User
Pass
2FA
 
 

Big problem Blestem

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message593
Blestem

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-05-2011 06:54)
Joined: 09 Dec 2010
Posts: 32, Topics: 10
Location: Calarasi

Reputation: 87.9
Votes: 2

 
Post Posted: 09-12-2010, 03:01:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

https://youtube.com/watch?v=jKC7Zs6zoZA:



care ma ajuta cu aceasta problema? am loat ban pe multe servare - si am postat peste tot, am bug la poze , adica nu mi se salveaza, cum sa zic, daca imi faci poze nu mi se face, dar daca intri la mine cu teamView si faci poze, asa apare ale draq, ca am loat ban pe un servar si a intrat la mine sa vada daca mi se poate face poze, si a mers asa, si cand mi-a facut iar, fara sa fie la mine in pc, tot nu mergea ce draq are am zis, si am filmat frate sa vedem acum, daca nici cu asta nu demonstrez ca nu mi se poate face poze, ma duc draq - ca sunt satul de cate banuri am primit. Surprise

si vreau sa mentionez daca e vrun hacker sau ceva de genu - sa imi rezolve si mie problema, daca este, sa ii explic cum sta treaba: am win7, nuj daca asta e problema dar sa zic, joc doar de pe CsCarbon ca nu merge alt cs la mine in pc, daca bag altu imi zice ceva de genu memoria ta e full 15 bm , ce draq ca am 600gb si am ocupat 210gb am loc destul, dar e pc mai handicapat asa - ca iam bulit dvd-rom-ul si nu iese sa ii bag alt win. si pc e din italia, ca daca era de aici ii lo-am un dvd-rom draq si scapam de-o grije, imi schimbam win. si poate mergea, acum incerc sa imi bag win, de pe un stic - sa vedem daca merge:D...

in concluzie ma ajuta cineva?? ca am loat ban si pe servar la voi... si mi sa zis sa postez filmuletzu si sa imi explic problema. -

Multumesc Anticipat Blestem. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
tunet

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-01-2011 17:39)
Joined: 05 Dec 2010
Posts: 17, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 50.2
Votes: 2

Post Posted: 09-12-2010, 15:04:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

probabil este de la CS(incearca sa il schimbi) sau o fii de la windows
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sHw

[FaN ]



Status: Offline
(since 30-06-2012 14:04)
Joined: 24 Dec 2010
Posts: 360, Topics: 46
Location: Portugal

Reputation: 48.4
Votes: 8

Post Posted: 31-12-2010, 22:42:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

cs e de vina -

OmG it's FaN
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 07-06-2024, 10:50:36
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password