User
Pass
2FA
 
 

rog owneru
Go to page 1, 2  Next    
 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash
Author Message3460
osama

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-03-2011 17:10)
Joined: 20 Dec 2010
Posts: 19, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 70.2
Votes: 2

Post Posted: 26-01-2011, 00:44:33 | Translate post to: ... (Click for more languages)

sa mi se stearga adminu
sa ajuns sa mi se faca poze

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
GlonTzZ

[DonE! GlonTz Is HeRe]



Status: Offline
(since 28-11-2011 11:30)
Joined: 28 Nov 2009
Posts: 309, Topics: 44
Location: Romania

Reputation: 139.1
Votes: 9

Post Posted: 26-01-2011, 00:59:00 | Translate post to: ... (Click for more languages)

prea exagerezi......

LoVe GanJa -
-
WTf?!


Best Svr!:
Zm.FreaKz.Ro ?!
Sdc.FreaKz.Ro !?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 26-01-2011, 01:03:43 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Inca o drama, ce pacat. Pe server se pot gasii 100 de admini , crezii ca o fie vreo tragedie ?! Sa fim seriosi. Daca erai atat de destept trebuia sa sti :


8.Nu se dau banuri/kickuri/slayuri intre admini ! SUSPENDARE/STERGERE ADMIN.


In caz ca eu iti fac poze le predai indiferent ca esti sau nu codat. Iti mentionez urmatoarele :

- Sunt croiit sa vad cat de "sinceri" sunt admini. Deoarece ii cam tenteaza cateodata coduletu.



Sincer sa sti admini vin si pleaca. Nu obligam pe nimeni sa ramana.





Playlist javRIX

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
osama

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-03-2011 17:10)
Joined: 20 Dec 2010
Posts: 19, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 70.2
Votes: 2

Post Posted: 26-01-2011, 01:07:46 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Bun am inteles..dar de ce trebuia sa faci poze??? ptre k ti sa parut tie ca te iau nush cum dupa colt etc???!!!(asa cum mi-ai zis pe mess)nu ma reclamat absolut nimeni...in fine poate sunt si eu un pic nervos...gata eu zic sa o lasam moarta...cedez eu
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
baboo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-04-2011 15:22)
Joined: 22 Mar 2010
Posts: 175, Topics: 3
Location: Timisoara City

Reputation: 129.4
Votes: 6

 
Post Posted: 26-01-2011, 01:16:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

in prmiu rand nu se aplica nici o comanda pe oricare alt admin....da mna..nu cunosc situatia nu stiu ce s'a intamplat..mi'am dat doar cu aprerea
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 26-01-2011, 01:20:09 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Nu ai inteles. Daca mie mi se pare ceva suspect iti fac poze fara sa te reclame cineva. In sinea mea te reclam eu la mine cum ar veni dar vad ca nu ai inteles. Si pe alte servere se joaca adminii codati , mai ales ca acest server nu este deschis de foarte mult timp si adminele au fost luate pe degeaba. Nu a trebuit sa munciti cine stie ce pentru ele. Cand va ajunge serverul la 1 an vechime o sa vezi cat de greu o sa ajungi unde esti tu acum. Ca si pe celelalte servere Freakz de asemenea.


Ex: (War3/war4. Slot la 40 de ore 1 luna vechime, blood 1 luna vechime de la prima cerere + 10 demo-uri codatii prinsi de tine + activitate forum si server si asa mai departe pana cand ajungi la champions. La celelalte grade te ridica numai prin activitea ta si eficienta.)


Gandestete ca sa ajungi unde esti tu :

1. Slot
2. Sergent
3. Maior
4. Caporal

Fai calculul sunt 4 luni. Crezi ca se merita pentru incapatanarea ta?


Gandeste-te de 2 ori inainte sa actionezi.





Playlist javRIX

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
osama

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-03-2011 17:10)
Joined: 20 Dec 2010
Posts: 19, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 70.2
Votes: 2

Post Posted: 26-01-2011, 01:31:55 | Translate post to: ... (Click for more languages)

pe mine ma enervat cum miai vorbit pe mess...pacat ca nu mai am convorbirea...schimba total toata conversatia noastra de acuma...si oricare dintre noi ar fi reactionat asa...puteai sa-mi imi zici prieteneste pozele k doar suntem admini aman2..nu trebuia sa te crezi deasupra mea...puteam sa vb k intre prieteni....dak tot esti un admin bun puteai sa-l depistezi pe VUVUZELA..dar na experienta de player.....pana nu iam facut demo nu a primit ban...
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
Chrys
[Banned user]


Banned


Status: Offline
(since 29-04-2016 18:00)
Joined: 14 Aug 2010
Posts: 6285, Topics: 188
Location: Romania

Reputation: 72.1
Votes: 191

       
Post Posted: 26-01-2011, 01:47:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

L-am depistat si pe vuvuzelaa cu aim. Pentru ca eu i-am dat unban si tot eu i-am dat *** si ban. Deoarece pusesese Spit demo-ul prea tarziu. Dupa aceea dupa vizionare am hotarat sa ii dau *** si ban. In fine este decizia ta ce vrei sa faci si ce nu.




Playlist javRIX

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
autoshow

[They're everywhere]



Status: Offline
(since 13-04-2016 17:54)
Joined: 14 Nov 2009
Posts: 5222, Topics: 274
Location: Romania

Reputation: 379
Votes: 33

Post Posted: 26-01-2011, 09:41:28 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Scuzati ca ma bag, dar nu vad ce vi se pare asa ilegal ca un admin sa faca poze altuia? Poate ca nu are incredere in tine ca joci corect. Daca nu aveai cod ii dadeai poze si ii inchideai gura. Acum faci aici drama ca plec si tu ai vrea sa inceapa lumea sa joci " O, osama nu pleca, suntem pierduti fara tine ". Cum a zis si Chrys adminii se pot inlocui foarte usor.

Bafta!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
osama

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-03-2011 17:10)
Joined: 20 Dec 2010
Posts: 19, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 70.2
Votes: 2

Post Posted: 26-01-2011, 10:25:04 | Translate post to: ... (Click for more languages)

autoshow wrote:
Scuzati ca ma bag, dar nu vad ce vi se pare asa ilegal ca un admin sa faca poze altuia? Poate ca nu are incredere in tine ca joci corect. Daca nu aveai cod ii dadeai poze si ii inchideai gura. Acum faci aici drama ca plec si tu ai vrea sa inceapa lumea sa joci " O, osama nu pleca, suntem pierduti fara tine ". Cum a zis si Chrys adminii se pot inlocui foarte usor.

Bafta!


pozele le-am dat.dar hai sa privim altfel situatia...mia cerut pozele pe mess intr-un stil aparte...vb foarte de sus...ex:k i se pare lui k prea trag dupa colturi,k ies numai in fata lui...plus multe altele..ma oftic k nu mai tin minte...greseala mea k nu am salvat conversatia..aici trebuie sa recunoasca cum a vb el.putea doar sa ceara pozele si atat...asta ma scos din minti..dak ai fi fost in locu meu si tu ai fi facut la fel si oricine altcineva..a fost clar k a avut ceva cu mine..daia m-am si revoltat...

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
autoshow

[They're everywhere]



Status: Offline
(since 13-04-2016 17:54)
Joined: 14 Nov 2009
Posts: 5222, Topics: 274
Location: Romania

Reputation: 379
Votes: 33

Post Posted: 26-01-2011, 10:27:20 | Translate post to: ... (Click for more languages)

Gramatica lasa mult de dorit, ma chinui sa inteleg ce vrei tu sa scrii acolo, incearca sa renunti la cuvintele monosilabice ca "k" si scrie si tu cu litera mare dupa ce pui punct ca nu se prea intelege.. Un admin trebuie sa fie exemplu.
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
osama

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 31-03-2011 17:10)
Joined: 20 Dec 2010
Posts: 19, Topics: 7
Location: Romania

Reputation: 70.2
Votes: 2

Post Posted: 26-01-2011, 10:37:14 | Translate post to: ... (Click for more languages)

autoshow wrote:
Gramatica lasa mult de dorit, ma chinui sa inteleg ce vrei tu sa scrii acolo, incearca sa renunti la cuvintele monosilabice ca "k" si scrie si tu cu litera mare dupa ce pui punct ca nu se prea intelege.. Un admin trebuie sa fie exemplu.



Pozele le-am dat.Dar hai sa privim altfel situatia altefl.Mia cerut pozele pe mess intr-un stil aparte.Vorbea foarte de sus.Ex:Ca i se pare lui ca prea trag dupa colturi,ca ies numai in fata lui,plus multe altele.Ma oftic ca nu mai tin minte.Greseala mea ca nu am salvat conversatia.Aici trebuie sa recunoasca cum a vorbit el.Putea doar sa ceara pozele si atat.Asta ma scos din minti.Daca ai fi fost in locu meu si tu ai fi facut la fel si oricine altcineva.A fost clar ca a avut ceva cu mine.Daia m-am si revoltat..


ESTE BINE ASA?!

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
SticK101

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 22-03-2011 18:30)
Joined: 28 Nov 2010
Posts: 231, Topics: 30
Location: Timisoara

Reputation: 60.2
Votes: 7

Post Posted: 26-01-2011, 11:49:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

de akm care mai da kick / ban / blind unui alt admin are remove direct mai odata nu mai zik
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message
baboo

[Mentally Stable]



Status: Offline
(since 16-04-2011 15:22)
Joined: 22 Mar 2010
Posts: 175, Topics: 3
Location: Timisoara City

Reputation: 129.4
Votes: 6

 
Post Posted: 26-01-2011, 11:49:24 | Translate post to: ... (Click for more languages)

osama wrote:
autoshow wrote:
Gramatica lasa mult de dorit, ma chinui sa inteleg ce vrei tu sa scrii acolo, incearca sa renunti la cuvintele monosilabice ca "k" si scrie si tu cu litera mare dupa ce pui punct ca nu se prea intelege.. Un admin trebuie sa fie exemplu.



Pozele le-am dat.Dar hai sa privim altfel situatia altefl.Mia cerut pozele pe mess intr-un stil aparte.Vorbea foarte de sus.Ex:Ca i se pare lui ca prea trag dupa colturi,ca ies numai in fata lui,plus multe altele.Ma oftic ca nu mai tin minte.Greseala mea ca nu am salvat conversatia.Aici trebuie sa recunoasca cum a vorbit el.Putea doar sa ceara pozele si atat.Asta ma scos din minti.Daca ai fi fost in locu meu si tu ai fi facut la fel si oricine altcineva.A fost clar ca a avut ceva cu mine.Daia m-am si revoltat..


ESTE BINE ASA?!



lasa'oi osama nu te mai enerva eu iti zic sa te tii de admin ce naiba?...esti activ cum am zis si toate cele nu te lasa acuma doar ca ti'a facut pozele ..ficare are piticii lui stii bine treaba asta ca aici pe server suntem toti speciali -

0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message Yahoo! Messenger ID
GlonTzZ

[DonE! GlonTz Is HeRe]



Status: Offline
(since 28-11-2011 11:30)
Joined: 28 Nov 2009
Posts: 309, Topics: 44
Location: Romania

Reputation: 139.1
Votes: 9

Post Posted: 26-01-2011, 12:40:32 | Translate post to: ... (Click for more languages)

corect..baboo


PS: osama... daca mai faci faze de gen... nush daca te vor ierta... owneri... nu este o mare pierdere ca pleci tu.... cum vin adminii... asa si pleaca


LoVe GanJa -
-
WTf?!


Best Svr!:
Zm.FreaKz.Ro ?!
Sdc.FreaKz.Ro !?
0 0
  
Back to top
View user's profile Send private message

  Topic locked


Topic is closed, you cannot post any messages in it anymore

Locked by coop33r, 05 March 2011 09:43



 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.    Freakz Forum Index -> Trash Bin -> Trash  
Go to page 1, 2  Next    


The time now is 01-07-2024, 10:04:21
Copyright info

Based on phpBB ro/com
B

 
 
 







I forgot my password


This message appears only once, so
like us now until it's too late ! :D
x