User
Pass
2FA
 
 

UnBan sper sa te lamuresti Sikado

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message419
LexuS94

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-06-2011 07:40)
Joined: 12 Nov 2010
Posts: 155, Topics: 16
Location: Portugal

Reputation: 51.2
Votes: 4

Post Posted: 03-01-2011, 19:09:21 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu am ip de cartier nu stiu cum vine am un ip lafel ca alti am un ip lafel ca alu un copil el a fost banat pe forum si nu eu daca era sa fac atatea probleme nu mai aveam admin pe zm.freakz ok


Nu stiu ce crezi u dar nu am nici o porblema cu zm stiu toti adminu dupa zm cum ma comport eu u habar nai mai vazut pe mn pe dr sa injur sau sa ma iau ingura cu toti sunt de treaba eu nu injur sa ma aflu in treaba nu ma bag unde nu trebuie ok


Te rog frumos sami dai si mie unban multumesc.

Ori cum nu cred ca mai vazut pe mn vreo data sa jignesc sau sa ma bag unde numi fierbe uala ori cum nu cred ca am vreo problema eu ok -


Ip meu : 94.62.35.178



0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
tweetty

[Screwed Freak]



Status: Offline
(since 20-09-2020 19:52)
Joined: 27 Apr 2010
Posts: 3362, Topics: 160
Location: Craiova

Reputation: 324.7
Votes: 48

 
Post Posted: 03-01-2011, 19:31:08 | Translate post to: ... (Click for more languages)

LexuS94 wrote:
Eu am ip de cartier nu stiu cum vine am un ip lafel ca alti am un ip lafel ca alu un copil el a fost banat pe forum si nu eu daca era sa fac atatea probleme nu mai aveam admin pe zm.freakz ok


Nu stiu ce crezi u dar nu am nici o porblema cu zm stiu toti adminu dupa zm cum ma comport eu u habar nai mai vazut pe mn pe dr sa injur sau sa ma iau ingura cu toti sunt de treaba eu nu injur sa ma aflu in treaba nu ma bag unde nu trebuie ok


Te rog frumos sami dai si mie unban multumesc.

Ori cum nu cred ca mai vazut pe mn vreo data sa jignesc sau sa ma bag unde numi fierbe uala ori cum nu cred ca am vreo problema eu ok -


Ip meu : 94.62.35.178


Sã știi cã s-a inventat cratima, punctul, semnul întrebãrii, exclamãrii, virgula și un model de reclamație.

La modul cum vorbești nu prea cred sã fi tu diferit la limbaj, dar îți adresez niște întrebãri:

1.Cine este acel bãiat?
2.Ai ip-ul lui?
3.Știam cã nu existã ip de cartier doar la bloc nu la casã, de unde ai scos-o?
4.Ai vreo dovadã cu ce face acel bãiat?
5.Existã vrun admin shikado și nu știu eu?



T/C, data viitoare respectã și tu modelul !


Un om inteligent rezolvã problema, un om ºi mai inteligent o evitã.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by tweetty, 03 January 2011 17:31



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 28-06-2024, 17:14:52
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x