User
Pass
2FA
 
 

BG Drama Queens
Go to page Previous  1, 2    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian
Show only staff posts
Author Message2090
Stormrage

[Vanquisher]



Status: Offline
(since 10-07-2013 08:15)
Joined: 02 Sep 2010
Posts: 93, Topics: 23
Location: BTSTelecom

Reputation: 60.3
Votes: 7

Post Posted: 07-01-2011, 20:44:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

dumbraveanucalin wrote:
Salut la toti

Mai fratilor, de unde apar toti drama queens astia in battleground? care e locul vostru de (re)spawn? chiar as vrea sa stiu
Nu poate omu juca un bg, fie ca pierde, fie ca nu, ca tot timpul apar 2-3 care incep sa coordoneze pe toata lumea cu mari abilitati
de leader si, bieninteles, sa injure pe toti de mama focului de crapa turla bisericii.
SURPRIZA! enervati pe toata lumea, asa ca vedeti-va de treaba voastra. nu avem nevoie de "leaderi" de bg autoproclamati, dupa cum nu
avem nevoie de 2-3 care sa injure de numa numa pe toata lumea.

V-ati nascut cu wow in sange? puneti un topic si impartasi-ti-ne si noua din vasta voastra experienta. sunt deschis la orice sugestii.
Vreti sa luati pb in mainile voastre? faceti un premade pe care voi sa il conduceti si ma bag cu cea mai mare placere. pana atunci, cred ca toti
ar vrea sa joace un bg fara frustrarile voastre exprimate trivial, asa ca... la revedere, nu impresionati pe nimeni.

Aveti gear score mare si sunteti tari? bravo! am gs de 3900 si intru in bg, da. si ce-i cu asta? am vazut scandalagii d-astia dintre voi cu gs mai mare de 5000,
FULL PVE! PONT: gearu de pve sucks in pvp, fie el si de 5000. dar stiti wow la perfectie, deci ar trebui sa stiti si asta.
oricum, nu inteleg de cand gs determina skill-ul unui jucator, dar ma rog...

asa ca pentru toti scandalagii si drama queens din battlegrounduri, nu mai invartiti cu sobolanu in marmelada degeaba ca nu va asculta nimeni si
jucati si voi civilizat, sau macar lasati-ne pe noi astia noob sa o facem. vreti sa castigati tot timpul? a aparut ultimul joc din seria Pokemon. acolo toata lumea
castiga. vi-l recomand cu caldura.



Nu stiu ce sa zic, sunt de parere ca fiecare battleground are nevoie de un lider,nu ti se pare normal?Alianta si asa e praf(nu e praf pentru ca sunt putini-e praf pentru ca playeri sunt prosti ok?) nu'mi spune ca in bg de 10v10 (ex WSG) castiga hoarda pt ca sunt mai multi,castiga pentru ca sunt organizati.Ok,nu sunt de acord ca "liderii" sa injure pe toti,da din moment ce suntem pe nicaieri in bg,eu zic ca trebuie cineva care sa va coordoneze,sunteti muci la pvp.....Da,aia care se autoproclameaza lideri au de obicei 6kgs+,ori 6k gs nu face orice prost,deci mi se pare normal sa te injure cand tu vi in bg cu 3900,avand in vedere ca si asa sunteti pe nicaieri,un pic de gear in + ajuta,oricat de nab ai fi.
Daca esti inapt,trebuie sa te scuture cineva,ok?Asa fac astia,nai ce sa le faci,eu zic ca iti fac un bine,daca tu crezi ca te enerveaza,e problema ta.


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
10lei

[is not giving a crap]



Status: Offline
(since 05-05-2013 14:05)
Joined: 14 Mar 2010
Posts: 95, Topics: 11
Location: Romania

Reputation: 190
Votes: 5

Post Posted: 07-01-2011, 21:26:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Si mie imi place sa pierd bg's ,sa le castig m-am plictisit . Serios , incercati cand va enervati la un joc sa dati escape si reveniti cand va plictisiti sa vedeti un film sau ceva , nu toata ziua on . Si in plus daca faci gear repede dupaia ce faci stai si te plictisesti la duele sau ati faci canal de streaming si inviti lumea la bere , sau te apuci sa faci macrosuri sa vada lumea cat de tare esti tu .

Casual play is the best , try it

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
dumbraveanucalin

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 08-01-2011 22:25)
Joined: 07 Jan 2011
Posts: 5, Topics: 1
Location: Romania

Reputation: 46.2
Votes: 2

Post Posted: 07-01-2011, 22:58:50 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Stormrage, cum am zis, sunt deschis tuturor posibilitatilor. cand vrei, dam un party, intram in bg si fa tu lead. pe ce vrei tu pariu ca nu te asculta nici dracu cu tot gearu, skillu sau mai stiu eu ce pui la bataie.
E gresit din start sa spui ca toti in bg sunt inapti. crede-ma ca oricat de bun ai fi, daca ceilalti 9 isi vad de treaba lor, skillu tau face cat o balega in ploaie.
Tot timpul o sa fie bg dezorganizate atat timp cat nu sunt premade-uri sau playeri care inteleg ca nu joaca counter. si aici vb din experienta. pe oficiale inca de acum 3 ani era la fel. doar ca nu se gasea la fiecare pas cate un grajdar care sa aiba pretentia ca e mai bun decat TOTI ceilalti.
sper ca e mai clar acum? problema sunt ciobanii, nu cei fara xp sau nabii sau cei care incearca sa faca un lead decent nu ca la usa cortului.

nu ai luat-o personal sper, nu?

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
myt42xxx

[Ace of Spades]



Status: Offline
(since 30-01-2016 17:46)
Joined: 02 Mar 2010
Posts: 9786, Topics: 253
Location: Suceava

Reputation: 328.9
Votes: 101

Post Posted: 07-01-2011, 23:27:59 | Translate post to: ... (Click for more languages)

@dumbraveanucalin: ce nume ai in-game sa-ti dau ignore eu si tot serverul. Nu iti place sa te corecteze/critice cineva nu mai comenta degeaba.
Eu intru in BG sa-mi iau 25ap in fiecare zi, cum sa nu incepi sa comentezi cand dai de toti inaptii?

intelege dude: BG=COMUNICARE


- Retired -
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
moonshadow

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 17-11-2011 20:20)
Joined: 30 Sep 2010
Posts: 404, Topics: 5
Location: Romania

Reputation: 89
Votes: 7

Post Posted: 07-01-2011, 23:32:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

k0s wrote:
Wtf sincronizare?!?!

Dau exemple la modul general :

AB : 15 oameni > 10 in stanga, 4 in dreapta, 1 afk . Se iau 2 baze, pleaca mai departe spre BS...alianta in spatele lor, le ia bazele care se afla inca in stadiul de "procesare"(OH GOD wtb word.).

Av : <_< "DIRECT PE BOSS WA" , 7 mins later, Alliance wins :o , motiv...doar 15-20 de hordaci ajung la boss =0

Wsg : PVP la mijloc, se mai trezeste un curajos sa ia steagu, moare la iesirea din tunel, emorage pe chat " WAAAA dc nu m-ati protejat" GTFO

Eots : 15 oameni > 13 in dreapta / stanga / mijloc , 2 raman sa cucereasca bazele.

E doar la caterinca postul meu ,dar se mai intampla sa fie si adevarat.


tu esti norocos:

AB: 5-6 grupuri de cate 3-4 oameni.
QQ: unu smecher: sunteti varza yada yada yada nu stiti sa jucati.
te uiti la el la scor: 0 baze atacate, 0 baze aparate, ultimul la HK

AV: GO GO BOSS>
se opres toti in mijloc

WSG: see above

EOTS: ori toti la steag ori toti la baze. niciodata nu le fac pe ambele simultan.

oricum /ignore face minuni. aproape ca am ajuns la numarul maxim de oameni la ignore=))

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
k0s

[Freakz Admin | Dev]



Status: Offline
(since 24-09-2022 11:04)
Joined: 29 Jan 2010
Posts: 6071, Topics: 354
Location: Romania

Reputation: 103251
Votes: 222

Post Posted: 07-01-2011, 23:45:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

S-a intamplat o data ca in AB, din 15 oameni, 15 sa treaca de Farm fara ca nimeni sa o cucereasca...fiecare mergea pe principiul : Las' ca o ia ala din spate KEEKEKE
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Xcaliber

[Always the Warrior]



Status: Offline
(since 25-10-2011 02:44)
Joined: 29 Dec 2010
Posts: 107, Topics: 11
Location: Bucharest

Reputation: 111.3
Votes: 2

 
Post Posted: 08-01-2011, 03:55:45 | Translate post to: ... (Click for more languages)

am ras cu lacrimi. toate astea mi s au intamplat, atunci m am enervat, dar acum reamintindu mi se par hilare -
zilele trecute eram in bg si ce credeti. un jucator care inca se credea in tbc desi avea lvl 80: Rahovegas human priest gs probabil nu depasise 1k(nu fol gs addon), avea nici mai mult nici mai putin de...da da cititi bine 9k hp(fara sickness) -
http://armory.freakz.ro/character-sheet.xml?r=WoW+Freakz&&cn=Rahovegas
PS: Era full outlands gear (quest rewards) cand a dat join

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> WOW -> Romanian  
Go to page Previous  1, 2    


The time now is 06-10-2024, 05:27:28
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x