User
Pass
2FA
 
 

Plugine/cereri

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message1588
rkoNobody

[Creep]



Status: Offline
(since 01-09-2011 13:46)
Joined: 27 Jul 2009
Posts: 958, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 322.5
Votes: 11

 
Post Posted: 06-01-2011, 16:17:06 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Pareri/cereri pentru noi plugine nu imi mai faceti pe sv spuneti'mi pe forum ca sa le si pot pune pe forum sa nu ma mai rog de owneri sa le puna pe sv si ei sa le puna dupa 2 ani. Plugin pentru ss si apoi spect am nevoie de putin mai multe amanunte. Vreau sa stiu pozele la interval de ...?... cat sa fie de mare 1 secunda 5 secunde 0.3 secunde...vreau in secunde.Apoi cat sa fie limita 3 poze sa faca minim si cate maxim 20 sau 6? Adica cand dati amx_ss nobody 3-16 sau cat? Si cam atat... dupa ce aflu amanuntele astea postez si pluginu. Toate cererile de plugine vor fi aici si la fel si pluginele in caz ca le mai doreste cineva. Nu as dori sa umplem sv'ul cu nenumarate plugine inutile precum sticky bmb. Doar strictul necesar.


L.e: O da vreau sa stiu si intervalul dintre ultima poza si cand este mutat la spectatori


Death touches everybody if u trust one each other.So take my advice and

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GygS

[LucidDreamer]



Status: Offline
(since 16-05-2018 06:58)
Joined: 16 Jun 2010
Posts: 909, Topics: 57
Location: Romanica

Reputation: 1083.4
Votes: 74

 
Post Posted: 06-01-2011, 17:15:40 | Translate post to: ... (Click for more languages)

hai ca-ti raspund eu la pluginul cu SS -
deci sa faca pozele intr-o sec,adic 0,30 sec intre poze si dupa ultima poza 0.50 sec pana te pune SPEC,astfel codatul nu mai poate face alte poze cu wallul dezactivat
eu as opta pentru 3 poze pt ca daca are wall poti vedea si in 3 poze,daca are script sa dezactiveze wall-ul,degeaba faci 20 de poze ca cel mai probabil in primele poze apare wall-ul,sau deloc

daca pui sa faca pozele la diferenta de 1 sec nu mai poti face diferenta intre cele facute de amx_ss si cele de antiSS,deci ideal ar fi 0.30 sec


daca se poate si cel care arata timpul la bmb cand e plantata (e foarte folositor,atat pentru admini cat si pt playeri)

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
rkoNobody

[Creep]



Status: Offline
(since 01-09-2011 13:46)
Joined: 27 Jul 2009
Posts: 958, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 322.5
Votes: 11

 
Post Posted: 06-01-2011, 20:05:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bun acuma sa clarfic:)... eu am spus la cat doriti ca stiu ca cel mai bine e sa pun 3 in 1 secunda...dar in cazul in care doriti sa faceti 2000 de poze ..sa puteti avea optiunea de a face 2000 de poze...nu doar 3. Deci maxim sa fie ? 20 minim sa fie ? 3 poze ok? perfect. Anti-ss'ul ... de asta stiu mai bine de 1 an si sunt diferente intre toate...si in unele cazuri chiar daca esti spectator iti face poze ca si player chiar de esti mutat si spectator... numai ca problemele la acel anti-ss este ca nu iti apare pe prima poza cine ti'a facut poza si cine nu... asta daca in plugin iti arata si invers. Toate codurile au fost facute cu un punct slab pentru a putea fi observate de adminii de pe sv originale cu steam only. Si am pus sa te puna spectator dupa 0.2 secunde e cel mai bine:|. Stiu un anti-ss care lucreaza prea repede:D. Daca vreun owner vrea sa schimbe gaseste in pasajul :

set_task(interval, "takeScreen", 0, array,2, "a", screens-1);

set_task(interval*screens+0.2, "joinSpect",array[1]);

new ip[32],nume[32];
Si modifica +0.2 in cate secunde/milisecunde vrea +1.0 in cazul de o secunda etc. Apoi dati compile si puneti pluginul (asta se stie).
Arhiva aici>> http://fisierulmeu.ro/20OU5421PDBA/anti-ss-rar.html



Iar pluginul pt aratat timpul la bmb o sa il caut si poate in seara asta il postez:D


L.e: http://fisierulmeu.ro/20WDMHTB0N8I/bmb-timer-rar.html << plugin + sma pentru bmb timer.

Comenzi cu referire la amx_ss ...amx_ss nume nr_poze ... dupa ce i'au fost facute pozele playerul nu poate trece in joc pana adminu nu da verdictul (amx_ok). deci cand facet poze trebuie sa faceti asa:
amx_ss Nobo 5 . Verificati cele 5 poze...apoi intrati in joc si dati in consola amx_ok nobo si cu asta gata:D. O sa anunte in chat "[rko.freakz.ro] Playerul "<rKo> | Nobody" este curat! "


Death touches everybody if u trust one each other.So take my advice and

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ++pepsi++, 26 August 2011 00:04



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 12-05-2024, 08:58:10
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x