtf? :  salut

"sv_restart" changed to "2"
*DEAD* 7/11 :  mama lui de siret

*DEAD* tico o_O :  sal snap

"sv_restart" changed to "0"
The game will restart in 2 SECONDS
eLevated ^ Snap :  :)

[war3.Freakz.ro] Pastrati limbajul decent. In caz contrar veti primi Gag/Llama/Ban.
[war3.Freakz.ro] The game is restarting...
Cutzit
[war3.Freakz.ro] Last maps: de_nuke_30, de_dust2, de_kabul_32, awp_Bycastor32, de_russka32.
eLevated ^ wtf? :  /last
] amx_who
Admini Online ::
-=-=- High Warlords -=-=
-=-=- Warlords -=-=
-=-=- Generals -=-=
-=-=- Champions -=-=
eLevated ^ Snap
-=-=- Blood Guards -=-=
RTYUI
-=-=- Grunts -=-=
OBO
alexander
kkk

ADMIN RTYUI: rocket eLevated ^ wtf?
*DEAD* eLevated ^ wtf? :  ce sunt glumele astea ma ?
RTYUI :  ioesi din baza
Message from Admin (RTYUI): am zis sa iesi din baza :
*DEAD* eLevated ^ Snap :  RITYUI

eLevated ^ wtf? :  ba baiatule, scuteste-ma cu astea
eLevated ^ Snap :  ce ai mancat?
RTYUI :  nu am mancat nimic... :))

eLevated ^ wtf? :  avea 3 secunde runda de cand incepus
eLevated ^ wtf? :  si tu imi dai mie slay
eLevated ^ wtf? :  ?
eLevated ^ wtf? :  ai grija cu gesturile astea
eLevated ^ wtf? :  nu ma seca
RTYUI :  wft
RTYUI :  vrei sa citesti o carte pana maine ? :)
eLevated ^ wtf? :  da vreau
RTYUI :  ok, il trezesc pe SiLe si stai pe bara pana maine
*DEAD* eLevated ^ wtf? :  ok, fa asta
fals killed danii with m4a1
Kicked by Console
Kicked


Ok, am inteles, mi-ati luat accesul, dar, v-ati si vorbit cumva intre voi, sa ma persecutati cand intru pe server?
Kick de ce mi-ai dat ?
Ce faci RTYUI ma ameninti cu tati, ca il suni in miez de noapte?
Nu ti-am facut nimic, ba chiar ti-am vb frumos, te-am rugat sa ma lasi sa ma joc.
Voiai sa ies din baza, SPUNE-MI intai, si daca nu inteleg, da`mi slay dupa, nu slay si apoi imi zici sa ies din baza.
Si vezi ca mi-ai dat slay la inceput de runda, cand imi cumparam arme, deci cum era sa ies din baza?
M-am saturat de sectiunea asta, si chiar nu voiam sa iti fac reclamatie, voiam doar sa ma joc si nu deranjam pe nimeni, dar m-ai scos din pepeni prin felul cum te-ai purtat cu mine.
Salut -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 08-12-2010, 01:27:26 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
RTYUI :  wft
RTYUI :  vrei sa citesti o carte pana maine ? :)
eLevated ^ wtf? :  da vreau
RTYUI :  ok, il trezesc pe SiLe si stai pe bara pana maine
*DEAD* eLevated ^ wtf? :  ok, fa asta

Eu doar aici ma bag, ca sunt la curent cu ce s-a intamplat intre voi. Sile aici ar trebuii tu sa te impui si sa le spui sa termine cu fazele alea, ca nimanui nu i-ar place sa tot ii repete faza aia. L-ai injosit in fata lor (pe buna dreptate) iar acum ei profita de lucru acesta pentru a-si bate joc de el, pana il face sa-si iasa din fire.
Luati in considerare totul, nu numai ce am comentat eu aici.




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Tigreus

[# UlTrAs AU% #]



Status: Offline
(since 14-07-2011 19:38)
Joined: 02 Sep 2009
Posts: 1024, Topics: 18
Location: Bucharest

Reputation: 228.5
Votes: 5

Post Posted: 08-12-2010, 11:03:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Probabil RTYUI a vrut sa te salute cu rocket-ul ala - si cd a vazut ca te-ai aprins a facut un pic "misto" de u -
eu nu inteleg un lucru: cum de ti-ai pierdut accesul wtf? de la o "amarata" de reclamatie facuta lui cath? ai injurat sau ce?






La munk, nu la intins mana!!! -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wtf?
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-10-2011 15:12)
Joined: 17 Oct 2009
Posts: 1482, Topics: 72
Location: Portugal

Reputation: 129.2
Votes: 16

Post Posted: 08-12-2010, 12:32:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tigreus wrote:
Probabil RTYUI a vrut sa te salute cu rocket-ul ala - si cd a vazut ca te-ai aprins a facut un pic "misto" de u -
eu nu inteleg un lucru: cum de ti-ai pierdut accesul wtf? de la o "amarata" de reclamatie facuta lui cath? ai injurat sau ce?

Habar am cine e, nici nu stiam ca are admin, nu am glume cu el.
Nu voiam decat sa ma joc si sa nu isc din nou cearta.
L-ai sunat pe "tati" ce ti-a zis ca trebuie facut cu wtf?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
*0ranGe ! extrem

[I ❤ MY POLO!]



Status: Offline
(since 11-12-2017 12:06)
Joined: 01 Jul 2007
Posts: 11419, Topics: 191
Location: Romania

Reputation: 683.4
Votes: 117

   
Post Posted: 08-12-2010, 12:57:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sincer, uneori ai glume chiar proaste, nu stiu exact ce s-a intamplat si nu prea vreau sa ma bag dar cu amenintarile de genul :

Code:
eLevated ^ wtf? :  ai grija cu gesturile astea
eLevated ^ wtf? :  nu ma seca


nu rezolvi nimic.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wtf?
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-10-2011 15:12)
Joined: 17 Oct 2009
Posts: 1482, Topics: 72
Location: Portugal

Reputation: 129.2
Votes: 16

Post Posted: 08-12-2010, 13:02:11 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ce glume proaste am ma?
Asta am scris eu DUPA ce mi-a dat slay!
Bine ca vezi tu doar scrisul meu, era de asteptat -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
alexander.

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 09-01-2011 10:36)
Joined: 03 Oct 2010
Posts: 94, Topics: 14
Location: Austria

Reputation: 61.7
Votes: 3

Post Posted: 08-12-2010, 13:20:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

*0ranGe ! extrem wrote:
Sincer, uneori ai glume chiar proaste, nu stiu exact ce s-a intamplat si nu prea vreau sa ma bag dar cu amenintarile de genul :

Code:
eLevated ^ wtf? :  ai grija cu gesturile astea
eLevated ^ wtf? :  nu ma seca


nu rezolvi nimic.


am fost si eu de fata....incepuse runda de 5 secunde maxim iar RTYUI i-a dat rocket imd.....fara ca wtf sa ii spuna ceva inainte.nici macar salut

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GIBILAN
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-12-2010 19:06)
Joined: 23 Nov 2010
Posts: 56, Topics: 9
Location: Caransebes

Reputation: -1.9
Votes: 11

Post Posted: 08-12-2010, 13:42:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nush care este faza si ce s-a intamplat dar un lucru este clar.... adminii astia mai mici daca vad ca se ia un admin mai mare de tine dupa nu mai ai viata cu ei abuzeaza in nesimtire de admin cu gag slay ban .... cred ca sunt singurul jucator de pe server care a luat gag pt ca vb cu cineva si sunt singurul care a luat rocket pt ca nu m-am dus la bomba desi aveam 15 HP si awp .... ma duceam sa pierd arma ca aia si asa erau 5 si altii dau target cate 5 runde la rand si nu primeste unu slay altii stau afk in baza si primesc slap:| cert este ca se judeca cu unitati de masura egale . nush care a fost faza dar eram si eu atunci pe harta dar nu bagam in seama certurile lor ... eu am fost CT si tero au dat de 5 ori la rand target da doar wtf a primit slay pt ca statea in baza . Scopul jocului este sa pui bomba si sa o dezamorsezi nu sa stai la frag d`aia trebuie sa primeasca slayteam cand nu pun bomba ca asa nu se vor invata niciodata si tot dupa colt o sa ramana si o sa dea target
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wTf.?

[Account disabled]



Status: Offline
(since 19-05-2011 11:53)
Joined: 05 Apr 2010
Posts: 3171, Topics: 120
Location: Primu oras iluminat.

Reputation: 46.6
Votes: 48

 
Post Posted: 08-12-2010, 13:54:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bine, hai sa nu ne batem joc de reclamatia lui wtf?.
Asteptati pana raspunde un owner, reclamatia ii facuta unui admin de catre alt admin, deci nu prea avem ce ne baga noi.
Eu am incheiat aici. Sper ca si voi restu...




0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
SiLe

[Freakazoid]



Status: Offline
(since 07-03-2017 14:21)
Joined: 23 Mar 2007
Posts: 2014, Topics: 43
Location: Romania

Reputation: 836.9
Votes: 34

Post Posted: 08-12-2010, 17:38:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Code:
Asteptati pana raspunde un owner, reclamatia ii facuta unui admin de catre alt admin, deci nu prea avem ce ne baga noi.

Ai zis bine, nu prea ai de ce sa te bagi, mai ales ca esti total pe dinafara - wtf nu mai este admin, deci nu este o reclamatie admin catre admin -

cat despre tine wtf elevatorul, m-a intrebat fratimiu aseara ce sa ii faca unuia care campeaza in baza in loc sa urmareasca obiectivele hartii si ale jocului, si i-am zis sa ii dea un slay, si daca continua kick -
Dar bineinteles ca tu trebuie sa tragi concluziile dinainte, tu victima inocenta ce esti Dosent Matter

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
wtf?
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-10-2011 15:12)
Joined: 17 Oct 2009
Posts: 1482, Topics: 72
Location: Portugal

Reputation: 129.2
Votes: 16

Post Posted: 08-12-2010, 17:43:10 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sile, mica-i lumea.
Toate mizeriile astea care tu le faci, se vor intoarce asupra ta la un moment dat, si vor lasa urme.
Close it.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GIBILAN
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-12-2010 19:06)
Joined: 23 Nov 2010
Posts: 56, Topics: 9
Location: Caransebes

Reputation: -1.9
Votes: 11

Post Posted: 08-12-2010, 18:54:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

SiLe wrote:
Code:
Asteptati pana raspunde un owner, reclamatia ii facuta unui admin de catre alt admin, deci nu prea avem ce ne baga noi.

Ai zis bine, nu prea ai de ce sa te bagi, mai ales ca esti total pe dinafara - wtf nu mai este admin, deci nu este o reclamatie admin catre admin -

cat despre tine wtf elevatorul, m-a intrebat fratimiu aseara ce sa ii faca unuia care campeaza in baza in loc sa urmareasca obiectivele hartii si ale jocului, si i-am zis sa ii dea un slay, si daca continua kick -
Dar bineinteles ca tu trebuie sa tragi concluziile dinainte, tu victima inocenta ce esti Dosent Matter



Da dc nu sunt aceleasi reguli pentru toti? sau doar cei care va deranjeaza pe voi primesc slay sau kick daca nu se duc la bomba sau nu pun bomba ?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
DjRed
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 20-03-2016 11:50)
Joined: 24 Aug 2009
Posts: 1283, Topics: 38
Location: Zalãu

Reputation: 170.6
Votes: 86

Post Posted: 08-12-2010, 19:03:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

GIBILAN wrote:
SiLe wrote:
Code:
Asteptati pana raspunde un owner, reclamatia ii facuta unui admin de catre alt admin, deci nu prea avem ce ne baga noi.

Ai zis bine, nu prea ai de ce sa te bagi, mai ales ca esti total pe dinafara - wtf nu mai este admin, deci nu este o reclamatie admin catre admin -

cat despre tine wtf elevatorul, m-a intrebat fratimiu aseara ce sa ii faca unuia care campeaza in baza in loc sa urmareasca obiectivele hartii si ale jocului, si i-am zis sa ii dea un slay, si daca continua kick -
Dar bineinteles ca tu trebuie sa tragi concluziile dinainte, tu victima inocenta ce esti Dosent Matter



Da dc nu sunt aceleasi reguli pentru toti? sau doar cei care va deranjeaza pe voi primesc slay sau kick daca nu se duc la bomba sau nu pun bomba ?

Vedeti daca unii admini sunt mai intelegatori cu voi unde ajunge? Scrie in regulament ca:"campatul in exces se penalizeaza cu slay/kick" unii dintre noi adminii mai lasa jocul la voia intamplarii doar de dragul atmosferei de pe server. Insa voua acest lucru vi sa urcat la cap.


Iubesc tradarea, dar ii urasc pe tradatori, iubesc minciuna, dar ii urasc pe mincinosi, ma iubesc pe mine si totodata ma urasc pentru ca nu sunt in stare sa scap de ei!!


Last edited by DjRed on 08-12-2010, 19:04:32; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
RTYUI

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 04-08-2019 20:00)
Joined: 20 Jul 2006
Posts: 300, Topics: 22
Location: buchareST

Reputation: 613.9
Votes: 19

 
Post Posted: 08-12-2010, 19:04:01 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu am mai postat de mult timp....

Salut !

frumos ar fi sa incepi cu inceputul, atunci cand faci o reclamatie.
Cu doua harti inainte sa-ti dau rocket a zis cineva pe chat ca tu stai si freci menta in baza.. eram "dead" si am dat pe tine ; te plimbai prin baza [cred] runda urmatoare la fel - singura modificare apare cand ai zis ceva de gen " sunt blocat, nu pot sa ies.." dar tu te plimbai prin baza .
comanda "rocket" trebuia sa vina atunci, pana sa se termine runda , dar pentru ca nu am nimerit tastele la timp, am dat "enter" cand a inceput runda a 3a -deja- .
Daca e sa imi cer scuze pentru un rocket, o fac doar pentru ca nu am fost destul de rapid -

Ce s-a intamplat dupa acel rocket, este o treaba care tine de politete in primul rand. nu cred ca am tratat pe cineva pe server , dupa nick, ca si cand ar avea 12 ani si veneam eu maturul sa dau lectii de viata. din cate stiu, am respectat si respect pe toata lumea in egala masura.
Kick ti-am dat pentru ca ai fost nesimtit cu mine. Crezi ca nu vedeam ce scriai lui SPIN prin @page ? -
Poi, te rog frumos, cand vorbesti cu un om, nu discuti la persoana a 3a , ca si cand nu sunt prezent si sa incepi cu texte obraznice. Ca " am mancat stricat.." , ok, era o gluma, am priceput-o ca atare; dar continuarea...sa ma scuzi dar nu iti permit.
Ah, pentru cultura ta, nu l-am sunat pe SiLe pentru ca nu e nevoie sa suni din dormitoru mic in ala mare...la un perete distanta - ; si eu sunt ala "mare" . Incantat de cunostinta -

O ultima chestiune. Adminul "Blood" este setat de mine din perioada cand nu era plugin de Steam si voiam sa joc si nu puteam sa intru. Pana acum stiu ca nu am suparat pe nimeni cu prezenta mea pe server sub forma de admin mic , pentru ca eu joc sa ma relaxez, sa ma destind....
Incearca si tu -

petry.


i'm BACK !


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
wtf?
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 18-10-2011 15:12)
Joined: 17 Oct 2009
Posts: 1482, Topics: 72
Location: Portugal

Reputation: 129.2
Votes: 16

Post Posted: 08-12-2010, 19:07:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nesimtit esti tu, si te sfatuiesc amical sa vb frumos asa cum si eu ti-am vorbit tie. Puteam foarte bine sa iti iau familia la rand, dar nu am facut`o.
Crezi ca dau 2 bani de ai scris tu mai sus ? Sau ce a scris fratitu?
Important e ce am scris eu in postul anterior, asa va fi.
Si sa nu credeti voi ca daca restul inchid ochii, o fac si eu.

petry ce? -



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by SiLe, 08 December 2010 17:26



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war3.freakz.ro -> Archive 2006-2016  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 22-09-2024, 06:43:54
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x