User
Pass
2FA
 
 

Recrutari
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message45713
Exinferis

[Nothing is true]



Status: Offline
(since 26-02-2012 17:55)
Joined: 09 Aug 2010
Posts: 125, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 122.5
Votes: 4

 
Post Posted: 29-12-2010, 11:15:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Logos1 wrote:
1.. Nume Character: Flood
1a.Varsta: 19 ani
2.. Experienta in wow[PvE](blizzard/privat): am jucat pe retail Trollbane (realm) pe private Hysteria /Neverendless/wowgasm/underworld etc.
2a.Experienta in raiduri](mentionati raidurile care le cunoasteti <scripturi incluse>)cunosc scripturile din icc pe toate:P Sindra/ Db(la tankeri)/Bq(muscatura)/Prof/Fester etc.
3.. Clasa / Rasa: Priest/Undead/Female
3a.Spec(Main / Secundary)(Doar spec PvE): Shadow(main)/Holy(offspec)
4.Gearscore: 5.4k shadow/5.2k holy
4a.DPS(pe un Boss PvE [target dummy])8.5 db
4b.Link Armory: http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=WoW+Freakz&&cn=Flood
5.. Microfon(Da sau Nu): Am si skype si ts3 si da am mic cu casti:P
5a.Un motiv pentru care ati ales guilda The QQ Givers: caut o guilda serioasa de pve si din cate am observat la cativa dintre playeri pe care ii insusiti, este o guilda reusita si as vrea sa intru si eu.Multumesc[/url]http:


Respins. Minim gs este 5,8k, mai cresti macar pana la 5,7k si reaplica.

Quote:
1.. Nume Character : Flamerr
1a.Varsta : 19
2.. Experienta in wow[PvE](blizzard/privat) : 4 ani pe private din care 3 pe un server blizzlike
2a.Experienta in raiduri](mentionati raidurile care le cunoasteti <scripturi incluse>) :icc ,rs
3.. Clasa / Rasa : Druid tauren
3a.Spec(Main / Secundary)(Doar spec PvE) : Balance
4.Gearscore 6050 balance , am gear si de feral 5800, resto 6000
4a.DPS(pe un Boss PvE [target dummy]) 14-15k dps in icc
4b.Link Armory http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=WoW+Freakz&&cn=Flamerr
5.. Microfon(Da sau Nu) Da
5a.Un motiv pentru care ati ales guilda The QQ Givers : m-am saturat de raiduri cu playeri care nu asculta


Acceptat. Ma astept sa mai inveti si alte scripturi in timp, precum Naxx. /w unui ofiter pentru invite (Taitzelu, Durs, Greenrog, That, Exinferis) si mentioneaza ca ai fost acceptat pe forum.

Instealth, nu o lua in nume de rau dar as dori sa nu mai postezi la fiecare om decat doar daca ai ceva important de adaugat, e topic de recrutari, nu de dat cu parerea.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
oldmargo

[JaVa Scripter Master]



Status: Offline
(since 19-05-2013 22:11)
Joined: 01 Dec 2010
Posts: 56, Topics: 6
Location: ToriNo

Reputation: 75.7
Votes: 2

   
Post Posted: 29-12-2010, 14:55:41 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.. Nume Character : OldMargo
1a.Varsta : 21
2.. Experienta in wow[PvE](blizzard/privat) : Just PvE > 2 ani 9 luni blizz // 3 ani private
2a.Experienta in raiduri](mentionati raidurile care le cunoasteti <scripturi incluse>) : De la Kara ( tbc ) cunosc toate instantele , inclusiv bossi
3.. Clasa / Rasa : Tauren Droood
3a.Spec(Main / Secundary)(Doar spec PvE) : Resto ( Main ) ; Feral ( OFF )
4.Gearscore : 5876
4a.DPS(pe un Boss PvE [target dummy]) hps ? wtf xDDD
4b.Link Armory http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=WoW+Freakz&&cn=Oldmargo
5.. Microfon(Da sau Nu) : Dap
5a.Un motiv pentru care ati ales guilda The QQ Givers : to many pr0 ppl in QQ givers


Sarbatori Fericite ! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
That

[Guardian of Death]



Status: Offline
(since 06-01-2015 13:36)
Joined: 09 Aug 2010
Posts: 266, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 134.5
Votes: 9

 
Post Posted: 29-12-2010, 17:31:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

oldmargo wrote:
1.. Nume Character : OldMargo
1a.Varsta : 21
2.. Experienta in wow[PvE](blizzard/privat) : Just PvE > 2 ani 9 luni blizz // 3 ani private
2a.Experienta in raiduri](mentionati raidurile care le cunoasteti <scripturi incluse>) : De la Kara ( tbc ) cunosc toate instantele , inclusiv bossi
3.. Clasa / Rasa : Tauren Droood
3a.Spec(Main / Secundary)(Doar spec PvE) : Resto ( Main ) ; Feral ( OFF )
4.Gearscore : 5876
4a.DPS(pe un Boss PvE [target dummy]) hps ? wtf xDDD
4b.Link Armory http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=WoW+Freakz&&cn=Oldmargo
5.. Microfon(Da sau Nu) : Dap
5a.Un motiv pentru care ati ales guilda The QQ Givers : to many pr0 ppl in QQ givers


Sarbatori Fericite ! -


Sa te vedem... acceptat /w that exinferis durs sau taitzelu ingame..hf

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
antologia

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-08-2013 11:41)
Joined: 18 Aug 2010
Posts: 58, Topics: 26
Location: Hungary

Reputation: 46.5
Votes: 2

 
Post Posted: 30-12-2010, 01:10:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.. Nume Character: Evilboyy
1a.Varsta:16
2.. Experienta in wow[PvE](blizzard/privat):joc de 4 ani jumate, doar pe privat, cred ca am acumulat destul de multa experienta, tinand cont ca fac pve de pe vanilla.
2a.Experienta in raiduri](mentionati raidurile care le cunoasteti <scripturi incluse>):Icecrown CItadel, Ruby sanctum.
3.. Clasa / Rasa: Paladin / Belf
3a.Spec(Main / Secundary)(Doar spec PvE): Retribution
4.Gearscore:6k
4a.DPS(pe un Boss PvE [target dummy]): aproximativ 11k
4b.Link Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=WoW+Freakz&&cn=Evilboyy
5.. Microfon(Da sau Nu): Da
5a.Un motiv pentru care ati ales guilda The QQ Givers. : M-am saturat de guilde de nabi, vreau si eu sa fac iteme, sa fiu satisfacut de modul in care joaca playerii, intrucat m-am saturat sa fiu in guilde aiurea pline de nubi.

P.S: pe armory categoric o sa arate gearul PvP din cauza ca am facut arene si mai stau la duele si bg, daca vreti sa vedeti gearul PvE /W me in the game -, Sarbatori fericite !@!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 30-12-2010, 01:18:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

antologia wrote:
1.. Nume Character: Evilboyy
1a.Varsta:16
2.. Experienta in wow[PvE](blizzard/privat):joc de 4 ani jumate, doar pe privat, cred ca am acumulat destul de multa experienta, tinand cont ca fac pve de pe vanilla.
2a.Experienta in raiduri](mentionati raidurile care le cunoasteti <scripturi incluse>):Icecrown CItadel, Ruby sanctum.
3.. Clasa / Rasa: Paladin / Belf
3a.Spec(Main / Secundary)(Doar spec PvE): Retribution
4.Gearscore:6k
4a.DPS(pe un Boss PvE [target dummy]): aproximativ 11k
4b.Link Armory:http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=WoW+Freakz&&cn=Evilboyy
5.. Microfon(Da sau Nu): Da
5a.Un motiv pentru care ati ales guilda The QQ Givers. : M-am saturat de guilde de nabi, vreau si eu sa fac iteme, sa fiu satisfacut de modul in care joaca playerii, intrucat m-am saturat sa fiu in guilde aiurea pline de nubi.

P.S: pe armory categoric o sa arate gearul PvP din cauza ca am facut arene si mai stau la duele si bg, daca vreti sa vedeti gearul PvE /W me in the game -, Sarbatori fericite !@!

Accepted, Sarbatori fericite si tie


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tarzake

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-06-2011 08:46)
Joined: 22 Dec 2010
Posts: 4, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 75.5
Votes: 2

Post Posted: 30-12-2010, 18:39:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

.. Nume Character Necuratul
1a.Varsta 18
2.. Experienta in wow freakz
2a.Experienta in raiduri Toate (fara blood concoil)
3.. Clasa / Rasa Undead Rogue
3a.Spec assasination
4.Gearscore 6251 pve
4a.DPS depinde de raid (icc 15-16k)
4b.Link Armory Nu se updateaza pe site imi da doar pvp
5.. Microfon Da
5a.Un motiv pentru care ati ales guilda The QQ Givers. este cea mai tare de la H

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Durs
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 09-04-2018 09:53)
Joined: 15 Feb 2010
Posts: 1635, Topics: 89
Location: Oradea

Reputation: 200.4
Votes: 20

 
Post Posted: 30-12-2010, 19:16:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

tarzake wrote:
.. Nume Character Necuratul
1a.Varsta 18
2.. Experienta in wow freakz
2a.Experienta in raiduri Toate (fara blood concoil)
3.. Clasa / Rasa Undead Rogue
3a.Spec assasination
4.Gearscore 6251 pve
4a.DPS depinde de raid (icc 15-16k)
4b.Link Armory Nu se updateaza pe site imi da doar pvp
5.. Microfon Da
5a.Un motiv pentru care ati ales guilda The QQ Givers. este cea mai tare de la H

Accepted


Zon'ozz banned our healers

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sp0key

[404 Error]



Status: Offline
(since 29-12-2015 12:07)
Joined: 22 Dec 2010
Posts: 773, Topics: 25
Location: Slatina - Olt

Reputation: 133
Votes: 33

     
Post Posted: 31-12-2010, 03:53:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1.. Nume Character: Panzerul
2.. Experienta in wow[PvE](blizzard/privat): 3 ani experienta, 1 pe blizz in pve desigur
3.. Clasa / Rasa :Warrior/ Undead cu main spec Fury si off arms
4.Gearscore :5.800 full Pve
4a.DPS(pe un Boss PvE [target dummy]): Dps pe dummy circa 5-6k in Icc peste 8-9k pe boss variabil
4b.Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=WoW+Freakz&&cn=Panzerul
5.. Microfon(Da sau Nu) : Da
5a.Un motiv pentru care ati ales guilda The QQ Givers.:Vreau sa fac parte dintr-o comunitate serioasa,si normal,raidurile nu le poti face cu globalul ca la carte.

Astept un raspuns cat mai curand.
Multumesc!
(btw) Un an nou fericit! -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exinferis

[Nothing is true]



Status: Offline
(since 26-02-2012 17:55)
Joined: 09 Aug 2010
Posts: 125, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 122.5
Votes: 4

 
Post Posted: 31-12-2010, 13:33:54 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sp0key wrote:
1.. Nume Character: Panzerul
2.. Experienta in wow[PvE](blizzard/privat): 3 ani experienta, 1 pe blizz in pve desigur
3.. Clasa / Rasa :Warrior/ Undead cu main spec Fury si off arms
4.Gearscore :5.800 full Pve
4a.DPS(pe un Boss PvE [target dummy]): Dps pe dummy circa 5-6k in Icc peste 8-9k pe boss variabil
4b.Link Armory : http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=WoW+Freakz&&cn=Panzerul
5.. Microfon(Da sau Nu) : Da
5a.Un motiv pentru care ati ales guilda The QQ Givers.:Vreau sa fac parte dintr-o comunitate serioasa,si normal,raidurile nu le poti face cu globalul ca la carte.

Astept un raspuns cat mai curand.
Multumesc!
(btw) Un an nou fericit! -


Rejected. Din cateva motive: GS-ul este la limita si nu esti full pve, dps-ul trebuie sa treaca de 10k si nu ai mentionat scripturile cunoscute.
Un an nou fericit si tie.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
sp0key

[404 Error]



Status: Offline
(since 29-12-2015 12:07)
Joined: 22 Dec 2010
Posts: 773, Topics: 25
Location: Slatina - Olt

Reputation: 133
Votes: 33

     
Post Posted: 31-12-2010, 14:08:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

In primul rand itemele de le-ai vazut pvp pe mine erau pentru ca aveam arms spec, am mai facut pvp, imi cer scuze pentru ca nu am mentionat, in icc am peste 10k-12k dar nu am vrut sa ma laud sau cine stie ce acum depinde si de boss, dpsul scade cand am dot pe el si trebuie sa respect un anumot script, la dummy nu cred ca face nimeni 10k pe unul singur daca nu depaseste 6.3k gs inca am nevoie e o arma buna, da stiu toate scripturile din Icecrown Citadel stiu Ulduar full, stiu Eoe, Os, Voa, Naxxaramas, Ruby Sanctum Trial of Grand Crusade, nu am probleme dar nu am specificat pentru ca am vazut in alte cereri ca nu s-a specificat nici acolo si au fost acceptati.Acum depinde si de dummy, am vazut un paladin care a aplicat mai devreme, il cunosc, in icc scoate 9k, pe dummy 11k, poate acel dummy cu 0 armor/resil oamenii mai si mint(no off). Imi cer scuze daca nu sunt capabil sa activez alaturi de voi.Good luck!
Uneori nu chiar gs conteaza, conteaza sa sti sa joci.
Vreau sa demonstrez ceea ce pot! Trebuie sa aplic din nou sau pot vorbii mai deschis cu tine?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exinferis

[Nothing is true]



Status: Offline
(since 26-02-2012 17:55)
Joined: 09 Aug 2010
Posts: 125, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 122.5
Votes: 4

 
Post Posted: 31-12-2010, 17:19:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sp0key wrote:
In primul rand itemele de le-ai vazut pvp pe mine erau pentru ca aveam arms spec, am mai facut pvp, imi cer scuze pentru ca nu am mentionat, in icc am peste 10k-12k dar nu am vrut sa ma laud sau cine stie ce acum depinde si de boss, dpsul scade cand am dot pe el si trebuie sa respect un anumot script, la dummy nu cred ca face nimeni 10k pe unul singur daca nu depaseste 6.3k gs inca am nevoie e o arma buna, da stiu toate scripturile din Icecrown Citadel stiu Ulduar full, stiu Eoe, Os, Voa, Naxxaramas, Ruby Sanctum Trial of Grand Crusade, nu am probleme dar nu am specificat pentru ca am vazut in alte cereri ca nu s-a specificat nici acolo si au fost acceptati.Acum depinde si de dummy, am vazut un paladin care a aplicat mai devreme, il cunosc, in icc scoate 9k, pe dummy 11k, poate acel dummy cu 0 armor/resil oamenii mai si mint(no off). Imi cer scuze daca nu sunt capabil sa activez alaturi de voi.Good luck!
Uneori nu chiar gs conteaza, conteaza sa sti sa joci.
Vreau sa demonstrez ceea ce pot! Trebuie sa aplic din nou sau pot vorbii mai deschis cu tine?


Eu am analizat doar dupa ce ai scris la aplicatie, nu pun intrebari ci dau raspunsul. Avem destui warriori in guild deci daca vrei sa intri atunci te astept in una din zilele urmatoare, cand ma vezi online, sa-mi dai un whisper ca sa te pun la incercare. O sa ma uit ce gear pve ai, o sa te intreb din scripturile pe care ai zis ca le cunosti si vreau sa vad cat dps constant scoti pe dummy (PvE boss), inclusiv ce burst ai. In functie de astea iti voi da raspunsul final. Iti acord aceasta sansa fiindca am observat ca intr-adevar vrei in aceasta guilda si nu aplici la 30 dintre ele numai ca sa vezi la care merge.

Ne vedem ingame in 2011. Si daca nu raspund la whisper, mai insista, este posibil sa nu fiu atent sau sa fiu putin ocupat.

Exinferis.



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
jesper6in6flames6

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 07-02-2011 12:41)
Joined: 30 Dec 2010
Posts: 7, Topics: 1
Location: MetaLLand

Reputation: 47.7
Votes: 2

Post Posted: 01-01-2011, 11:37:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

1. Nume character: Jesper
2. Clasa/rasa: ***/pala
3. Main spec:holy, Secondary specs: holy pve =)
4. Gearscore: holy pve 6.2 , holy pvp ..mi lene sa ma uit , tot pe acolo
5. http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=WoW+Freakz&cn=Jesper
6. Microfon ON
7. Sa scrie ceva sub nume


In Flames We Trust !!!
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Greendog

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 06-01-2012 13:08)
Joined: 31 Aug 2010
Posts: 39, Topics: 2
Location: Romania

Reputation: 69.8
Votes: 5

 
Post Posted: 01-01-2011, 19:09:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

jesper6in6flames6 wrote:
1. Nume character: Jesper
2. Clasa/rasa: ***/pala
3. Main spec:holy, Secondary specs: holy pve =)
4. Gearscore: holy pve 6.2 , holy pvp ..mi lene sa ma uit , tot pe acolo
5. http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=WoW+Freakz&&cn=Jesper
6. Microfon ON
7. Sa scrie ceva sub nume

Rejected. Daca ai gs nu inseamna ca tre sa primest inv ... reason 7 ....



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Sckeletron

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-01-2011 11:02)
Joined: 15 Nov 2010
Posts: 1, Topics: None
Location: Romania

Reputation: 52
Votes: 2

Post Posted: 01-01-2011, 20:43:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

.. Nume Character Sckeletron
1a.Varsta 17
2.. Experienta in wow TBC
2a.Experienta in raiduri Toate
3.. Clasa / Rasa Bloodelf Paladin
3a.Spec Prot/holy
4.Gearscore 5.5k/5.7k
4b.Link Armory http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=WoW+Freakz&cn=Sckeletron
5.. Microfon Da
5a.Un motiv pentru care ati ales guilda The QQ Givers:pentru ca sunte o guild buna

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Exinferis

[Nothing is true]



Status: Offline
(since 26-02-2012 17:55)
Joined: 09 Aug 2010
Posts: 125, Topics: 10
Location: Romania

Reputation: 122.5
Votes: 4

 
Post Posted: 02-01-2011, 01:10:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Sckeletron wrote:
.. Nume Character Sckeletron
1a.Varsta 17
2.. Experienta in wow TBC
2a.Experienta in raiduri Toate
3.. Clasa / Rasa Bloodelf Paladin
3a.Spec Prot/holy
4.Gearscore 5.5k/5.7k
4b.Link Armory http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=WoW+Freakz&&cn=Sckeletron
5.. Microfon Da
5a.Un motiv pentru care ati ales guilda The QQ Givers:pentru ca sunte o guild buna


Rejected. GS prea mic, nimeni nu citeste cerintele?



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next    


The time now is 30-09-2024, 07:20:47
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x