User
Pass
2FA
 
 

Emu faction CHange din nou ca dati lock degeaba

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message830
insidium

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 12-01-2011 13:45)
Joined: 25 Dec 2010
Posts: 12, Topics: 4
Location: Romania

Reputation: 53.8
Votes: 3

Post Posted: 26-12-2010, 12:07:44 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1: NU mai dati lock asa ca gata sar 3 pupincurici si arata ei screenshot ca a fost dupa un duel.In primul rand nu am facut nici un duel cu ZIKO si 2 la mana pentru pupincurici aia si poate si pt gm ca sa vada mai bine.In screenshotul meu nu se vede nici un spell castat de Ziko in afara de shadowword death nu ca in celelate screenuri unde logul este spamat de Holy Fire [de unde iti poti da seama ca da a fost kill in duel]La mine holy fire acela nu exista.
Ps: Degeaba incercati sa bagati aberati ca tot hack a fost si Ziko o stie bine doar ca nu are curaju sa recunoasca si a ps pupincurici ca sa faca niste dovezi false.[Mai incercati -]
celalalt topic http://forum.wow-freakz.com/Emu-Faction-Change-kill-t56529.html
Xelar de data asta uitate atent la loguri si nu mai citi doar ce zic cei 2 avocati a lui Ziko.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
crousby

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-01-2013 00:11)
Joined: 29 Sep 2010
Posts: 29, Topics: 8
Location: Romania

Reputation: 143.2
Votes: 3

 
Post Posted: 26-12-2010, 21:16:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Daca te faceam eu pupincurist pe wow unu doi faceai print si ma puneai pe forum . Dute si joaca metin 2

Maul - Night Elf Druid (Genesis - A)
Disengage - Troll Shaman (Genesis - H)


Last edited by crousby on 26-12-2010, 21:52:21; edited 1 time in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xh3lar

[Mentaly Stable]



Status: Offline
(since 01-11-2014 21:27)
Joined: 24 Aug 2007
Posts: 2062, Topics: 14
Location: Galati

Reputation: 60.3
Votes: 27

 
Post Posted: 26-12-2010, 21:32:03 | Translate post to: ... (Click for more languages)

N-am zis ca nu e asa , dar dovezile tale nu dovedesc 100% ca s-a folosit hack.Nu se vede niciun spell in combat log pentru ca l-ai lasat tu mic , si se vad doar buffurile care dispar in momentul in care tu mori.

Daca lasai combat logul mai mare sa ne arati ca nu ai dat duel cu el , sau sa ne arati exact cand te-a omorat faptul ca nu a fost niciun duel era de mult banat.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by Xh3lar, 28 December 2010 18:05



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 22-09-2024, 11:29:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x