User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message43882
Poisoned

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-07-2011 12:17)
Joined: 21 Dec 2010
Posts: 3, Topics: None
Location: Portugal

Reputation: 79.7
Votes: 2

Post Posted: 21-12-2010, 00:25:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.. Nume Character
1a.Varsta
2.. Experienta in wow[PvE](blizzard/privat)
2a.Experienta in raiduri](mentionati raidurile care le cunoasteti <scripturi incluse>)
3.. Clasa / Rasa
3a.Spec(Main / Secundary)(Doar spec PvE)
4.Gearscore
4a.DPS(pe un Boss PvE [target dummy])
4b.Link Armory
5.. Microfon(Da sau Nu)
5a.Un motiv pentru care ati ales guilda The QQ Givers.

1.Poisoned
1.a 21
2.experienta wow privat aproximativ 2-3 cu pauzele adecvate
2.a full freakz icc/rs
3.troll/hunter
3.a MM
4. 5.6gs pve
5.da
5.a raiduri competitive

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 21-12-2010, 00:38:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Poisoned wrote:
1.. Nume Character
1a.Varsta
2.. Experienta in wow[PvE](blizzard/privat)
2a.Experienta in raiduri](mentionati raidurile care le cunoasteti <scripturi incluse>)
3.. Clasa / Rasa
3a.Spec(Main / Secundary)(Doar spec PvE)
4.Gearscore
4a.DPS(pe un Boss PvE [target dummy])
4b.Link Armory
5.. Microfon(Da sau Nu)
5a.Un motiv pentru care ati ales guilda The QQ Givers.

1.Poisoned
1.a 21
2.experienta wow privat aproximativ 2-3 cu pauzele adecvate
2.a full freakz icc/rs
3.troll/hunter
3.a MM
4. 5.6gs pve
5.da
5.a raiduri competitive

less gs si nu ai specificat dps done(daca treci de 10k esti acceptat)


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
evilbogdan666

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 19-01-2013 06:44)
Joined: 22 Dec 2010
Posts: 24, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 102.8
Votes: 2

 
Post Posted: 22-12-2010, 15:19:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.. Nume Character: Drakutzu
1a.Varsta: 30
2.. Experienta in wow[PvE](blizzard/privat): blizzard 0/privat 1 an(am jucat si pe server blizzlike)
2a.Experienta in raiduri](mentionati raidurile care le cunoasteti <scripturi incluse>): Cam toate icc,voa,os,ulduar,... rs necesita o mica documentare, dar se rezolva/de pe freakz;
3.. Clasa / Rasa : Druid/tauren;
3a.Spec(Main / Secundary)(Doar spec PvE) : Main Resto/ off Bala(mai rar folosit in ultima vreme)
4.Gearscore : Resto 5949
4a.DPS(pe un Boss PvE [target dummy]): nu am asa ceva, dar ca heal, pot sa afirm ca tin icc quest pe 10 hc singur, si anumiti bosi sper ca va conta;
4b.Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=WoW+Freakz&&cn=Drakutzu
5.. Microfon(Da sau Nu) nu, dar intentionez sa-mi iau unul, la nevoie;
5a.Un motiv pentru care ati ales guilda The QQ Givers: Multe vorbe bune despre guilda, si , nu vreau sa fie prea multi ninja in raiduri, deoarece(ninja=raid over) - , vreau raiduri complete, si loot pe merit, nu pe pile, sunt satul de atatea pile. In cazul in care voi fi acceptat, sper ca ne vom intelege -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exinferis

[Nothing is true]



Status: Offline
(since 26-02-2012 17:55)
Joined: 09 Aug 2010
Posts: 125, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 122.5
Votes: 4

 
Post Posted: 22-12-2010, 15:32:02 | Translate post to: ... (Click for more languages)

evilbogdan666 wrote:
1.. Nume Character: Drakutzu
1a.Varsta: 30
2.. Experienta in wow[PvE](blizzard/privat): blizzard 0/privat 1 an(am jucat si pe server blizzlike)
2a.Experienta in raiduri](mentionati raidurile care le cunoasteti <scripturi incluse>): Cam toate icc,voa,os,ulduar,... rs necesita o mica documentare, dar se rezolva/de pe freakz;
3.. Clasa / Rasa : Druid/tauren;
3a.Spec(Main / Secundary)(Doar spec PvE) : Main Resto/ off Bala(mai rar folosit in ultima vreme)
4.Gearscore : Resto 5949
4a.DPS(pe un Boss PvE [target dummy]): nu am asa ceva, dar ca heal, pot sa afirm ca tin icc quest pe 10 hc singur, si anumiti bosi sper ca va conta;
4b.Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=WoW+Freakz&&cn=Drakutzu
5.. Microfon(Da sau Nu) nu, dar intentionez sa-mi iau unul, la nevoie;
5a.Un motiv pentru care ati ales guilda The QQ Givers: Multe vorbe bune despre guilda, si , nu vreau sa fie prea multi ninja in raiduri, deoarece(ninja=raid over) - , vreau raiduri complete, si loot pe merit, nu pe pile, sunt satul de atatea pile. In cazul in care voi fi acceptat, sper ca ne vom intelege -


Acceptat. Raidurile se fac pe DKP deci se fac pe merit: cat faci raidurile de 25 heroic cu noi vei primi dkp si eventual vei lua item-ul pe care-l doresti. Cu microfonul nu-i bai, macar skype-ul sa-l ai ca sa asculti conferinta (chiar daca-i haos uneori). Whisper Taitzelu, Durs, That sau Exinferis ingame si mentioneaza ca ai fost acceptat pe forum.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dkrypton39

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 23-04-2012 13:26)
Joined: 19 Dec 2010
Posts: 14, Topics: 2
Location: Iran, Islamic Republic of

Reputation: 113.5
Votes: 2

 
Post Posted: 26-12-2010, 18:13:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.. Nume Character:Relicva
1a.Varsta:16 ani
2.. Experienta in wow[PvE](blizzard/privat) :blizzard 0/priva 3 ani,inclusiv servere blizzlike
2a.Experienta in raiduri](mentionati raidurile care le cunoasteti <scripturi incluse>) : Aproximativ 70% din raiduri lich king,icc,ulduar,rs,os,voa,toc,dar totusi cu timpul am sa invat
3.. Clasa / Rasa :Druid / Tauren
3a.Spec(Main / Secundary)(Doar spec PvE) Resto http://armory.freakz.ro/character-talents.xml?r=WoW+Freakz&&cn=Relicva&&gn=Project%20Simple&&group=2%5B/code%5D
4.Gearscore : Resto 5781
4a.DPS(pe un Boss PvE [target dummy]) :Nu fac dps deoarece in Raiduri stau heal,dar ma descurc si balance
4b.Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=WoW+Freakz&&cn=Relicva
5.. Microfon(Da sau Nu) : Da,pot vorbi si pe TS3 sau chiar pe skype
5a.Un motiv pentru care ati ales guilda The QQ Givers. : Doresc sa fac Raiduri Full Run cu oameni competenti de asta cv,nu doar pt iteme,si mai mult pt Fun.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Nicolas15

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-11-2011 07:22)
Joined: 22 Oct 2010
Posts: 6, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 110.2
Votes: 2

Post Posted: 27-12-2010, 20:25:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume Character: Emineth
1a.Varsta:16 ani
2.. Experienta in wow[PvE](blizzard/privat): Joc de 2-3 ani(Din care 1 an si cateva luni jucate pe blizzard)
2a.Experienta in raiduri](mentionati raidurile care le cunoasteti <scripturi incluse>):Rs,Toc,Voa, Icc(10,25:N/HC),
3.. Clasa / Rasa:Warlok/Undead
3a.Spec(Main / Secundary)(Doar spec PvE):Demonology/Destruction
4.Gearscore: 5900 gs pve
4a.DPS(pe un Boss PvE [target dummy]):Cel mai putin am scos 7 k dps dar am scos si 10.3 k dps
4b.Link Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=WoW+Freakz&cn=Emineth
5.. Microfon(Da sau Nu): On
5a.Un motiv pentru care ati ales guilda The QQ Givers: O guilda foarte serioasa oameni buni in guilda si am primit si recomandari de la prieteni

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Arcadia

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 15-12-2011 09:20)
Joined: 23 Dec 2010
Posts: 13, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 92.6
Votes: 2

Post Posted: 27-12-2010, 20:34:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.. Nume Character Jeeoo
1a.Varsta 17
2.. Experienta in wow[PvE](blizzard/privat)2 ani(privat
2a.Experienta in raiduri](mentionati raidurile care le cunoasteti <scripturi incluse>)Icc,Voa,Toc (ao,25 .. n/h)
3.. Clasa / Rasa hunter,troll
3a.Spec(Main / Secundary)(Doar spec PvE)markmanship
4.Gearscore 6 k -
4a.DPS(pe un Boss PvE [target dummy]) cel putin 8k dps .. am invatat de la Calimero -
4b.Link Armory
5.. Microfon(Da sau Nu) Da
5a.Un motiv pentru care ati ales guilda The QQ Givers.
Am mai fost in ea miam facut prieteni , e imba guilda in icc .. mi-e dor de perfetiune



{@Taitzelu - am mai invatzat cu hunterul de la Calimero , miam luat pet .. am mai facut gear si stiu rotatia } Plz inv back [scz la icc ala da nu am putut scoate dps .. am avut o prob cu windowsul]

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Missylicious

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 18-05-2013 09:23)
Joined: 26 Sep 2010
Posts: 368, Topics: 7
Location: tara minunilor

Reputation: 124.4
Votes: 10

 
Post Posted: 27-12-2010, 21:57:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Ms frumos pt apreciere:) Am fost si eu buna la ceva - Bafta si sper sa te accepte -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
That

[Guardian of Death]



Status: Offline
(since 06-01-2015 13:36)
Joined: 09 Aug 2010
Posts: 266, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 134.5
Votes: 9

 
Post Posted: 27-12-2010, 23:10:27 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Arcadia wrote:
1.. Nume Character Jeeoo
1a.Varsta 17
2.. Experienta in wow[PvE](blizzard/privat)2 ani(privat
2a.Experienta in raiduri](mentionati raidurile care le cunoasteti <scripturi incluse>)Icc,Voa,Toc (ao,25 .. n/h)
3.. Clasa / Rasa hunter,troll
3a.Spec(Main / Secundary)(Doar spec PvE)markmanship
4.Gearscore 6 k -
4a.DPS(pe un Boss PvE [target dummy]) cel putin 8k dps .. am invatat de la Calimero -
4b.Link Armory
5.. Microfon(Da sau Nu) Da
5a.Un motiv pentru care ati ales guilda The QQ Givers.
Am mai fost in ea miam facut prieteni , e imba guilda in icc .. mi-e dor de perfetiune



{@Taitzelu - am mai invatzat cu hunterul de la Calimero , miam luat pet .. am mai facut gear si stiu rotatia } Plz inv back [scz la icc ala da nu am putut scoate dps .. am avut o prob cu windowsul]


Acceptat sa speram ca de data asta te descurci mai bn...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 27-12-2010, 23:28:39 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nicolas15 wrote:
1. Nume Character: Emineth
1a.Varsta:16 ani
2.. Experienta in wow[PvE](blizzard/privat): Joc de 2-3 ani(Din care 1 an si cateva luni jucate pe blizzard)
2a.Experienta in raiduri](mentionati raidurile care le cunoasteti <scripturi incluse>):Rs,Toc,Voa, Icc(10,25:N/HC),
3.. Clasa / Rasa:Warlok/Undead
3a.Spec(Main / Secundary)(Doar spec PvE):Demonology/Destruction
4.Gearscore: 5900 gs pve
4a.DPS(pe un Boss PvE [target dummy]):Cel mai putin am scos 7 k dps dar am scos si 10.3 k dps
4b.Link Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=WoW+Freakz&&cn=Emineth
5.. Microfon(Da sau Nu): On
5a.Un motiv pentru care ati ales guilda The QQ Givers: O guilda foarte serioasa oameni buni in guilda si am primit si recomandari de la prieteni
dkrypton39 wrote:

1.. Nume Character:Relicva
1a.Varsta:16 ani
2.. Experienta in wow[PvE](blizzard/privat) :blizzard 0/priva 3 ani,inclusiv servere blizzlike
2a.Experienta in raiduri](mentionati raidurile care le cunoasteti <scripturi incluse>) : Aproximativ 70% din raiduri lich king,icc,ulduar,rs,os,voa,toc,dar totusi cu timpul am sa invat
3.. Clasa / Rasa :Druid / Tauren
3a.Spec(Main / Secundary)(Doar spec PvE) Resto http://armory.freakz.ro/character-talents.xml?r=WoW+Freakz&&cn=Relicva&&gn=Project%20Simple&&group=2%5B/code%5D
4.Gearscore : Resto 5781
4a.DPS(pe un Boss PvE [target dummy]) :Nu fac dps deoarece in Raiduri stau heal,dar ma descurc si balance
4b.Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=WoW+Freakz&&cn=Relicva
5.. Microfon(Da sau Nu) : Da,pot vorbi si pe TS3 sau chiar pe skype
5a.Un motiv pentru care ati ales guilda The QQ Givers. : Doresc sa fac Raiduri Full Run cu oameni competenti de asta cv,nu doar pt iteme,si mai mult pt Fun.

Amandoi --> cautati playerii : Exinferis/Durs/Taitzelu/That ingame si aratatile gearul PVE.


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
brutalizer007

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-02-2011 19:37)
Joined: 23 Nov 2010
Posts: 12, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 73.6
Votes: 2

Post Posted: 28-12-2010, 08:50:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.. Nume Character:Stormbreeze
1a.Varsta26 ani
2.. Experienta in wow[PvE](blizzard/privat) 5 ani(3 blizz/2 private)
2a.Experienta in raiduri](mentionati raidurile care le cunoasteti <scripturi incluse>)Joc de pe 2.4.3 orice script de pe TBC incoace(BT,SWP.GRUL,SSC,HYJIAL,NAXX,OS,ULDUAR,VOA,TOC,ICC
3.. Clasa / Rasa:DK/Orc
3a.Spec(Main / Secundary)(Doar spec PvE):DPS/Tank/OT
4.Gearscore5k+
4a.DPS(pe un Boss PvE [target dummy]):6k dps DF
4b.Link Armoryhttp://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=WoW+Freakz&cn=Stormbreeze
5.. Microfon(Da sau Nu)-a
5a.Un motiv pentru care ati ales guilda The QQ Givers:Mi-a recomandato cineva ca fiind guilda serioasa fara ninja in ea si conducere buna

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drik

[Debil]



Status: Offline
(since 26-01-2024 20:57)
Joined: 08 May 2010
Posts: 3338, Topics: 181
Location: Romania

Reputation: 1285.6
Votes: 166

       
Post Posted: 28-12-2010, 09:46:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

brutalizer007 wrote:
1.. Nume Character:Stormbreeze
1a.Varsta26 ani
2.. Experienta in wow[PvE](blizzard/privat) 5 ani(3 blizz/2 private)
2a.Experienta in raiduri](mentionati raidurile care le cunoasteti <scripturi incluse>)Joc de pe 2.4.3 orice script de pe TBC incoace(BT,SWP.GRUL,SSC,HYJIAL,NAXX,OS,ULDUAR,VOA,TOC,ICC
3.. Clasa / Rasa:DK/Orc
3a.Spec(Main / Secundary)(Doar spec PvE):DPS/Tank/OT
4.Gearscore5k+
4a.DPS(pe un Boss PvE [target dummy]):6k dps DF
4b.Link Armoryhttp://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=WoW+Freakz&cn=Stormbreeze
5.. Microfon(Da sau Nu)-a
5a.Un motiv pentru care ati ales guilda The QQ Givers:Mi-a recomandato cineva ca fiind guilda serioasa fara ninja in ea si conducere buna



Minimum gearscore (PvE) required: [size=18]5.800 [/size]


Dacã ataci replica unui prost, riști sã te trezești cu tot prostul în discuție
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Logos1

[Pure Holy Power]



Status: Offline
(since 18-06-2014 01:02)
Joined: 30 Nov 2010
Posts: 23, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 64.1
Votes: 2

 
Post Posted: 28-12-2010, 14:35:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.. Nume Character: Flood
1a.Varsta: 19 ani
2.. Experienta in wow[PvE](blizzard/privat): am jucat pe retail Trollbane (realm) pe private Hysteria /Neverendless/wowgasm/underworld etc.
2a.Experienta in raiduri](mentionati raidurile care le cunoasteti <scripturi incluse>)cunosc scripturile din icc pe toate:P Sindra/ Db(la tankeri)/Bq(muscatura)/Prof/Fester etc.
3.. Clasa / Rasa: Priest/Undead/Female
3a.Spec(Main / Secundary)(Doar spec PvE): Shadow(main)/Holy(offspec)
4.Gearscore: 5.4k shadow/5.2k holy
4a.DPS(pe un Boss PvE [target dummy])8.5 db
4b.Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=WoW+Freakz&&cn=Flood
5.. Microfon(Da sau Nu): Am si skype si ts3 si da am mic cu casti:P
5a.Un motiv pentru care ati ales guilda The QQ Givers: caut o guilda serioasa de pve si din cate am observat la cativa dintre playeri pe care ii insusiti, este o guilda reusita si as vrea sa intru si eu.Multumesc[/url]http:

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Drik

[Debil]



Status: Offline
(since 26-01-2024 20:57)
Joined: 08 May 2010
Posts: 3338, Topics: 181
Location: Romania

Reputation: 1285.6
Votes: 166

       
Post Posted: 28-12-2010, 22:57:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Logos1 wrote:
1.. Nume Character: Flood
1a.Varsta: 19 ani
2.. Experienta in wow[PvE](blizzard/privat): am jucat pe retail Trollbane (realm) pe private Hysteria /Neverendless/wowgasm/underworld etc.
2a.Experienta in raiduri](mentionati raidurile care le cunoasteti <scripturi incluse>)cunosc scripturile din icc pe toate:P Sindra/ Db(la tankeri)/Bq(muscatura)/Prof/Fester etc.
3.. Clasa / Rasa: Priest/Undead/Female
3a.Spec(Main / Secundary)(Doar spec PvE): Shadow(main)/Holy(offspec)
4.Gearscore: 5.4k shadow/5.2k holy
4a.DPS(pe un Boss PvE [target dummy])8.5 db
4b.Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=WoW+Freakz&&cn=Flood
5.. Microfon(Da sau Nu): Am si skype si ts3 si da am mic cu casti:P
5a.Un motiv pentru care ati ales guilda The QQ Givers: caut o guilda serioasa de pve si din cate am observat la cativa dintre playeri pe care ii insusiti, este o guilda reusita si as vrea sa intru si eu.Multumesc[/url]http:

Cam mic gs'ul da dps-ul bun pt itemele tale da eo cred ca dupa ce te gerezi cu noi ne zici pp - las pe cineva cu rank sa decida -


Dacã ataci replica unui prost, riști sã te trezești cu tot prostul în discuție
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Flamerr

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 13-03-2014 15:31)
Joined: 14 Sep 2010
Posts: 22, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 152.8
Votes: 2

Post Posted: 29-12-2010, 01:20:13 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.. Nume Character : Flamerr
1a.Varsta : 19
2.. Experienta in wow[PvE](blizzard/privat) : 4 ani pe private din care 3 pe un server blizzlike
2a.Experienta in raiduri](mentionati raidurile care le cunoasteti <scripturi incluse>) :icc ,rs
3.. Clasa / Rasa : Druid tauren
3a.Spec(Main / Secundary)(Doar spec PvE) : Balance
4.Gearscore 6050 balance , am gear si de feral 5800, resto 6000
4a.DPS(pe un Boss PvE [target dummy]) 14-15k dps in icc
4b.Link Armory http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=WoW+Freakz&&cn=Flamerr
5.. Microfon(Da sau Nu) Da
5a.Un motiv pentru care ati ales guilda The QQ Givers : m-am saturat de raiduri cu playeri care nu asculta

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next    


The time now is 12-06-2024, 07:21:32
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password