User
Pass
2FA
 
 

Reclamatie elf

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message743
TyPhoN^GoD

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 20-01-2011 06:22)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 17, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 49
Votes: 2

Post Posted: 09-01-2011, 09:58:15 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nume Admin: *elf* si alex>spiri

Motivul Reclamatiei: frate cu alex nu prea am nimic dar intra toti boti de exemplu <egz> sau Driglont si incep sa injure ca am cod ca nustiu ce si io daca injura primesc gag imediat si ei nu ....in timp ce am gag ei tot se leaga de mine ....ba ma injura ...ba ma iau peste picior si nu suport asta...alex>spiri de ce nu le da gag si lor si elf la fel ? din ce cauza ca aia sunt 2 copii de varsta cu el si care sunt si in clasa cu el ....iau gag 1000 de minute cu reson ia.****. de la *elf* ce fel de admin este asta ? isi bate joc de palyeri.....daia nu ajunge nicaieri severu asta ....ban aceasi treaba imi da ban ca am dat retry dupa gag ...am iesit si am intrat dupa 3 minute imi picase netu ....in 3 secunde iar mi-a dat ban

Martorii: Driglont <egz> Cristi CSY *elf* alex>spiri..........nu cred ca o sa recunoasca vreunu.

Dovada:

Alege Pedeapsa: cer suspendarea adminului *elf* si ca <egz> si Driglont sa isi tina cuvintele urate pentru ei ...ca sunt 2 copii

Data: 08.01.2011

Ora: 09:50

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
stapinul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-01-2011 17:23)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 100, Topics: 7
Location: IASI

Reputation: 51
Votes: 3

 
Post Posted: 09-01-2011, 11:07:53 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TyPhoN am luat la cunostinta cele reclamate de tine si voi discuta cu frontcs si sper ca se vor lua masurile care se impun.Personal nici mie nu-mi place ce se intimpla dar sa stii ca adminii care vor mai incalca regulementul isi vor primi pedeapsa care o merita.Eu sper ca ne vom intelege bine in continuare.

Greseala se plateste .
Iertare primesti numai de la cel de SUS.
Regulã:Dacã ai greºit,plãteºti! Nu se acordã o a doua ºansã!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
frontcs

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 02-02-2011 09:00)
Joined: 25 Dec 2010
Posts: 151, Topics: 33
Location: Bucuresti / Corbeanca

Reputation: 25.3
Votes: 10

 
Post Posted: 09-01-2011, 11:42:23 | Translate post to: ... (Click for more languages)

TyPhoN^GoD wrote:
Nume Admin: *elf* si alex>spiri

Motivul Reclamatiei: frate cu alex nu prea am nimic dar intra toti boti de exemplu <egz> sau Driglont si incep sa injure ca am cod ca nustiu ce si io daca injura primesc gag imediat si ei nu ....in timp ce am gag ei tot se leaga de mine ....ba ma injura ...ba ma iau peste picior si nu suport asta...alex>spiri de ce nu le da gag si lor si elf la fel ? din ce cauza ca aia sunt 2 copii de varsta cu el si care sunt si in clasa cu el ....iau gag 1000 de minute cu reson ia.****. de la *elf* ce fel de admin este asta ? isi bate joc de palyeri.....daia nu ajunge nicaieri severu asta ....ban aceasi treaba imi da ban ca am dat retry dupa gag ...am iesit si am intrat dupa 3 minute imi picase netu ....in 3 secunde iar mi-a dat ban

Martorii: Driglont <egz> Cristi CSY *elf* alex>spiri..........nu cred ca o sa recunoasca vreunu.

Dovada:

Alege Pedeapsa: cer suspendarea adminului *elf* si ca <egz> si Driglont sa isi tina cuvintele urate pentru ei ...ca sunt 2 copii

Data: 08.01.2011

Ora: 09:50


Daca erai un fel de usa de biserica te credeam dar astept dovezi - poze demo -



voteaza serveru FrontCS.freakz.ro
------------------------frontcs.freakz.ro------------------------

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
stapinul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-01-2011 17:23)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 100, Topics: 7
Location: IASI

Reputation: 51
Votes: 3

 
Post Posted: 09-01-2011, 12:11:19 | Translate post to: ... (Click for more languages)

De acord cu frontcs.

Greseala se plateste .
Iertare primesti numai de la cel de SUS.
Regulã:Dacã ai greºit,plãteºti! Nu se acordã o a doua ºansã!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
spiridusu

[graffer]



Status: Offline
(since 12-05-2020 12:15)
Joined: 17 Jul 2007
Posts: 2887, Topics: 325
Location: elite thunder gods kamikaze squadron

Reputation: 735.5
Votes: 50

Post Posted: 09-01-2011, 13:51:36 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Incearca sa faci si tu ceva cu numele ala ca mi-ai spart casuta vocala zilele astea.Multumesc


0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Shiney

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 01-04-2011 19:52)
Joined: 05 Jan 2011
Posts: 23, Topics: 3
Location: Romania

Reputation: 52.8
Votes: 2

Post Posted: 10-01-2011, 10:58:42 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Asteptam Dovezi Dar In Mare Parte Are dreptate eu cand nu eram admin tot asa se intampla aia injurau si nu dadea nimeni gag/kick/ban 20-200 min ... in functie de gravitatie

http://www.djshyn3.com/djshyn3-logo.gif
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
stapinul

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-01-2011 17:23)
Joined: 28 Dec 2010
Posts: 100, Topics: 7
Location: IASI

Reputation: 51
Votes: 3

 
Post Posted: 14-01-2011, 16:37:34 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu sau postat dovezi.

Greseala se plateste .
Iertare primesti numai de la cel de SUS.
Regulã:Dacã ai greºit,plãteºti! Nu se acordã o a doua ºansã!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by stapinul, 14 January 2011 14:37



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  


The time now is 24-09-2024, 08:28:57
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x