User
Pass
2FA
 
 

cerere unban

 
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro
Author Message962
unudoitrei

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 10-02-2015 20:40)
Joined: 12 Dec 2010
Posts: 39, Topics: 13
Location: Romania

Reputation: 115.3
Votes: 3

Post Posted: 12-12-2010, 19:42:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

123
aproximativ 19.20
westwood
-
-
-
86.105.198.76

Am intrat pe server, am jucat putin. iar dupa aceea am avut putina treaba prin casa si am ramas afk, am primit kick ( toate bune si frumoase pana acum ), am tot insistat sa intru pe server apasand comanda "connect", iar dupa aceea am fost anuntat in consola ca am primit ban. ( mentionez faptul ca nici nu am apucat sa intru pe server, ca sa le dau barem un motiv sa-mi dea ban ! ).

Iar inainte de asta o chestie cam ciudata mi s-a intamplat, nu stiu daca o sa ma credeti sau nu dar in fine, nu va mint.
Am intrat pe server, am jucat ceva, m-am plictisit, am iesit ... dupa vreo 20 min am incercat sa intru din nou pe server, apasat "connect" de nenumarate ori, iar cand am intrat pe server am primit gag pentru limbaj vulgar, adminul ready mi-a dat gag daca retin bine. Totul e ok, nu-l condamn si nici nu am de gand sa-l mustrez pentru ca mi-a dat gag pentru ca n-am de ce, doar ca propozitia aceea care mi-a adus intr-un final gag-ul, n-am scris-o eu! Pur si simplu nu inteleg ce s-a intamplat ...

Mentionez faptul ca nu joc cu cfg.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Adytzza

[i'm in vacation :)]



Status: Offline
(since 25-08-2015 17:24)
Joined: 06 May 2010
Posts: 1933, Topics: 63
Location: Ploiesti

Reputation: 253.5
Votes: 22

Post Posted: 12-12-2010, 19:53:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

unudoitrei wrote:
123
aproximativ 19.20
westwood
-
-
-
86.105.198.76

Am intrat pe server, am jucat putin. iar dupa aceea am avut putina treaba prin casa si am ramas afk, am primit kick ( toate bune si frumoase pana acum ), am tot insistat sa intru pe server apasand comanda "connect", iar dupa aceea am fost anuntat in consola ca am primit ban. ( mentionez faptul ca nici nu am apucat sa intru pe server, ca sa le dau barem un motiv sa-mi dea ban ! ).

Iar inainte de asta o chestie cam ciudata mi s-a intamplat, nu stiu daca o sa ma credeti sau nu dar in fine, nu va mint.
Am intrat pe server, am jucat ceva, m-am plictisit, am iesit ... dupa vreo 20 min am incercat sa intru din nou pe server, apasat "connect" de nenumarate ori, iar cand am intrat pe server am primit gag pentru limbaj vulgar, adminul ready mi-a dat gag daca retin bine. Totul e ok, nu-l condamn si nici nu am de gand sa-l mustrez pentru ca mi-a dat gag pentru ca n-am de ce, doar ca propozitia aceea care mi-a adus intr-un final gag-ul, n-am scris-o eu! Pur si simplu nu inteleg ce s-a intamplat ...

Mentionez faptul ca nu joc cu cfg.


ai luat ban pentru prea multe retry-uri...serverul il concepe ca fiind un spam si te-a banat automat!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 12-12-2010, 20:17:07 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stai ca nu inteleg tu ai fost banat pentru ca ai dat de "N" ori retry? Sau ai iesit dupa gag apoi ai reintrat ? In fine exista doar 2 optiuni de ce ai luat tu ban:

1. Ti-a dat serverul automat ban pentru spam. (Daca folosesti de prea multe ori retry)
2. Ai primit ban dupa retry asta insemnand 100 minute.


Daca ai primit pentru prima varianta ban o sa ti se scoata banul de catre un owner.





Playlist javRIX

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Post new topic   Reply to topic    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> war4.freakz.ro  


The time now is 21-09-2024, 08:37:48
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x