User
Pass
2FA
 
 

Salut
Go to page 1, 2  Next    
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests
Author Message2646
ANA.S

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-10-2012 09:53)
Joined: 07 Jan 2011
Posts: 8, Topics: 2
Location: Bucuresti

Reputation: 49.7
Votes: 2

 
Post Posted: 07-01-2011, 01:31:16 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nick : ANA
Ora incidentului : Intre ora 0:00 - 01:00
Am intrat pentru prima oara sa ma joc ZM..si am nimerit acest server , nu stiu nimic despre voi si nici nu ma intereseaza , detin 3 servere de counter-strike , si stiu foarte bine cum sta treaba.
La voi ce se intampla ? Ca sunt admini care jignesc in primul rand , care se baga in seama cu japca facan-d glume nefondate la adresa jucatorilor/jucatoarelor , ori la voi asa se face ? Am sa postez cate ceva din consola , as pierde si mai mult vremea daca as posta chiar tot .. rog un owner principal sa verifice consola intradevar , asta doar daca este necesar.



Danutza has left the game
*DEAD* Tommy @ LaLeagane : salutare dragi copii

*DEAD* Dezeu : Adio

*DEAD* ANA : sal tommy:X

*DEAD* Tommy @ LaLeagane : buna ana Love Struck
(cu ei am intrat , toti 3 ca suntem prieteni )

Toate bune pana aici , de aici incepe zarva,

*DEAD* Sakalu : /me

*DEAD* Tommy @ LaLeagane : Se schimba

ScorpioN^Jr. : ca nu poti sa il rezervi
DARK ANGEL : ana are salam

Iata dovada , prima al acestui admin 'destept' ( http://img507.imageshack.us/i/asduf.jpg/ ) print-ul.



*DEAD* Tommy @ LaLeagane : Cand incepe

*Din motive de securitate, te rugam sa iti rezervi nick-ul din joc la adresa http://www.europ.ws/freakz/
*DEAD* ANA : dark angel , esti virgin ? ( jignirea mea (
Categoric cand un admin starneste imputiciunea , o si accepta ori spala .. nu ?
Jalnic .. un comportament impresionant de ..patetic..si hai sa va mai arat :


tiger4u : /lm

DARK ANGEL : ana te am fript


*DEAD* Tommy : Ai recunoscut, gg.

*DEAD* Nazgul : mda...hai la ambalat paine scorp -

*DEAD* DARK ANGEL : tommy ti sa urat cu banu

~Viper-Denis10~ killed a b c d e f g with lasermine
~Viper-Denis10~ killed Sakalu with lasermine
Fernando : cum folosesc credinte?
Dezeu has left the game
*SPEC* ScorpioN^Jr. : mda..

Kicked by Console
Se certau intre ei dupa cum vedeti..si eu am luat kick ? Pentru ? Nu stiu cine a dat , probabil vreun COMPETENT din adminii..
Acelasi DARK..... http://img718.imageshack.us/i/asdasdbvl.jpg/


aspy : frate e si provocata

DARK ANGEL : lezbian

imp@ct : un cros?

aspy : ar trebui gag si la provocari

Totusi un luminat gen aspy si-a dat seama cum sunt adminii din jurul vostru..

Am vorbit si eu deplasat , dar totul a inceput de la acesti adminii gen DARK si ZOldier ...patetic temperament .

Nu cer restituirea adminelor sau etc , as dori sa ma joc , sa pot sa invat ZM daca tot am intrat aici .. dar cu permisiunea ownerilor as dori sa stiu daca asemenea comportament este vazut mereu pe zm..

O seara buna !

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Valeriu50

[~~Lil WayNe~~]



Status: Offline
(since 08-12-2015 22:19)
Joined: 18 Mar 2010
Posts: 1897, Topics: 54
Location: Resita

Reputation: 24.1
Votes: 94

Post Posted: 07-01-2011, 01:39:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DARK ANGEL NU E NICI UN ADMIN! AM VAZUT SI EU CA E CAM OBRASNIC CU "FETELE" DE PE SV...JICNESTE SI MAI VREA ADMIN Not Talking NU SE FACE ASA PT UN ADMIN TREBUIE SA AI TOATE CONDITIILE!! VEZI DARK SI ATUNCI.TE SUPERI DACA NU IEI ADMIN.Not Talking NU E FRUMOS DIN PARTEA TA SA VB ASA.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ANA.S

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-10-2012 09:53)
Joined: 07 Jan 2011
Posts: 8, Topics: 2
Location: Bucuresti

Reputation: 49.7
Votes: 2

 
Post Posted: 07-01-2011, 01:41:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scuze nu am stiut ca nu are admin , dar ma tot ameninta ca iau ban , v-am zis este prima oara cand ma joc , am vb la fel de murdar precum mi s-a vorbit din partea lui ZOlder si inca 2 adminii care nu mai retin .. cer verificarea consolei la orele respective va rog.

There is no good without evil !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
dreAm*

[ ~ DeeJay ~ ]



Status: Offline
(since 13-02-2013 21:55)
Joined: 25 Mar 2010
Posts: 6067, Topics: 108
Location: Romania

Reputation: 331.4
Votes: 33

Post Posted: 07-01-2011, 01:43:57 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Tin sa te anunt ca DARK ANGEL nu este admin pe server, este un player mai vechi, dar nu are admin. Jignirile si injuraturile nu sunt permise pe acest server, cei prinsi fiind sanctionati in functie de gravitatea limbajului gag/kick/ban, poate chiar ban permanent daca continua cu acelasi comportament. Sincer sa fiu, limbajul lui lasa de dorit, dar tu nu trebuie sa ii raspunzi cu aceeasi moneda si din cate am vazut in consiliul nostru nici tu nu ai vorbit prea frumos si ai fost sanctionat/-a cu un ban, faci print, postezi pe forum si de restul ne ocupam noi adminii sau ownerii. Asteptam decizia owner`ilor sau a celorlalti admini cu un grad mai mare. Sper ca te-am facut lamurit/-a! -


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ANA.S

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-10-2012 09:53)
Joined: 07 Jan 2011
Posts: 8, Topics: 2
Location: Bucuresti

Reputation: 49.7
Votes: 2

 
Post Posted: 07-01-2011, 02:16:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Cred ca nu ai citit cu atentie postul meu , nu l-am facut pt scoaterea adminelor , l-am facut pt astfel de jigniri si glume nefondate , si admin era ZOLDIEr ala , DARK scormonea undeva adminii raspundeau cu aceeasi moneda si vrei sa mai sti ceva ? DARK nu a luat GAG..DE CE ? Inca nu vezi cat au gresit cred..si mai erau inca 2 admini... , am si ZIS ca nu le mai retin numele si cer consola intre orele x si y .. nu vreau sa ma repet..asa cum EI au admin pe asemenea temperament .. eu de ce sa respect regulile mai departe ?

There is no good without evil !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
*salam*

[MosT WanteD]



Status: Offline
(since 03-02-2017 15:24)
Joined: 19 Mar 2010
Posts: 3114, Topics: 93
Location: Romania

Reputation: 349.7
Votes: 73

Post Posted: 07-01-2011, 02:29:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Deci in primul rand domnisoara ANA nu am admin:)) Si in al 2 lea rand nu ai pus toata convorbirea draga mea,faza cu facutu ...... pe mine mai multe,eu zic sa cauti mai bn tot ce sa discutat pe sever si revino ,binenteles ca nu am fost singurul care a facut caterinca,in fine pe mine ma diclit fata eram mai atragator verbal nu de alta si cea zis ea hai sa facem spectacol,bv tie ca ai 15 servere de cs,dar draga mea ANA nu fi trista ca viata e frumoasa,te superi de la niste vorbe La Naiba In Puii Mei.Acum sincer dak am gresit cu ceva accept un ban fara suparare,dar nu cred k il merit,va multumesc o seara buna all
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ANA.S

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-10-2012 09:53)
Joined: 07 Jan 2011
Posts: 8, Topics: 2
Location: Bucuresti

Reputation: 49.7
Votes: 2

 
Post Posted: 07-01-2011, 02:32:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Eu cred ca esti pe dinafara subiectului , TU AI INCEPUT primul marele zmeu de glume cu asa limbaj , ce vroiai sa te pup in dos ? Ma iei pe mine ca viata e frumoasa ? GET A LIFE OMULE..viata ta virtuala este in floare , auzi la el l-am diclit ROFL..mi se face greata, asteapta sa vina ownerul cu logurile sa vezi ca tu esti primul care starneste tot , si adminii iti tineau palma undeva si radeau , ori daca prostiile astea sunt acceptate aici sa ma lumineze din nou un OWNER , si promit ca nu mai deranjez.
Ave "salam"


There is no good without evil !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
*salam*

[MosT WanteD]



Status: Offline
(since 03-02-2017 15:24)
Joined: 19 Mar 2010
Posts: 3114, Topics: 93
Location: Romania

Reputation: 349.7
Votes: 73

Post Posted: 07-01-2011, 02:59:47 | Translate post to: ... (Click for more languages)

ANA.S wrote:
Eu cred ca esti pe dinafara subiectului , TU AI INCEPUT primul marele zmeu de glume cu asa limbaj , ce vroiai sa te pup in dos ? Ma iei pe mine ca viata e frumoasa ? GET A LIFE OMULE..viata ta virtuala este in floare , auzi la el l-am diclit ROFL..mi se face greata, asteapta sa vina ownerul cu logurile sa vezi ca tu esti primul care starneste tot , si adminii iti tineau palma undeva si radeau , ori daca prostiile astea sunt acceptate aici sa ma lumineze din nou un OWNER , si promit ca nu mai deranjez.
Ave "salam"
Draga mea,ce pot sa zic decat DUTE TARE VINO LENT,NUMAI AI SCAPARE ESTI PRINSA INTR O LUME VIRTUALA DE UNDE TU NU POTI SCAPA.Am inchis subiectul cu o asemenea persoana nu se poate discuta cel putin eu.Ceao.

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ANA.S

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-10-2012 09:53)
Joined: 07 Jan 2011
Posts: 8, Topics: 2
Location: Bucuresti

Reputation: 49.7
Votes: 2

 
Post Posted: 07-01-2011, 03:08:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Halal om , pana si pe forum nu-ti face pielea 2 bani , nu sunt prinsa intr-o lume virtuala , lucrez am o meserie mare cu un salariu promitator , nu stau acasa sa fac 'caterinca' de persoanele care nu cauta anturaj de obicei , *** off .
Astept ownerii


There is no good without evil !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
-*N!Kee*-

[Creep]



Status: Offline
(since 01-03-2011 06:59)
Joined: 11 Dec 2009
Posts: 921, Topics: 33
Location: Romania

Reputation: 322.1
Votes: 30

Post Posted: 07-01-2011, 09:42:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

DARK ANGHEL asta nu e prima data cand te legi de fette Thinking cei cu tine de nu accepti fetelle? fi si tu mai domn putzin -

ANA nici tu nu trebuia sa apari asa pe server (Detin 3 servere ) Scz ca iti zik asa mai pe scurt : Poate pe noi nu ne intereseaza serverele tale noi jukam de 1 an pe server (cel putzin eu) si nu ma intereseaza alte servere. Nu te supara dar asa e ...

Bft,si sper ca va veti intelege -


DaDaDa
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Vod@fon3

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 08-01-2019 19:14)
Joined: 20 Nov 2009
Posts: 6691, Topics: 109
Location: Romania

Reputation: 281.5
Votes: 64

Post Posted: 07-01-2011, 10:17:18 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Dark Angel va fi avertizat daca se va mai repeta treaba asta va avea de suportat...iar tu trebuia sa iti vezi de jocul tau linistit/linistita ca sa eviti genul asta de discutie pe cand tu ai continuat sa ai raspunzi..alta data cand mai esti provocat/provocata nu mai comentezi nimic deacea exista si Forum ca playerii sa faca reclamatie iar de aici ne descurcam noi tu atat trebuia sa faci Reclamatie nu trebuia sa cauti subiect de discutie...iar din cate am vazut in consiliu nici tu nu ai avut un comportament si un limbaj adecvat ...sper sa fie si ultima data cand ai astfel de comportament... toti playerii sunt tratati la fel aceleasi reguli pentru toti nu numai pentru X si Y nu.... sper sa va schimbati comportamentul daca nu tot voi veti avea de suferit si nu cred ca o sa va placa.


Last edited by Vod@fon3 on 07-01-2011, 11:30:09; edited 2 times in total
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
scipioaaa

[Assasin]



Status: Offline
(since 09-02-2015 17:26)
Joined: 07 Jan 2009
Posts: 3964, Topics: 156
Location: Romania

Reputation: 807.3
Votes: 95

Post Posted: 07-01-2011, 10:40:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ma intereseaza pe mine cate servere ai tu .... ai facut un admin retardat suporti consecintele ... pe viitor iti lasi "impresiile" la tine pe server si comentariile gen " de ce am luat gag " "tu esti retardat" deciziile luate de admini nu se comenteaza pe server doar pe forum ....

De Dark angel se ocupa Voda

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
ANA.S

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 14-10-2012 09:53)
Joined: 07 Jan 2011
Posts: 8, Topics: 2
Location: Bucuresti

Reputation: 49.7
Votes: 2

 
Post Posted: 07-01-2011, 11:03:31 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Inca astept consola , sa se vada cum mi-au vorbit si adminii si de ce le-am vorbit si eu la fel de urat , vorbiti in necunostinta de cauza .
Ideea cu serverele nu a fost reclama , si nu v-am zis sa intrati pe ele , am vrut doar sa precizez ca totusi stiu cum ar trebui sa se comporte un admin pe server.
Ca pana la urma stiti care este treaba ? Voi le da-ti admine si ar trebui sa aiba un comportament adecvat pentru ceilalti playerii , iar eu am vazut tocmai opusul.


There is no good without evil !
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Vod@fon3

[Licensed to kill]



Status: Offline
(since 08-01-2019 19:14)
Joined: 20 Nov 2009
Posts: 6691, Topics: 109
Location: Romania

Reputation: 281.5
Votes: 64

Post Posted: 07-01-2011, 11:30:48 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Done.

DARK ANGEL ban 300 min

Iar tu ANA daca nu iti revizuiesti comportamentul voi avea eu grija ca sa il schimbi. -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Alberts79

[El Comandante]



Status: Offline
(since 07-10-2023 20:07)
Joined: 23 Nov 2009
Posts: 1551, Topics: 49
Location: Bucuresti

Reputation: 318.9
Votes: 33

 
Post Posted: 07-01-2011, 12:00:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Vod@fon3 wrote:
Done.

DARK ANGEL ban 300 min

Iar tu ANA daca nu iti revizuiesti comportamentul voi avea eu grija ca sa il schimbi. -



+1


"One death is a tragedy, one million is a statistic."
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by ceacea, 07 January 2011 16:28



 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> hidden stuff -> zm.freakz.ro -> Ban / Unban Requests  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 28-04-2024, 20:56:25
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x