User
Pass
2FA
 
 

Relamatie cristi cry

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message533
stapinul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-01-2011 17:23)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 100, Topics: 7
Location: IASI

Reputation: 51
Votes: 3

 
Post Posted: 07-01-2011, 20:51:30 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume admin; cristi csy
Cer suspendarea acestui admin deoarece am primit prea multe reclamatii"pm" de la jucatorii din comunitatea freakz iar din cele scrise de jucatori la adresa celui mai sus mentionat am dedus ca este prea "agresiv" si "se aprinde prea usor"sau"vorbeste mult si prost si fara rost","se baga peste adminii cu grad mai mare si ia decizii in locul lor".
Astfel de reclamatii nu le putem trece cu vederea.
Pentru a ne putea contiua activitatea in aceasta comunitate si sa nu mai primim astefel de reclamatii vom lua masurile care se impun asupra orcarui admin care nu respecta regulamentul.

Pedeapsa: SUSPENDARE ADMIN


Greseala se plateste .
Iertare primesti numai de la cel de SUS.
Regulã:Dacã ai greºit,plãteºti! Nu se acordã o a doua ºansã!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
muziq

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 26-01-2011 20:52)
Joined: 30 Dec 2010
Posts: 17, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 52.6
Votes: 2

Post Posted: 07-01-2011, 21:20:37 | Translate post to: ... (Click for more languages)

nu stiu ce s a intamplat dar sunt de acord cu stapanul . E 1 baiat cu capul pe umeri si vrea binele comunitatii -

http://img716.imageshack.us/img716/2598/112i.png
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
CRISTI CSY

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 21-01-2011 12:07)
Joined: 03 Jan 2011
Posts: 3, Topics: None
Location: Tamasi , Corbeanca

Reputation: 48.9
Votes: 2

Post Posted: 08-01-2011, 17:52:35 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Aveti dreptare , imi cer scuze ca v-am creat probleme , mi-am dat seama de ce am gresit , voi savarsii pedeapsa si voi incerca sa ma maturizez cu cs-ul .... numai bine , bafta
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
frontcs

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-02-2011 09:00)
Joined: 25 Dec 2010
Posts: 151, Topics: 33
Location: Bucuresti / Corbeanca

Reputation: 25.3
Votes: 10

 
Post Posted: 09-01-2011, 04:06:05 | Translate post to: ... (Click for more languages)

CRISTI CSY wrote:
Aveti dreptare , imi cer scuze ca v-am creat probleme , mi-am dat seama de ce am gresit , voi savarsii pedeapsa si voi incerca sa ma maturizez cu cs-ul .... numai bine , bafta


Dear CRISTI noi nu te dam afara doar te suspendal pana cand inveti regulile si sa mai faci un pic de sport la manutele alea sa scri si tu in minim 2 secunde amx_banip nume minute motiv sa nu vina ciulei sa faca reclama in alea 2 secunde si mai uitate si tu la snK sa vezi ce inseamna aim sau orice fel de cod mie nu imi convine sa vina X L Z sa faca reclamatie ca stai cu "dusmanu" in echipa vreau sa fie un server curat si de aceea vreau sa am cei mai buni admin singuru admin PRO este stapinul restu...Pleava societatii - Si as mai dorii un lucru HELP! la comunitate vreau niste admini competenti cu varsta peste 20 sau chiar si mai mici 14 dar sa stie ..............



voteaza serveru FrontCS.freakz.ro
------------------------frontcs.freakz.ro------------------------

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by frontcs, 09 January 2011 02:07



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 23-09-2024, 22:25:32
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x